Tenisz

16 feliratkozó

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Temesvári azért volt top10 is, most h nem jutott elődöntőbe GS-en egyéniben, az nem von le az érdemeiből. Én nem láthattam őt játszani, nem tudom kihozta-e a pályafutásából azt, ami benne volt, Szávay biztos hogy nem. És akkor most mit kéne csinálni egy sportolóval aki nem tudja azt nyújtani, amit tud? Dicsérjük? OK, de akkor mit csináljunk azokkal akik kihozták magukból amit tudnak, eseteleg erőn felül teljesítenek? Dicsérjük őket is? De akkor máris egy kalap alá vettük őket azokkal, akik nem voltak arra képesek mint ők, pedig ők ennél többet érdemelnek.

Szerencsétlen volt a sérüléseivel, de nem hiszem, h a legjobban kezelte a kezdeti sikereket. Én nem akarom őt bántani, főleg nem azt elvárni tőle, ami Azerenkából lett. Ennyi erővel Safina is volt a páros társa, ő meg 3GS döntőt játszott... Ha valaki bántani akarja, akkor saját magához, mármint Ágihoz hasonlítsa.

Én a magam részéről egyébként béként hagynám őt, nagyszerű volt azon a USOpenen szurkolni neki, és néhány más tornán is, az igazából több volt, mint amit egy magyar teniszezőtől valaha reméltem... //Mondjuk az év magyar sportolónője címet nem biztos h odaítéltem volna neki érte, és azóta se bizonyította h érdemes volt a bizalomra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 832 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem tudom emlékeztek-e, hogy juniorként Szávay kivel volt együtt nagyon sokat párosban, és egyesben még azt hiszem jobb is volt nála egy kicsivel
Igen, azzal az Azarenkával, aki most nyerte meg az Australian Opent, és ezzel világelső is lett
hát igen...Hurka
Junior korosztály.. és páros. Ezek aztán nagyon számítanak 😀

Szávéj volt TOP 20-ban a világranglistán, és ott megvolt az esély az áttörésre.. aztán közbejöttek dolgok, sztem is muszáj (sajnos) a sérüléseket említeni. Különben biztos vagyok benne, hogy továbbfejlődött volna - azzal a szervával, a mai mezőnyben, simán TOP 10-be verekedte volna magát.
Sztem ha van magyar teniszező, akibe beleköthetünk, az pont ő nem szabadna hogy legyen.

Nézd meg ő mire vitte mondjuk egy Noszály-Sávolt-Krocskó vagy Kuti Kis Rita-Mandula Petra (neki volt 1-2 szép pillanata) vonulathoz képest, akiken én nőttem el. De speciel Temesvári se játszott negyeddöntőt egyéniben soha GS-en..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
eloel 3 203 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
http://www.youtube.com/watch?v=pjyfMCTAqKU

epic catch 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
Bryan tesók megint kibasztak velem :/ 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 874 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom emlékeztek-e, hogy juniorként Szávay kivel volt együtt nagyon sokat párosban, és egyesben még azt hiszem jobb is volt nála egy kicsivel
Igen, azzal az Azarenkával, aki most nyerte meg az Australian Opent, és ezzel világelső is lett
hát igen...Hurka
Rengeteg edzés, akaraterő,rengeteg edzés,kevés sérülés,rengeteg edzés.
Szávaynak ebből mi volt meg?Bazzani
rengeteg edzés akaraterő rengeteg edzés,.....,rengeteg edzés,

ja igen a kevés sérülést kihagytam mert az volt bőven (legalábbis a hírek alapján, hogy ne legyünk rosszindulatúak 😛 )
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom emlékeztek-e, hogy juniorként Szávay kivel volt együtt nagyon sokat párosban, és egyesben még azt hiszem jobb is volt nála egy kicsivel
Igen, azzal az Azarenkával, aki most nyerte meg az Australian Opent, és ezzel világelső is lett
hát igen...Hurka
Rengeteg edzés, akaraterő,rengeteg edzés,kevés sérülés,rengeteg edzés.
Szávaynak ebből mi volt meg?

több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 096 — 28-14
Nem tudom emlékeztek-e, hogy juniorként Szávay kivel volt együtt nagyon sokat párosban, és egyesben még azt hiszem jobb is volt nála egy kicsivel
Igen, azzal az Azarenkával, aki most nyerte meg az Australian Opent, és ezzel világelső is lett
hát igen...
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tök sima volt, nem is értem miért izgultál a szülinapodon 😀

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Huh, baszd meg! Jó nem volt, de legalább izgalmas. 😀Schleck
Te legalább szorítottál valakiért! Én semlegesként még izgalmasnak sem találtam, inkább bosszantónak (mondom, mint egy női meccs). Vasárnap viszont hajrá Novak!!!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, baszd meg! Jó nem volt, de legalább izgalmas. 😀

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Végre vége! Majd 5 órán át tartott ez a kínszenvedés. Olyan hullámzó volt, mint egy női meccs.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Büdöspicsábabasszameg.

