NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tenisz

16 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha már női tenisz: kicsit meglepett Hantuchova korai kiesése. Még Wimbledon előtt nyert a birminghami füve pályás versenyen (2011-ben is döntős volt; élete első egyéni füves pályás tornagyőzelme volt a WTA Tour keretein belül; itt szerezte meg 37. női játékosként karrierje 500. győzelmét). Bár az utána következő 's-hertogenboschi tornát fel kellett adnia szédülés miatt. De párosban és vegyes párosban még alkothat. Párosban (ha eljut mindkettő páros addig; nagy valószínűséggel) a harmadik körben a 2. helyen kiemelt cseh párossal találkozhatnak. Vegyesben majd holnap sorsolnak, de ott is jó esélye van (karrier Grand Slam tulajdonos ebben a kategóriában;rajta kívül csak négy embernek sikerült ez a tenisz történelmében).

Ha már szóba került a 's-hertogenboschi torna: a férfiak versenyét Mahut nyert (élete első tornagyőzelme volt). Wimbledon-ban Murray-vel találkozhat a 3. körben, ha hozzák mindketten a 2. körös meccsüket. Jó kis meccs lesz az.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 258 — Cowboys fan
Funfact: Johansson 95 pontot nyert
Babos 47 ki nem kényszerített hibát vétett (gy.k: minden második Johansson pont Babos rontásából született)Wyatt
ha nem lenne az az elvem, hogy magyarok ellen nem fogadok, akkor szemérmetlenül sok pénzt feltettem volna Johansson kisasszonyra.
persze, tudom, ez pont a gyengeség jele a fogadásban, de akkor is...slowmotion
Hát nem tudom, én buktam egyszerre három fogadást Czinken, mert megvert valami top kiemeltet 😀 Ezekben sosem lehet bízni 😊Wyatt
Babosról volt szó. két éve volt egy kiugrása, most kis túlzással abból él. most még kilencvenakárhányadik, év végére meglesz a százhúsz is.slowmotion
Magyarok ellen fogadásról volt szó
Felkerülni is nagyon nagy szó a top 50-be mondjuk, de megtartani sokkal nehezebb. Elég, ha jön egy olyan, akinek nem kell pontokat megvédenie, és nyer egy tornát, már hoz az emberen akkor is, ha címvédőként döntőzött mondjuk, de hát ezt te is pont ilyen jól tudod. Ha eléggé hátul lesz megint, megint jöhet majd egy meglepetés tornagyőzelem, és szép felkapaszkodásWyatt
arról volt szó, hogy magyarok ellen nem fogadok, de Johanssonra egyébként tettem volna.
Czinkben benne van a meglepetés, ellene nem tennék (amire menne, az 1,1 alatti odds, olyat nem játszok).

Babos... persze, benne van egy győzelem egy közepesen jegyzett versenyen, de óriási javulás kellene neki. ha salakon veszít, akkor az a mantra, hogy neki a kemény pálya fekszik, ha kemény pályán veszít, akkor nem volt szerencséje a sorsolással.
amikor Szávay megnyerte a pekingi versenyt, akkor talán élete formájában volt (19 évesen...), megverte az akkori másodikat, persze akkor talán pont "sztárszünet" volt a női teniszben, a belgák talán már nem ütöttek, a drabális fekák meg éppen szünetet tartottak, egy Jankovic második lehetett.
Babosnak egyelőre úgy néz ki, tavaly volt eddigi élete formája (szintén 19 évesen), megnyerte Monterreyt, aztán hullafáradtan bejutott még egy mexikói tornán a negyeddöntő-elődöntő közelébe. ennyi, meg egy bambi. meg lehet nézni, hogy a volt párospartnere hol tartan, ha jól rémlik, akkor top 20-as lett belőle.

valami nagyon félrement Babosnál...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Funfact: Johansson 95 pontot nyert
Babos 47 ki nem kényszerített hibát vétett (gy.k: minden második Johansson pont Babos rontásából született)Wyatt
ha nem lenne az az elvem, hogy magyarok ellen nem fogadok, akkor szemérmetlenül sok pénzt feltettem volna Johansson kisasszonyra.
persze, tudom, ez pont a gyengeség jele a fogadásban, de akkor is...slowmotion
Hát nem tudom, én buktam egyszerre három fogadást Czinken, mert megvert valami top kiemeltet 😀 Ezekben sosem lehet bízni 😊Wyatt
Babosról volt szó. két éve volt egy kiugrása, most kis túlzással abból él. most még kilencvenakárhányadik, év végére meglesz a százhúsz is.slowmotion
Magyarok ellen fogadásról volt szó
Felkerülni is nagyon nagy szó a top 50-be mondjuk, de megtartani sokkal nehezebb. Elég, ha jön egy olyan, akinek nem kell pontokat megvédenie, és nyer egy tornát, már hoz az emberen akkor is, ha címvédőként döntőzött mondjuk, de hát ezt te is pont ilyen jól tudod. Ha eléggé hátul lesz megint, megint jöhet majd egy meglepetés tornagyőzelem, és szép felkapaszkodás

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 258 — Cowboys fan
Funfact: Johansson 95 pontot nyert
Babos 47 ki nem kényszerített hibát vétett (gy.k: minden második Johansson pont Babos rontásából született)Wyatt
ha nem lenne az az elvem, hogy magyarok ellen nem fogadok, akkor szemérmetlenül sok pénzt feltettem volna Johansson kisasszonyra.
persze, tudom, ez pont a gyengeség jele a fogadásban, de akkor is...slowmotion
Hát nem tudom, én buktam egyszerre három fogadást Czinken, mert megvert valami top kiemeltet 😀 Ezekben sosem lehet bízni 😊Wyatt
Babosról volt szó. két éve volt egy kiugrása, most kis túlzással abból él. most még kilencvenakárhányadik, év végére meglesz a százhúsz is.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Funfact: Johansson 95 pontot nyert
Babos 47 ki nem kényszerített hibát vétett (gy.k: minden második Johansson pont Babos rontásából született)Wyatt
ha nem lenne az az elvem, hogy magyarok ellen nem fogadok, akkor szemérmetlenül sok pénzt feltettem volna Johansson kisasszonyra.
persze, tudom, ez pont a gyengeség jele a fogadásban, de akkor is...slowmotion
Hát nem tudom, én buktam egyszerre három fogadást Czinken, mert megvert valami top kiemeltet 😀 Ezekben sosem lehet bízni 😊

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 258 — Cowboys fan
Funfact: Johansson 95 pontot nyert
Babos 47 ki nem kényszerített hibát vétett (gy.k: minden második Johansson pont Babos rontásából született)Wyatt
ha nem lenne az az elvem, hogy magyarok ellen nem fogadok, akkor szemérmetlenül sok pénzt feltettem volna Johansson kisasszonyra.
persze, tudom, ez pont a gyengeség jele a fogadásban, de akkor is...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Funfact: Johansson 95 pontot nyert
Babos 47 ki nem kényszerített hibát vétett (gy.k: minden második Johansson pont Babos rontásából született)

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A döntő szett már szotyi volt, első játékot még nagy nehezen hozta, aztán a kövi hatból csak egyet. 2:5-nél visszabrék, de 3:5-nél elbukta az adogatását, és szevasz

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az a térd nagyon gatya állapotban volt.
A srác el sem hiszi, Nadal meg nagyon normálisan viselte.Bazzani
meg Darcis élete meccsét játszottaNegritis
Mindent nem lehet a térdre fogni, de bőven benne volt. Én azt vettem észre, hogy a két elvesztett első szett után, nem volt ott igazán, de persze Darcis érdemeit sem szabad figyelmen kívül hagyni. Nagyot játszott, míg Nadal élete egyik leggyengébb füves játékát játszotta.
De én furcsáltam is, hogy egy Wimbledon-nak, hogy lehet úgy neki menni, hogy előtte nuku füves pályás verseny részvétel. Persze térdkímélés az indok. Az OK, csak a füves pályára azért illik rendesen felkészülni, mert rövid a füves pályás szezon és más technikát kíván, mint a salak, amin szánt le mindenkit a spanyol. De nem tehette meg, hogy ne induljon, ilyen fel sem merülhetett. De ahogy elnéztem Toni Nadal fejét a harmadik szett első game-nek elvesztése után + Nadal mozgása, testbeszéde, már gondoltam, hogy ebből sok minden nem lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát, a második már kevésbé alakult fényesen, egyből elbukta adogatását, 0:2-nél visszabrékelt, sőt, labdája is volt a 2:2-höz, élni azonban nem tudott vele, innentől kezdve pedig Johansson már nem hibázott, bő fél óra alatt kiegyenlített (1:6).

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Babos Timi remekül kezdett, két brékkel 4:0-ra, ellépett, 5:1 után kicsit megtorpant, francia ellenfele (Mathilde Johansson, a világranglistán pont előtte áll, ő a 98., Babos a 99.) fel is jött 5:4-re, de 41 perc után megvan az első szett (6:4)

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Beszéltek itt minden hülyeségről, miközben Wawrinka három szettben kikapott 😀

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 248 — The Mathematician
Az a térd nagyon gatya állapotban volt.
A srác el sem hiszi, Nadal meg nagyon normálisan viselte.Bazzani
meg Darcis élete meccsét játszotta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Ez durva:

 sportgeza.hu/tenisz/blog/2013/06/19/ket_orara_volt_a_halaltol_czink_melinda/
:I

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez nagyon brutális. Életemben nem gondoltam volna, hogy Nadal a jelenlegi formájában kizúg egy ilyen középszer ellen.

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Hoppá, Nadalnak ennyi volt Wimbledon. 3 szettben kikapott Darcis-tól... 😀Newman
Már csak Fedexnek kellene kiesnie és minden fain..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az a térd nagyon gatya állapotban volt.
A srác el sem hiszi, Nadal meg nagyon normálisan viselte.

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hoppá, Nadalnak ennyi volt Wimbledon. 3 szettben kikapott Darcis-tól... 😀

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Fucsovicsé (258.) lett az idei Wimbledon első elveszített szettje, majd egyből az első legkomolyabb összecsapása, de végül 6:1, 5:7, 12:10-re kikapott a világranglistán 241. helyen álló thaiföldi ellenfelétől a selejtező első fordulójában. 8:7-nél pedig fogadóként még mérkőzéslabdája is voltWyatt
Nem tudom, mi a baj a magyar tenisszel abban a fázisban, amikor a nagyon tehetséges junioroknak be kellene törni a felnőtt mezőnybe, de az elmúlt években szinte senkinek sem sikerült, Kapros Anikótól kezdve Baboson át Fucsovicsig bezárólag egyiknél sem volt meg az a nagy berobbanás...somoskovig
off:

Focinál se lehet tudni pontosan hol száll el a tudás, mert ne legyen senkinek kétsége afelől, hogy jól nyomatják a fiatalok. Anno mi is kupákat nyertünk külföldön, nálunk fizikálisan erősebb, nagyobb figurákból álló csapatokat is vertünk sokszor. Mindig vannak jó eresztések. Persze irgalmatlan sok tehetség is elkallódik különböző okok miatt (edző, csapat vs. szülők, támogatás viszonylat), meg sokan odakerülnek úgy, hogy nem lenne ott a helyük, de ez csak egy része a dolgoknak.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ezt vártam már, hogy milyen lesz a Wimbledon-i sorsolás. Hogy Nadal és Federer egy ágon lesz-e. És igen. 😊
Én most előre megmondom, hogy Federer ilyen sorsolással nem fog nyerni Wimbledon-t. Nem is szeretem + ez neki szerintem most sok(k) lesz. Ennyi - füvön is kiváló - teniszezőt sorozatban leverni, most jelen pillanatban, jelenlegi formáját nézve nem tartom hihetőnek ill. kivitelezhetőnek.
De ha rám cáfol, akkor élete legnagyobb győzelme lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, akkor először Wawrinka áll sorba pofonért. El tudtam volna képzelni jobb kezdést is, de hát ez van, legalább a következő kör sima, aztán jöhet Isner 500 ásza, de az is kevés lesz, majd Nadal

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Végre egyszer mákja volt Djokovicnak. 😀

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Nadal ha Wikbledont nyerne ugy hogy veri Fedet-Murray-Djovicot sorba az lenne a szép 😊
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Fucsovicsé (258.) lett az idei Wimbledon első elveszített szettje, majd egyből az első legkomolyabb összecsapása, de végül 6:1, 5:7, 12:10-re kikapott a világranglistán 241. helyen álló thaiföldi ellenfelétől a selejtező első fordulójában. 8:7-nél pedig fogadóként még mérkőzéslabdája is voltWyatt
Nem tudom, mi a baj a magyar tenisszel abban a fázisban, amikor a nagyon tehetséges junioroknak be kellene törni a felnőtt mezőnybe, de az elmúlt években szinte senkinek sem sikerült, Kapros Anikótól kezdve Baboson át Fucsovicsig bezárólag egyiknél sem volt meg az a nagy berobbanás...

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fucsovicsé (258.) lett az idei Wimbledon első elveszített szettje, majd egyből az első legkomolyabb összecsapása, de végül 6:1, 5:7, 12:10-re kikapott a világranglistán 241. helyen álló thaiföldi ellenfelétől a selejtező első fordulójában. 8:7-nél pedig fogadóként még mérkőzéslabdája is volt