Tenisz

15 feliratkozó

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
grat!

de Akkor már Fucsovics mellett se menjünk el szó nélkül, amit lenyomott most a világranglista 4. Cilic ellen az nem egy No. 100-as teljesítmény volt! 2 labdára volt a győzelemhez 6-7 7-5 6-5 40-40-nél
Kár hogy akkor lendül formába mikor vége a szezonnak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hatalmas gratula Timiéknek.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
hát, gratula Baboséknak, a szezon végére nagyon belejöttek. nem tudom eldönteni, hogy ez-e a legnagyobb magyar teniszsiker Temesváriék óta, vagy Szávay pekingi győzelme, de már mindegyik nagyon régen volt, úgyhogy már pont ideje volt egy ilyennek.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
Babos Timi párosban döntőt játszik a "vb-n"! Gratula neki!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
 24.hu/sport/2017/10/10/mar-megint-bizarr-veget-ert-a-botranyhos-kyrgios-meccse/

Kyrgios tehetségével nem lenne gond, de a hozzáállása valami botrányos, el kellene tiltani hosszabb időre, bár lehet hogy nem segítene rajta, mert az alázatot/tiszteletet nem lehet kierőszakolni.
Aguirre
áh, most korrekt volt, legalább feladta hogy ne menjen el rajta a mix. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
 24.hu/sport/2017/10/10/mar-megint-bizarr-veget-ert-a-botranyhos-kyrgios-meccse/

Kyrgios tehetségével nem lenne gond, de a hozzáállása valami botrányos, el kellene tiltani hosszabb időre, bár lehet hogy nem segítene rajta, mert az alázatot/tiszteletet nem lehet kierőszakolni.
Aguirre
Nem láttam ezt a legutóbbit, de tegnapelőtt elkaptam a Nadal elleni meccse elejét. Ütött egy oldalvonalat kívülről csípő tenyerest. A vonalbíró kint látta. Challenge. Bent volt. A vezetőbíró a pontot újrajátszatta. Nadal amúgy talán 10 éve esetleg elérte volna... Ezt látszólag nehezen viselte az ausztrál, de nem vitázott majd mikor elvesztette az új labdamenetet kezdett el morogni és pár shit elhagyta a száját. Ezért kapta is a figyelmeztetés. Amúgy fck és társai nem hagyták el a száját.
Nem akarom védeni, nekem is visszataszító, mint jelenség, de a bírók szemében ott van, h ezt a gyereket meg kell nevelni, az én meccsemen nem fog rendetlenkedni. Lehet ez egy eset volt, a kivétel, ettől még nem szerencsés prekoncepciót belevinni a bíráskodásba.
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
 24.hu/sport/2017/10/10/mar-megint-bizarr-veget-ert-a-botranyhos-kyrgios-meccse/

Kyrgios tehetségével nem lenne gond, de a hozzáállása valami botrányos, el kellene tiltani hosszabb időre, bár lehet hogy nem segítene rajta, mert az alázatot/tiszteletet nem lehet kierőszakolni.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
néha eszembe jut, amikor annak idején Sampras a szerva-röpte játékával dominálta a játékot, és megjelentek a hatalmasat szerváló játékosok (Philippoussis és társai), hogy egyesek már a tenisz mint játék halálát vizionálták.

na most csak azért írtam ezt most le, mert megy a Thiem-Isner meccs, és a colos amcsinak az első szettben sikerült összehoznia tizenhat ászt. tizenhatot.
slowmotion
 www.mirror.co.uk/sport/other-sports/wimbledon-longest-game-marathon-tennis-231279

de asszem Isnernek Karloviccal is volt vmi epic csörtéje

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
néha eszembe jut, amikor annak idején Sampras a szerva-röpte játékával dominálta a játékot, és megjelentek a hatalmasat szerváló játékosok (Philippoussis és társai), hogy egyesek már a tenisz mint játék halálát vizionálták.

na most csak azért írtam ezt most le, mert megy a Thiem-Isner meccs, és a colos amcsinak az első szettben sikerült összehoznia tizenhat ászt. tizenhatot.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
És meg is van a győzelem!!!
(azért megjegyzem, hogy szeptember közepén Mo-n egy DK meccset nyitott stadionba tenni elég nagy bátorságra vall!)
NB2
Szándékosan minél lassabb felületre akarták vinni a meccset, bejött. 😊
somoskovig
bizony
Rubljov most jutott el nagyon messzire a US Openen, bolondok lettek volna két meccset előre odaadni a ruszkiknak
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
És meg is van a győzelem!!!
(azért megjegyzem, hogy szeptember közepén Mo-n egy DK meccset nyitott stadionba tenni elég nagy bátorságra vall!)
NB2
Szándékosan minél lassabb felületre akarták vinni a meccset, bejött. 😊

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 944 — nabege2@yahoo.com
És meg is van a győzelem!!!
(azért megjegyzem, hogy szeptember közepén Mo-n egy DK meccset nyitott stadionba tenni elég nagy bátorságra vall!)
több mint 6 éve
JéBé Green Bay Packers 6 634
😀 😀 😀
1-0 ide. Marci óriásit küzdött. Egy fillért nem tettem volna rá a 4. végén, h ezt behúzza.
dawyd728
Ez férfias volt. Fejben összekapná magát simán top50-es szint lenne, a tenisze megvan hozzá.
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
😀 😀 😀
1-0 ide. Marci óriásit küzdött. Egy fillért nem tettem volna rá a 4. végén, h ezt behúzza.
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
és akkor az ember elgondolkozik azon, hogy Babos anno Stephensszel az oldalán lett wimbedoni bajnok a junior versenyen...
slowmotion
Szávay Ági meg Azarenkával. Nagy ügy. Gálfi Dalma és Stollár Fanny legalább tanultak az elődök hibáiból és együtt nyertek. 😊
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
és akkor az ember elgondolkozik azon, hogy Babos anno Stephensszel az oldalán lett wimbedoni bajnok a junior versenyen...
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha olyan meccs lesz mint a Rió-i döntő, akkor talán nézhető lesz a meccs. 😊
Baromi nagy meccs lesz, és remélem Nadal visszavág.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
No akkor Del Potro most már nyerje meg, kijárna neki is annyi szenvedés után. Bár félek, h Nadal túl nagy falat lesz.
dande
ha jól rémlik akkor Del Potro nem annyira feksziik Nadalnak
utána néztem és 8-5 Nadalnak szóval kicsit tévedek
bár vicces hogy a minta 😀

 www.atpworldtour.com/en/players/fedex-head-2-head/juan-martin-del-potro-vs-rafael-nadal/D683/N409
Negritis
Nem tévedsz, outdoor hardcourton 5-4 Del Potrónak.
Jakehomer
amire emlékszem az még Del Potro sérülése előtt volt
h Nadalnak - másnak - világból kipattanó labdái pont DP kezébe érkeznek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
No akkor Del Potro most már nyerje meg, kijárna neki is annyi szenvedés után. Bár félek, h Nadal túl nagy falat lesz.
dande
ha jól rémlik akkor Del Potro nem annyira feksziik Nadalnak
utána néztem és 8-5 Nadalnak szóval kicsit tévedek
bár vicces hogy a minta 😀

 www.atpworldtour.com/en/players/fedex-head-2-head/juan-martin-del-potro-vs-rafael-nadal/D683/N409
Negritis
Nem tévedsz, outdoor hardcourton 5-4 Del Potrónak.
Jakehomer
Mondjuk a tavalyi olimpiát leszámítva 4 éve nem játszottak szóval nehéz statból kiindulni.
De ha nem Rafa nyer nyerjen Del Potro 😊
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
No akkor Del Potro most már nyerje meg, kijárna neki is annyi szenvedés után. Bár félek, h Nadal túl nagy falat lesz.
dande
ha jól rémlik akkor Del Potro nem annyira feksziik Nadalnak
utána néztem és 8-5 Nadalnak szóval kicsit tévedek
bár vicces hogy a minta 😀

 www.atpworldtour.com/en/players/fedex-head-2-head/juan-martin-del-potro-vs-rafael-nadal/D683/N409
Negritis
Nem tévedsz, outdoor hardcourton 5-4 Del Potrónak.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 102 — The Mathematician
No akkor Del Potro most már nyerje meg, kijárna neki is annyi szenvedés után. Bár félek, h Nadal túl nagy falat lesz.
dande
ha jól rémlik akkor Del Potro nem annyira feksziik Nadalnak
utána néztem és 8-5 Nadalnak szóval kicsit tévedek
bár vicces hogy a minta 😀

 www.atpworldtour.com/en/players/fedex-head-2-head/juan-martin-del-potro-vs-rafael-nadal/D683/N409

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 067 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Nagyon drukkolok, hogy innen legyen meg Rafanak. De azért ez az elődöntő sor történelmi mélységeket döntögethet...
1, 12, 24 és 28. kiemelt.


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
Ha Nadal - Fed 2-2 GS winnel fejeződik be ez az év, akkor a többiek elég jól be vannak árazva.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
No akkor Del Potro most már nyerje meg, kijárna neki is annyi szenvedés után. Bár félek, h Nadal túl nagy falat lesz.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 704 — Cowboys fan
Zverev hogyan állt a földbe ennyire?
Toca
volt arról szó itt egy ideje, hogy fejben mennyire van ott.
tripla 7-6-ra vesztett, ez most egy olyan nap volt.
slowmotion
Ja benéztem a Zverev tesókat, akkor nincs kérdés 😊
Toca
előferdül 😊
nekem a Pliskovákkal sikerül ezt rendre eljátszani, mert Kr. =/= Ka.