Tenisz

15 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Federer mondjuk már jó ideje trutymák, de az utóbbi évben Nadal sem az igazi. Fáradt, sérült, minden baja van. Mondjuk elképesztő, hogy még így is dominálja Federert, aki fejben egyszerűen már elfogyott jó ideje.Stez
Ez lesz a 3. éve a svájcinak, amikor már nem az, mint ami volt. Fog még nyerni egy-két mester versenyt, de GS-t már soha. Egy ekkora bajnok nem tudom, hogy miért szenved még, mikor max. az elődöntőkig juthat. Mondjuk az is érdekes, hogy ilyen formában is a 3-4. legjobb játékos, de ez inkább a mezőnyt írja le jól.gdavid
Alapból nem értem, hogy mentálisan miért nem tudja magát összeszedni, amikor még simán nyerhetne GS-t is, mert a tudása és a fizikuma nagyon is elegendő hozzá, nem azzal van a baja, hogy elfárad, stb. De kb. amint valaki meg tudta Őt verni többször is GS döntőben, összeroppant és nem bírja feldolgozni, hogy nem veri végig a világot, moint előtte évekig.
A többiekkel az a baj, hogy konstansan nem képesek felvenni a versenyt az első hármassal és folyton egy szintet hozni. Murray is brutálisan jól tud játszani és bárkit megverni, ha olyan napot fog ki, majd utána meg simán kikap szinte bárkitől. Ez meg ebbe a mezőnybe nem elég, max a top5-höz. Bár azért ne feledjük el, hogy Djokovic is ilyen volt évekig, most az utóbbi 1-2 évben hozza azt a szintet, ami a top1-hez kell, mondjuk azért nagyban szerencséje is van, hogy Nadal meg jó ideje sérült folyton. Nadal mondjuk nem hiszem, hogy nagyon sokáig tudja magát tartani, amikor már évek óta minden dokija azt mondja, hogy a térde mint egy 70 éves papáé, sérülni is fog.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát Djoko szempontjából én Federernek jobban örültem volna. Hiába nyert az utóbbi 6 meccsükön Nadal ellen, de ha megveri Murrayt akkor ellene szerintem nehezebb dolga lesz. Fed ellen simán benne van a pakliban, hogy leüti a pályáról Novak, de ez a mostani Nadal ellen ez lehetetlen. És ha hosszú labdamenetekbe bonyolódnak, akkor meg elég könnyen elfáradhat, pláne így, hogy egy nappal kevesebbet pihenhet, mint Rafa. Egyébként ez, hogy különböző napon vannak az elődöntők, szerintem rettenetesen igazságtalan.

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Federer mondjuk már jó ideje trutymák, de az utóbbi évben Nadal sem az igazi. Fáradt, sérült, minden baja van. Mondjuk elképesztő, hogy még így is dominálja Federert, aki fejben egyszerűen már elfogyott jó ideje.Stez
Ez lesz a 3. éve a svájcinak, amikor már nem az, mint ami volt. Fog még nyerni egy-két mester versenyt, de GS-t már soha. Egy ekkora bajnok nem tudom, hogy miért szenved még, mikor max. az elődöntőkig juthat. Mondjuk az is érdekes, hogy ilyen formában is a 3-4. legjobb játékos, de ez inkább a mezőnyt írja le jól.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Na, továbbjutott a Margit szurkoló 😕 Azért remélem Novak bucira veri!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megint milyen ziccert baszott el Federer Nadal meccslabdájánál?
Nadal ellen egyszerűen nem tud játszani, csak másodhegedűs, semmi több. Lassan Djokovic is simán jobb lesz, standardan, nem csak alkalmanként, ahogy anno.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Komolyan nem igaz, hogy már megint mit játszanak. 😊Vrijbloed
Azért ne essünk túlzásokba, az eddigi állat meccseik közelébe sem ér ez a mostani. Szerintem.Stez
Nem tagadom, hogy néha hajlamos vagyok erre, de volt azért elég sok labdamenet, amit ép ésszel nem tudtam hova tenni. 😀Vrijbloed
Pedig mindkettő csak árnyéka önmagának. :/
Federer mondjuk már jó ideje trutymák, de az utóbbi évben Nadal sem az igazi. Fáradt, sérült, minden baja van. Mondjuk elképesztő, hogy még így is dominálja Federert, aki fejben egyszerűen már elfogyott jó ideje.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Komolyan nem igaz, hogy már megint mit játszanak. 😊Vrijbloed
Azért ne essünk túlzásokba, az eddigi állat meccseik közelébe sem ér ez a mostani. Szerintem.Stez
Nem tagadom, hogy néha hajlamos vagyok erre, de volt azért elég sok labdamenet, amit ép ésszel nem tudtam hova tenni. 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Komolyan nem igaz, hogy már megint mit játszanak. 😊Vrijbloed
Azért ne essünk túlzásokba, az eddigi állat meccseik közelébe sem ér ez a mostani. Szerintem.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Komolyan nem igaz, hogy már megint mit játszanak. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem értem a nagy rinyát, azért még bőven meccsben van Federer.
Bár reméljük, már nem sokáig. 😛

