NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Viccek

51 feliratkozó

több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 170
Tudom, hogy elég paraszt, de muszáj. 😀

Egyszer megkérdezték Stevie Wondert, hogy nem zavarja-e, hogy vak?
A válasza ennyi volt:
- Dehogy, sokkal jobban zavarna, ha néger lennék.

És egy másikat is, ha már írok 😀

Jancsi meglátogatja Juliskát, aki a boszorkánynál lakik albérletben. A boszorkány épp házon kívül van. Amikor hazaérkezik, megkérdi:
- Járt itt valaki?
- Igen, a Jancsi.
- Megkínáltad valamivel?
- Igen, teával.
- És kétszersülttel?
- Nem. Háromszor.
több mint 11 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Rendesen beszartam ezen.. 😀
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


Rebel Yell
😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 071

több mint 11 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Divat
Franciául???? ahh ez is kiveri....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan

|
több mint 11 éve
catattack 3 520
egy probléma van ezzel, az hogy nem vicces sajnos 😕davemayer
Az egész éves szart korrigálni kell valamivel...catattack
És lám, nem sikerül...apeszos
Azért az az egy hét látszólag boldog! 😂
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
egy probléma van ezzel, az hogy nem vicces sajnos 😕davemayer
Az egész éves szart korrigálni kell valamivel...catattack
És lám, nem sikerül...
több mint 11 éve
catattack 3 520
egy probléma van ezzel, az hogy nem vicces sajnos 😕davemayer
Az egész éves szart korrigálni kell valamivel...
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Sobri Jóska
egy probléma van ezzel, az hogy nem vicces sajnos 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79

Napképe

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Azért kettővel visszább olvashattál volna...Gogo
bocs igaz törlöm, facebookon olvastam.

több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Azért kettővel visszább olvashattál volna...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Csoda, hogy még nem volt:

😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 11 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 11 éve
dani2594 Pittsburgh Steelers 827 — dani2594@freemail.hu
- Mit mondott a beduin, amikor a sivatagban a bambusznádból készült vízibiciklijét kérték tőle kölcsön?
- | A faszom nem kéne? |

"If I could start my life all over again, I would be a professional football player, and you damn well better believe I would be a Pittsburgh Steeler." Jack Lambert
több mint 11 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
áááááá 😀

több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ez, nem vicc, hanem true story, de remélem nem köveztek meg érte.Tehát, a múlt héten melóból hazafelé menet, ültem a buszon.Tudni kell, hogy csütörtökönként tarják a helyi Jehovák az összejövetelüket, és pont arra a buszra száll a legtöbb amivel én utazom.Tehát leült mellém az egyik tanúmami.Elég feltünően kezdett méregetni.Gondoltam, ha megpróbál megtéríteni álcsúcson rúgom.Kb félúton jártunk, amikor elkezdett bökdösni.Füles le, kérdeztem udvariasan, mert volt gyerekszobám, és nem a kocsmára nézett az ablaka, hogy miben tudok segíteni.Erre a szentfazék:Fiatalember, maga hol szolgál?Milyen értelemben? kérdeztem én.Rendőrség, katonaság, katasztrófavédelem, vagy a TEK?Sorolta a nyanya.Egyik szervnél sem, de miből tetszik ezt gondolni?A karján lévő címerből.Tudjátok mi volt rajtam? Chicago Bears 2011/2012 sideline dzseki, aminek a jobb karján van az NFL logó.Nem magyaráztam el neki, hogy mit jelent, inkább hazáig rázott az elfolytott röhögés.laccoo74
Csak a lényeget: neked van egy Bearses sideline dzsekid?! 😀davemayer
Persze,FF-ről rendeltem
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
-Ugyan mongyamán meg ídösapám mén akar elválni ídösanyámtű?
-Meöszvefeküdt a szomszéd Miskáva!
-Nodehiszen maga es megmászott mindent, aki csak egy percre megállott!
-Az más!
-Ugyan, nehá, mi más?!
-Látom nem írted ídösfijam, üjjécsak le hamar. Ha kimének oszt bégyaloglok, ebbe a csimmámba e, künn a ganajba. Oszt lemosom, olyan lösz mint vót. De ha, basszamé, idegyön a tehín, oszt bészarik a csimmámba, aztat ugye Té se vönnéd fő többet a kurvavilágon!sutianap
Mint a kulcs:
ugye machó-é az teremtés koronája (?), ha lyukról lyukra játszik, ála golf--- Fehérnép meg pediglen lottyó - nem 5ös -, ha jár ki belé a krinolin, mint szél a pánsípban...
Node nincs is ezzel baj, mindenik emberlánya megértheti eztet könnyen.
Teccik tunni az a kulcs, ami sok zárat nyit az egy elég jóféle nyitó alkalmatosság. Node kéremszípen az a zár, amit mindenféle jöttment kulcs ki tud nyitni, na az egy elég vacaktré konstrukcija, isa.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Ez, nem vicc, hanem true story, de remélem nem köveztek meg érte.Tehát, a múlt héten melóból hazafelé menet, ültem a buszon.Tudni kell, hogy csütörtökönként tarják a helyi Jehovák az összejövetelüket, és pont arra a buszra száll a legtöbb amivel én utazom.Tehát leült mellém az egyik tanúmami.Elég feltünően kezdett méregetni.Gondoltam, ha megpróbál megtéríteni álcsúcson rúgom.Kb félúton jártunk, amikor elkezdett bökdösni.Füles le, kérdeztem udvariasan, mert volt gyerekszobám, és nem a kocsmára nézett az ablaka, hogy miben tudok segíteni.Erre a szentfazék:Fiatalember, maga hol szolgál?Milyen értelemben? kérdeztem én.Rendőrség, katonaság, katasztrófavédelem, vagy a TEK?Sorolta a nyanya.Egyik szervnél sem, de miből tetszik ezt gondolni?A karján lévő címerből.Tudjátok mi volt rajtam? Chicago Bears 2011/2012 sideline dzseki, aminek a jobb karján van az NFL logó.Nem magyaráztam el neki, hogy mit jelent, inkább hazáig rázott az elfolytott röhögés.laccoo74
Csak a lényeget: neked van egy Bearses sideline dzsekid?! 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553