USA és a világ
Mi az a globális arányszám, ami az európai alulnépesedés és a harmadik világbeli túlnépesedés között feszül, megspékelve asszállyal, háborúval és nyomorral?ebbe a vitaba en inkabb egy kerdessel jonnek be:Erre nyilvánvalóan csak a hülyék/gonoszok nem azzal válaszolnak, hogy segíteni kell.
tenyleg az itt a problema sok embernek, hogy azoknak az embereknek nemzetkozi vedelmet nyujtunk, akik arra raszorulnak?
jobb lenne, ha ezek az emberek megpusztulnanak a hazajukban? vagy jobb lenne, ha a hataron szetverjuk oket, kutyakat eresztunk rajuk ahogy a magyar rendorok tettek?
csebi
DE.
Mennyi embert tud a jelenlegi Európa megmenteni? 100.000-et, egymilliót, százmilliót? Van-e ennek határa és vége? Mi az a szám vagy határ, amikor azt lehet vagy kell mondani, hogy ennyi, mert a saját életünk, kultúránk és környezetünk súlyos károsodása nélkül nincs tovább?
zinedine5
Onnan ide jönnek és addig jönnek, amíg a kiegyenlítődés be nem fejeződik.
A megoldás? Élhető körülmények megteremtése a harmadik világban. Ja, hogy túlfogyasztunk és nem akarunk oda is adni? A jólétnek ára van, pl. a migráció.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
Mondjuk ilyen IRA cinizmussal reagalni egy ujabb menekult/bevandorlo altal elkovetett lefejezesi kiserletre azert mar nem tul szep optika, de a bezzegizmus is sistereg benne rendesen.De nem azért akarta levágni a fejét, mert fekete vagy menekült, migráns, hanem mert agyhalott. Ami nem annak a következménye, hogy néger vagy migráns.
undisputedly
És ez az, amit a sok migránsozó rasszista újfasiszta nem képes megérteni, mert akkor azt is felfognák, hogy velük se a migránsozás a fő gond, hanem az, hogy agyhalottak. De annyi mentségük van, hogy azért nem képesek felfogni, mert agyhalottak.
amig Europaban munkerohiany van addig nem ertem a kerdesed. ertelmes politikaval lehetne oket ugy integralni, hogy hasznara legyenek a tarsadalomnak. nagyon jol tervezheto ez, hiszen a munkaerohiany szektorialias jelleget is mutat.ebbe a vitaba en inkabb egy kerdessel jonnek be:Erre nyilvánvalóan csak a hülyék/gonoszok nem azzal válaszolnak, hogy segíteni kell.
tenyleg az itt a problema sok embernek, hogy azoknak az embereknek nemzetkozi vedelmet nyujtunk, akik arra raszorulnak?
jobb lenne, ha ezek az emberek megpusztulnanak a hazajukban? vagy jobb lenne, ha a hataron szetverjuk oket, kutyakat eresztunk rajuk ahogy a magyar rendorok tettek?
csebi
DE.
Mennyi embert tud a jelenlegi Európa megmenteni? 100.000-et, egymilliót, százmilliót? Van-e ennek határa és vége? Mi az a szám vagy határ, amikor azt lehet vagy kell mondani, hogy ennyi, mert a saját életünk, kultúránk és környezetünk súlyos károsodása nélkül nincs tovább?
zinedine5
de nyilvan abban a kontextusban, amikor meg itt az alapvetoen ertelmes forumtagok is udvozlik a verjuk meg a budosmigranspolitikat addig nehez eladni, hogy az erre forditott penz az lenyegeben befektetes.
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
ebbe a vitaba en inkabb egy kerdessel jonnek be:Erre nyilvánvalóan csak a hülyék/gonoszok nem azzal válaszolnak, hogy segíteni kell.
tenyleg az itt a problema sok embernek, hogy azoknak az embereknek nemzetkozi vedelmet nyujtunk, akik arra raszorulnak?
jobb lenne, ha ezek az emberek megpusztulnanak a hazajukban? vagy jobb lenne, ha a hataron szetverjuk oket, kutyakat eresztunk rajuk ahogy a magyar rendorok tettek?
csebi
DE.
Mennyi embert tud a jelenlegi Európa megmenteni? 100.000-et, egymilliót, százmilliót? Van-e ennek határa és vége? Mi az a szám vagy határ, amikor azt lehet vagy kell mondani, hogy ennyi, mert a saját életünk, kultúránk és környezetünk súlyos károsodása nélkül nincs tovább?
ebbe a vitaba en inkabb egy kerdessel jonnek be:Le kell lőni az összeset a gecibe mint ahogy texas csinálja
tenyleg az itt a problema sok embernek, hogy azoknak az embereknek nemzetkozi vedelmet nyujtunk, akik arra raszorulnak?
jobb lenne, ha ezek az emberek megpusztulnanak a hazajukban? vagy jobb lenne, ha a hataron szetverjuk oket, kutyakat eresztunk rajuk ahogy a magyar rendorok tettek?
csebi
/S
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
tenyleg az itt a problema sok embernek, hogy azoknak az embereknek nemzetkozi vedelmet nyujtunk, akik arra raszorulnak?
jobb lenne, ha ezek az emberek megpusztulnanak a hazajukban? vagy jobb lenne, ha a hataron szetverjuk oket, kutyakat eresztunk rajuk ahogy a magyar rendorok tettek?
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
Eleg balon kell lenni, hogy a tomeges migracio okozta tarsadalmi feszultseggel kapcsolatban felszolalokat nacinak mondja valaki. Az overton ablak kb 2010-2020 kozott csuszott ennyire felre, 2010 kornyeken tudod melyik giga naci jart es hapogott ugy, mint egy kacsa? Obama.köszi az élő bemutatót a kiemelt részhez. mert egy szóval sem írtam, hogy mindenki náci, akinek gondja van az illegális bevándorlókkal. ezt már a te agyad képzeli mindenhova oda.
Nincs ezzel baj amugy, a 2020-22-es csucsrol lassan visszatolodik az ablak aztan lehet torolni a she/her-t meg a tobbi performativ hulyeseget a CV-bol es ugy emlekezni, hogy hat ok nem is, sot, ok se ertettek vele egyet.
undisputedly
egyébként a hsz további részét is elolvastad? a társadalmi feszültséget nem a tömeges migráció okozza. a társadalmi feszültséget a gazdasági kiszolgáltatottság és leszakadás okozza, és kiváló célpont a bevándorló hátterűek által elkövetett bűncselekményekkel elfedni, hogy mi is a valódi probléma. nagyon szép statisztikák vannak, hogy még az USA-ban, a bevándorlók által elkövetett bűncselekmények száma sokkal kisebb, mint aminek a média és főleg a social media bemutatja. ettől még probléma? igen. foglalkozni kell vele? igen.
hagyd abba, hogy össze akarsz woke-ozni, mert teljesen felesleges. unalmas vagy már, hogy mindenre ez a válaszod. én nagyon színes személyiség vagyok, ha visszalapozol láthatod, hogy oldalakon keresztül üdvözöltem a DEI osztályok eltörlését. SŐT azt sem támogatom, hogy ellenőrizetlenül tömegek jönnek át a határon. SŐT maximálisan támogatom, hogy mindenkit, akinek nincs rá joga, toloncoljuk vissza, ahonnan jött. SŐT szerintem is csődöt mondott az elmúlt 30-40 év integrációs kísérlete (leginkább azért, mert a gazdaság szerkezete teljesen átalakult, és az alacsony képzettséget igénylő munkát jövedelmi lehetőségei igen jelentősen lecsökkentek).
viszont azt sem támogatom, hogy minden társadalmi probléma mögé valamely ön vagy más hibájából marginalizálódott közösséget képzeljünk oda. sokkal nagyobb a gazdasági probléma, mint a kulturális különbségekből adódó probléma.
én nem rég fejeztem be Portugália történelmét, és pl. a középkorban a mórokat nem is a reconquista alatt támadta a keresztény többség, hanem amikor elfogyott a gabona, és termőterület kellettek. addig az együttélés teljesen rendben ment, amíg nem lettek gazdasági okai.
a IRA párhuzamhoz meg: igazad van, ott sokkal több ember halt meg, teljesen feleslegesen. csak mivel fehér öltek fehéreket, ráadásul elég magas IQ-val, ezért neked ez nem lesz gond, megértem.

Eleg balon kell lenni, hogy a tomeges migracio okozta tarsadalmi feszultseggel kapcsolatban felszolalokat nacinak mondja valaki. Az overton ablak kb 2010-2020 kozott csuszott ennyire felre, 2010 kornyeken tudod melyik giga naci jart es hapogott ugy, mint egy kacsa? Obama.Es a legnagyobb baj, ha valaki néven nevezi a problémát a fosodratu médiában rögtön fasiszta, náci, fajgyűlölő vagy iszlamofob lesz (bar meg kell hagyni, h ebben történtek jelentős előrelépések).Mert általában ami úgy jár mint egy kacsa, úgy hápog mint egy kacsa, és sárga, az általában kacsa.
rob3r7o
Túlzásokba esik a média? Igen. De nem azért, mert ennyire kényes, hanem mert a valódi problémáról senki nem akar beszélni.
Ezek az emberek nem azért jöttek ide, hogy feldúlják a mi nyugati életünket. Hanem azért jöttek ide, mert megélhetésük, a jobb élet reményével kecsegtet a nyugat. Mert ahhoz képest, ami a globális délen vár rájuk, egy nyugati McDonaldsban mosogatni is előrelépés
Viszont a nyugati gazdaság a 2008-as válság után, miután a középosztály vagyonának a 60%-a semmivé lett, nem tud már olyan megélhetést biztosítani minden idejövőnek, amit ígért ez az élet. Ebből kifolyólag ezek az emberek marginalizálódnak - ahogy történt az a protestánsok által uralt Észak-Írországban a keresztény írekkel is. A marginalizálódott tömegek pedig erőszakossá válnak.
Nevezzük nevén a dolgokat, tök igazad van: a kapitalizmus képtelen a mai, neoliberális formájában megoldani a tömegek életét. Amíg a középosztály süllyedése nem fordul meg, addig az alsó társadalmi osztályok (ahová a bevándorlók gyakorlatilag automatikusan kerülnek) egy olyan versenyben áll a pályán, ahol mindenki erősebb, okosabb és a jobban felkészült, sőt faszább felszerelése is van. Ezért lekorlátozódik az élete, és marad az erőszak.
Szóval tök igazad van, nevezzük nevén a dolgokat. Tegye az állam a dolgát, szabályozza le a nagyvállalatokat, állítsa meg a jövedelmi olló nyílását és tegye rendbe a közszolgáltatásokat. Nevezzük nevén a dolgokat.
Gyurma Pappa
Nincs ezzel baj amugy, a 2020-22-es csucsrol lassan visszatolodik az ablak aztan lehet torolni a she/her-t meg a tobbi performativ hulyeseget a CV-bol es ugy emlekezni, hogy hat ok nem is, sot, ok se ertettek vele egyet.
Mondjuk ilyen IRA cinizmussal reagalni egy ujabb menekult/bevandorlo altal elkovetett lefejezesi kiserletre azert mar nem tul szep optika, de a bezzegizmus is sistereg benne rendesen.
___
Tovabbra is szandekosan keverve van itt a forumon is a szukseges gazdasagi hianymunkaero feltoltese vizumokkal megszurve es a korlatlan, ellenorizetlen, feltetelhez nem kotott, allamilag es allami penzzel kitomott NGO-k altal facilitalt tomeges bevandorlas kozott. Mig elobbi szukseges es valoban asszimilalodo bevandorlokat takar (evszazadokkal ezelott is voltak szaracénok/morok stb. a nyugati vilagban), utobbi a gazdag szocialis juttatasok es a hirtelen megnott globalis mobilizacio altal incentivizalt munkakerulo alsoosztaly a vilag legveszelyesebb zonaibol, az europai stabdardek szerint gyakorlatilag a retardaltsag kuszoben tancolo IQ-val olyan tarsadalmakbol, amelyek nem munkan alapszanak, es ahol a noket, melegeket stb. szabadon, targykent kezelheted. Mint pl a lenti videon szereplo szudani "menekult".
A "nem normális" a maga értékrendje és szokásai szerint élő, de a többség számára esetleg együttélési problémákat jelentő bevándorló.Az utolsó mondatod pont ellentmond az elsőnek.De a 10-ből az 1 mennyire hasonló arány a fogadó ország lakosságához viszonyítva? Hiszen ott is van “nem normális”.
10/9 normális bevándorló, a maradék eggyel tele a szenzációhajhász média, ami meg is ágyaz a szélsőjobbnak.
Persze, lehet falat is építeni és az összes fehér boldog lesz, csak akkor ki fog alapmelókat elvégezni?
Dzsokijuing
Illetve a helyi “nem normális” viselkedése alatt ugyanaz a szélsőséges megnyilvánulás van értve, mint a bevándorlónál? Mert nyilván úgy igazságos az összehasonlítás.
szaba
És nem azért okozza ezt, mert mondjuk bűnöző, hanem mert más és az integráció Nyugaton és Skandináviában itt valóban kihívásokkal küzd.
Hazai oélda: a hangoskodó cigány saját és környezeti tapasztalat szerint többségi környezetben általában idomul, aki pedig nem és napi szinten kint van a rendőrség, ott egyéb bajok is vannak (bűnöző).
Szerkesztette: Dzsokijuing
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
Az utolsó mondatod pont ellentmond az elsőnek.De a 10-ből az 1 mennyire hasonló arány a fogadó ország lakosságához viszonyítva? Hiszen ott is van “nem normális”.
10/9 normális bevándorló, a maradék eggyel tele a szenzációhajhász média, ami meg is ágyaz a szélsőjobbnak.
Persze, lehet falat is építeni és az összes fehér boldog lesz, csak akkor ki fog alapmelókat elvégezni?
Dzsokijuing
Illetve a helyi “nem normális” viselkedése alatt ugyanaz a szélsőséges megnyilvánulás van értve, mint a bevándorlónál? Mert nyilván úgy igazságos az összehasonlítás.
Ebben maximálisan igazad van.Es a legnagyobb baj, ha valaki néven nevezi a problémát a fosodratu médiában rögtön fasiszta, náci, fajgyűlölő vagy iszlamofob lesz (bar meg kell hagyni, h ebben történtek jelentős előrelépések).Mert általában ami úgy jár mint egy kacsa, úgy hápog mint egy kacsa, és sárga, az általában kacsa.
rob3r7o
Túlzásokba esik a média? Igen. De nem azért, mert ennyire kényes, hanem mert a valódi problémáról senki nem akar beszélni.
Ezek az emberek nem azért jöttek ide, hogy feldúlják a mi nyugati életünket. Hanem azért jöttek ide, mert megélhetésük, a jobb élet reményével kecsegtet a nyugat. Mert ahhoz képest, ami a globális délen vár rájuk, egy nyugati McDonaldsban mosogatni is előrelépés.
Viszont a nyugati gazdaság a 2008-as válság után, miután a középosztály vagyonának a 60%-a semmivé lett, nem tud már olyan megélhetést biztosítani minden idejövőnek, amit ígért ez az élet. Ebből kifolyólag ezek az emberek marginalizálódnak - ahogy történt az a protestánsok által uralt Észak-Írországban a keresztény írekkel is. A marginalizálódott tömegek pedig erőszakossá válnak.
Nevezzük nevén a dolgokat, tök igazad van: a kapitalizmus képtelen a mai, neoliberális formájában megoldani a tömegek életét. Amíg a középosztály süllyedése nem fordul meg, addig az alsó társadalmi osztályok (ahová a bevándorlók gyakorlatilag automatikusan kerülnek) egy olyan versenyben áll a pályán, ahol mindenki erősebb, okosabb és a jobban felkészült, sőt faszább felszerelése is van. Ezért lekorlátozódik az élete, és marad az erőszak.
Szóval tök igazad van, nevezzük nevén a dolgokat. Tegye az állam a dolgát, szabályozza le a nagyvállalatokat, állítsa meg a jövedelmi olló nyílását és tegye rendbe a közszolgáltatásokat. Nevezzük nevén a dolgokat.
Gyurma Pappa
Nem ilyen kifinomult, összetett, igényes megfogalmazással, de anno 11 éve én is valami ilyennel érveltem a nálam befogadóbb alapállású környezetemnek, h a meglévő problémákra, további problémát veszünk a nyakunkba. Akarjuk ezt? Meg tudunk vele mi magyarok birkózni, amikor a saját házunk táján nem tudunk előrelépni. Amikor a teljes szociális rendszerünk romokban? 2008 hatása még a fejünk felett.. Született magyar emberekkel teli no-go zónák az országban. A cukisodás előtti vonulós gárdista Jobbik a támogatása csúcsán. Ugye akkor én Magyarország szempontjából néztem és nem gondoltam, h végül nem lakosságarányosan lesznek EU-n belül később elosztva a menekültek.. Nyugaton azt hittem ennél többre lesznek képesek, mint az elmúlt 11 évben elértek. Én pl mai fejemmel, magunkból még ennyit sem nézek ki. Csak az őcsényi panziós esetére gondolok, és az a sav, amit azért kapott és a vadidegenektől az a csendes bólogatás, amit tapasztaltam..
Nem tudom mi kellene ahhoz, h egyáltalán a te általad is említett lényegről képes legyen beszélni a társadalom. Én 2015 augusztus vége felé, nem itt, de 1 napon belül kaptam meg, a mocskos náci és a hazaáruló, migráns simogató címkét. Egyik sem volt az a korábbról általam nem ismert, vadidegen, szélsőséges, aki esetén számíthattam volna rá, hogy nem fogok tudni velük erről normális hangnemben beszélni..
Szerencsére ez a fórum még a jobbak közé való, de csebi pl. még így is inkább magában tartja a véleményét.
Ez nem annyira modern probléma.Mennyivel jobb volt a régi szép időkben, amikor fehérek robbantgatták egymást Belfastban..Szerintem ezt senki nem mondta. De jó lenne már szembenézni vele, hogy a jelenlegi nyugat-európai integrációs politika egy hatalmas kudarc.
youtu.be/6Ejga4kJUts?is=MdP5gMl5WlqZeC56
Gyurma Pappa
En is testközelből látom nap, mint nap, hogy az úgy nem működik, hogy tömegével engedünk be emberek mindenfele hosszútávú terv nélkül vagy elképzelés nélkül, majd lesz vmi alapon. Nem csoda, hogy itt Németországban is ezeknek az embereknek egy jó része 10 év után is segélyeken él. Mert egész egyszerűen szó szerint mindent megkaptak, de kb semmit nem vártak el cserébe. Így persze, h ok meg köszöntek szépen es elkezdtek létrehozni a saját párhuzamos kis tarsadalmaikat. Csak menni kell egy kort Neukolln vagy Kreuzberg egyes részein, nem hogy németül beszélő embert, de nemet nyelvű kiírásokat is alig találsz az üzletekben.
rob3r7o
Ugyanez volt az USA-ban a kínai és egyéb bevándorolt munkásokkal az 1800-as években vagy akár itthon is.
Itt is van kínai negyed, csak ezt annyira senki nem hangoztatja meg háborog rajta, hanem különlegességként kezeli.
Viszont a mostani migránsok, na azok létrehozzák a párhuzamos társadalmakat.
Btw, törökök integrációja Németországban is milyen jól sikerült, pedig azok se most kerültek oda.
Egyszerűen az állam képtelen volt integrálni őket meg valszeg nem is nagyon akarta és nem látni, hogy az átlag polgár foglalkozott volna ezzel, mert akkor az meglátszott volna a pártok népszerűségén.
Es a legnagyobb baj, ha valaki néven nevezi a problémát a fosodratu médiában rögtön fasiszta, náci, fajgyűlölő vagy iszlamofob lesz (bar meg kell hagyni, h ebben történtek jelentős előrelépések).Mert általában ami úgy jár mint egy kacsa, úgy hápog mint egy kacsa, és sárga, az általában kacsa.
rob3r7o
Túlzásokba esik a média? Igen. De nem azért, mert ennyire kényes, hanem mert a valódi problémáról senki nem akar beszélni.
Ezek az emberek nem azért jöttek ide, hogy feldúlják a mi nyugati életünket. Hanem azért jöttek ide, mert megélhetésük, a jobb élet reményével kecsegtet a nyugat. Mert ahhoz képest, ami a globális délen vár rájuk, egy nyugati McDonaldsban mosogatni is előrelépés.
Viszont a nyugati gazdaság a 2008-as válság után, miután a középosztály vagyonának a 60%-a semmivé lett, nem tud már olyan megélhetést biztosítani minden idejövőnek, amit ígért ez az élet. Ebből kifolyólag ezek az emberek marginalizálódnak - ahogy történt az a protestánsok által uralt Észak-Írországban a keresztény írekkel is. A marginalizálódott tömegek pedig erőszakossá válnak.
Nevezzük nevén a dolgokat, tök igazad van: a kapitalizmus képtelen a mai, neoliberális formájában megoldani a tömegek életét. Amíg a középosztály süllyedése nem fordul meg, addig az alsó társadalmi osztályok (ahová a bevándorlók gyakorlatilag automatikusan kerülnek) egy olyan versenyben áll a pályán, ahol mindenki erősebb, okosabb és a jobban felkészült, sőt faszább felszerelése is van. Ezért lekorlátozódik az élete, és marad az erőszak.
Szóval tök igazad van, nevezzük nevén a dolgokat. Tegye az állam a dolgát, szabályozza le a nagyvállalatokat, állítsa meg a jövedelmi olló nyílását és tegye rendbe a közszolgáltatásokat. Nevezzük nevén a dolgokat.

Írd meg. Én szívesen elolvasnám.amugy ha lehetne itt ertelmesen beszelni errol a temarol akkor nagyon szivesen leirnam, hogy Robertonak miben van igaza, de azert osszesegeben miert nincsen.Az utolsó mondatod pont ellentmond az elsőnek.Mennyivel jobb volt a régi szép időkben, amikor fehérek robbantgatták egymást Belfastban..Szerintem ezt senki nem mondta. De jó lenne már szembenézni vele, hogy a jelenlegi nyugat-európai integrációs politika egy hatalmas kudarc.
youtu.be/6Ejga4kJUts?is=MdP5gMl5WlqZeC56
Gyurma Pappa
En is testközelből látom nap, mint nap, hogy az úgy nem működik, hogy tömegével engedünk be emberek mindenfele hosszútávú terv nélkül vagy elképzelés nélkül, majd lesz vmi alapon. Nem csoda, hogy itt Németországban is ezeknek az embereknek egy jó része 10 év után is segélyeken él. Mert egész egyszerűen szó szerint mindent megkaptak, de kb semmit nem vártak el cserébe. Így persze, h ok meg köszöntek szépen es elkezdtek létrehozni a saját párhuzamos kis tarsadalmaikat. Csak menni kell egy kort Neukolln vagy Kreuzberg egyes részein, nem hogy németül beszélő embert, de nemet nyelvű kiírásokat is alig találsz az üzletekben.
Es a legnagyobb baj, ha valaki néven nevezi a problémát a fosodratu médiában rögtön fasiszta, náci, fajgyűlölő vagy iszlamofob lesz (bar meg kell hagyni, h ebben történtek jelentős előrelépések). Meg kell nézni Merz-el es a CDU-val is mit művelnek néha, ha olyat mernek mondani, ami ezeknek a köröknek a gondolkodásmodjaba nem férnek bele. Néha tényleg agyrém.
Így meg persze, h nem csoda, ha az agresszióra amúgy folyekony emberek ezekből a rétegekből úgy érzik, h bármit megtehetnek, mert nem lesz következménye, mert a rasszista kártyát bármikor elő lehet húzni. Es engem csak azért zavar ez különösen, mert ez a helyzet senkinek nem jó. Nem jó az európaiaknak, nem jó a normális bevándorlóknak, es ezeknek az idiotaknak sem jó, csak ok max nem veszik észre.
rob3r7o
10/9 normális bevándorló, a maradék eggyel tele a szenzációhajhász média, ami meg is ágyaz a szélsőjobbnak.
Persze, lehet falat is építeni és az összes fehér boldog lesz, csak akkor ki fog alapmelókat elvégezni?
Dzsokijuing
csebi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
amugy ha lehetne itt ertelmesen beszelni errol a temarol akkor nagyon szivesen leirnam, hogy Robertonak miben van igaza, de azert osszesegeben miert nincsen.Az utolsó mondatod pont ellentmond az elsőnek.Mennyivel jobb volt a régi szép időkben, amikor fehérek robbantgatták egymást Belfastban..Szerintem ezt senki nem mondta. De jó lenne már szembenézni vele, hogy a jelenlegi nyugat-európai integrációs politika egy hatalmas kudarc.
youtu.be/6Ejga4kJUts?is=MdP5gMl5WlqZeC56
Gyurma Pappa
En is testközelből látom nap, mint nap, hogy az úgy nem működik, hogy tömegével engedünk be emberek mindenfele hosszútávú terv nélkül vagy elképzelés nélkül, majd lesz vmi alapon. Nem csoda, hogy itt Németországban is ezeknek az embereknek egy jó része 10 év után is segélyeken él. Mert egész egyszerűen szó szerint mindent megkaptak, de kb semmit nem vártak el cserébe. Így persze, h ok meg köszöntek szépen es elkezdtek létrehozni a saját párhuzamos kis tarsadalmaikat. Csak menni kell egy kort Neukolln vagy Kreuzberg egyes részein, nem hogy németül beszélő embert, de nemet nyelvű kiírásokat is alig találsz az üzletekben.
Es a legnagyobb baj, ha valaki néven nevezi a problémát a fosodratu médiában rögtön fasiszta, náci, fajgyűlölő vagy iszlamofob lesz (bar meg kell hagyni, h ebben történtek jelentős előrelépések). Meg kell nézni Merz-el es a CDU-val is mit művelnek néha, ha olyat mernek mondani, ami ezeknek a köröknek a gondolkodásmodjaba nem férnek bele. Néha tényleg agyrém.
Így meg persze, h nem csoda, ha az agresszióra amúgy folyekony emberek ezekből a rétegekből úgy érzik, h bármit megtehetnek, mert nem lesz következménye, mert a rasszista kártyát bármikor elő lehet húzni. Es engem csak azért zavar ez különösen, mert ez a helyzet senkinek nem jó. Nem jó az európaiaknak, nem jó a normális bevándorlóknak, es ezeknek az idiotaknak sem jó, csak ok max nem veszik észre.
rob3r7o
10/9 normális bevándorló, a maradék eggyel tele a szenzációhajhász média, ami meg is ágyaz a szélsőjobbnak.
Persze, lehet falat is építeni és az összes fehér boldog lesz, csak akkor ki fog alapmelókat elvégezni?
Dzsokijuing
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
Az utolsó mondatod pont ellentmond az elsőnek.Mennyivel jobb volt a régi szép időkben, amikor fehérek robbantgatták egymást Belfastban..Szerintem ezt senki nem mondta. De jó lenne már szembenézni vele, hogy a jelenlegi nyugat-európai integrációs politika egy hatalmas kudarc.
youtu.be/6Ejga4kJUts?is=MdP5gMl5WlqZeC56
Gyurma Pappa
En is testközelből látom nap, mint nap, hogy az úgy nem működik, hogy tömegével engedünk be emberek mindenfele hosszútávú terv nélkül vagy elképzelés nélkül, majd lesz vmi alapon. Nem csoda, hogy itt Németországban is ezeknek az embereknek egy jó része 10 év után is segélyeken él. Mert egész egyszerűen szó szerint mindent megkaptak, de kb semmit nem vártak el cserébe. Így persze, h ok meg köszöntek szépen es elkezdtek létrehozni a saját párhuzamos kis tarsadalmaikat. Csak menni kell egy kort Neukolln vagy Kreuzberg egyes részein, nem hogy németül beszélő embert, de nemet nyelvű kiírásokat is alig találsz az üzletekben.
Es a legnagyobb baj, ha valaki néven nevezi a problémát a fosodratu médiában rögtön fasiszta, náci, fajgyűlölő vagy iszlamofob lesz (bar meg kell hagyni, h ebben történtek jelentős előrelépések). Meg kell nézni Merz-el es a CDU-val is mit művelnek néha, ha olyat mernek mondani, ami ezeknek a köröknek a gondolkodásmodjaba nem férnek bele. Néha tényleg agyrém.
Így meg persze, h nem csoda, ha az agresszióra amúgy folyekony emberek ezekből a rétegekből úgy érzik, h bármit megtehetnek, mert nem lesz következménye, mert a rasszista kártyát bármikor elő lehet húzni. Es engem csak azért zavar ez különösen, mert ez a helyzet senkinek nem jó. Nem jó az európaiaknak, nem jó a normális bevándorlóknak, es ezeknek az idiotaknak sem jó, csak ok max nem veszik észre.
rob3r7o
10/9 normális bevándorló, a maradék eggyel tele a szenzációhajhász média, ami meg is ágyaz a szélsőjobbnak.
Persze, lehet falat is építeni és az összes fehér boldog lesz, csak akkor ki fog alapmelókat elvégezni?
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
Mennyivel jobb volt a régi szép időkben, amikor fehérek robbantgatták egymást Belfastban..Szerintem ezt senki nem mondta. De jó lenne már szembenézni vele, hogy a jelenlegi nyugat-európai integrációs politika egy hatalmas kudarc.
youtu.be/6Ejga4kJUts?is=MdP5gMl5WlqZeC56
Gyurma Pappa
En is testközelből látom nap, mint nap, hogy az úgy nem működik, hogy tömegével engedünk be emberek mindenfele hosszútávú terv nélkül vagy elképzelés nélkül, majd lesz vmi alapon. Nem csoda, hogy itt Németországban is ezeknek az embereknek egy jó része 10 év után is segélyeken él. Mert egész egyszerűen szó szerint mindent megkaptak, de kb semmit nem vártak el cserébe. Így persze, h ok meg köszöntek szépen es elkezdtek létrehozni a saját párhuzamos kis tarsadalmaikat. Csak menni kell egy kort Neukolln vagy Kreuzberg egyes részein, nem hogy németül beszélő embert, de nemet nyelvű kiírásokat is alig találsz az üzletekben.
Es a legnagyobb baj, ha valaki néven nevezi a problémát a fosodratu médiában rögtön fasiszta, náci, fajgyűlölő vagy iszlamofob lesz (bar meg kell hagyni, h ebben történtek jelentős előrelépések). Meg kell nézni Merz-el es a CDU-val is mit művelnek néha, ha olyat mernek mondani, ami ezeknek a köröknek a gondolkodásmodjaba nem férnek bele. Néha tényleg agyrém.
Így meg persze, h nem csoda, ha az agresszióra amúgy folyekony emberek ezekből a rétegekből úgy érzik, h bármit megtehetnek, mert nem lesz következménye, mert a rasszista kártyát bármikor elő lehet húzni. Es engem csak azért zavar ez különösen, mert ez a helyzet senkinek nem jó. Nem jó az európaiaknak, nem jó a normális bevándorlóknak, es ezeknek az idiotaknak sem jó, csak ok max nem veszik észre.
„History is a set of lies agreed upon.”
“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
youtu.be/6Ejga4kJUts?is=MdP5gMl5WlqZeC56

Ütögeti azzal a szarral a fejét, oda kell menni, aztán csőrrel tarkón rúgni🚨Nightmare in Belfast Northern Ireland
— Curious Explorer (@aerogel_wizard) June 9, 2026
The horrific video shows a Black African migrant stabbing a White British man in the face and neck multiple times while he lies on the street.
The knifeman screams in an unknown foreign language as he attempts to behead the victim.…
szaba
Nagyon beleálltál ebbe a témába valamiért...🚨Nightmare in Belfast Northern Ireland
— Curious Explorer (@aerogel_wizard) June 9, 2026
The horrific video shows a Black African migrant stabbing a White British man in the face and neck multiple times while he lies on the street.
The knifeman screams in an unknown foreign language as he attempts to behead the victim.…
szaba
🚨Nightmare in Belfast Northern Ireland
— Curious Explorer (@aerogel_wizard) June 9, 2026
The horrific video shows a Black African migrant stabbing a White British man in the face and neck multiple times while he lies on the street.
The knifeman screams in an unknown foreign language as he attempts to behead the victim.…
örmények aszonták f putin
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
Orange Clown befeszült. 😀
Ez minden Riporter álma! Nem tudom mennyire számít ismertnek a Hölgy az Usában, de erre a cirka 50 percre Will McAvoy is csettintene...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
Értem.15 éven át erőszakoltak gyerekeket a hatóságok tudtával. Az nem extrém "eset", hanem egy rendszer.Így igaz. Sajnos sok az extrém eset, ami nem "kis apró", ha már ezt a jelzőt szalmabábozod, mert ezt rajtad kívül senki más nem írta.Hát igen, a rotherhami pakik másfél évtizedes erőszakhulláma és a szándékos hatósági félrenézés is sok kis apró extrém eset volt 😊Szoval ja, ezeken kivul tenyleg "semmit nem mond el altalanossagban semmirol".Attól, hogy nálad minden illeszkedik ebbe az újfasiszta, szegényfehéreurópaibennszülött narratívába, a valóságban ami történt az csak egy extrém eset vétlen hibákkal, töketlenkedéssel, és semmit nem mond el általánosságban semmiről, legfeljebb a te migránsfóbiádról, de az nem általános.
undisputedly
Őszentsége Sobri Jóska
Kampman
De ugyanúgy nem lehet belőle általanosítani se a pakikra, se a hatóságokra, ahogy sehol a vilagon ilyen logikával, cigányokra, zsidókra, arabokra, románokra, magyarokra, stb., kivéve ha valaki egy rasszista agyhalott. 😊
Őszentsége Sobri Jóska
Ennek a töredékébe nálunk belebukott egy köztársasági elnök, később indirekt módon, részben emiatt egy kormány is.
Kampman
Te vajh' érted, hogy én mire írtam?
Egy konkrét ügy anomáliáira.