Tenisz

15 feliratkozó

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jól kezdődik. 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na igen, és ráadásul akkor Nadalnak kis milliárd pontot kéne megvédenie jövőre is, ha most nyer 😀 Igaz, Djokovics nem fog így kezdeni megint, szóval ő is rengeteg pontot fog hullajtani, így pedig újra az lesz a világelső, aki az elmúlt hónapokban a legjobb volt
A nőknél kicsit más a helyzet, Wozniacki ügyesen még csak döntőket se játszik, ellenben a kis szarokat szépen behúzza, így nem kell sok pontot védenie a nagy tornákon, és nem baj, ha egyet-egyet elszúr, na az pl viccesebb, mint itt (szerintem) 😊

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nadalt 2007 óta nem győzték le Wimbledonban...Vrijbloed
Ez így nagyon jól hangzik, de ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy 2008–2010 között nem talált legyőzőre, és ha hozzávesszük, hogy egyszer nem indult, máris csak két év 😀 Csak, mondom én, de azért ez mégsem az, ami olyan iszonyatosan rettegett lenne, pláne, hogy Berdych aranyos meg minden, csak épp ellenállást nem tanúsított, Federer meg 0:2-ről majdnem visszajött ellene. Nem egy Nadal vs bárki a Roland Garroson, ahol tényleg egyszer volt esélye az ellenfélnek, vagy Federer ötéves wimbledoni veretlensége 😊
Persze nagyon szép eredmény, de ha most megveri Djokovicsot, max akkor kezdenék el Nadal Wimbledonban (is) verhetetlen című ódákat zengeniWyatt
Hatásvadász, ezt beismerem, de attól még igaz. 😊
Nagyon ott van fejben Nadal, és ez elég lehet, és ezen a tornáén is meccsről meccsre lett jobb a játéka. Ha Djokovic végig ott tud lenni fejben, és lesz kedve játszani, akkor nyer 5 szettben.Vrijbloed
Azért se kell ilyet mondani, mert Nadal úgy is azt nyilatkozza majd, h Novak jelenleg a legjobb teniszező, ő az egyértelmű favorit, elmondja majd, h mennyit fejlődött az ellenfele füvön stb...

Nadal a 80+ meccses salakos veretlenségi sorozata alatt se tartotta magát a Garos esélyesének. Pont ezért szeretem, hihetetlen h valaki ennyire sikeres és mellette ennyire szerény

Ha meg tényleg nyer és úgy veszi át Djokovic a világelsőséget, és hiába lesz Nadal 3GS-en címvédő az talán egy kritika a pontrendszerre, de azért Djokovicnak is a győzelme mellette 2 döntője, és egy elődöntője... Nadal oldalán egyetlen győzelemmel több, ha jól számolom. Persze az számít h ki nyer és főleg a GS-ek számítanak, de Djokovicra az idei tenisze alapján nem lehet azt mondani, h nem érdemli meg

Amúgy szerintem is Nadal nyer, vagyis rá tippelnék. Azért Wimbledon még a GSek közül is kitűnik, olyan mint a tdf a kerékpárban, és Djokovic először játszik majd ekkora tétű meccsen. És ha a legjobb tudásukat nézzük, akkor szvsz még mindig Nadal a jobb, és pont a végén szokta előhozni azt. Nem ritkán előfordult vele, h az elején szenvedett aztán mégis utolsó 4 indulása 4 döntő, és már 2007ben is majdnem elkapta az akkor egyértelműen legjobb Federert...
Ja és Djokovicnak se ez a legjobb borítása...

Ha viszont esne az eső és bezárnák a tetők, akkor vége van Nadalnak. Fedett pályán sosem nyeri meg...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nadalt 2007 óta nem győzték le Wimbledonban...Vrijbloed
Ez így nagyon jól hangzik, de ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy 2008–2010 között nem talált legyőzőre, és ha hozzávesszük, hogy egyszer nem indult, máris csak két év 😀 Csak, mondom én, de azért ez mégsem az, ami olyan iszonyatosan rettegett lenne, pláne, hogy Berdych aranyos meg minden, csak épp ellenállást nem tanúsított, Federer meg 0:2-ről majdnem visszajött ellene. Nem egy Nadal vs bárki a Roland Garroson, ahol tényleg egyszer volt esélye az ellenfélnek, vagy Federer ötéves wimbledoni veretlensége 😊
Persze nagyon szép eredmény, de ha most megveri Djokovicsot, max akkor kezdenék el Nadal Wimbledonban (is) verhetetlen című ódákat zengeniWyatt
Hatásvadász, ezt beismerem, de attól még igaz. 😊
Nagyon ott van fejben Nadal, és ez elég lehet, és ezen a tornáén is meccsről meccsre lett jobb a játéka. Ha Djokovic végig ott tud lenni fejben, és lesz kedve játszani, akkor nyer 5 szettben.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nadalt 2007 óta nem győzték le Wimbledonban...Vrijbloed
Ez így nagyon jól hangzik, de ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy 2008–2010 között nem talált legyőzőre, és ha hozzávesszük, hogy egyszer nem indult, máris csak két év 😀 Csak, mondom én, de azért ez mégsem az, ami olyan iszonyatosan rettegett lenne, pláne, hogy Berdych aranyos meg minden, csak épp ellenállást nem tanúsított, Federer meg 0:2-ről majdnem visszajött ellene. Nem egy Nadal vs bárki a Roland Garroson, ahol tényleg egyszer volt esélye az ellenfélnek, vagy Federer ötéves wimbledoni veretlensége 😊
Persze nagyon szép eredmény, de ha most megveri Djokovicsot, max akkor kezdenék el Nadal Wimbledonban (is) verhetetlen című ódákat zengeni

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nadalt 2007 óta nem győzték le Wimbledonban... A feladat adott.

Nehéz lesz, mert fejben szinte kizökkenthetetlen a spanyol.
Nagyon nem szeretném, ha Djoko holnap az ütőtöréssel foglalkozna, ha jön egy kisebb hullámvölgy a meccsen.

Minimum 4 szettet remélek, bár őszintén szólva nem tudom, hogy hogyan lehet megverni Nadalt...
Ha valakinek sikerülhet, az csakis Djokovic. Fed már nem a régi, meg amúgyis fosik tőle most már borítástól függetlenül, Murray az Murray, marad Nole...

Még egy napot kell kibírni, hogy kapcsolgatnom kell 2 csatorna között. 😂 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sarapova kétszer egymásután a cél előtt zacsizott le a végső győztestől, nem lehet túl kellemes, de legalább sok pontot szerez, így hamarosan megint világelső lesz, csak nehogy nyerjen egy GS-tornát is 😀

Btw világelső, még nem írta senki, de hétfőtől Djokovics az új ranglistavezetőWyatt
Vicc lesz annak fényében ha kikap a döntőben a jelenlegi elsőtől...Bazzani
Annak a fényében viszont nem, hogy idén ez lesz 43. mérkőzése, és ebből eddig egyet bukott el, és Nadallal szemben idén négy mérkőzéséből négyet megnyert 😊

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sarapova kétszer egymásután a cél előtt zacsizott le a végső győztestől, nem lehet túl kellemes, de legalább sok pontot szerez, így hamarosan megint világelső lesz, csak nehogy nyerjen egy GS-tornát is 😀

Btw világelső, még nem írta senki, de hétfőtől Djokovics az új ranglistavezetőWyatt
Vicc lesz annak fényében ha kikap a döntőben a jelenlegi elsőtől...

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezaazz! Végre a torna legjobban játszója nyerte a női wimblit is. Aki látta pár meccsét, az nem kételkedhet abban, hogy ebben a jelenlegi béna női mezőnyben nincs nagyon más, aki stabilan tud ilyen ütéseket hozni.
Remélem holnap nyer Djoko, és akkor számomra tökéletes lesz a torna eredménye, ha már a közvetítés mindent alulmúlt. 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jut eszembe, Kvitová győzelme egyvalakit biztosan nem lepett meg, Arn Grétát, aki már a Roland Garroson megmondta (miután kiesett ellene), hogy a cseh lány nyeri meg idén a wimbledoni tornát 😀
http://www.nemzetisport.hu/tenisz/roland-garros-egyszeruen-nem-lattam-a-labdat-arn-greta-2078761?nocache

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sarapova kétszer egymásután a cél előtt zacsizott le a végső győztestől, nem lehet túl kellemes, de legalább sok pontot szerez, így hamarosan megint világelső lesz, csak nehogy nyerjen egy GS-tornát is 😀

Btw világelső, még nem írta senki, de hétfőtől Djokovics az új ranglistavezető

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Petra Sharapova...