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ehhhh, ez a mentális gát, ez már nem múlik el nála sajnos. 😕
Pedig az első szett után bizakodó voltam...

Nah, de még nincs vége, bár őszintén szólva meglepne, ha Fed innen behúzná...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Hihetetlen, hogy milyen töketlen Federer, ha Nadallal játszik. 4-ben nyerni is fogja a spanyol... 😕gdavid
Most is ez a tie-break...
0-0nál sima ziccer, belevágja a hálóba...
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Hihetetlen, hogy milyen töketlen Federer, ha Nadallal játszik. 4-ben nyerni is fogja a spanyol... 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ne izgulj, Djokónak megvolt már a legszorosabb meccse a tornán 😛 😀Wyatt
Azért a holnaputáni mama pici fia elleni meccstől is parázom kicsit. 😀
Jó lenne ha alaposan megverné a fiút, hátha elfelejtenék az emberek ezt a nagy négyeses dolgot. Én szerintem csak a nagy hármas jelző jogos.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne izgulj, Djokónak megvolt már a legszorosabb meccse a tornán 😛 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát ez elég sima volt így a végére. 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kár azért a borzalmas kezdésért, de akkor Djokovics eszméletlen nagyot játszott, utána szerencsére szorosodott, a negyedik szett talán alakulhatott is volna jobban, de ez a realitás. Ezért még mindig Hewitt a legnagyobb küzdő 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azért Rozsét még elkaphatná 😛
Más: C'mon 😀

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Oh, hogy ez a nagyképű köcsög gyerek megverte Dolgot... :/Schleck
Azt hittem, hogy csak én utálom azt a tenyérbemászó képét, de akkor már legalább ketten vagyunk 😉 Roger ellen esélye sem lesz, aztán vigasztalódhat majd a szöszivel (vele mondjuk én is "vigasztalódnék" 😛 ).gdavid
Hárman

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bassza meg az édes jó anyukáját az a köcsög aki bedobta a labdát a Monfils meccsen.
Sérülten feláll 0-2ről és egy ilyennel elbasszák neki...

több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Pedig milyen szép lenne, ha Federert megint oktatná egy ausztrál 😀
Jó kis Hewitt–Tomic álomdöntő 😂Wyatt
Ez szó szerint álomdöntő 😛


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pedig milyen szép lenne, ha Federert megint oktatná egy ausztrál 😀
Jó kis Hewitt–Tomic álomdöntő 😂

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Oh, hogy ez a nagyképű köcsög gyerek megverte Dolgot... :/Schleck
Azt hittem, hogy csak én utálom azt a tenyérbemászó képét, de akkor már legalább ketten vagyunk 😉 Roger ellen esélye sem lesz, aztán vigasztalódhat majd a szöszivel (vele mondjuk én is "vigasztalódnék" 😛 ).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Oh, hogy ez a nagyképű köcsög gyerek megverte Dolgot... :/

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Velem lehet beszélni, a következő nagy kiemelt a szerb csóka lenne, szal hajrá 😀 Mondjuk addig is lesz még bőven tennivaló, de nélküle könnyebb lenne 😂Wyatt
Mennyi jó fej Djokovics ellenes "fan" van itt. Nem is tudom kivel játszik, de nem bánnám, ha kipottyanna. 😀
Arn Grétától szép dolog, hogy megverte Cibulkovát. Bár a második szettje nem volt valami fergeteges, de lényeg a W. 😊 Isner is állat volt Nalbandian ellen. Ha kicsit is gyorsabb lenne, akkor szerintem sokra (többre) vihetné.Gabesz92
Jah, csak kár hogy ezzel semmire sem ment volna, ha a Kader Nouni nem csalja el a meccset. Igaza van Nalbandiannak, menjen női meccseket vezetni inkább, mert ezzel a hülyeségével eldöntött egy amúgy nagyon nagy meccset.Schleck
Igazad van. Mondjuk én bírom nagyon az amerikait, tehát kicsit elfogult vagyok vele szemben, de a tény az tény!