Tenisz

15 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sztem jelenlegi formájával Djoko all-time top3-ban van. Sok ellenszer nincs rá, csak a sérulés meg a salak (meg persze Fed is kellett hozzá) tudta idén legyőzni. Félelmetes, mit kihoz magábol ez az ember.szaba
Usopen alapján top10 közelében max . Nem értem ezt a nagy sztarolast elkapta a fonalat hihetetlen éve van, de ameddig meg egy évben nem tesz le hasonlót addig az ilyen altime meg legjobb teniszező a földön stb. jelzők azért meg viccesek . Foleg hogy azért annyira jelentőset nem fejlődött max fejben . Aláírom most a mezőny fölött jár Nadalostól , Federerestül de ettől meg ha mostani teniszezoket nézzük max akkor altime top3-as es ott is csak harmadik.
Jezusom hol van ez a Djokovic meg a Nadal nélküli Fedtől amikor verhetetlen volt vagy a 2-3 évvel ezelőtti Nadaltol . Sampres , Borg ,Lendl es meg jópár nevet nem is említettem akiktől messze van . Közelít erősen hozzájuk de meg egy lapon említeni őket megmosolyogtató.Toca
Te tényleg nem tudod értelmezni azt, amit szaba írt?

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Sztem jelenlegi formájával Djoko all-time top3-ban van. Sok ellenszer nincs rá, csak a sérulés meg a salak (meg persze Fed is kellett hozzá) tudta idén legyőzni. Félelmetes, mit kihoz magábol ez az ember.szaba
Usopen alapján top10 közelében max . Nem értem ezt a nagy sztarolast elkapta a fonalat hihetetlen éve van, de ameddig meg egy évben nem tesz le hasonlót addig az ilyen altime meg legjobb teniszező a földön stb. jelzők azért meg viccesek . Foleg hogy azért annyira jelentőset nem fejlődött max fejben . Aláírom most a mezőny fölött jár Nadalostól , Federerestül de ettől meg ha mostani teniszezoket nézzük max akkor altime top3-as es ott is csak harmadik.
Jezusom hol van ez a Djokovic meg a Nadal nélküli Fedtől amikor verhetetlen volt vagy a 2-3 évvel ezelőtti Nadaltol . Sampres , Borg ,Lendl es meg jópár nevet nem is említettem akiktől messze van . Közelít erősen hozzájuk de meg egy lapon említeni őket megmosolyogtató.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sztem jelenlegi formájával Djoko all-time top3-ban van. Sok ellenszer nincs rá, csak a sérulés meg a salak (meg persze Fed is kellett hozzá) tudta idén legyőzni. Félelmetes, mit kihoz magábol ez az ember.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ez a Djokó kibaszott unszimpatikus. És nem azért mert perpill ő a legjobb, mert sem Nadal sem Fed nem irritált ennyire soha.eaglesmcnabb
Szimpatikus vagy sem, most olyan teniszt játszik, amilyet még soha senki.
Ezt művelni Nadallal, félelmetes.Jakehomer
Nah azért túlzásokba ne essünk ilyen soha senki így meg nem játszott mondatokkal. Djokonak ez az éve fantasztikus hihetetlenül játszott tegnap is de a meccs főleg fejben ment el Nadalnak. Pedig lett volna lehetősége es nem Djokon múlt sokszor. Ettől függetlenül hihetetlen éve van a szerbnek gyakorlatilag amihez hozzaer bepattan. Annyira süt az önbizalom róla egy csomószor ő se hitte el mik esnek be neki. Akármikor belekapott a labdába szervanal vonalra esett...
Engem csak a kurva pattogtatása idegesít mondjuk amennyit var én keményebben szankcionalnam, a biró nyilván nem meri.
Ez az év Novaké biztos vagyok benne még egy ilyen éve nem lesz . Tudtam hogy RGn kellett volna játszaniuk ott Nadalnak volt esélye es kapott volna egy kis önbizalmat mert ez a befosi teniszt nem szeretjük 😊 jövőre azért visszaul a trónra 😊Toca
Idén ez Djoko éve kétségtelen, de mondjuk ez a meccs is az űrtenisz és a banálisan gyenge között ingadozott, már ha gém szintre lebontjuk. Botrány sok ki nem kényszerített hiba mindkét oldalon, ráadásul vicc szitukban, rengeteg biztonsági ütés középre. Egyáltalán nem voltam elájulva úgy, ahogy SzG. Viszont, voltak olyan ütések és labdamenetek is, amik simán ott vannak az all-time legjobbak között.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Ez a Djokó kibaszott unszimpatikus. És nem azért mert perpill ő a legjobb, mert sem Nadal sem Fed nem irritált ennyire soha.eaglesmcnabb
Szimpatikus vagy sem, most olyan teniszt játszik, amilyet még soha senki.
Ezt művelni Nadallal, félelmetes.Jakehomer
amit a negyedik szettben csinált azt nem nagyon tudtam hova tenni. látszódott, hogy már semmi ereje, ezért megoldott minden labdamenetet 2-3 ütésből.
félelmetes szezon az övé.

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ez a Djokó kibaszott unszimpatikus. És nem azért mert perpill ő a legjobb, mert sem Nadal sem Fed nem irritált ennyire soha.eaglesmcnabb
Szimpatikus vagy sem, most olyan teniszt játszik, amilyet még soha senki.
Ezt művelni Nadallal, félelmetes.Jakehomer
Nah azért túlzásokba ne essünk ilyen soha senki így meg nem játszott mondatokkal. Djokonak ez az éve fantasztikus hihetetlenül játszott tegnap is de a meccs főleg fejben ment el Nadalnak. Pedig lett volna lehetősége es nem Djokon múlt sokszor. Ettől függetlenül hihetetlen éve van a szerbnek gyakorlatilag amihez hozzaer bepattan. Annyira süt az önbizalom róla egy csomószor ő se hitte el mik esnek be neki. Akármikor belekapott a labdába szervanal vonalra esett...
Engem csak a kurva pattogtatása idegesít mondjuk amennyit var én keményebben szankcionalnam, a biró nyilván nem meri.
Toca
Akkor Nadal szerva game-jeit semmire nyerné a mindenkori ellenfél! 😊 Eleje nagyon stimmel, főleg az önbizalom. Igazi, vérbő Balkán, pozitív értelemben.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Ez a Djokó kibaszott unszimpatikus. És nem azért mert perpill ő a legjobb, mert sem Nadal sem Fed nem irritált ennyire soha.eaglesmcnabb
Szimpatikus vagy sem, most olyan teniszt játszik, amilyet még soha senki.
Ezt művelni Nadallal, félelmetes.Jakehomer
Nah azért túlzásokba ne essünk ilyen soha senki így meg nem játszott mondatokkal. Djokonak ez az éve fantasztikus hihetetlenül játszott tegnap is de a meccs főleg fejben ment el Nadalnak. Pedig lett volna lehetősége es nem Djokon múlt sokszor. Ettől függetlenül hihetetlen éve van a szerbnek gyakorlatilag amihez hozzaer bepattan. Annyira süt az önbizalom róla egy csomószor ő se hitte el mik esnek be neki. Akármikor belekapott a labdába szervanal vonalra esett...
Engem csak a kurva pattogtatása idegesít mondjuk amennyit var én keményebben szankcionalnam, a biró nyilván nem meri.
Ez az év Novaké biztos vagyok benne még egy ilyen éve nem lesz . Tudtam hogy RGn kellett volna játszaniuk ott Nadalnak volt esélye es kapott volna egy kis önbizalmat mert ez a befosi teniszt nem szeretjük 😊 jövőre azért visszaul a trónra 😊
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ez a Djokó kibaszott unszimpatikus. És nem azért mert perpill ő a legjobb, mert sem Nadal sem Fed nem irritált ennyire soha.eaglesmcnabb
Szimpatikus vagy sem, most olyan teniszt játszik, amilyet még soha senki.
Ezt művelni Nadallal, félelmetes.