Kaplár F. mondjál már le, vagy lődd már fejbe magad, mert fáj, amit művelsz... :/ :mad:

Nem lehetne, hogy holnap Szabó Gábor kommentáljon? 😛 😂

Kvitova megérdemelte.
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Szörnyű nézni amilyen szarul játszik Sharapova.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nagy grat Tsongának is, azért szép volt, szépen helytállt!

Mindenképpen Djokonak szurkolom majd a döntőben, Nadalt nem bírom, Murray meg ilyen tenisszel elődöntőt nem érdemel, nemhogy döntőt. De most a skótnak szurkolok, de fejben nincs a pályán...
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
MURRAY! :cool: Ennek most meg kell lennie!

edit: na csak ez a gyökér skót tud 6 game-t egymás után elbaszni. nem is nézem tovább...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Bassza meg.

Még legalább egy szettig hallgatnom kell ezt a nyomorékot, meg a nézők is tutira elkezdenek most a fekának szurkolni. Egyébként a netses labda utáni dekázgatáshoz kongrat Tsongának, nagyon sportszerű megmozdulás volt...

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Basszus, vasárnap kéne így játszani Djokonak, nem ma. 😊
De ha vasárnap is hozza majd az lenne a legjobb, mert így még nem láttam játszani, mint ahogy ma játszik. Tsonga pedig szerintem nem játszik rosszul, de látszik hogy ha így kezelik az adogatását, akkor nem nagyon tud mit csinálni.
Ez a vetődgetős pont pedig lenyűgöző volt. 😀

szerk: Ez talán még durvább volt. 😊 Nagyon nagy pontokat játszanak néha.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 439 — TODDHERREMANS79
Akármi is lesz a végeredmény én Grand Slam-en még soha sem láttam Tsongát ilyen jól játszani.eaglesmcnabb
kár volt elkiabálni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 361
Én képtelen vagyok női teniszt nézni. Semmi finesz, semmi technika, csak püfölik az alapvonalról a labdát, nagyokat nyögnek, aztán az egyik elkúrja. Ennyiből áll az egész.

Tsongának nagyon szorítok, Federer ellen nagyot játszott. Ahhoz képest, hogy fizikálisan milyen durva tud nagyon finom megoldásokat. Ezért nagyon csípem őt.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 439 — TODDHERREMANS79
Akármi is lesz a végeredmény én Grand Slam-en még soha sem láttam Tsongát ilyen jól játszani.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Persze szerintem az lenne a legjobb, ha az ES adná a meccseket. 😊Schleck
Maximálisan egyetértünk.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tsonga jól kezd! nagyon drukkolok neki!eaglesmcnabb
Valóban, de remélem nem fog sokáig tratani ez a lendülete.

Kaplár F már most kikészített, nagyon nehéz lesz végigbírnom ezt a meccset, ezzel a balfasszal. Nagyon örülök, hogy jövőre már nem a sport tv közvetíti Wimbledont.Schleck
Mi a szösz, kié lett? Hadd találgassak DigiSport?iktriad
Nem tudom, nincsenek biztos forrásaim, valahol olvastam az elmúlt napokban. De én már úgy vagyok vele, hogy mindegy, ennél rosszabb nem lehet a közvetítése. Persze szerintem az lenne a legjobb, ha az ES adná a meccseket. 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tsonga jól kezd! nagyon drukkolok neki!eaglesmcnabb
Valóban, de remélem nem fog sokáig tratani ez a lendülete.

Kaplár F már most kikészített, nagyon nehéz lesz végigbírnom ezt a meccset, ezzel a balfasszal. Nagyon örülök, hogy jövőre már nem a sport tv közvetíti Wimbledont.Schleck
Mi a szösz, kié lett? Hadd találgassak DigiSport?
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tsonga jól kezd! nagyon drukkolok neki!eaglesmcnabb
Valóban, de remélem nem fog sokáig tratani ez a lendülete.

Kaplár F már most kikészített, nagyon nehéz lesz végigbírnom ezt a meccset, ezzel a balfasszal. Nagyon örülök, hogy jövőre már nem a sport tv közvetíti Wimbledont.

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 439 — TODDHERREMANS79
Tsonga jól kezd! nagyon drukkolok neki!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!