NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tenisz

16 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért nemkicsit meglepő, hogy ilyen dolgok megtörténnek már teniszmeccsen is...

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Be kellett volna tenni Nadalt első kiemeltnek, így utólag szerintem ez egyértelmű. Ez nem döntő, ami most megy, hanem csak valami olyasmi.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Ferrer meglepően simán jutott döntőbe, továbbra is szettveszteség nélkül!

Spanyol házidöntő, mondjuk nagyon meg lennék lepve, ha meg tudna szorongatná Nadalt, de ha igen, kivételesen képes lennék Rafa ellen drukkolni......lcsi77
hát ezt csúnyán benéztem, ezt azért nem vártam 😕eaglesmcnabb
Jó, hát inkább ez volt várható, csak azzal nem értettem egyet, hogy simán legyőzi. Erre fordítottan ugyan, de sima volt. Tsonga nagyon rapszodikus, igaz, így a Federer elleni sima győzelme is Fedexnek ciki.....csi77
Mér lenne ciki, ez ellen a Ferrer ellen max Nadalnak ( esetleg Djokonak) lenne csak esélye salakon, Fed mostani formajat nezve.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Ferrer meglepően simán jutott döntőbe, továbbra is szettveszteség nélkül!

Spanyol házidöntő, mondjuk nagyon meg lennék lepve, ha meg tudna szorongatná Nadalt, de ha igen, kivételesen képes lennék Rafa ellen drukkolni......lcsi77
hát ezt csúnyán benéztem, ezt azért nem vártam 😕eaglesmcnabb
Jó, hát inkább ez volt várható, csak azzal nem értettem egyet, hogy simán legyőzi. Erre fordítottan ugyan, de sima volt. Tsonga nagyon rapszodikus, igaz, így a Federer elleni sima győzelme is Fedexnek ciki.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Inkább Tsonga menjen tovább a döntőbe, benne most több esélyt látok, hogy hátha elpicsázza Nadalt. Bár hátha mázlink van, és alapból Djoko jut be.
Női ágon meg nem örülök annak, hogy Sharapova csak elődöntőt játszhat Vika-val, pedig biztos élvezné az is a döntőjüket, akit kevésbé érdekel a tenisz.Wirtschaftsteil
kibaszott nagy formában van a francia, sima továbbjutást várokeaglesmcnabb
Ferrer is...... Ketten együtt vesztettek eddig 0 szettet, igaz Federer legyőzése azért nem semmi, a lelki plusz ott lehet Tsongánál.csi77
Szerintem színtiszta spanyol döntő lesz. Úgy is rég volt ilyen a RG-én (11 éve).danyly
Bejött. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ferrer meglepően simán jutott döntőbe, továbbra is szettveszteség nélkül!

Spanyol házidöntő, mondjuk nagyon meg lennék lepve, ha meg tudna szorongatná Nadalt, de ha igen, kivételesen képes lennék Rafa ellen drukkolni......lcsi77
hát ezt csúnyán benéztem, ezt azért nem vártam 😕

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Ferrer meglepően simán jutott döntőbe, továbbra is szettveszteség nélkül!

Spanyol házidöntő, mondjuk nagyon meg lennék lepve, ha meg tudna szorongatná Nadalt, de ha igen, kivételesen képes lennék Rafa ellen drukkolni......l

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez azért tenisz volt! 😮

több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Őrült elődöntő! Nadal megcsinálta, pedig én már nem bíztam benne....... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó szoros volt ez a meccs, remélem a döntőben nem ugyanez/London lesz... 😊

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 258 — Cowboys fan
Inkább Tsonga menjen tovább a döntőbe, benne most több esélyt látok, hogy hátha elpicsázza Nadalt. Bár hátha mázlink van, és alapból Djoko jut be.
Női ágon meg nem örülök annak, hogy Sharapova csak elődöntőt játszhat Vika-val, pedig biztos élvezné az is a döntőjüket, akit kevésbé érdekel a tenisz.Wirtschaftsteil
kibaszott nagy formában van a francia, sima továbbjutást várokeaglesmcnabb
Ferrer is...... Ketten együtt vesztettek eddig 0 szettet, igaz Federer legyőzése azért nem semmi, a lelki plusz ott lehet Tsongánál.csi77
Szerintem színtiszta spanyol döntő lesz. Úgy is rég volt ilyen a RG-én (11 éve).danyly
az könnyen lehet, de azt meg biztosra veszem, hogy Nadal nyer.
az első néhány körben volt néhány megingása, de egyre magabiztosabb lesz. talán egy szettet még veszít, de azt sem veszem biztosra.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Inkább Tsonga menjen tovább a döntőbe, benne most több esélyt látok, hogy hátha elpicsázza Nadalt. Bár hátha mázlink van, és alapból Djoko jut be.
Női ágon meg nem örülök annak, hogy Sharapova csak elődöntőt játszhat Vika-val, pedig biztos élvezné az is a döntőjüket, akit kevésbé érdekel a tenisz.Wirtschaftsteil
kibaszott nagy formában van a francia, sima továbbjutást várokeaglesmcnabb
Ferrer is...... Ketten együtt vesztettek eddig 0 szettet, igaz Federer legyőzése azért nem semmi, a lelki plusz ott lehet Tsongánál.csi77
Szerintem színtiszta spanyol döntő lesz. Úgy is rég volt ilyen a RG-én (11 éve).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Inkább Tsonga menjen tovább a döntőbe, benne most több esélyt látok, hogy hátha elpicsázza Nadalt. Bár hátha mázlink van, és alapból Djoko jut be.
Női ágon meg nem örülök annak, hogy Sharapova csak elődöntőt játszhat Vika-val, pedig biztos élvezné az is a döntőjüket, akit kevésbé érdekel a tenisz.Wirtschaftsteil
kibaszott nagy formában van a francia, sima továbbjutást várokeaglesmcnabb
Ferrer is...... Ketten együtt vesztettek eddig 0 szettet, igaz Federer legyőzése azért nem semmi, a lelki plusz ott lehet Tsongánál.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Inkább Tsonga menjen tovább a döntőbe, benne most több esélyt látok, hogy hátha elpicsázza Nadalt. Bár hátha mázlink van, és alapból Djoko jut be.
Női ágon meg nem örülök annak, hogy Sharapova csak elődöntőt játszhat Vika-val, pedig biztos élvezné az is a döntőjüket, akit kevésbé érdekel a tenisz.Wirtschaftsteil
kibaszott nagy formában van a francia, sima továbbjutást várok

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 258 — Cowboys fan
pedig biztos élvezné az is a döntőjüket, akit kevésbé érdekel a tenisz.Wirtschaftsteil
persze, csak előbb le kell némítani a tévét
több mint 11 éve
Wirtschaftsteil Dallas Cowboys 1 123
Inkább Tsonga menjen tovább a döntőbe, benne most több esélyt látok, hogy hátha elpicsázza Nadalt. Bár hátha mázlink van, és alapból Djoko jut be.
Női ágon meg nem örülök annak, hogy Sharapova csak elődöntőt játszhat Vika-val, pedig biztos élvezné az is a döntőjüket, akit kevésbé érdekel a tenisz.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A drabáliák meccsén úgy néz ki, hogy nehezen, de Serena megy tovább.....csi77
Sajnos a fekete vastag comb ment tovább. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
A drabáliák meccsén úgy néz ki, hogy nehezen, de Serena megy tovább.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Innentől a Ferrer - Tsonga kettősből az egyik döntős, hatalmas meccset fognak játszani.
Női fronton nagyon meglepett, hogy Errani milyen símán verte Radwanska-t.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az sem most volt, hogy Federer 3 szettes meccset vesztett 2 órás játékidőn belül (amit 3 nyert szettre játszanak).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó meccs lesz ez. 😊Schleck
Úgy tűnik mégsem. Ez nagyon nulla eddig Fedtől.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó meccs lesz ez. 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Robredo a 3.meccsét nyeri 0-2ről. 😮Bazzani
Csak 86 éves rekord 😊
Simon is szereti a rövid meccseket

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 258 — Cowboys fan
Robredo a 3.meccsét nyeri 0-2ről. 😮Bazzani
az bazmeg.
én meg voltam olyan barom, hogy Almagro-t bevegyem a tipposzlopomba. nem kellett volna. az egyik pillanatban agresszívan játszott, és olyanokat ütött, hogy az még a top 4 játékosnak is a becsületére válna, aztán a következő 2 labdamenetben meg egy sima mezei tenyerest belecsűrt a hálóba. na ezért nem fog soha GS-t nyerni, és ezért nem fogja sohasem karcolni a top 5-öt sem...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Robredo a 3.meccsét nyeri 0-2ről. 😮