Perception is reality.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ez a Djokó kibaszott unszimpatikus. És nem azért mert perpill ő a legjobb, mert sem Nadal sem Fed nem irritált ennyire soha.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Jóféle meccset játszanak a srácok.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Döntőben azért ekkora luxust nem engedhet meg Joker, hogy 2 szett hátrányba legyen.szaba
Az a kérdés hogy Rafa túl tud-e lépni azon hogy Djoko rommá verte idén. Ahogy most játszik úgy érzem túllépett a vereségeken es az első hely elvesztésének , de ha ellene játszik az megint más. Döntőben általában mindig egy szinttel feljebb játszik . Ha ez megvalósul akkor jó meccs lesz es nyerhet még akkor is ha Djoko űrteniszt játszik . Remelem ez lesz es nem egy sima Djoko win.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Döntőben azért ekkora luxust nem engedhet meg Joker, hogy 2 szett hátrányba legyen.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, így higgadtan máris jobb. 😊
Nézd már meg a statisztikát ember, és meglátod ki volt a legjobb.Schleck
Egy szóval se mondtam, hogy Federer jobb volt (az én szememben akkor is ő volt, ő lesz és most is ő legjobb, gondolom nálad meg Djokoval van ugyanez), sőt azt is elismerem, hogy Djoko a 3., 4. szettben jobb volt sokkal a többiben kb egál, de mégis Fed-nek volt az a 2 meccslabdája hamarabb, és nyerhette volna meg. Statok alapján egyértelmű amúgy, hogy Djokovic, csak a stat ebbe a játékba se sokat számít. Jughead
Csak a meccslabda a szememben nem valami olyasmi, mintha valaki félig megnyerte volna a meccset, hanem egyszerűen egy lehetőség, hogy egy pontra vagy a győzelemtől. Ezt az egy pontot még ugyanúgy le kell játszani, mint bármelyik másikat. És ez nem jött össze most Fednek. A statisztikát meg pont azért hoztam fel, mert mint rámutattál, mindketten elfogultak vagyunk, ez meg ha helyes, ha nem, egy elfogulatlan valami elvileg.
Érdekes, gondolom az a return ha a nagy Fed ütötte volna, akkor a zsenialitását mutatta volna meg, így hogy Djoko ütötte meg mák. A másikot pedig belebaszta a hálóba Federer, ne várd már el, hogy az bepattanjon. Schleck
Ez csak természetes, ha Federer ütötte volna az én szememben óriási ütés lenne ugyanúgy mint most a tiedben Djokovic-é, ez a szurkolók sajátossága, hogy a sajátjukat Istenítik. 😉 De a semlegeseknek ugyanúgy, máknak lenne elkönyvelve, mint most a megtörtént ütés. A második pedig, nos az túlzás, hogy belebaszta, hisz akkor a valószínűleg nem Djoko térfelén landol hanem visszapattan. Ez a labda ugyanúgy, mint ahogy ki pattant be is pattanhatott volna egy kis szerencsével, és akkor mondhatnád, hogy Federer milyen szerncsés volt, de így viszont én mondhatom, hogy Djokovic volt az. :/ De ugye a nyeréshez szerencse is kell. Jughead
Nem azt mondom, hogy nem volt benne szerencse, mert valóban volt, de Fed is hibázott, nem csak valami felsőbb erő vette el tőle a pontot. Az elsőnél még nem annyira, bár ott is nagy szöget adott, de a másodiknál egyszerűen túl alacsony volt az ütése. És szerintem egy hálóból bepattanó ütés mindig nagyobb szerencse az ütő részéről, mint egy hálóról kipattanó a "fogadó" félnek.
Gondolom Safint vagy McEnroet is ugyanígy utáltad. Schleck


McEnroet sose láttam játszani, ahoz én fiatal vagyok a régi meccsek meg nem hoznak lázba. 😊 Safin-t viszont tényleg nem kedveltem többek között az ilyenhez hasonló viselkedése miatt se (bár nála azért Djoko szerintem jobb ilyen téren), nem tudom nekem valahogy nem ehhez a sporthoz illik ez.

