Viccek

51 feliratkozó

több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 027 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
- mit szólnál egy kis békülős szexhez?
- de nem is vesztünk össze
- VELEM TE ÍGY NEM BESZÉLSZ!!!

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
 va.media.tumblr.com/tumblr_qhajot9CF11qjnhqg.mp4
több mint 3 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 468


Szerkesztette: Lúdas Solymi

több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
 youtu.be/PH7HHuVteG0
NB2
Radics Peti régebben azért humoros volt, nem?

több mint 3 éve
pbalazs Washington Commanders 429 — HTTR - GGMU
 twitter.com/NoContextHumans/status/1306923388594774016?s=07

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 www.youtube.com/watch?v=z50-wYliNk0

😀 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan


na jó 😀...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.29350-15/120051018_208851860661115_4899155844581474869_n.jpg?stp=cmp1_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=c4prt6J01-IQ7kNvgGgw7RC&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBQaY5lR8Hq4oN5fKo12lXTchOPv0HvfhuHaZBE6aCQkA&oe=664DF54A
Sports Illustrated on Instagram: "The Falcons would tremble at the sight of this guy 😂 (via @chainsaw_lenon)"
14K likes, 122 comments - sportsillustrated on September 22, 2020: "The Falcons would tremble at the sight of this guy 😂 (via @chainsaw_lenon)".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 21 027 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Majdnem 10 éves, de pont ugyanolyan aktuális 😆

 modoros.blog.hu/2011/12/06/kerulethatarozo


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 814 — Слава Україні! Героям слава!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
 www.facebook.com/tiltottsziget/videos/377207539948113/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 417 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
 www.facebook.com/watch/?v=319326492475028&extid=kT2T4VH3sgcPBfbd
Kenny
Még fél oldalt sem kellett volna lepörgetni................

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 www.facebook.com/maras.zakrzewski.3/videos/157485299351756/
shagi0206
Errol egy haverom jut eszembe regrol. Pesten kisse reszegen vezeti a kis Polskit. Rendor mogotte ravillant, ohgy huzodjon le. Eszebe sincs, par atmooszfera van a fejeben, buntipontok a jogsiban.
Inkabb gyorsit, bevag egy kis utcaba, majd balra, makd jobbra. Rendor lemarad, o beparkol hattal, es kiugrik. Rendor megerkezik, visszatolat, kiszall.
-Na, maga szaguldozik itten?
-En? Be se inditottam a kocsit. Nezze meg, a motor tok hideg. Es rateszi a kezet elol a kocsira.
Rendor is rateszi, tok hideg. -Akkor elnezest, tovabbi szep napot!
Erdemes tudni, hogy elol a csomagtarto van, mert a kis Polski farmotoros. 😉
ulpianus
Nekem ismerősöm azt csinálta meg h kitette üresbe a kocsit hadd guruljon közben hátramászott amíg megállt a kocsi. Mikor benézett a rendőr a kocsiba elől nem ült senki, viszont hátul hárman is 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
 www.facebook.com/maras.zakrzewski.3/videos/157485299351756/
shagi0206
Errol egy haverom jut eszembe regrol. Pesten kisse reszegen vezeti a kis Polskit. Rendor mogotte ravillant, ohgy huzodjon le. Eszebe sincs, par atmooszfera van a fejeben, buntipontok a jogsiban.
Inkabb gyorsit, bevag egy kis utcaba, majd balra, makd jobbra. Rendor lemarad, o beparkol hattal, es kiugrik. Rendor megerkezik, visszatolat, kiszall.
-Na, maga szaguldozik itten?
-En? Be se inditottam a kocsit. Nezze meg, a motor tok hideg. Es rateszi a kezet elol a kocsira.
Rendor is rateszi, tok hideg. -Akkor elnezest, tovabbi szep napot!
Erdemes tudni, hogy elol a csomagtarto van, mert a kis Polski farmotoros. 😉


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/119431858_319326672475010_2820292653637673768_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=Wc6LS5-6GOsQ7kNvgFOBrTc&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYAOkQpb_pH_JDvJiC_03uRNyu5mJnwIHKz-E3cAOpRADw&oe=664B374E
MIT CSINÁLSZ FIAM A JÓISTENÁLDJONMEG😕((( | By SOTE MemeFacebook
MIT CSINÁLSZ FIAM A JÓISTENÁLDJONMEG😕(((

több mint 3 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
 www.bahir.hu/2020/09/18/megtortent-egy-egyetemistaval-a-tavoktatas-soran-az-amitol-minden-tavoktatasban-levo-egyetemista-rettegett/
külön csak a videó
 www.bahir.hu/wp-content/uploads/2020/09/video-1600438765.mp4
NB2
Mondjuk teljesen igaza van a srácnak, 0.5 négyzetét 30 másodperc alatt kinyökögni valóban nem Speedy Gonzalesi agyműködést sejtet.
Én csak a tegezésért kértem volna elnézést. 😊
Sobri Jóska
jah csak az ilyen teljesen igaz állítások után van az hogy hopp megbuktál a szóbelin 😀
Negritis
Ha ilyen sebességgel szóbeliztél volna, mint ez a tanár nyökögött, akkor megbuktál volna az első fél órában. 😊
Sobri Jóska
Szerintem amúgy azért nyökög, mert azzal egyidőben akarja kimondani a számot, ahogy megjeleníti a képernyőn. Vadul kattintgat, hogy ki tudja rajzolni és ezért mondja ki lassan mert több idő neki kirajzolni mint számított rá.
Gorcsev
Nekem meg valamiért pont egy erős számológép keresés ugrik be a háttérzajból ami nagyon kínos, ha így volt. 😀
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
"2020-ra már nem lesz szükség nyelvtanulásra, a fordítóprogramok megoldanak mindent!"



| START WATCHING TODAY |

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 489
 www.bahir.hu/2020/09/18/megtortent-egy-egyetemistaval-a-tavoktatas-soran-az-amitol-minden-tavoktatasban-levo-egyetemista-rettegett/
külön csak a videó
 www.bahir.hu/wp-content/uploads/2020/09/video-1600438765.mp4
NB2
Mondjuk teljesen igaza van a srácnak, 0.5 négyzetét 30 másodperc alatt kinyökögni valóban nem Speedy Gonzalesi agyműködést sejtet.
Én csak a tegezésért kértem volna elnézést. 😊
Sobri Jóska
jah csak az ilyen teljesen igaz állítások után van az hogy hopp megbuktál a szóbelin 😀
Negritis
Ha ilyen sebességgel szóbeliztél volna, mint ez a tanár nyökögött, akkor megbuktál volna az első fél órában. 😊
Sobri Jóska
Szerintem amúgy azért nyökög, mert azzal egyidőben akarja kimondani a számot, ahogy megjeleníti a képernyőn. Vadul kattintgat, hogy ki tudja rajzolni és ezért mondja ki lassan mert több idő neki kirajzolni mint számított rá.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
 www.bahir.hu/2020/09/18/megtortent-egy-egyetemistaval-a-tavoktatas-soran-az-amitol-minden-tavoktatasban-levo-egyetemista-rettegett/
külön csak a videó
 www.bahir.hu/wp-content/uploads/2020/09/video-1600438765.mp4
NB2
Mondjuk teljesen igaza van a srácnak, 0.5 négyzetét 30 másodperc alatt kinyökögni valóban nem Speedy Gonzalesi agyműködést sejtet.
Én csak a tegezésért kértem volna elnézést. 😊
Sobri Jóska
jah csak az ilyen teljesen igaz állítások után van az hogy hopp megbuktál a szóbelin 😀
Negritis
Ha ilyen sebességgel szóbeliztél volna, mint ez a tanár nyökögött, akkor megbuktál volna az első fél órában. 😊