Tenisz

15 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Serenának tüdőembóliája van :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ancic visszavonultBlack_Adder
Pedig mekkora tehetségnek indult szegény. 😕 Emlékszem, régen valamelyik teniszjátékban nagyon tudtam alázni vele.

Érdekes, hogy a hasonló stílusú(magas, de emellett ügyes is) Del Potro is folyton sérülésekkel küzd.
Ez a monunukleozis egyébként mitől ilyen gyakori a teniszezőknél? Federer és Szávay is szenvedett/szenved ettől.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Ancic visszavonult

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Nadal 2010 év sportolója :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Hát Murray ritka gyengén teljesített magához képest...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Erről beszéltem amikor azt mondtam, h esélytelen. Djokovic nagyon jó volt, ő viszont messze elmaradt a legjobbjától...

De megint a buzi kommentátor azért: Lendl 4 vesztett GS-mel kezdett, de nem sorolja a valamire való játékosok közé á nem, Ivanisevic is sokkal inkább mint ő, biztos... Bazdmeg!!!!!Black_Adder
Hej, SzG a legjobb magyar kommentátor. Ez valóban hülyesége, de ezen kívül elképesztően jó volt a mai közvetítés is szerintem.

KIA vezetője nem tud angolul, nem gáz. 😀

több mint 13 éve
Seventh Son 84 — Patriots fan
Ez jóval simább lett a vártnál..
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Erről beszéltem amikor azt mondtam, h esélytelen. Djokovic nagyon jó volt, ő viszont messze elmaradt a legjobbjától...

De megint a buzi kommentátor azért: Lendl 4 vesztett GS-mel kezdett, de nem sorolja a valamire való játékosok közé á nem, Ivanisevic is sokkal inkább mint ő, biztos... Bazdmeg!!!!!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezazzz!!!! Nem volt valami óriási színvonalú meccs, de behúzta végül Nole. 😊 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy azért a hölgyekről is essék szó; nagy gratula Kimnek az újabb GS bajnoki címhez (első amit nem a US Openen hozott össze). Jó látni; hogy valaki aki játsza a teniszt a női mezőnyből (nem úgy mint egyesek - khm Williamsek) eredményes tud lenni. Kár hogy ő se marad már soká(idei évet akarja még végigvinni; jövőre meg az olimpiával visszavonulni; de akkor már csak arra akar készülni).

A kínai meg nagyobb szimpi volt az egész torna alatt; remélem még lesz lehetősége GS-t nyerni.iktriad
A meccs ismétlését érdemes megnézni? Jó volt?F.Schleck
Az uccsó szettet láttam, Clijsters szépen játszott, Linek is voltak szép ütései, de viszonylag sok rontása is

Amúgy grat Clijstersnek, az egyik kedvenc női teniszezőm volt első visszavonulása előtt is... 😊Black_Adder
Női dontökhöz képest fordulatos; egész jó szinvonalú meccs volt. Úgyhogy szerintem igen.
Amúgy most hogy nincs Demi Clijsters nálam az 1. számú kedvenc. Kár hogy ő se lesz sokáig. Addig viszont nyerhetne még 1-2 Grand Slamet.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Hogy azért a hölgyekről is essék szó; nagy gratula Kimnek az újabb GS bajnoki címhez (első amit nem a US Openen hozott össze). Jó látni; hogy valaki aki játsza a teniszt a női mezőnyből (nem úgy mint egyesek - khm Williamsek) eredményes tud lenni. Kár hogy ő se marad már soká(idei évet akarja még végigvinni; jövőre meg az olimpiával visszavonulni; de akkor már csak arra akar készülni).

A kínai meg nagyobb szimpi volt az egész torna alatt; remélem még lesz lehetősége GS-t nyerni.iktriad
A meccs ismétlését érdemes megnézni? Jó volt?F.Schleck
Az uccsó szettet láttam, Clijsters szépen játszott, Linek is voltak szép ütései, de viszonylag sok rontása is

Amúgy grat Clijstersnek, az egyik kedvenc női teniszezőm volt első visszavonulása előtt is... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy azért a hölgyekről is essék szó; nagy gratula Kimnek az újabb GS bajnoki címhez (első amit nem a US Openen hozott össze). Jó látni; hogy valaki aki játsza a teniszt a női mezőnyből (nem úgy mint egyesek - khm Williamsek) eredményes tud lenni. Kár hogy ő se marad már soká(idei évet akarja még végigvinni; jövőre meg az olimpiával visszavonulni; de akkor már csak arra akar készülni).

A kínai meg nagyobb szimpi volt az egész torna alatt; remélem még lesz lehetősége GS-t nyerni.iktriad
A meccs ismétlését érdemes megnézni? Jó volt?

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 002 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy azért a hölgyekről is essék szó; nagy gratula Kimnek az újabb GS bajnoki címhez (első amit nem a US Openen hozott össze). Jó látni; hogy valaki aki játsza a teniszt a női mezőnyből (nem úgy mint egyesek - khm Williamsek) eredményes tud lenni. Kár hogy ő se marad már soká(idei évet akarja még végigvinni; jövőre meg az olimpiával visszavonulni; de akkor már csak arra akar készülni).

A kínai meg nagyobb szimpi volt az egész torna alatt; remélem még lesz lehetősége GS-t nyerni.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
De azért azt nem mondanám, h esélytelen... Ugy fogalmaznék, h esélyesebb Federer, mint Murray, ha egymás ellen játszanak...

Tavaly meg Murray ejtette ki az Australian Openen Nadalt 😉Duff
Tavaly Nadal lesérült, /*a térde sajnos elég szar állapotban van*/, de még1× egy GS döntő az egészen más, mint bármely más meccs. Más mint egy ATP1000 döntő, és más mint egy GS QF. Ennyi.

A tenisz történelmében mindössze 2 olyan teniszezőből lett VALAKI, aki elvesztette az első két GS döntőjét: Agassi és Lendl. A legtöbb emberben elég mély nyomot hagy, GS döntő fóbiája lesz, stb... Ha most kikap Murray, soha nem nyer GS-t, és ezt nem csak én gondolom így, azt meg talán mindenki, h ez a legnagyobb esélye /*akitől ha megkérdezik, h ki ellen szeretne GSdöntőt játszani Federer, Nadal vagy Djokovic, nem az utóbbit választja, Az hülye*/. Ez szintén komoly terhet jelenthet. Murrayt meg eleve nagyon eltudják vinni az érzelmek, ez hatalmas erőt adhat neki egyes meccseken, nagy fordításokhoz vezethet, de hosszú távon az olyan higgadt játékosok a sikeresek, mint Federer vagy Nadal.

Amúgy persze h van esélye Murraynek. Amúgy is mindenkinek van, neki meg tényleg meg van hozzá a tenisze, de a feje szvsz nincs meg hozzá. És Djokovicnak kisebb a veszteni valója, hisz ő már nyert GS döntőt, ha meg a hév elkezdi segíteni a britet, azonnal kitalál valami kamusérülést, h kizökkentse őt a ritmusból...
ha most nyer, átszakadhat egy gát, de akkor lenne igazán esélye, ha valaki olyannal játszhatna, akinek ez lenne az első grandslam döntője. Arra meg nagyon kicsi az esély. Djokovicnak egyszer összejött, de már az is csodaszámba megy, ha nem a két nagy egyike áll veled szemben...

szerk: + Murraynél meg ott van az is, h annyira overhypolják, h tényleg GSt kéne nyernie, h azoknak megfeleljen +extra nyomás. Míg Soederling is elvesztett 2 GS döntőt, de ő már azzal, h eljutott odáig, messze túlteljesítette a küldetést neki emiatt több esélyt adnék egy döntőben mint murraynek, pedig gyengébb játékosnak tartom...

btw: Nadalnak is nagy szerencséje szvsz, h 2005ben az elődöntőben találkozott Federerrel, és a döntőt Puerta ellen játszhatta. Bár ő elég erős fejben, lehet a döntőben is helyt állt volna, de azért én örülök, h így alakult... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Tavaly meg Murray ejtette ki az Australian Openen Nadalt 😉Duff
Jah, mert akkor is sérülten játszott, csakúgy mint idén.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Murraynek meg talán az egyetlen esélye, h ne Nadal vagy Federer ellen kelljen játszania /*akik ellen esélytelen*/Black_Adder
Tavaly kettő 1000es versenyt nyert. Mind2t Federer ellen, kemeny palyan... Valamint Nadalt is verte meg elő vagy negyeddöntőbe nem egyszer, ha jól emlékszem...

Sztem vasárnap Murray fog nyerni 😉

edit: A tavalyi Kanadai ATP 1000es versenyen az elődöntöben Nadalt, a döntöben Federert nyomta le. ennyi.Duff
Federer nem kicsit feltűnően szar le minden versenyt, ami nem GS...
És Nadal csak Federertől kapott ki GS döntőben, Federer pedig egyet leszámítva csak Nadaltól.

Egy GS döntő teljesen összehasonlíthatatlan egy ATP1000 döntővel. Sokkal nagyobb a tét, remélem ezt nem kell bővebben elmagyarázni...

Ja és GS döntőkben mégis 2-0 Federernek Murray ellen, vajon miért? 😛Black_Adder
De azért azt nem mondanám, h esélytelen... Ugy fogalmaznék, h esélyesebb Federer, mint Murray, ha egymás ellen játszanak...

Tavaly meg Murray ejtette ki az Australian Openen Nadalt 😉
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Murraynek meg talán az egyetlen esélye, h ne Nadal vagy Federer ellen kelljen játszania /*akik ellen esélytelen*/Black_Adder
Tavaly kettő 1000es versenyt nyert. Mind2t Federer ellen, kemeny palyan... Valamint Nadalt is verte meg elő vagy negyeddöntőbe nem egyszer, ha jól emlékszem...

Sztem vasárnap Murray fog nyerni 😉

edit: A tavalyi Kanadai ATP 1000es versenyen az elődöntöben Nadalt, a döntöben Federert nyomta le. ennyi.Duff
Federer nem kicsit feltűnően szar le minden versenyt, ami nem GS...
És Nadal csak Federertől kapott ki GS döntőben, Federer pedig egyet leszámítva csak Nadaltól.

Egy GS döntő teljesen összehasonlíthatatlan egy ATP1000 döntővel. Sokkal nagyobb a tét, remélem ezt nem kell bővebben elmagyarázni...

Ja és GS döntőkben mégis 2-0 Federernek Murray ellen, vajon miért? 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Murraynek meg talán az egyetlen esélye, h ne Nadal vagy Federer ellen kelljen játszania /*akik ellen esélytelen*/Black_Adder
Tavaly kettő 1000es versenyt nyert. Mind2t Federer ellen, kemeny palyan... Valamint Nadalt is verte meg elő vagy negyeddöntőbe nem egyszer, ha jól emlékszem...

Sztem vasárnap Murray fog nyerni 😉

edit: A tavalyi Kanadai ATP 1000es versenyen az elődöntöben Nadalt, a döntöben Federert nyomta le. ennyi.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ferrernek szurkoltam, de azért megszorongatta Murray-t. Így a szép, ha ki kell szenvedni a győzelmet.

Djokovic-Murray döntőn egyértelműen 5 szettes meccset várok. 😊

Go NOLE! 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Remélem jó sokáig gyötrik egymást. 😊
Egyébként Murray szerintem nem bírná a nyomást a döntőben, Ferrer pedig egyszerűen nem egy szint a csúcsformában lévő Djokovic-csal. Szóval én optimista vagyok.F.Schleck
Szerintem Ferrernek is van olyan tenisze amivel megnyerhet egy GSt Novak ellen, pár éve a VB-n láthattuk tőle, de mindenképp Djokovic a toronymagas esélyes, akárki is lesz az ellenfele. És nem csak azért mert közülük ő a legjobb, és ő van a legjobb formában, hanem mert ő már nyert GS-t. Ferrernek jó eséllyel ez lehet az egyetlen esélye, nem szokott ő teljes 2 hétig ilyen formában játszani, Murraynek meg talán az egyetlen esélye, h ne Nadal vagy Federer ellen kelljen játszania /*akik ellen esélytelen*/. ez óriási teher, főleg h kétszer már elbukott...

Nyerjen Ferrer, ő még úgy se nyert, ő a legnagyobb underdog és nem is ellenszenves /*annak ellenére se, h barcafan*/Black_Adder
Murray esetében én is erre gondoltam. Meg amúgy sem szimpi. 😉

Látva ezt a játékot, visszavonok mindent Ferrerről. Nagyon durván játszik most. 😀

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Remélem jó sokáig gyötrik egymást. 😊
Egyébként Murray szerintem nem bírná a nyomást a döntőben, Ferrer pedig egyszerűen nem egy szint a csúcsformában lévő Djokovic-csal. Szóval én optimista vagyok.F.Schleck
Szerintem Ferrernek is van olyan tenisze amivel megnyerhet egy GSt Novak ellen, pár éve a VB-n láthattuk tőle, de mindenképp Djokovic a toronymagas esélyes, akárki is lesz az ellenfele. És nem csak azért mert közülük ő a legjobb, és ő van a legjobb formában, hanem mert ő már nyert GS-t. Ferrernek jó eséllyel ez lehet az egyetlen esélye, nem szokott ő teljes 2 hétig ilyen formában játszani, Murraynek meg talán az egyetlen esélye, h ne Nadal vagy Federer ellen kelljen játszania /*akik ellen esélytelen*/. ez óriási teher, főleg h kétszer már elbukott...

Nyerjen Ferrer, ő még úgy se nyert, ő a legnagyobb underdog és nem is ellenszenves /*annak ellenére se, h barcafan*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Remélem jó sokáig gyötrik egymást. 😊
Egyébként Murray szerintem nem bírná a nyomást a döntőben, Ferrer pedig egyszerűen nem egy szint a csúcsformában lévő Djokovic-csal. Szóval én optimista vagyok.

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
hát Murray azt csinál Ferrerrel, amit csak akar, sima meccs lesz ezStez
Csak nehogy a döntőt is megnyerje. Nem szeretem Novakot, de ha Murray megnyerné az tragédia lenne 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
hát Murray azt csinál Ferrerrel, amit csak akar, sima meccs lesz ez

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Sajnos nem láttam a meccset, majd összefoglalót nézek belőle. Minden esetre örülök, hogy Djokovics jutott tovább. Bár eredetileg Nadalnak szorítottam, hogy legyen meg neki a rekord, de mindenki tudja mi történt. 😊 Így már csak valóban a szokásos közhellyel tudok jönni: győzzön a jobb és legyen minél izgalmasabb döntő! 😊