Ennek ellenére továbbra is tartom, hogy Djokovic nem szimpatikus, azt is, hogy a végén sportszerűtlen volt, valamint azt is, hogy szerencséje is volt.Jughead
McEnroet én is csak egy két ismétlésen láttam, de Safin nagy kedvencem volt, szóval kiderült hogy nem azonos stílusú teniszezőket kedvelünk. 😀

A nem szimpatikus az a saját szuverén véleményed, azzal nem szállok vitába, valamiért pl. én nekem is nagyon ellenszenves Murray, de még megmagyarázni sem nagyon tudnám.
Az hogy sportszerűtlen volt-e meg az azon múlik, hogy mit tekintünk a tenisz íratlan szabályainak, mert a sportágak 99%-ban ez szerintem belefér, de ha a tenisz klasszikus vonalát nézzük, akkor lehet nem.
A szerencse pedig szerintem mindig szükséges, ha valaki nyerni akar. 😉


Ezen a mostani meccs, pedig szépen csorog a tévében, de elképzelni nem tudom, hogy ne Nadal nyerje.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Az meg milyen szöveg, hogy minden 3. ütése vonalra megy, biztos ez mind véletlen és másnak soha nincs ilyen. Érdekes, gondolom az a return ha a nagy Fed ütötte volna, akkor a zsenialitását mutatta volna meg, így hogy Djoko ütötte meg mák.

Az a reakció valóban kétséges volt, de had ne legyen már kötelező mindenkinek jó arisztokrataként viselkednie, mint ahogy Federer teszi. Gondolom Safint vagy McEnroet is ugyanígy utáltad. 😊Schleck
Nem vagyok Federer szurkoló, sem Djokvic hater, viszonylag semlegesként néztem a meccset, de így is azt gondolom, h ma szerencséje volt Djokonak, Federer meg úgy baszta el, ahogy az utóbbi időben szokta.
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 284
Nézd már meg a statisztikát ember, és meglátod ki volt a legjobb.Schleck
Egy szóval se mondtam, hogy Federer jobb volt (az én szememben akkor is ő volt, ő lesz és most is ő legjobb, gondolom nálad meg Djokoval van ugyanez), sőt azt is elismerem, hogy Djoko a 3., 4. szettben jobb volt sokkal a többiben kb egál, de mégis Fed-nek volt az a 2 meccslabdája hamarabb, és nyerhette volna meg. Statok alapján egyértelmű amúgy, hogy Djokovic, csak a stat ebbe a játékba se sokat számít.

Érdekes, gondolom az a return ha a nagy Fed ütötte volna, akkor a zsenialitását mutatta volna meg, így hogy Djoko ütötte meg mák. A másikot pedig belebaszta a hálóba Federer, ne várd már el, hogy az bepattanjon. Schleck
Ez csak természetes, ha Federer ütötte volna az én szememben óriási ütés lenne ugyanúgy mint most a tiedben Djokovic-é, ez a szurkolók sajátossága, hogy a sajátjukat Istenítik. 😉 De a semlegeseknek ugyanúgy, máknak lenne elkönyvelve, mint most a megtörtént ütés. A második pedig, nos az túlzás, hogy belebaszta, hisz akkor a valószínűleg nem Djoko térfelén landol hanem visszapattan. Ez a labda ugyanúgy, mint ahogy ki pattant be is pattanhatott volna egy kis szerencsével, és akkor mondhatnád, hogy Federer milyen szerncsés volt, de így viszont én mondhatom, hogy Djokovic volt az. :/ De ugye a nyeréshez szerencse is kell.

