Tenisz

15 feliratkozó

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Minden elismerésem Djokovic-nak. Hihetetlen sorozat most az övé. Federert teljesen, míg Nadalt félig-meddig elhalványítja. Na de a Roland Garros-on meglátjuk mi a helyzet. 😊

Egyébként egy másik hír keltette fel az érdeklődésemet a tenisszel kapcsolatban: Szávay fáradásos törése a gerincében amit évek óta nem vettek észre (!). Számomra az érthetetlen az egész dologban, hogy ha valakinek problémája van a derekával v. a gerincével akkor miért csak MR-re küldi, miért nem passzol hozzá egy CT vizsgálatot is. Főleg annak fényében, hogy sportoló aki max. terheléseket kap arra a pontra. Persze máshová is, de most erről a testrészről van szó. Ezt most pszichésen rossz neki feldolgozni. Meg persze ott a fájdalom és a fáradtságérzet. Sajnálom szegényt. Mielőbbi felépülést.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Direkt nem néztem meg az eredményt az ismétlésig. De ez hihetetlen. 😊 Már-már ez irreális. 😀

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Djoko nagyon nagyot megy mostanság. 😊))

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Mi volt? Balfasz módon megint lemaradtam róla.Schleck
Én is csak az utsó szettet láttam, breakelőnnyel 5-4 volt neki, azt sikerült elbaszni, majd 5-5nél ha jol emlékszem 0-40 volt neki, breakelhetett vna, de azt is sikerült elbaszni. Itt már tudtam, h csak Djokovic juthat tovább... -_- Tiebreaket be is húzta.Duff
Köszi!
Nagyon durván elhitte szerintem Nole, ő most éppen nem tud kikapni. Csak tartson ki a RG végéig és akkor No. 1. 😊Schleck
Hát mondjuk inkább Djokovic legyen a nr1, mint Nadal. De nemhiszem el, h Murray egyszerűen nem tud odaérni 😕
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
bazmeg Murray, így elbukni ezt a meccset, a picsába már...Duff
Mi volt? Balfasz módon megint lemaradtam róla.Schleck
Én is csak az utsó szettet láttam, breakelőnnyel 5-4 volt neki, azt sikerült elbaszni, majd 5-5nél ha jol emlékszem 0-40 volt neki, breakelhetett vna, de azt is sikerült elbaszni. Itt már tudtam, h csak Djokovic juthat tovább... -_- Tiebreaket be is húzta.Duff
Köszi!
Nagyon durván elhitte szerintem Nole, ő most éppen nem tud kikapni. Csak tartson ki a RG végéig és akkor No. 1. 😊

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ideje lenne megállítani Novakot. Roma jobban fekszik Nadalnak, mint Madrid, de ha itt se sikerül , akkor serious trouble van...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
bazmeg Murray, így elbukni ezt a meccset, a picsába már...Duff
Mi volt? Balfasz módon megint lemaradtam róla.Schleck
Én is csak az utsó szettet láttam, breakelőnnyel 5-4 volt neki, azt sikerült elbaszni, majd 5-5nél ha jol emlékszem 0-40 volt neki, breakelhetett vna, de azt is sikerült elbaszni. Itt már tudtam, h csak Djokovic juthat tovább... -_- Tiebreaket be is húzta.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
bazmeg Murray, így elbukni ezt a meccset, a picsába már...Duff
Mi volt? Balfasz módon megint lemaradtam róla.

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
bazmeg Murray, így elbukni ezt a meccset, a picsába már...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Arn Gréta nagyon pusztít most Olaszországban. Megverte Kuznyecovát, majd a tegnap még álom játékot bemutató Briantit. Gyerünk Greta the Great! 😊

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tartottam tőle h ez lesz halfmilehighcityben... Novak jobb volt grat neki, óriási meccs voltBlack_Adder
Basszus a végére is elment a netem. De Djoko behúzta, ez a lényeg. 😊
CSak nehogy túl nagy legyen rajta a nyomás az RG-n.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Tartottam tőle h ez lesz halfmilehighcityben... Novak jobb volt grat neki, óriási meccs volt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Annyád, ez mi ütés volt. Djokovic mondjuk meg is tapsolta, nem sokan tették volna ezt meg.Schleck
Ez az év ütése volt. Amúgy kurva jó a meccs.
Vamos Rafa!Black_Adder
A világ két jelenlegi legjobbja, szerintem egyértelmű.Schleck
Jelenleg mindenképp, és valószínűleg ez az évtized róluk fog szólni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Annyád, ez mi ütés volt. Djokovic mondjuk meg is tapsolta, nem sokan tették volna ezt meg.Schleck
Ez az év ütése volt. Amúgy kurva jó a meccs.
Vamos Rafa!Black_Adder
A világ két jelenlegi legjobbja, szerintem egyértelmű.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Annyád, ez mi ütés volt. Djokovic mondjuk meg is tapsolta, nem sokan tették volna ezt meg.Schleck
Ez az év ütése volt. Amúgy kurva jó a meccs.
Vamos Rafa!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Annyád, ez mi ütés volt. Djokovic mondjuk meg is tapsolta, nem sokan tették volna ezt meg.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Buzi háló!
0-4-ről feljönni, h aztán két ilyen labdán elmenjen...Black_Adder
Most értem haza. Ezen kívül milyen volt az első szett?
Hajrá Nole! 😊

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Buzi háló!
0-4-ről feljönni, h aztán két ilyen labdán elmenjen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Azért ezek a Federer-Nadal meccsek még mindig tökéletes időtöltést nyújtanakBlack_Adder
hol nézed?Bébé
Streamen néztem

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azért ezek a Federer-Nadal meccsek még mindig tökéletes időtöltést nyújtanakBlack_Adder
hol nézed?Bébé
már vége
http://www.nemzetisport.hu/tenisz/nadal-szetthatranybol-nyert-federer-ellen-2076390/

több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
Azért ezek a Federer-Nadal meccsek még mindig tökéletes időtöltést nyújtanakBlack_Adder
hol nézed?
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Azért ezek a Federer-Nadal meccsek még mindig tökéletes időtöltést nyújtanak

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Végre azt érezhettem, h most vki lenyomja Nadalt, de Murray összeomlott az utsó szettben. :mad: Pedig a 2. szettben alázott
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Djokovic elég zorall mostanában. Kivi leszek a Nadal elleni miami döntőre.szaba
😐 Ez vmi embertelen jó meccs volt. Joker meg hihetetlen.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Djokovic elég zorall mostanában. Kivi leszek a Nadal elleni miami döntőre.