USA és a világ

30 feliratkozó

több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 854 — StuG Life


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Hát meg úgy összességében is.
Én azt hittem több ezres nagyságrendű katona várja a ruszkikat.
Bazzani
visszavált, ablaktörlő bekapcsol

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Hát meg úgy összességében is.
Én azt hittem több ezres nagyságrendű katona várja a ruszkikat.
Bazzani
főleg ha valaki benyögi a koordinátákat, aztán messziről pár rakétával/gránáttal megtisztítják az utat 😊
több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Hát meg úgy összességében is.
Én azt hittem több ezres nagyságrendű katona várja a ruszkikat.

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
clbass
Link?
Vrij6
 twitter.com/DefenceU/status/1497182117259739141?s=20&t=MeN01k5TyVbRlxdIjy0Z5w
clbass
bakker... :/
Vrij6
Még egykét ilyen és nagy baj lesz.
Bazzani
Moldáv hajó, szóval egyelőre nem NATO tagállamba sikerült belefutni.
Jughead
Egyre jobban azt érzem, hogy itt hamarosan lesz egy szikra ami lángra lobbantja az erdőt.

több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 581 — Patriot


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
Az ilyen képeket sosem értem. Fekszenek az autópályán, hátul valaki beszélget, a háttérben autók mennek, a fotós kiposztolja (nagy meglepetés lesz így).
Szóval ez ilyen béna propaganda.
Kivéve persze ha Dózsa László (1942- )
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
clbass
Link?
Vrij6
 twitter.com/DefenceU/status/1497182117259739141?s=20&t=MeN01k5TyVbRlxdIjy0Z5w
clbass
bakker... :/
Vrij6
Még egykét ilyen és nagy baj lesz.
Bazzani
Moldáv hajó, szóval egyelőre nem NATO tagállamba sikerült belefutni.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 265
 www.vadhajtasok.hu/2022/02/24/ti-hol-voltatok-akkor-mikor-halomra-lottek-az-orosz-ajku-kisebbseg-tizezreit
NB2
Mindig van lejjebb, Bede Zsoltiéknál. Remélem ezért linkelted Te is. 😊
Jughead
És ezt mennyien osztják meg a fészen....tényleg megérett az emberiség a kihalásra 😕
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 478
 telex.hu/assets/images/20220225/1645785709-temp-jDAnNp_cover@4x.jpg

Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen
dancogo
úgy harcolnak ahogy tudnak


choose life
több mint 2 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 909 — Big Penix Energy


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában
Vrij6
én nem értek hozzá, de ez sovány, nem? főleg harckocsik ellen

több mint 2 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
clbass
Link?
Vrij6
 twitter.com/DefenceU/status/1497182117259739141?s=20&t=MeN01k5TyVbRlxdIjy0Z5w
clbass
bakker... :/
Vrij6
Még egykét ilyen és nagy baj lesz.

több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
clbass
Link?
Vrij6
 twitter.com/DefenceU/status/1497182117259739141?s=20&t=MeN01k5TyVbRlxdIjy0Z5w
clbass
bakker... :/

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
clbass
Link?
Vrij6
 twitter.com/DefenceU/status/1497182117259739141?s=20&t=MeN01k5TyVbRlxdIjy0Z5w
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!


Az Ukrán Nemzeti Gárda katonái várják a benyomuló orosz csapatokat Kijev belvárosában

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
 www.vadhajtasok.hu/2022/02/24/ti-hol-voltatok-akkor-mikor-halomra-lottek-az-orosz-ajku-kisebbseg-tizezreit
NB2
Mindig van lejjebb, Bede Zsoltiéknál. Remélem ezért linkelted Te is. 😊
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
clbass
Link?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Orosz találat ért egy Román hajót...
Ezek hiányoznak most a legkevésbé.
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Segítségnyújtás (Ukrajna) csoport Fb-on. Ez valami csodálatos.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
 www.vadhajtasok.hu/2022/02/24/ti-hol-voltatok-akkor-mikor-halomra-lottek-az-orosz-ajku-kisebbseg-tizezreit
több mint 2 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 252
Ez a Porosenko interjú kemény volt a CNN. Elképzelem ahogy Sólyom László felemelné a kalasht hogy akkor jöhetnek az oroszok ő várja őket.
csebi
Nyugi, nemsokára már Novák Katalin fogja széttárt lábakkal mondani, hogy akkor jöhetnek az oroszok, ő várja őket.
somoskovig
Oh b+ valaki ebéd közben olvasná ezt a fórumot...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
tegnap este jutott eszembe, hogy Sobri mennyire nem nyilvánult meg az ügyben
NB2
Most erre mit lehet mondani?
Max. annyit, hogy baszodjon meg az ilyen agybeteg faszfej, aki háborút indít és kihathat az én életemre is.
Jobban szeretek úgy megnyilvánulni és jobban szórakoztat ha olyan dolgokról írogathatok, amelyek marginálisak, vagy simán csak érdekesek, szórakoztatóak, mint a foci, sportok, politika, közélet, filmek, zenék, stb.

Én akkor voltam Somogyban, katona, és szolgálatban, amikor a szerb gép kicsit nagy ívben fordult, és belavírozott a magyar légtérbe. Elég para volt. Ez a háború a szomszédben is elég para.
Mivel nulla ráhatasunk van a történésekre, és csak rossz vagy mégrosszabb történhet.
Ennyit tudok megnyilvánulni ezügyben, a híreket követem, de egy ilyen valóban durva valóságszituációban én minden mást csak háborús bulvárnak tartok, az meg nem igazán érdekel.
Sobri Jóska
Meg különben is, az erkélyről nem is látszik mindez.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Ez a Porosenko interjú kemény volt a CNN. Elképzelem ahogy Sólyom László felemelné a kalasht hogy akkor jöhetnek az oroszok ő várja őket.
csebi
Nyugi, nemsokára már Novák Katalin fogja széttárt lábakkal mondani, hogy akkor jöhetnek az oroszok, ő várja őket.

több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 478
tegnap este jutott eszembe, hogy Sobri mennyire nem nyilvánult meg az ügyben
NB2
Most erre mit lehet mondani?
Max. annyit, hogy baszodjon meg az ilyen agybeteg faszfej, aki háborút indít és kihathat az én életemre is.
Jobban szeretek úgy megnyilvánulni és jobban szórakoztat ha olyan dolgokról írogathatok, amelyek marginálisak, vagy simán csak érdekesek, szórakoztatóak, mint a foci, sportok, politika, közélet, filmek, zenék, stb.

Én akkor voltam Somogyban, katona, és szolgálatban, amikor a szerb gép kicsit nagy ívben fordult, és belavírozott a magyar légtérbe. Elég para volt. Ez a háború a szomszédben is elég para.
Mivel nulla ráhatasunk van a történésekre, és csak rossz vagy mégrosszabb történhet.
Ennyit tudok megnyilvánulni ezügyben, a híreket követem, de egy ilyen valóban durva valóságszituációban én minden mást csak háborús bulvárnak tartok, az meg nem igazán érdekel.
Sobri Jóska
off
a sormási laktanyában történekre emlékszel abból az időből? (nem Somogy, de a közelben van)

choose life
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
tegnap este jutott eszembe, hogy Sobri mennyire nem nyilvánult meg az ügyben
NB2
Most erre mit lehet mondani?
Max. annyit, hogy baszodjon meg az ilyen agybeteg faszfej, aki háborút indít és kihathat az én életemre is.
Jobban szeretek úgy megnyilvánulni és jobban szórakoztat ha olyan dolgokról írogathatok, amelyek marginálisak, vagy simán csak érdekesek, szórakoztatóak, mint a foci, sportok, politika, közélet, filmek, zenék, stb.

Én akkor voltam Somogyban, katona, és szolgálatban, amikor a szerb gép kicsit nagy ívben fordult, és belavírozott a magyar légtérbe. Elég para volt. Ez a háború a szomszédben is elég para.
Mivel nulla ráhatasunk van a történésekre, és csak rossz vagy mégrosszabb történhet.
Ennyit tudok megnyilvánulni ezügyben, a híreket követem, de egy ilyen valóban durva valóságszituációban én minden mást csak háborús bulvárnak tartok, az meg nem igazán érdekel.

több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 014 — Lucas Scott
Ez a Porosenko interjú kemény volt a CNN. Elképzelem ahogy Sólyom László felemelné a kalasht hogy akkor jöhetnek az oroszok ő várja őket.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.