Gondolom Safint vagy McEnroet is ugyanígy utáltad. Schleck
McEnroet sose láttam játszani, ahoz én fiatal vagyok a régi meccsek meg nem hoznak lázba. 😊 Safin-t viszont tényleg nem kedveltem többek között az ilyenhez hasonló viselkedése miatt se (bár nála azért Djoko szerintem jobb ilyen téren), nem tudom nekem valahogy nem ehhez a sporthoz illik ez.

Ennek ellenére továbbra is tartom, hogy Djokovic nem szimpatikus, azt is, hogy a végén sportszerűtlen volt, valamint azt is, hogy szerencséje is volt.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
A meccs jó volt nagyon, de sajnos kikapott a legjobb...
Jughead
1. Ha kikapott nem ő a legjobb (főleg ha 2-0 illetve 2 meccslabdáról kap ki úgy hogy ő szervál )
2. Kurvára elegem van már a szánalmas Federer rajongókból (Nem Federerből):
Tudjuk hogy Federer a legjobb, ha kikap a másiknak szerencséje van. Szánalmas Nadal mert kokszol , anti teniszt játszik csak futkároz és visszaüt mindent és legfőképpen elveri Federert. Megbocsáthatatlan hogy nem úgy megy ki az ember Fed ellen hogy játszunk egy jót majd te nyersz.
Szánalmas Djokovic mert hihetetlen nagyot fejlődött van most egy szezonja amiben paradésan játszik. Fizikailag végre rendben van és önbizalomtól duzzad. Bár nem emiatt nyer Fed ellen meg pláne nem csak szerencséből mert mindig véletlen vonalra megy a labda, döntő szitukban meg mindig mázlija van, hát ez van csak végtelen mákkal lehet elverni a nagy Fedet.
Néha ezek a szurkolók elgondolkozhatnának és példát vehetnének az imádott sportolóikról és viseljék úgy a vereséget ahogy ő. Mellesleg Fed egy nagyszerű teniszező kitűnik a szép játéka viszont az önbizalma már nem a régi. Mikor ő volt a topon ne mcsak a tenisze miatt volt hanem egyszerűen legyőzhetetlen nagy önbizalma volt. Ahogy most is elmondta négyőjük közül perpill Novak annyival áll jobban hogy neki most végtelen önbizalma van. Remélem azért Nadal fejben összetudja magát szedni(remélem ő lesz a döntős) és egy jó meccs kerekedik.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A meccs jó volt nagyon, de sajnos kikapott a legjobb...
Abba meg rossz belegondolni, hogy egy ilyen ember a világelső, mint Djokovic. Undorító volt, amit csinált... A reakciói amúgy is mindig idegesítőek, de amit most csinált az sportszerűtlen is volt, és egyben szánalmas is (bár bejött neki szóval biztos boldogan megy majd lefeküdni). És én most arra gondolok, hogy akkor amikor Federernek két darab meccslabdája van, akkor belecsap a labdába hogy hát istenem lesz ami lesz és rohatt nagy mákkal beesik. Na most erre ő elmegy ünnepeltetni magát a közönséghez, le se szarva azt Federer már egy ideje szerválna, nem ő még mutogat kifele... Aztán fogja és röhögve belép Federer elé, aki ennek ellenére kijátsza a labdamenetet nyerésig, csak hát ugye a labda megint úgy pattan, hogy a szerbnek legyen jó. Lehet, hogy most frusztrált vagyok, de egyszerűen az engem nagyon felhúzott.
Mindenesetre örülni fogok neki, ha jövőre bárki (tőlem lehet Nadal is) visszaveszi tőle a trónt, mert hogy visszafogják az is biztos...Jughead
😂
Nézd már meg a statisztikát ember, és meglátod ki volt a legjobb. Az meg milyen szöveg, hogy minden 3. ütése vonalra megy, biztos ez mind véletlen és másnak soha nincs ilyen. Érdekes, gondolom az a return ha a nagy Fed ütötte volna, akkor a zsenialitását mutatta volna meg, így hogy Djoko ütötte meg mák. A másikot pedig belebaszta a hálóba Federer, ne várd már el, hogy az bepattanjon. 😀
Az a reakció valóban kétséges volt, de had ne legyen már kötelező mindenkinek jó arisztokrataként viselkednie, mint ahogy Federer teszi. Gondolom Safint vagy McEnroet is ugyanígy utáltad. 😊

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Ez mekkora meccs volt, Jézusooom! 😊
SzG pedig messze a kedvenc kommentátorom, de azért Federer meccseken tűrnöm kell kicsit vele szemben. 😀Schleck
Jó meccs volt valóban, hihetetlen Federer honnan cseszte el, pedig még a meccs előtt azt gondoltam nyerni fog, mert Djoko ellen megy neki. Mondjuk Djokovicnak elég mákja volt, kb. minden 3 ütése a vonalra ment. Persze amikor hátrányba volt, hozta a szokásos formáját, elkezdte basztatni a közönséget...

Sebaj, most Murray szétalázza a koxost majd a szerbet is😀
több mint 12 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 284
A meccs jó volt nagyon, de sajnos kikapott a legjobb...
Abba meg rossz belegondolni, hogy egy ilyen ember a világelső, mint Djokovic. Undorító volt, amit csinált... A reakciói amúgy is mindig idegesítőek, de amit most csinált az sportszerűtlen is volt, és egyben szánalmas is (bár bejött neki szóval biztos boldogan megy majd lefeküdni). És én most arra gondolok, hogy akkor amikor Federernek két darab meccslabdája van, akkor belecsap a labdába hogy hát istenem lesz ami lesz és rohatt nagy mákkal beesik. Na most erre ő elmegy ünnepeltetni magát a közönséghez, le se szarva azt Federer már egy ideje szerválna, nem ő még mutogat kifele... Aztán fogja és röhögve belép Federer elé, aki ennek ellenére kijátsza a labdamenetet nyerésig, csak hát ugye a labda megint úgy pattan, hogy a szerbnek legyen jó. Lehet, hogy most frusztrált vagyok, de egyszerűen az engem nagyon felhúzott.
Mindenesetre örülni fogok neki, ha jövőre bárki (tőlem lehet Nadal is) visszaveszi tőle a trónt, mert hogy visszafogják az is biztos...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez mekkora meccs volt, Jézusooom! 😊
SzG pedig messze a kedvenc kommentátorom, de azért Federer meccseken tűrnöm kell kicsit vele szemben. 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért szerencsére ritkán látni, hogy ekkora tehetségkülönbség esetén a mérföldekkel gyengébb nyerjen...

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Djoko hozta a szokásosat.
több mint 12 éve
J.Jaguars 36
Kurva jó, hogy a digisport (nálam legalábbis) hang nélkül adja a montráli döntőt...Schleck
Nálam minden oké.


több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Kurva jó, hogy a digisport (nálam legalábbis) hang nélkül adja a montráli döntőt...

több mint 12 éve
J.Jaguars 36
ATP Master Series 1000 - Montréal: Mardy Fish ( USA ) - Novák Djokovic ( SRB ) játsza a ma 21:00-kor kezdődő döntőt. Érdekesség ezen a versenyen, hogy Andy Murray, Rafael Nadal, és Roger Federer is búcsúzott nagyon korán. Murray csaknem 1000 pontot bukott, mert már a 2. körben kiesett, tavaly pedig ő nyerte a versenyt Torontoban. Andy Roddick pedig nem is indult. Jövőhéten ugyan így egy 1000-es verseny kezdődik Cincinnatiban. Utána még lesz egy 250-es verseny Winston-Salem-ben és utána már kezdődik a US Open.