Tenisz

15 feliratkozó

több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
Babos közben vegyesben is elődöntős (és hát nem is esélytelen ott sem a döntőre).
mondjuk megint kétmeccses napja lesz, de legalább előtte tud pihenni.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Kicsit OFF lesz, de nekem Nadalról mindig James (aki nem a Blake) jut eszembe. Én azt értem, h erőteniszt játszik Rafa, meg sok az izom stbstb, de akkor vki magyarázza el LeBron James mégis mitől játszik 15 éve folyamatosan ilyen szinten "erőkosárlabdát"? Én értek sok mindent a mai sportvilágban, de James számomra rejtély. 😀
dawyd728
ne keverjük a sportágakat, a 2 teljesen más világ. A tenisz talán a legízületgyilkosabb sport. Ahogy írva volt: Nadal játékstílusa nem arra lett kitalálva, hogy extra hosszú karriert fusson. Ahhoz képest csodálkozom, hogy még most, 30-on túl is játszik.
shagi0206
Oké csukló- ,könyök- vállízületi sérülések ritkábbak a kosárlabdában, de térd és boka terhelés szerintem nem kevesebb, főleg az NBA-ben átlag 100 meccsel évente.
Nem tudom Nadal kórlapját pontosan, de ha boka/térd gondok miatt hagyogat ki, akkor szerintem él a párhuzam.

Amúgy nem azt akarom mondani, h Nadal esetén kifogás a sérülés és az elhasználódásra hivatkozni, inkább Jamest, mint jelenséget a pályán nem értem. Minden logikus érv az mellett szól, h már rég lefele kellene mennie.
dawyd728
kox 😊
de Jordan is simán a topon volt, amikor abbahagyta. lehet, hogy ilyen a genetikájuk, és amíg bírják kondival, addig nem is fognak túlzottan nagyot hanyatlani.
slowmotion
Jordan és Kobe is elég hosszú karriert futott kb sérülés nélkül
de ők kicsit máshogy tolták, sokkal kevésbé voltak "fizikálisak"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
Kicsit OFF lesz, de nekem Nadalról mindig James (aki nem a Blake) jut eszembe. Én azt értem, h erőteniszt játszik Rafa, meg sok az izom stbstb, de akkor vki magyarázza el LeBron James mégis mitől játszik 15 éve folyamatosan ilyen szinten "erőkosárlabdát"? Én értek sok mindent a mai sportvilágban, de James számomra rejtély. 😀
dawyd728
ne keverjük a sportágakat, a 2 teljesen más világ. A tenisz talán a legízületgyilkosabb sport. Ahogy írva volt: Nadal játékstílusa nem arra lett kitalálva, hogy extra hosszú karriert fusson. Ahhoz képest csodálkozom, hogy még most, 30-on túl is játszik.
shagi0206
Oké csukló- ,könyök- vállízületi sérülések ritkábbak a kosárlabdában, de térd és boka terhelés szerintem nem kevesebb, főleg az NBA-ben átlag 100 meccsel évente.
Nem tudom Nadal kórlapját pontosan, de ha boka/térd gondok miatt hagyogat ki, akkor szerintem él a párhuzam.

Amúgy nem azt akarom mondani, h Nadal esetén kifogás a sérülés és az elhasználódásra hivatkozni, inkább Jamest, mint jelenséget a pályán nem értem. Minden logikus érv az mellett szól, h már rég lefele kellene mennie.
dawyd728
kox 😊
de Jordan is simán a topon volt, amikor abbahagyta. lehet, hogy ilyen a genetikájuk, és amíg bírják kondival, addig nem is fognak túlzottan nagyot hanyatlani.
több mint 6 éve
dawyd728 3 704
Kicsit OFF lesz, de nekem Nadalról mindig James (aki nem a Blake) jut eszembe. Én azt értem, h erőteniszt játszik Rafa, meg sok az izom stbstb, de akkor vki magyarázza el LeBron James mégis mitől játszik 15 éve folyamatosan ilyen szinten "erőkosárlabdát"? Én értek sok mindent a mai sportvilágban, de James számomra rejtély. 😀
dawyd728
ne keverjük a sportágakat, a 2 teljesen más világ. A tenisz talán a legízületgyilkosabb sport. Ahogy írva volt: Nadal játékstílusa nem arra lett kitalálva, hogy extra hosszú karriert fusson. Ahhoz képest csodálkozom, hogy még most, 30-on túl is játszik.
shagi0206
Oké csukló- ,könyök- vállízületi sérülések ritkábbak a kosárlabdában, de térd és boka terhelés szerintem nem kevesebb, főleg az NBA-ben átlag 100 meccsel évente.
Nem tudom Nadal kórlapját pontosan, de ha boka/térd gondok miatt hagyogat ki, akkor szerintem él a párhuzam.

Amúgy nem azt akarom mondani, h Nadal esetén kifogás a sérülés és az elhasználódásra hivatkozni, inkább Jamest, mint jelenséget a pályán nem értem. Minden logikus érv az mellett szól, h már rég lefele kellene mennie.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Kicsit OFF lesz, de nekem Nadalról mindig James (aki nem a Blake) jut eszembe. Én azt értem, h erőteniszt játszik Rafa, meg sok az izom stbstb, de akkor vki magyarázza el LeBron James mégis mitől játszik 15 éve folyamatosan ilyen szinten "erőkosárlabdát"? Én értek sok mindent a mai sportvilágban, de James számomra rejtély. 😀
dawyd728
ne keverjük a sportágakat, a 2 teljesen más világ. A tenisz talán a legízületgyilkosabb sport. Ahogy írva volt: Nadal játékstílusa nem arra lett kitalálva, hogy extra hosszú karriert fusson. Ahhoz képest csodálkozom, hogy még most, 30-on túl is játszik.
több mint 6 éve
dawyd728 3 704
Kicsit OFF lesz, de nekem Nadalról mindig James (aki nem a Blake) jut eszembe. Én azt értem, h erőteniszt játszik Rafa, meg sok az izom stbstb, de akkor vki magyarázza el LeBron James mégis mitől játszik 15 éve folyamatosan ilyen szinten "erőkosárlabdát"? Én értek sok mindent a mai sportvilágban, de James számomra rejtély. 😀
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 645
Rafán borzasztó sok izom is van, nagyon kötöttnek tűnik. Nyilván ki vagyok én hogy innen megállapítsam hiszen a világ a legprofibb stábjával dolgozik, de Federer vagy Djokovic szintű pillangókhoz képest óriási az izomtömeg különbség. A genetika és a játékstílus mellett ez is ritkán segít a sérülések elkerülésében.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
húbazz, ajrósport oldalon annyira magas szinten művelik a kecske szopkodását, hogy még a végén - sajnos - pofára esnek.
konkrétan amióta Rodzser visszajött a meccsbe, azóta csak arról beszélnek, hogy
Time's up Tomas. Hope you had fun. See ya. So long. Ta-ra. Cheerio. (Ber-Fed 5-6)
Berdych needed that, that being a hold to 15. He doesn't look happy but, as though he's now waiting to lose. (Ber-Fed 6-7 1-1)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 22 023 — nabege2@yahoo.com
Halkan megjegyzem Babosék a döntőben vannak!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Egyszer lenne egészséges egy teljes éven át Rafa...
alatriste
Ahhoz máshogy kéne játszania.

Jobb volt Csilics.
Jakehomer
Jó, hát azt tudni lehetett, hogy azt a játékstílust, amit Ő játszik, nem lehet kihúzni sokáig normál körülmények között. Federer már vénember a sportban, de még mindig tud hozni egy elit szintet. Bár abban a stílusban nincs ember, aki fel tudna nőni hozzá.
Rafa az erőteniszt játszotta egész karrierje során (a fénykorában azt kb tökéletesen). 2005 óta nézek teniszt, azóta Rafa a kedvenc, de neki már leáldozott. Noha még így is elit, de többet lesz sérült, mint egészséges.
shagi0206
Szerintem sem érdemes stílust váltania, csak arra utaltam, hogy a sok sérülés nem pech, hanem a testének tudatos kizsigerelésének az eredménye. Persze nem is tudna úgy játszani, mint Federer - senki nem tud. Bár az kínos, amikor egy olyan salakmanó ellen is, mint Schwartzman, a védekezésével nyeri a meccset, régen képes volt 4-5 ilyen meccset lenyomni egymás után a majorökön, most már nem.

Amin tudna változtatni, hogy kevesebb versenyen indul, Federer pl kihagyja a salakszezont, pedig nyilvánvaló, hogy nem lenne ott se elveszett, de Garrost már nem tudna nyerni. Hasonlóképpen Rafának logikus lenne az RG után kihagyni másfél hónapot.

Perception is reality.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
Egyszer lenne egészséges egy teljes éven át Rafa...
alatriste
Ahhoz máshogy kéne játszania.

Jobb volt Csilics.
Jakehomer
Jó, hát azt tudni lehetett, hogy azt a játékstílust, amit Ő játszik, nem lehet kihúzni sokáig normál körülmények között. Federer már vénember a sportban, de még mindig tud hozni egy elit szintet. Bár abban a stílusban nincs ember, aki fel tudna nőni hozzá.
Rafa az erőteniszt játszotta egész karrierje során (a fénykorában azt kb tökéletesen). 2005 óta nézek teniszt, azóta Rafa a kedvenc, de neki már leáldozott. Noha még így is elit, de többet lesz sérült, mint egészséges.
shagi0206
Federer azért, mert ő okos teniszt játszik.
olyan, mint a fociban az öreg védő - nem a leggyorsabb, de pontosan tudja, hogy hova kel helyezkedni, és mire nem érdemes rástartolni
több mint 6 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 227
Rafanak és a stábjának azon kellene elgondolkodnia, hogy 30+ évesen tavaly miért játszotta végig a szezont? Gyakorlatilag minden fontosabb tornán elindult, ami még a 20-on éveseknek is sok nemhogy egy 10+ éve egyfolytában, megterhelő teniszt játszó és sérülékeny játékosnak.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 540
Egyszer lenne egészséges egy teljes éven át Rafa...
alatriste
Ahhoz máshogy kéne játszania.

Jobb volt Csilics.
Jakehomer
Jó, hát azt tudni lehetett, hogy azt a játékstílust, amit Ő játszik, nem lehet kihúzni sokáig normál körülmények között. Federer már vénember a sportban, de még mindig tud hozni egy elit szintet. Bár abban a stílusban nincs ember, aki fel tudna nőni hozzá.
Rafa az erőteniszt játszotta egész karrierje során (a fénykorában azt kb tökéletesen). 2005 óta nézek teniszt, azóta Rafa a kedvenc, de neki már leáldozott. Noha még így is elit, de többet lesz sérült, mint egészséges.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Egy Chung-Edmund döntő odabaszna 😀

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Egyszer lenne egészséges egy teljes éven át Rafa...
alatriste
Ahhoz máshogy kéne játszania.

Jobb volt Csilics.

Perception is reality.
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egyszer lenne egészséges egy teljes éven át Rafa...


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
Ez a Chung sem piskóta, kb mindent befut.... nem fénykorában lévő Djoko, és elég tanácstalan volt egész meccsen, de azért a koreai srác nagyot játszott.

Azért ez a Sundgren, Chung, Berdych, Fed alsó ág elég komoly így 😊
Igor
szerintem a nem fénykorában levő, de száz százalékos állapotú Djokovics nyert volna, de hát a felkészülése sem volt már rendben, Chung meg most nagyot fut, kb mint tavaly Stephens a US Openen
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ez a Chung sem piskóta, kb mindent befut.... nem fénykorában lévő Djoko, és elég tanácstalan volt egész meccsen, de azért a koreai srác nagyot játszott.

Azért ez a Sundgren, Chung, Berdych, Fed alsó ág elég komoly így 😊

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 797 — Cowboys fan
azért látom, az amerikaiaknak is van egy Fucsovicsuk
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Nagyon szépeket üt Marci, de nem elég konzisztens, túl sok a hiba sajnos... mondjuk Fed ellen.. innen könnyű a kanapéról.
| jinx |
Igor
federer ellen sokan játszanak így, és neki még mindig nem a Federer szintű zseniket kell megverni. A tisztes helytállás azért megvolt, remélem megy tovább a megkezdett úton!
eaglesmcnabb
Jaja, az első 2 szett teljesen jó volt (a másodikban még szebbeket ütött), úgyhogy én is optimista vagyok.. azért egy Querrey-elleni skalp után, benne van hogy TOP 50-be bejöjjön majd.
Igor
Most pont azt a lépcsőt ugorja meg, hogy nem kell majd selejteznie nívósabb tornákon, vagy az ATP 1000-es versenyeken, kicsit gyengébb tornákon kiemelt is lehet, plusz ugye főtábla minden GS-en, innen lehet stabilan top 50-es játékosnak lenni. Ha esetleg előre tudna vergődni 30-40 közé, akkor sérülésektől függően meg akár már kiemelt is lehetne GS-tornákon, bár az még kicsit odébb van. Mindenesetre most kellene stabil formát hozni.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagyon szépeket üt Marci, de nem elég konzisztens, túl sok a hiba sajnos... mondjuk Fed ellen.. innen könnyű a kanapéról.
| jinx |
Igor
federer ellen sokan játszanak így, és neki még mindig nem a Federer szintű zseniket kell megverni. A tisztes helytállás azért megvolt, remélem megy tovább a megkezdett úton!
eaglesmcnabb
Jaja, az első 2 szett teljesen jó volt (a másodikban még szebbeket ütött), úgyhogy én is optimista vagyok.. azért egy Querrey-elleni skalp után, benne van hogy TOP 50-be bejöjjön majd.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Nagyon szépeket üt Marci, de nem elég konzisztens, túl sok a hiba sajnos... mondjuk Fed ellen.. innen könnyű a kanapéról.
| jinx |
Igor
federer ellen sokan játszanak így, és neki még mindig nem a Federer szintű zseniket kell megverni. A tisztes helytállás azért megvolt, remélem megy tovább a megkezdett úton!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nagyon szépeket üt Marci, de nem elég konzisztens, túl sok a hiba sajnos... mondjuk Fed ellen.. innen könnyű a kanapéról.

| jinx |

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nadal ide is jöhetne lapátolni, elég sok hó esett 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Harmadik meccs lesz a centeren, fél5-5 körül fog valszeg kezdődni.

Perception is reality.