Viccek

51 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Happy Halloween-t mindenkinek!!!
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 481 — rabszolga
sztem ez még izléstelen
Negritis
Szerintem is.
Nem tudom mi a faszért csinál/posztol vki ilyet! Miközben egy ember/anya/feleség meghalt!
steelwolf
“Everything is funny, until it happens to you.” - Dave Chappelle
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!

NB2
sztem ez még izléstelen
Negritis
Szerintem is.
Nem tudom mi a faszért csinál/posztol vki ilyet! Miközben egy ember/anya/feleség meghalt!
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487

NB2
sztem ez még izléstelen
Negritis
nem mint színész szerepel, hanem mint producer


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician

NB2
sztem ez még izléstelen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 585 — Patriot
több mint 2 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 413 — Colts fan
Meg akkor mar ezt is, kis nosztalgia:

Borbinho
Na, ez kurvajó 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


😀

Meg akkor mar ezt is, kis nosztalgia:

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brit tudósok rátaláltak a Birodalom bukásának igazi okára.
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"

Vrij6
Én mennék 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=jrQpGeszrmA

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még hogy a CNN-en sosincs semmi érdekes. 😊
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
 youtube.com/shorts/sCYeirvMLWY?feature=share

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner