Tenisz

16 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
ez valami emberfeletti meccs volt, szavak nincsenek rá
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
Lehet hogy nem láttam még ennél jobb meccset...
Amúgy kiderült hogy Djokovics is madridista, most már nem is utálom annyira. 😀eaglesmcnabb
én úgy tudom a Milan a kedvence 😀 https://www.google.com/search?q=djokovic+ac+milan&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=tDuff
madridistán láttam egy real mezes képet, akkor nincs kizárva hogy photoshop volt 😀
szerk.: utánanéztem. Nem Ps. köcsög divatdrukker 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Djokovic, ááááááááá.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A legnagyobb meccs. Evör.Schleck
Nálam a 2008-as wimbledoni finálé az első, de ez odaért mellé. 😊
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A legnagyobb meccs. Evör.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Na, ezt kiszerválni nem lesz egyszerű...
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 076
Lehet hogy nem láttam még ennél jobb meccset...
Amúgy kiderült hogy Djokovics is madridista, most már nem is utálom annyira. 😀eaglesmcnabb
én úgy tudom a Milan a kedvence 😀 https://www.google.com/search?q=djokovic+ac+milan&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
most megint djoko játszik jobban......

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 088 — Ajmo Vatreni
Nole nagyon elfáradt a negyedik végére.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Kész, nincsenek szavak.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nyilván elfogult vagyok, de szerintem ezt most nagyon nem érdemelné meg Nadal, ha innen megnyerné.Schleck
Nem neki szurkolok, de emberfelettit küzd. Én azt mondom, hogy megérdemli, mert onnan, ahonnan visszahozta Djokovic ellen...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nyilván elfogult vagyok, de szerintem ezt most nagyon nem érdemelné meg Nadal, ha innen megnyerné.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Visszajött Nole, jól van. 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
Lehet hogy nem láttam még ennél jobb meccset...
Amúgy kiderült hogy Djokovics is madridista, most már nem is utálom annyira. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért most ennek a nem egyszerre játszott két elődöntő kitalálójának is lehet szidni az anyját...

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most így már Nadalt mondanám esélyesnek. :/

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nadal elkezdett jól játszani :cool: Csak tartson ki a végéig

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
C'mon Rafa! :o

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ezaz.
Honnan jött vissza Nadal...
2-2

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ennél rosszabbkor nem jöhetett volna az eső :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
azt mondta, h ha a játék menete nem változik, akkor nem nyer Nadal. És ez így is van.

Btw: Pár éve nem gondoltam volna, h egyszer majd Nadalt egyedül a szervái tartják életben, és labdamenetekben esélye se lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Imitheking New England Patriots 1 875
Lol, Szabó Gábor már a 3. elején arról beszél, h nem tudja, hogy nyeri ezt meg Nadal....idióta
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
Mandula is kurva jó volt, top40 volt sokáig, szerintem ez már bőven szép teljesítmény, nőknél azért mindig ott voltunk, viszont a férfitenisz az egy teljesen másik témakör. Nagyon úgy néz ki hogy Fucsovics elarcoskodta a nagy lehetőséget, hogy végre ott is legyen nemzetközileg elismert teniszezőnk, más meg egyelőre nem nagyon van :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A női mezőnyre egyébként jellemző, h hirtelen nagyon eltudnak tűnni visszaesni stb. Nem csak Ági, fejből tudnék mondani ötöt hatot, azért csak ennyit, mert néhányan úgy eltűntek h már szinte fel se lehet idézni őket. Hol pl Miskyna, vagy hogy írja a nevét, de Ivanovics se játszik azon a szinten pl., ahol volt.

Amit elért Ági az szép, ahogy írtam is: Én a magam részéről egyébként béként hagynám őt, nagyszerű volt azon a USOpenen szurkolni neki, és néhány más tornán is, az igazából több volt, mint amit egy magyar teniszezőtől valaha reméltem...
Viszont ha mondjuk van rengeteg olyan sportolónk, akik ha rosszabbul teljesítenének, vagy eltűnnének ugyanezt lehetne rájuk mondani. Cseh Lacival mennyire lennél elégedett, ha rövipályás EBken küzdene érmekért, esetleg nagyobb világversenyen döntőbejutásért. Nem elérné őket, hanem küzdene érte. Akkor is a jobb magyar úszók közé tartozna jelenleg, lennének akik ugyanígy védenék, pedig látható, hogy mire képes, és ő ki is hozza magából. És rengeteg ilyen sportoló él még kis hazánkban, amire én személy szerint rettentően büszke vagyok. Ez az egyik ok, ami miatt a nagy többséggel ellentétben nem akarom felgyújtani és sóval behinteni az egész országot. Elkalandoztam. Szóval én, amellett h nem támadtam és nem is fogom Ágit támadni a karrierje miatt /*hogy is jöhetnék én (foteles szalonszurkoló) ehhez*/ viszont a dicséreteket is csak mértékkel. Nem volt szerencséje a sérülésekkel és ez nem az ő hibája, de szvsz ha Ő most visszatekintene a pályafutására, nem hinném h elégedett lenne.

Szóval én azt mondom, ne bántsunk egy magyar sportolót se, aki valamit elér karrierje folyamán, de ha itt elkezdenénk agyondicsérni Ágit, /*ezt itt senki se tette, de mondjuk az NSO kb annyira hypeolta egy időben, mint amennyire a brit sportolókat szokták úgy nagy általánosságban, és ami miatt én gyűlölöm mindet.*/, mert ha agyondicsérjük őt, annyira mind mondjuk a kajakosainkat, akkor én úgy érzem a kajakosaink érdemeit kisebbítenénk vele...

Murray? Nehezen tudok róla véleményt mondani, mert utálom, számomra nagyon ellenszenves. A pozitív irányú elfogultságaimat azt hiszem viszonylag jól kezelem, a fórumátlaghoz képest mindenképp, ugyanakkor akiket utálok, azoknál nem nagyon... Azért megpróbálom.
Az anyja nagyon ronda, ez biztos. (főleg ha Murray pontot csinál) 😊
Egy nagyon erős férfi mezőnyben évek óta ott van a legjobb 5ben. Játszott több döntőt is. Mindet elvesztette ugyan, de mindig nála egyértelműen jobb játékostól kapott ki. 2× Federer és a tavalyi Djoko.
Ezek alapján azt lehetne mondani, h stabil versenyző, aki kihozta magából amit tud. Ha a sok elveszett döntő okozta lelki terhet elbírja, előbb utóbb akár össze is jöhetne neki.
VISZONT. Ha egy meccsen/tornán belül nézzük a játékát, nagyon hullámzó. Igazából kicsit Tebowhoz tudnám hasonlítani. Ha elkapja a fonalat álomteniszt képes játszani, bárkit megverhet.
/*
Ez persze azért nem igaz, mert Fed, Nadal és Djokovic is tud úgy játszani h bárkit megverhet. (Sőt amikor az AO elődöntőben Tsonga megverte Nadalt, annál jobb játékot én még senkitől se láttam, de még Del Potro-t is ide lehet venni). És akkor mi van, ha mindenki úgy játszik, ahogy bárkit megverhet?
*/

Ugyanakkor egy meccsen belül is képes nagyon visszaesni. Hihetetlen hullámzó tud lenni a teljesítménye, ami általában nem vezet sikerre.

Ha stabilan úgy játszana, mint amikor elkapja a fonalat, akkor nagy 4-ről beszélhetnénk most, nem nagy 3-ról. De úgy érzem Murray hosszútávon azt tudja nyújtani ami benne van. Minden GS-en volt már elődöntős, és összesen 3 döntő, még mindig viszonylag fiatal, és még mindig ott van az elitben. Lendl is elvesztette az első három döntőjét, mégis nyert utána 8-at, hiába próbálja kb minden adandó alkalommal letagadni, elsumákolni ezt néhány Eurosportos kommentátor. (tényleg nem értem miért nem tartják említésre méltónak Lendl-t...)

Ha most Murray visszatekint a pályafutására elégedett lenne-e? Biztos csalódott lenne, h többször is a siker kapujában bukott el, de egyik döntő elvesztéséért se hibáztathatja magát. Ha a legjobb teniszét játszotta volna arra is lehetett volna ellenszer a másik oldalon....

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Temesvári, ugyanúgy nem "csinált semmit" a 88-as sérülése után... én sem láttam fénykorában egyébként, nem tudom összehasonlítani vele/a maiakkal. De egyébként van olyan érzésem, hogy a 90-es évek elején (amikor jóval keményebb volt a női mezőny, mint a 80-as évek elején), nem lett volna például TOP 10-es... de ez csak hipozétis.

Szávay: az meg hogy kihozta-e magából, vagy sem ami benne volt... sztem nem, lehetett volna jobb is, ahogy írtam.. de, az hogy ilyen szintre eljutott - már az több mint dicséretes, mert az igenis legfőképp akaraterő és kemény munka eredménye.. ami benne megvolt, és sok hasonló, több tucatnyi teniszezőben meg nem.
Nem tudom, rosszul kezelte-e, a 2007-08-as évei nagyon szépek voltak.. és sztem (is) leginkább a sérülések tettek keresztbe. A mentális dolgokba nem mennék bele... nagyon kevés az olyan (női) teniszező, aki kemény és stabil ilyen téren.

PS: Andy Murray-ről mi a véleményed? 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)