NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tenisz

16 feliratkozó

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kegyetlen meccs.... 😊

több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Murray pedig tanarian jatszik eddig. hatalmas szegyen lenne, ha megragadna mar megint(otodjere?) ilyen formaban az olimpiai bajnoki címmel. kell ő nagyon az elmezonybe. elore lephetne az "örök lúzer" kategoriabol. borzasztóan flesselnek, ha egyszerre tenylegesen negy jatekos realisan kuzdene egy GS győzelemért. az olyan azért régen volt...

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Ha Murray innen is elbassza, lehet felhagyok ezzel a tenisznézéssel.
több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nyilván akkor van a US Open döntő (ráadásul az eddigiek alapján nagyon jó meccs), amikor másnap 8-tól 8-ig suliban vagyok+hulla fáradt.... 😕

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Idióta szervezők. Már a másik elődöntőnek sem kellett volna ilyen irreális körülmények között végigmennie, de ebbe belekezdeni végképp nem volt semmi értelme.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elég vicces ez a széltenisz. 😀

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Nyilván nem az eredményeit hasonlítom össze Raoniccal. Nem kérdés, hogy Roddick fele billenne jelenleg. A Fed elleni ötszettese nekem is a top5 teniszélményeim közé tartozik, és ott neki is drukkoltam végig. Ettől függetlenül nem nagyon tudnék olyan játékelemet mondani, amiben egyértelműen Raonic fölé nőne. Fejben jobb nála az biztos, de másban nem egyértelműen az. Vagy, hogy kicsit kevésbé kirívó példát mondjak, Berdych vagy Del Potro szerintem szigorúan játékban jobb teniszező, mint Roddick volt.
Azt még egyszer kiemelem, hogy minden elismerésem az eredményeiért és mindenért és nekem is az egyik kedvencem volt a jelenlegi mezőnyben, csak kicsit túlzottnak éreztem azt, amit páran írtak, hogy egy mekkora zseni vonult vissza. Remélem nincs harag azért. 😊Schleck
Dehogyis, én speciel nem bírom Roddickot de szerintem azért Raonic,Berdych típusú játékosonál ő jobb fejben is és teknikában is(bár elfogadom azt is ha szerinted nem ). DelPotro már más kérdés a sérülés előttinél tuti nem 😊. Viszont tény azért akkor legendás játékos sosem volt. Mindig a nagyok árnyékában volt/marad.
Azt hiszem ő elmondhatja hogy kihozta a karrierjéből ami benne volt és azért ennyire konstansan szerintem senki nem hozta azt amit tud. Még Rafa vagy Fed sem.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Clijsters kikapott és így (megint) befejezte a pályafutását. Egy újabb JÁTÉKOS hagyta abba. 😕 iktriad
És Roddick is visszavonul a US Open után. 😕
Schleck
Kedvenc teniszezőm volt, nagyon sajnálom. 😕
Azokat a szervákat azért nehéz lesz elfelejteni... 😊Newman
Mondjuk én Roddickban főleg a személyiségét szerettem, a legviccesebb játékos volt az egész mezőnyben szerintem. A játéka az nem túl összetett volt, mondjuk Raonicnál nem tudott sokkal többet szerintem.Schleck
Azert ezt szerintem gondold at . Jo , igen a szervajatekara epult a jateka, de azert eleg teknikas is volt ehhez kepes. Raonichoz hasonlitani meg durvan sertő.
Azert megiscsak nyert GS-t, volt vilagelso es nem rudom hany evig stabil top 10-es jatekos. Mindig voltak nala jobbak 1-2-3-4en , de azert egy eddig semmit el nem ero kanadaihoz hasonlitani ...
A regi Hewitt-Roddick meccsek vagy a Fed elleni 5 szettes meccse mindig emlekezetes marad.Toca
Nyilván nem az eredményeit hasonlítom össze Raoniccal. Nem kérdés, hogy Roddick fele billenne jelenleg. A Fed elleni ötszettese nekem is a top5 teniszélményeim közé tartozik, és ott neki is drukkoltam végig. Ettől függetlenül nem nagyon tudnék olyan játékelemet mondani, amiben egyértelműen Raonic fölé nőne. Fejben jobb nála az biztos, de másban nem egyértelműen az. Vagy, hogy kicsit kevésbé kirívó példát mondjak, Berdych vagy Del Potro szerintem szigorúan játékban jobb teniszező, mint Roddick volt.
Azt még egyszer kiemelem, hogy minden elismerésem az eredményeiért és mindenért és nekem is az egyik kedvencem volt a jelenlegi mezőnyben, csak kicsit túlzottnak éreztem azt, amit páran írtak, hogy egy mekkora zseni vonult vissza. Remélem nincs harag azért. 😊

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Clijsters kikapott és így (megint) befejezte a pályafutását. Egy újabb JÁTÉKOS hagyta abba. 😕 iktriad
És Roddick is visszavonul a US Open után. 😕
Schleck
Kedvenc teniszezőm volt, nagyon sajnálom. 😕
Azokat a szervákat azért nehéz lesz elfelejteni... 😊Newman
Mondjuk én Roddickban főleg a személyiségét szerettem, a legviccesebb játékos volt az egész mezőnyben szerintem. A játéka az nem túl összetett volt, mondjuk Raonicnál nem tudott sokkal többet szerintem.Schleck
Azert ezt szerintem gondold at . Jo , igen a szervajatekara epult a jateka, de azert eleg teknikas is volt ehhez kepes. Raonichoz hasonlitani meg durvan sertő.
Azert megiscsak nyert GS-t, volt vilagelso es nem rudom hany evig stabil top 10-es jatekos. Mindig voltak nala jobbak 1-2-3-4en , de azert egy eddig semmit el nem ero kanadaihoz hasonlitani ...
A regi Hewitt-Roddick meccsek vagy a Fed elleni 5 szettes meccse mindig emlekezetes marad.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Clijsters kikapott és így (megint) befejezte a pályafutását. Egy újabb JÁTÉKOS hagyta abba. 😕 iktriad
És Roddick is visszavonul a US Open után. 😕
Schleck
Kedvenc teniszezőm volt, nagyon sajnálom. 😕
Azokat a szervákat azért nehéz lesz elfelejteni... 😊Newman
Mondjuk én Roddickban főleg a személyiségét szerettem, a legviccesebb játékos volt az egész mezőnyben szerintem. A játéka az nem túl összetett volt, mondjuk Raonicnál nem tudott sokkal többet szerintem.

több mint 12 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Clijsters kikapott és így (megint) befejezte a pályafutását. Egy újabb JÁTÉKOS hagyta abba. 😕 iktriad
És Roddick is visszavonul a US Open után. 😕
Schleck
Kedvenc teniszezőm volt, nagyon sajnálom. 😕
Azokat a szervákat azért nehéz lesz elfelejteni... 😊

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jójó, de ez kit érdekel, amikor Hewitt ötszettest nyert ismét 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Clijsters kikapott és így (megint) befejezte a pályafutását. Egy újabb JÁTÉKOS hagyta abba. 😕 iktriad
És Roddick is visszavonul a US Open után. 😕

De azért még remélem kiveri előtte Tomicot mindenképp. És nagy riszpekt Wilandernek, hogy az ausztrált élő adásban nevezte "nagyon irritáló" játékosnak, mert valóban az. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 312 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Clijsters kikapott és így (megint) befejezte a pályafutását. Egy újabb JÁTÉKOS hagyta abba. 😕
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Túl nagy falat volt ez az orosz. 😊 Persze gondoltuk, Sarapova nagyon motiváltan játszik mostanában és látszott is rajta a koncentráció. Nagyon nyerni akar. Melinda amúgy nem játszott rosszul, voltak nagyon jó kis ütései, élvezetes labdamenetek. Mondjuk az utóbbiból kevés volt és rövidek voltak. De ez női meccs volt. 😊 De tegyük hozzá 8 nyerő ütéssel nehéz is meccset nyerni...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem soká vége Murray meccsének az Arthur Ashe pályán, és utánuk jön Czink Melinda Sarapova ellen. Azért rögtön az első meccsen a kiemelt pályán kezdeni nem semmi. Gyerünk Meli, verd el ezt a nagyképű oroszt. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
 www.itftennis.com/juniors/rankings/year-end-rankings.aspx?yr=2005
Érdekesség ha valaki a 'Girls' fülre kattint: Az akkori első Azarenka most felnőtt világelső, az akkori 3. Radwanska most felnőtt 2. és az akkori 4. Wozniacki is volt már világelső, az akkori második pedig...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 654 — Bears & Illinois fan
Nadal nem lesz ott az Olimpián 😕Black_Adder
Meg az US Openről is hiányozni fog... 😕

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Nadal nem lesz ott az Olimpián 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 108
Úgy látom én voltam az egyetlen aki Andynek szurkolt 😕 nem baj, egyszer mostmár csak összejön.. 😕

Roger most már tényleg elmegy 2-3 éven belül.. Djokerrel meg majd csak lesz valahogy. Lendl-lel dolgozzanak csak így tovább, és sikerülni fog.Igor
Én is Murraynek szurkoltam, de nem csak most, hanem már több éve. 😊 Szerintem igazán megérdemelne már egy GS sikert. Rogert is kedvelem, megérdemelte a mai győzelmet, a meccs második felében sokkal jobb volt Murraynél.
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Ennek pontosan így kellett történnie 😊 :cool:shawnka
Jah, azért úgy illik, hogy az nyerjen, aki megverte a legjobbat. 😀
Persze grat Federernek, bár ha úgy játszott volna, mint pénteken akkor ez sokkal simább lett volna.Schleck
Novák sem fog nyerni hetet itt...
pedig őt is imádom de azért nálam ő a király.

sokan leírták őt 2010ben de még mindig oda tudja tenni magát.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Úgy látom én voltam az egyetlen aki Andynek szurkolt 😕 nem baj, egyszer mostmár csak összejön.. 😕

Roger most már tényleg elmegy 2-3 éven belül.. Djokerrel meg majd csak lesz valahogy. Lendl-lel dolgozzanak csak így tovább, és sikerülni fog.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ennek pontosan így kellett történnie 😊 :cool:shawnka
Jah, azért úgy illik, hogy az nyerjen, aki megverte a legjobbat. 😀
Persze grat Federernek, bár ha úgy játszott volna, mint pénteken akkor ez sokkal simább lett volna.

több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
a legnagyobb nyert

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 255 — Tyrone Creek
Ennek pontosan így kellett történnie 😊 :cool: