Tenisz

15 feliratkozó

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hihetetlen, hogy élvezi a játékot Baghdatis. 😊 Elképesztő, hogy labdamenet közben morajlik a közönség. 😊

Ááááááá, miket fut be Baghdatis, Nadal elbújhat... 😊 😂
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Amióta 5 perce idekapcsoltam, folyamatosan bíróznak. Mi történt?Escalade
Kettőt rontott az egyik alapvonal bíró egymás után, erzsike meg folyamatosan sajnálja őket.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Amióta 5 perce idekapcsoltam, folyamatosan bíróznak. Mi történt?

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Baghdatis nagyon elemében van. 😂 😂 Jó meccs. 😊 5 szettet remélek. 😛 😂Vrijbloed
Erzsike nyalja is a seggét rendesen...
Nem lesz könnyű, de úgy érzem, hogy be fogja azért húzni Nole. 😊Schleck
😂 Milyen labdamenetek vannak, jó ég. 😊

Nole egyelőre olyan szenvedős, még nem talált igazán fogást a ciprusin.Vrijbloed
De egyszerűen jobb játékos, mint Baghda. Ha nem kattan be Djokovic, akkor nem kaphat ki szerintem. Egyszerűen azt a játékot, ami kellene ellene, szerintem ez a Baghda nem tudja végigjátszani egy egész meccsen keresztül.

De remélem nem én vagyok túlzottan optimista. 😀

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Baghdatis nagyon elemében van. 😂 😂 Jó meccs. 😊 5 szettet remélek. 😛 😂Vrijbloed
Erzsike nyalja is a seggét rendesen...
Nem lesz könnyű, de úgy érzem, hogy be fogja azért húzni Nole. 😊Schleck
😂 Milyen labdamenetek vannak, jó ég. 😊

Nole egyelőre olyan szenvedős, még nem talált igazán fogást a ciprusin.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Baghdatis nagyon elemében van. 😂 😂 Jó meccs. 😊 5 szettet remélek. 😛 😂Vrijbloed
Erzsike nyalja is a seggét rendesen...
Nem lesz könnyű, de úgy érzem, hogy be fogja azért húzni Nole. 😊

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Baghdatis nagyon elemében van. 😂 😂 Jó meccs. 😊 5 szettet remélek. 😛 😂
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Basszus, ha Ljubicic kicsit jobban koncentrált volna, akkor szerintem simán lett volna esélye Murray ellen. Nagyon nem szimpatikus az angol, de valahogy mindig megússza.Schleck
Nekem meg pont szimpi. 😉
Faszom amúgy az időjárásukba,hogy állandóan esőszünet van. Lehetne még pár fedett pálya.
Remélem ma Monfils behúzza Kubot ellen.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Basszus, ha Ljubicic kicsit jobban koncentrált volna, akkor szerintem simán lett volna esélye Murray ellen. Nagyon nem szimpatikus az angol, de valahogy mindig megússza.

több mint 12 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ez a Tsonga-Dimitrov meccs kurva jó volt tegnap. Ebből a gyerekből élmezőnyös lesz pár éven belül sztem, főleg ha sikerül fejlődnie szerválásban.
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
és Czink újabb meccset nyert, ezúttal Yakimova ellen 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bazeg Roddick második szervaként üt ászokat. Nagyon bírom a csávót 😀Duff
Van, akinek ez a sportélmény 😀
Viszont Hewitt 2:0-ról visszaengedte a meccsbe Söderlinget sajna 😕

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És lassan sikerül elkezdenie a sport tv-nek a teniszközvetítést. Nagy gratuláció...

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Bazeg Roddick második szervaként üt ászokat. Nagyon bírom a csávót 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az év női meccse volt eddig számomra. Kár, hogy a gonosz nyert és persze kár a kommentálásért.

szerk: Most persze megy a teleshop, mikor egy csomó másik meccs is zajlik.

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Ez a kapláreff egy pöppet idegesít titeket nem? kritikán aluli a közvetítés.Hall Of Green
Én már nem is idegesítem magam rajta. De az egész sporttv-s közvetítés szánalmas.
Mikor magyar bajnokságból összevágott "zenés" klippek mennek a meccsek között ahelyett, hogy addig átkapcsolnának egy másik meccsre, addig nem nagyon van mit mondani.
A sport2-n természetesen most sem teniszt adnak, de egy élő közvetítés még érthető, a többi időt kitöltő teleshop reklám nem.Schleck
Tudom, hogy nem csak mostanra írtad az uccsót, de most eső van, csak a centerpályán van játék.

Hogy csatlakozzak a köz véleményéhez, a Kaplár F.-Taróczy duó mindent csinál, csak nem közvetít. Tegnap a Czink-meccs ismétlése alatt fogalmazódott meg bennem, hogy inkább menjenek el 1,5 perc reklámra a játék közötti szünetekben, mert úgysem hangzik el semmi érdemleges a kommentátorállásban.
ma a központi téma, hogy a japán csaj Williamshez képest kicsi, így aztán meg a "kislány", "kis japán" dögivel... :/marci
kedvenc témája a szél..meg ez az "nem éri el. TUDTAM HOGY NEM ÉRI EL" és büszke magára...

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez a kapláreff egy pöppet idegesít titeket nem? kritikán aluli a közvetítés.Hall Of Green
Én már nem is idegesítem magam rajta. De az egész sporttv-s közvetítés szánalmas.
Mikor magyar bajnokságból összevágott "zenés" klippek mennek a meccsek között ahelyett, hogy addig átkapcsolnának egy másik meccsre, addig nem nagyon van mit mondani.
A sport2-n természetesen most sem teniszt adnak, de egy élő közvetítés még érthető, a többi időt kitöltő teleshop reklám nem.Schleck
Tudom, hogy nem csak mostanra írtad az uccsót, de most eső van, csak a centerpályán van játék.

Hogy csatlakozzak a köz véleményéhez, a Kaplár F.-Taróczy duó mindent csinál, csak nem közvetít. Tegnap a Czink-meccs ismétlése alatt fogalmazódott meg bennem, hogy inkább menjenek el 1,5 perc reklámra a játék közötti szünetekben, mert úgysem hangzik el semmi érdemleges a kommentátorállásban.
ma a központi téma, hogy a japán csaj Williamshez képest kicsi, így aztán meg a "kislány", "kis japán" dögivel... :/
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez a kapláreff egy pöppet idegesít titeket nem? kritikán aluli a közvetítés.Hall Of Green
Én már nem is idegesítem magam rajta. De az egész sporttv-s közvetítés szánalmas.
Mikor magyar bajnokságból összevágott "zenés" klippek mennek a meccsek között ahelyett, hogy addig átkapcsolnának egy másik meccsre, addig nem nagyon van mit mondani.
A sport2-n természetesen most sem teniszt adnak, de egy élő közvetítés még érthető, a többi időt kitöltő teleshop reklám nem.

több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Ez a kapláreff egy pöppet idegesít titeket nem? kritikán aluli a közvetítés.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
És Date-Krumm megnyerte az első játszmát!! Rég szurkoltam már ennyire (nem magyar) női teniszezőnek. 😊

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Rod mindig is nagy kedvencem volt. Ha eljut most a 4-be, akkor már elégedett leszek. 😊

Szeretném, ha nyerne még GS-t. Megérdemelné. Talán már az US Openen. Talán. Bár már szép lassan ő is kifelé megy.

Go Andy!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://solyomszem.blog.nepsport.hu/archives/2011/06/21/Wimbledon_2011_-_Amerikai_historia_XXL/
Az amerikai teniszezőkről.Elég nagy igazság(ok) vannak benne.
Wimbledonban meg természetesen,Go Roddick! 😊Newman
Jó cikk, csak azzal nem értek egyet, hogy a teniszben nem figyelhetőek meg nemzetszintű tendenciák. Az oroszok előretörését a női teniszben egyszerűen nem lehet véletlennek tekinteni szerintem. De ha nem is ilyen látványosan, a férfiaknál is ugyanígy tör előre Kelet-Európa.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
http://solyomszem.blog.nepsport.hu/archives/2011/06/21/Wimbledon_2011_-_Amerikai_historia_XXL/
Az amerikai teniszezőkről.Elég nagy igazság(ok) vannak benne.
Wimbledonban meg természetesen,Go Roddick! 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ott van, Czink legyőzte a 10. helyen kiemelt Stosurt!Hurka
Sajnos nem néztem, de nagy gratula neki!

Djokovic is jól játszik szerencsére, szóval legalább az eredmények legyenek jók, ha már a közvetítés botrányos. 😊

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ott van, Czink legyőzte a 10. helyen kiemelt Stosurt!