NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Tenisz

16 feliratkozó

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 197 — Vikings fan
Remélem ez a 3 győzelem ,fejbe visszahozza Nadalt Djoko ellen. Körülmények elléggé Rafa ellenesek voltak, de így is sikerült.
11.GS-es és már csak Sampras és Fed van csak előtte. Kíváncsi vagyok GSen meddig tart a Nadal-Fed döntő Wimbledonban sem tennék másra.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Grat Nadal-nak. Szerintem itt még a 10 győzelme is meglesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vááááh, de utálom a Roland Garrost. A kretén közönség miatt, a nyomorék szervezők miatt, a szar időjárás miatt, a világítás hiánya miatt, a fedett tető hiánya miatt, a challange hiánya miatt és mert egyszerűen nem lehet itt megverni Rafael Nadalt.Schleck
challange van, csak máshogy működik. Bizonyos szempontból jobban, bizonyos szempontból rosszabbul, a játékosok nem tudósok nem tudják hogy működik a sólyomszem, nem egyszer láttam olyat, h nem voltak képesek elfogadni az eredményt. A saját szemüknek jobban hisznek, itt hihetnek neki. Van néha vita, h melyik nyom az érvényes, ez se tökéletes, de nem hiányzik annyira a sólyomszem.

Máshol meg Nole-t nem lehet megverni, akkor utáljunk minden mást is?
Wimbledonban még szarabb az időjárás, akkor gondolom azt még jobban utálod.
Fedett pálya tényleg kéne, de ez új divat, akkor 3-4 éve még minden versenyt ennél is jobban utáltál.
Asszem nem maradt ki semmi, ezek alapján nem úgy tűnik, h ez a te sportod... 😕

[szerk]
A közönség meg "francia", remélem eaglesmcnabb nem olvassa, de ennél alább nem lehetne
szerintem am a salakos meccsek a legizgalmasabbak, úgyh király roland garros is
[/szerk]Black_Adder
hát kinek a pap, kinek a paplan. 😊

ja és végre nem Novak nyert, ki nem állhatom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Vááááh, de utálom a Roland Garrost. A kretén közönség miatt, a nyomorék szervezők miatt, a szar időjárás miatt, a világítás hiánya miatt, a fedett tető hiánya miatt, a challange hiánya miatt és mert egyszerűen nem lehet itt megverni Rafael Nadalt.Schleck
challange van, csak máshogy működik. Bizonyos szempontból jobban, bizonyos szempontból rosszabbul, a játékosok nem tudósok nem tudják hogy működik a sólyomszem, nem egyszer láttam olyat, h nem voltak képesek elfogadni az eredményt. A saját szemüknek jobban hisznek, itt hihetnek neki. Van néha vita, h melyik nyom az érvényes, ez se tökéletes, de nem hiányzik annyira a sólyomszem.

Máshol meg Nole-t nem lehet megverni, akkor utáljunk minden mást is?
Wimbledonban még szarabb az időjárás, akkor gondolom azt még jobban utálod.
Fedett pálya tényleg kéne, de ez új divat, akkor 3-4 éve még minden versenyt ennél is jobban utáltál.
Asszem nem maradt ki semmi, ezek alapján nem úgy tűnik, h ez a te sportod... 😕

[szerk]
A közönség meg "francia", remélem eaglesmcnabb nem olvassa, de ennél alább nem lehetne
szerintem am a salakos meccsek a legizgalmasabbak, úgyh király roland garros is
[/szerk]Black_Adder
Azért annyira nem korrekt idegességből megírt kommentre így válaszolni, de te tudod. 😊Schleck
Sorry.
De fel a fejjel, vigasztalódj az elmúlt másfél évvel

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vááááh, de utálom a Roland Garrost. A kretén közönség miatt, a nyomorék szervezők miatt, a szar időjárás miatt, a világítás hiánya miatt, a fedett tető hiánya miatt, a challange hiánya miatt és mert egyszerűen nem lehet itt megverni Rafael Nadalt.Schleck
challange van, csak máshogy működik. Bizonyos szempontból jobban, bizonyos szempontból rosszabbul, a játékosok nem tudósok nem tudják hogy működik a sólyomszem, nem egyszer láttam olyat, h nem voltak képesek elfogadni az eredményt. A saját szemüknek jobban hisznek, itt hihetnek neki. Van néha vita, h melyik nyom az érvényes, ez se tökéletes, de nem hiányzik annyira a sólyomszem.

Máshol meg Nole-t nem lehet megverni, akkor utáljunk minden mást is?
Wimbledonban még szarabb az időjárás, akkor gondolom azt még jobban utálod.
Fedett pálya tényleg kéne, de ez új divat, akkor 3-4 éve még minden versenyt ennél is jobban utáltál.
Asszem nem maradt ki semmi, ezek alapján nem úgy tűnik, h ez a te sportod... 😕

[szerk]
A közönség meg "francia", remélem eaglesmcnabb nem olvassa, de ennél alább nem lehetne
szerintem am a salakos meccsek a legizgalmasabbak, úgyh király roland garros is
[/szerk]Black_Adder
Azért annyira nem korrekt idegességből megírt kommentre így válaszolni, de te tudod. 😊

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Vááááh, de utálom a Roland Garrost. A kretén közönség miatt, a nyomorék szervezők miatt, a szar időjárás miatt, a világítás hiánya miatt, a fedett tető hiánya miatt, a challange hiánya miatt és mert egyszerűen nem lehet itt megverni Rafael Nadalt.Schleck
challange van, csak máshogy működik. Bizonyos szempontból jobban, bizonyos szempontból rosszabbul, a játékosok nem tudósok nem tudják hogy működik a sólyomszem, nem egyszer láttam olyat, h nem voltak képesek elfogadni az eredményt. A saját szemüknek jobban hisznek, itt hihetnek neki. Van néha vita, h melyik nyom az érvényes, ez se tökéletes, de nem hiányzik annyira a sólyomszem.

Máshol meg Nole-t nem lehet megverni, akkor utáljunk minden mást is?
Wimbledonban még szarabb az időjárás, akkor gondolom azt még jobban utálod.
Fedett pálya tényleg kéne, de ez új divat, akkor 3-4 éve még minden versenyt ennél is jobban utáltál.
Asszem nem maradt ki semmi, ezek alapján nem úgy tűnik, h ez a te sportod... 😕

[szerk]
A közönség meg "francia", remélem eaglesmcnabb nem olvassa, de ennél alább nem lehetne
szerintem am a salakos meccsek a legizgalmasabbak, úgyh király roland garros is
[/szerk]

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Én is csak azért szeretem mert nem lehet megverni itt Nadalt, egyébként nem bírom egyáltalán én sem. Meg mondjuk jó borítás a salak, szeretek azon játszani.
Nadal szépen visszajött a meccsbe, az esőnél kicsit ideges lettem, de szerencsére nem esett sokáig. Rafa valóban eléggé "menő" ezzel a 7 RG sikerrel és 52-1-es mutatóval. :cool:

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vááááh, de utálom a Roland Garrost. A kretén közönség miatt, a nyomorék szervezők miatt, a szar időjárás miatt, a világítás hiánya miatt, a fedett tető hiánya miatt, a challange hiánya miatt és mert egyszerűen nem lehet itt megverni Rafael Nadalt.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nadal: 52–1
Az azért elég korrekt 😀

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a változatosság kedvéért, megint esik az eső 😀

RGVII


JT Daniels fan
több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Holnap 13:00-tól folytatják, ha jól látom...Vrijbloed
Pont suliban leszek 😕 Remélem Nadalnak jól jött ez a szünet rendbe teszi az agyát, mert a harmadik szett 2-0 óta nincs képben, és félek ha Djoko megnyeri a 4. szettet akkor Nadal összeroppan és behúzza a szerb.
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Holnap 13:00-tól folytatják, ha jól látom...
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 255 — Tyrone Creek
Nole kezd feléledni, Nadal meg szétesni. Tetszik ez a döntő 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez az átadás nagyon aranyos volt. 😊

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
sima liba Sharapova #1


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Nem mondanám, hogy bejött a Federer-t a döntőbe c. műsorszámom. 😂 Egyoldalú meccs volt, azért nem annyira, mint a Nadal-Ferrer, de egyértelmű volt, hogy ki a jobb.

több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
nem túl változatos mostanában a GS döntők párosítása, remélhetőleg az eredmény viszont végre fordított lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát ez nem volt túl izgalmas, de nehezen tudnám azt mondani, hogy nagyon szomorkodom emiatt. 😀

És a lényeg, egy meccsre a NC Grand Slamtől!!

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Djoko jusson be, Fed úgyis kikapna Nadaltól sima 3-ban... 😕Vrijbloed
Szerintem Novak is. Max jobban megszorítaná.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Djoko jusson be, Fed úgyis kikapna Nadaltól sima 3-ban... 😕
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 450
Szvsz Nadal ma nem volt olyan nagyon jó, tud ő ennél többet is. Bár ez a teljesítmény is több volt mint elég. Ferrer nagyon sokat rontott, ő is jóval többet tud. Nem volt túl izgalmas meccs. Remélem a Djoko - Federer az lesz és Roger bejut a döntőbe.

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem kevés mákja van azért Gyökevicsnek. Meccslabdánál rátolja a vonalra a lecsapást...Imitheking
Még szerencse, hogy Tsongának nem volt egy vonalas ütése sem a meccsen.Schleck
Nem látom, hogy mondtam volna egy szóval, hogy nem volt. Nyugalom :oImitheking
Mondjuk, ha beleállsz a kedvencébe, akkor számíts a reakcióra, még finom is volt 😀
Am most nem mertem megrakni 1:2-nél az újabb fogadásomat, a dupla meccslabdánál pedig már kezdtem azt hinni, hogy mivan 😀 A 3.-nál egyáltalán nem éreztem, hogy ne nyerné meg Djokovics, de aztán a 4. megint parás volt, persze csak eddig, innentől azért sima volt

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
4. szett annyira felkúrt, hogy nem is néztem az ötödiket, annyira tudtam hogy ez lesz a vége... 😕
Még mindig hiányzik valami Tsongából...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
akárhányszor benézek ide mindig az aktuális világelső ellen drukkol mindenki 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
Na bmeg Tsonga... 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear