Tenisz

16 feliratkozó

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Azért durva, h az elmúlt 24 GSből most harmadszor lesz, h nem Federer vagy Nadal nyer. Leginkább azt szeretem a teniszben amikor ők egymás ellen játszanak, de azért nem tesz rosszat egy kis változatosság... 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Már-már megmagyarázhatatlan. Nagy nehezen leveszi Nole szerváját, aztán oda is adja rögtön, és 0-40 után kezd el megint játszani, amikor már késő, főleg ez ellen a Djokovic ellen.

Kérdés, hogy Nole ki tudja e szerválni a meccset? Eddig nagyon magabiztos volt, szerintem nem remeg meg.Vrijbloed
Nagyon durva volt ma fejben Djoko. És szerencsére nem Nadal jön a döntőben, nagyon kéne. 😊F.Schleck
Sokkal jobban akarta ezt a győzelmet, mint Roger. Teljesen megérdemelt győzelem, remélem meg is nyeri a tornát. 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Már-már megmagyarázhatatlan. Nagy nehezen leveszi Nole szerváját, aztán oda is adja rögtön, és 0-40 után kezd el megint játszani, amikor már késő, főleg ez ellen a Djokovic ellen.

Kérdés, hogy Nole ki tudja e szerválni a meccset? Eddig nagyon magabiztos volt, szerintem nem remeg meg.Vrijbloed
Nagyon durva volt ma fejben Djoko. És szerencsére nem Nadal jön a döntőben, nagyon kéne. 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Meg is van a meccs Djokovicnak

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Már-már megmagyarázhatatlan. Nagy nehezen leveszi Nole szerváját, aztán oda is adja rögtön, és 0-40 után kezd el megint játszani, amikor már késő, főleg ez ellen a Djokovic ellen.

Kérdés, hogy Nole ki tudja e szerválni a meccset? Eddig nagyon magabiztos volt, szerintem nem remeg meg.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Federer ritka fos, nem is érdemli meg, hogy nyerjen.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 61 126 — Don’t whine, don’t complain, don’t make excuses




---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, első szettet behúzta Nole Federer ellen. Így tovább! 😊

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 818 — Vikings fan
http://sportgeza.hu/tenisz/blog/2011/01/22/foldhoz_ragadt_a_labda_a_teniszpalyan/
Komoly 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.youtube.com/watch?v=KMIlavtzPII&feature=aso

Oh - My - God. :oszaba
Made in China. Vagy Radwanska olyan erővel bír, amiről még ő sem tud. 😀Gabesz92
A legjobb az az arc, amit Radwanska vág. 😀

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
http://www.youtube.com/watch?v=KMIlavtzPII&feature=aso

Oh - My - God. :oszaba
Made in China. Vagy Radwanska olyan erővel bír, amiről még ő sem tud. 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 137
http://www.youtube.com/watch?v=KMIlavtzPII&feature=aso

Oh - My - God. :o
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
Nadal mekkora meccset nyert Murray ellen! :cool:Black_Adder
és mennyi pénzt nyert nekem 😀
a Bryan tesók meg nagy Lúzerek lettek a szememben 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Nadal mekkora meccset nyert Murray ellen! :cool:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lol, Gyementyjeva visszavonult 😮Wyatt
Én is néztem- derült égből villámcsapás 😕 Akkor tényleg nem lesz ebből GS győzelem.... Egyedül ő nem sírt amúgy a bejelnteskor; pedig mindenki ott volt a kint lévő mezőnyből.
Szpasziba mindenért Demi- és sok sikert a civil életben.iktriad
lehet, hogy tényleg terhes? 😛Wyatt
Azt csak SZG sugalta- szerintem. Inkább a sérülések miatt (idén hagyott ki előszőr GS-t hosszú idő után)befolyásolhatták a döntést. Plusz azért gondolom egyre nehezebb volt neki lépést tartani a fiatalokkal. Sok olyan tornája volt idén; ahol 1 kört ment azt kiesett- és nála nem ez a szint.

Update: néztem vele az Euro-n a beszélgetést - annyit mondott újságirónak fog tanulni a Moszkvai egyetemen; valamint igyekszik nem elszakadni a tenisz világától.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
lol, Gyementyjeva visszavonult 😮Wyatt
Én is néztem- derült égből villámcsapás 😕 Akkor tényleg nem lesz ebből GS győzelem.... Egyedül ő nem sírt amúgy a bejelnteskor; pedig mindenki ott volt a kint lévő mezőnyből.
Szpasziba mindenért Demi- és sok sikert a civil életben.iktriad
lehet, hogy tényleg terhes? 😛

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
lol, Gyementyjeva visszavonult 😮Wyatt
Én is néztem- derült égből villámcsapás 😕 Akkor tényleg nem lesz ebből GS győzelem.... Egyedül ő nem sírt amúgy a bejelnteskor; pedig mindenki ott volt a kint lévő mezőnyből.
Szpasziba mindenért Demi- és sok sikert a civil életben.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
lol, Gyementyjeva visszavonult 😮

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azt hiszem a női teniszben ez az idény teljesen bebizonyította, hogy egyszerűen nem szabadna ilyen hosszú szezonokat rendezni. Egyszerűen érdemes megnézni, hogy kb. 1 hónapja alig volt értékelhető meccs, mert a játékosok 90%-a ki van purcanva.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bravo Rafa Tokyo is meg van.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 579 — TODDHERREMANS79
Wozniacki igen jól játszik... meg lehet a 6. tornagyőzelem az évben...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Szuper. Pont a legjobbkor esik New Yorkban. Djokovic így tud pihenni, én meg tudok nfl-t nézni. 😊F.Schleck
Végül a pihenő sem mentette meg 😛

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Szuper. Pont a legjobbkor esik New Yorkban. Djokovic így tud pihenni, én meg tudok nfl-t nézni. 😊

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 78 042 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Wozniacki kiesett, simán eljutott az elődöntőig álomjátékkal, majd állítólag most baromi gyenge volt Zvonareva ellen, én csak a meccs végét kaptam el pont, elfáradt.
Remélem a másik ágról nem Williams lesz az ellenfele, inkább ClijstertsStez
Kim szerencsére bejutott(Bár itt-ott elökerült régi choker hajlama, de mostanság elég gyorsan vissza tud váltani magas szinvonalra). Remélem meglesz a 21. W zsinórban a US Openen (=3. bajnoki cím)holnap este.iktriad
Hála meglett és nagyon simán 6-2,6-1-re!szittes
Tudom; én is láttam. Nagyon örülök neki!!!!
több mint 13 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Jeaaah, megvaan. 😊

Djokovic egy nagyon jó meccsen megverte Federert végre a usopenen.F.Schleck
5-7; 6-1; 5-7; 0-1 re kapcsoltam oda, nem hittem, hogy meg lesz neki...