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 159 — Tyrone Creek
Nem fejezték be ma 😊

Tudtommal csak az US Openen van döntő szett tie-break, de ez nem fog számítani szerintem (szerk.: ott is a break).
.gdavid
ez kicsit korai volt, gyönyörűen visszahozta magát a skót. meccs van! 😀
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Nem fejezték be ma 😊

Tudtommal csak az US Openen van döntő szett tie-break, de ez nem fog számítani szerintem (szerk.: ott is a break).

A sztori szerint az első szett után ment leülni, amikor felszólt Lendlnek, hogy "you are fired".

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 159 — Tyrone Creek
Döntő szett. AO-n nincsen tie break, ugye?

állítólag Murray kirúgta Lendlt az első szett után 😀
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Vajh ma még befejezik? Ráadásul rossz is a meccs :/

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 137
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a-hazaba-zarkozott-a-rendorok-elol-az-ausztral-teniszezo-2114520
Micsoda meglepetés, hogy a nagyképű hülye gyerek úgy viselkedik, mint egy nagyképű hülye gyerek. 😀Schleck
Érdekes ausztrál törények lehetnek, ha 19 éves már lejár a jogsi.szaba
Hát elég érdekes az ausztrál jogsi rendszer http://en.wikipedia.org/wiki/Driving_licence_in_Australia
15 és fél évesen már vezethet kocsit valaki, meg egy csomó fokozat van. Bár még ez alapján sem értem amúgy, hogy hogyan járhat le már ilyenkor a jogsija valakinek. 😀Schleck
Lehet, hogy epilepsziás, v vmi hasonló, és csak rövid időre adják meg.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a-hazaba-zarkozott-a-rendorok-elol-az-ausztral-teniszezo-2114520
Micsoda meglepetés, hogy a nagyképű hülye gyerek úgy viselkedik, mint egy nagyképű hülye gyerek. 😀Schleck
Érdekes ausztrál törények lehetnek, ha 19 éves már lejár a jogsi.szaba
Hát elég érdekes az ausztrál jogsi rendszer http://en.wikipedia.org/wiki/Driving_licence_in_Australia
15 és fél évesen már vezethet kocsit valaki, meg egy csomó fokozat van. Bár még ez alapján sem értem amúgy, hogy hogyan járhat le már ilyenkor a jogsija valakinek. 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 137
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a-hazaba-zarkozott-a-rendorok-elol-az-ausztral-teniszezo-2114520
Micsoda meglepetés, hogy a nagyképű hülye gyerek úgy viselkedik, mint egy nagyképű hülye gyerek. 😀Schleck
Érdekes ausztrál törények lehetnek, ha 19 éves már lejár a jogsi.
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hát Djoko szempontjából én Federernek jobban örültem volna. Hiába nyert az utóbbi 6 meccsükön Nadal ellen, de ha megveri Murrayt akkor ellene szerintem nehezebb dolga lesz. Fed ellen simán benne van a pakliban, hogy leüti a pályáról Novak, de ez a mostani Nadal ellen ez lehetetlen. És ha hosszú labdamenetekbe bonyolódnak, akkor meg elég könnyen elfáradhat, pláne így, hogy egy nappal kevesebbet pihenhet, mint Rafa. Egyébként ez, hogy különböző napon vannak az elődöntők, szerintem rettenetesen igazságtalan.Schleck
Én meg még talán jobban örültem volna ha Federer nyer, h Nadalnak ne kelljen játszania novak ellen. Számára az ideális az lenne, ha Monte Carloban találkoznának legközelebb. Ott csak meg tudná verni, és akkor elkezdhetné visszanyerni az önbizalmát a szerb ellen...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Federer mondjuk már jó ideje trutymák, de az utóbbi évben Nadal sem az igazi. Fáradt, sérült, minden baja van. Mondjuk elképesztő, hogy még így is dominálja Federert, aki fejben egyszerűen már elfogyott jó ideje.Stez
Ez lesz a 3. éve a svájcinak, amikor már nem az, mint ami volt. Fog még nyerni egy-két mester versenyt, de GS-t már soha. Egy ekkora bajnok nem tudom, hogy miért szenved még, mikor max. az elődöntőkig juthat. Mondjuk az is érdekes, hogy ilyen formában is a 3-4. legjobb játékos, de ez inkább a mezőnyt írja le jól.gdavid
-99999999
Például egyéni Olimpiai bajnoki címért? Vagy h még 1db hetet világelső legyen és beállítsa a rekordot, esetleg megdöntse...
Egyébként miért ne nyerhetne, ha továbbra is odaér az elődöntőkbe, nem sok kell neki ahhoz h nyerjen

Amúgy is, arról már lecsúszott h a csúcson hagyja abba, már csak szimplán nagyon jó, de ha már a csúcson nem hagyhatja abba, viszont még mindig nagyon jó, miért ne folytassa.

A mezőny pedig kibaszott erős. Nincs rá más szó. Federer és Nadal alltime top5 játékos ezzel nehéz vitatkozni /*mármint nem nehéz, de akkor is. Open érában meg még inkább...*/, Djoko olyan formában volt tavaly, és van eddig idén is, mint csak a legjobbak. 3 ekkora játékos ritkán versenyik egyszerre. OK, h federer és djoko nem voltak egyszerre a legjobb formájukban, de még így is...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://sportszelep.nso.hu/sportszelep/a-hazaba-zarkozott-a-rendorok-elol-az-ausztral-teniszezo-2114520
Micsoda meglepetés, hogy a nagyképű hülye gyerek úgy viselkedik, mint egy nagyképű hülye gyerek. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Federer mondjuk már jó ideje trutymák, de az utóbbi évben Nadal sem az igazi. Fáradt, sérült, minden baja van. Mondjuk elképesztő, hogy még így is dominálja Federert, aki fejben egyszerűen már elfogyott jó ideje.Stez
Ez lesz a 3. éve a svájcinak, amikor már nem az, mint ami volt. Fog még nyerni egy-két mester versenyt, de GS-t már soha. Egy ekkora bajnok nem tudom, hogy miért szenved még, mikor max. az elődöntőkig juthat. Mondjuk az is érdekes, hogy ilyen formában is a 3-4. legjobb játékos, de ez inkább a mezőnyt írja le jól.gdavid
Alapból nem értem, hogy mentálisan miért nem tudja magát összeszedni, amikor még simán nyerhetne GS-t is, mert a tudása és a fizikuma nagyon is elegendő hozzá, nem azzal van a baja, hogy elfárad, stb. De kb. amint valaki meg tudta Őt verni többször is GS döntőben, összeroppant és nem bírja feldolgozni, hogy nem veri végig a világot, moint előtte évekig.
A többiekkel az a baj, hogy konstansan nem képesek felvenni a versenyt az első hármassal és folyton egy szintet hozni. Murray is brutálisan jól tud játszani és bárkit megverni, ha olyan napot fog ki, majd utána meg simán kikap szinte bárkitől. Ez meg ebbe a mezőnybe nem elég, max a top5-höz. Bár azért ne feledjük el, hogy Djokovic is ilyen volt évekig, most az utóbbi 1-2 évben hozza azt a szintet, ami a top1-hez kell, mondjuk azért nagyban szerencséje is van, hogy Nadal meg jó ideje sérült folyton. Nadal mondjuk nem hiszem, hogy nagyon sokáig tudja magát tartani, amikor már évek óta minden dokija azt mondja, hogy a térde mint egy 70 éves papáé, sérülni is fog.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát Djoko szempontjából én Federernek jobban örültem volna. Hiába nyert az utóbbi 6 meccsükön Nadal ellen, de ha megveri Murrayt akkor ellene szerintem nehezebb dolga lesz. Fed ellen simán benne van a pakliban, hogy leüti a pályáról Novak, de ez a mostani Nadal ellen ez lehetetlen. És ha hosszú labdamenetekbe bonyolódnak, akkor meg elég könnyen elfáradhat, pláne így, hogy egy nappal kevesebbet pihenhet, mint Rafa. Egyébként ez, hogy különböző napon vannak az elődöntők, szerintem rettenetesen igazságtalan.

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Federer mondjuk már jó ideje trutymák, de az utóbbi évben Nadal sem az igazi. Fáradt, sérült, minden baja van. Mondjuk elképesztő, hogy még így is dominálja Federert, aki fejben egyszerűen már elfogyott jó ideje.Stez
Ez lesz a 3. éve a svájcinak, amikor már nem az, mint ami volt. Fog még nyerni egy-két mester versenyt, de GS-t már soha. Egy ekkora bajnok nem tudom, hogy miért szenved még, mikor max. az elődöntőkig juthat. Mondjuk az is érdekes, hogy ilyen formában is a 3-4. legjobb játékos, de ez inkább a mezőnyt írja le jól.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: