bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Meglepne, ha David és Bradley 50 pont alatt zárna, de legyen igazad. 😊
Sanco
hm? David kb 12-15 pont lesz, Bradley meg alig fog játszani várhatóan.
több mint 3 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Meglepne, ha David és Bradley 50 pont alatt zárna, de legyen igazad. 😊

Szerkesztette: Sanco
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Tudtam, hogy szar hetem lesz, de azért ez túlzás.. terített betli.
Szesze
Eddig mind a szerzett, mind a kapott pontokban a második helyen állok parádés 4-3-mal. Most valószínű mindkét "dobogón" lejjebb csúszok, de azért az nagyon meglepne, ha ezt a hetet behúznám.
Sanco
hát pedig most már egyértelműen neked áll, röhej, de 160 pont elég lesz a győzelemhez
több mint 3 éve
Sanco Green Bay Packers 2 732 — Rest of the World fan
Tudtam, hogy szar hetem lesz, de azért ez túlzás.. terített betli.
Szesze
Eddig mind a szerzett, mind a kapott pontokban a második helyen állok parádés 4-3-mal. Most valószínű mindkét "dobogón" lejjebb csúszok, de azért az nagyon meglepne, ha ezt a hetet behúznám.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Tudtam, hogy szar hetem lesz, de azért ez túlzás.. terített betli.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Jól van Cook. B...odj meg.
zinedine5
Hát igen, jó volt a matchup, de így is kemény extra. 30 pontos játékosom se nagyon volt idén, nemhogy 50 😊
Jakehomer
Csütörtök után, meg kb. az első félidőig még azt gondoltam lesz keresnivalóm. Aztán ez elmúlt.
Volt egy kb. 83-78, amiből lett egy 85-115, meg egy 100-150.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Jól van Cook. B...odj meg.
zinedine5
Hát igen, jó volt a matchup, de így is kemény extra. 30 pontos játékosom se nagyon volt idén, nemhogy 50 😊

Perception is reality.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 700 — Amerikai sportok rajongója
Persze, bazdmeg Mahomes megint most csinálj 52 pontot.
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Jól van Cook. B...odj meg.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Miután keeperben 1 hétre kell DE, itt meg kellene egy normális egész szezonra, ezért a sorrend különbsége.
somoskovig
Mondjuk Jennings azon kevés ember egyike, aki OOP stud lehet... szóval a szememben elég illogikus ez a megközelítés.

Az is meglepő, hogy Tanner senkinek nem kellett... vicces hogy Simmons / Vallejo volt a két legjobb grade, lehetne benchelni a két startert 😛
Igor
Remelem, nálad is kezdő Jennings 😊

több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Clbass: persze pont ellenem tart karriernapot Chinn... Ennyi a baratsag???😂😂😂😂



több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hmm... azért ez a két TD nem esett jól Samueltől első negyedben, de legalább meccsben vagyunk, mindenki hozott egy átlagközeli szintet, itt-ott kicsivel alatta v fölötte - kár hogy Koe, Pride és Franklin semmit nem csinált második félidőben, jobb lett volna az Atlanta van hátrányban.

Oh well, egy szolid LB teljesítménnyel és Rodgers-szel talán meglehet a 150 innentől, aztán a többi poszt meg sajnos már lutri... 200-220 közé remélhetőleg odaérünk megint.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Kezd egyre szarabb irányt venni a szezonom, ezúttal Ridley sérült le a meccs elején, ráadásul Gurley is eléggé húzta a lábát egész meccsen.. (de ő legalább összevergődött egy TD-t így is). Oluokun-nál azért elég nagy szemétség, hogy nem kapta meg a fél sackjét, meg sztem az Atlanta INT-nél, Ridley-nek be kellett volna írni egy tackle-t.. Ez így élből mínusz 6 pont.
Szerencse, hogy ilyen jól kezdtem a szezont, mert most jön a fekete leves ahogy nézem, kérdés milyen mértékű lesz a szívás majd.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ritka jó reklám volt 😊 Én a magam részéről bízom Barnes játékában.

Perception is reality.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A likeoknak is örül az ember persze, de igazából inkább ajánlatokat vártam 😛

Lehet h a 5 pont nem túl csábító (bár már ez több mint amire egyik-másik felsorolt LB képest), de amikor ma éjjel majd 15 pontot csinál, és 3 csapat fog kikapni egyszámjegyű különbséggel a szar LB-je miatt, akkor nem szeretnék ám tőlük sírást hallani... 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bye week-en van az egyetlen megbízható LB-d ezen a héten v jövő héten?
Sok a bizonytalanság LB poszton?

Krys Barnes nem játszhat sérülés miatt?
Nem akarod LJ Fort-ot vagy David Mayot kezdetni?
Nem tudod AJ Klein vagy Matt Milano fog kezdeni - és hogy mennyi snapet kapnak majd?
Alex Anzalone mindig egyszámjegyű pontot hoz?

Itt a megoldás - Sam Franklin!

Még mindig bízol Reggie Ragland-ben?? (miért???)
Azeez, a szart Al Shaair-t fogod kezdetni? (tényleg???)
Ben Niemann? Ő egy nímand.
Ty Summers? Ránézek a pontszámára - inkább Summers-time sadness!
Jarrad Davis és Cody Barton? Részvétem. 😕

De aggodalomra nincs ok, hisz itt van Sam Franklin!

Egy LB poszton bevethető, strong safety poszton 100% snap counttal rendelkező / 70 snapet játszó játékos - még akkor is pályán volt, amikor Jeremy Chinnt pihentette a csapat!

Még legalább 2 hétig bevethető (lehet tovább is, mert idézem Burris kapcsán "The team doesn't believe this is a season-ending injury, but it sounds like he could be out longer than the three-game minimum that an IR stint requires"), ráadásul ATL ellen fantasztikus matchupja van a héten.

Ha most rendeli meg, bónusz safety pozíció eligiblityt is kap ajándékba!

(Nem feltétlen kérek megfizethetetlen árat érte - hasonló rövidtávon használható RB lenne az ideális, esetleg upgrade WR vagy DE poszton.)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Miután keeperben 1 hétre kell DE, itt meg kellene egy normális egész szezonra, ezért a sorrend különbsége.
somoskovig
Mondjuk Jennings azon kevés ember egyike, aki OOP stud lehet... szóval a szememben elég illogikus ez a megközelítés.

Az is meglepő, hogy Tanner senkinek nem kellett... vicces hogy Simmons / Vallejo volt a két legjobb grade, lehetne benchelni a két startert 😛
Igor
Ez igaz, de Reddick és Van Noy személyében van két olyan emberem, akik 10+ átlagot tudnak hozni DE poszton, máshol jobban kellett az erősítés, mint hogy ide hozzak valakit, aki nem 10-et, hanem 12-t átlagol.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Miután keeperben 1 hétre kell DE, itt meg kellene egy normális egész szezonra, ezért a sorrend különbsége.
somoskovig
Mondjuk Jennings azon kevés ember egyike, aki OOP stud lehet... szóval a szememben elég illogikus ez a megközelítés.

Az is meglepő, hogy Tanner senkinek nem kellett... vicces hogy Simmons / Vallejo volt a két legjobb grade, lehetne benchelni a két startert 😛

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
@somoskovig


Igor
Jennings? 😊 Keeperben meg Te vitted előlem.
somoskovig
Keeperben is előttem voltál amúgy... és ott full utolsó helyre tetted.

Ezek alapján elkezdtem picit reménykedni h div 1-ben lejön (bár az 10 pontos projection nyilván nem segítette a dolgokat), és ezek után div 1-ben meg első helyre pakoltad -> ezért a reakció. 😊
Igor
Miután keeperben 1 hétre kell DE, itt meg kellene egy normális egész szezonra, ezért a sorrend különbsége.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
@somoskovig


Igor
Jennings? 😊 Keeperben meg Te vitted előlem.
somoskovig
Keeperben is előttem voltál amúgy... és ott full utolsó helyre tetted.

Ezek alapján elkezdtem picit reménykedni h div 1-ben lejön (bár az 10 pontos projection nyilván nem segítette a dolgokat), és ezek után div 1-ben meg első helyre pakoltad -> ezért a reakció. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Sok tervem nem volt a waiverrel de a kicker es punter nem volt nagy varazslat...



több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
@somoskovig


Igor
Jennings? 😊 Keeperben meg Te vitted előlem.

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
@somoskovig



Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
A Pats amúgy mi a jó istent csinál, milyen rendszerben nyomja, ahol elég 1 egészséges LBa rosteren? 😊
FLZOLI
Hát hogy milyen rendszer azt látjuk az eredményekből.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A Pats amúgy mi a jó istent csinál, milyen rendszerben nyomja, ahol elég 1 egészséges LBa rosteren? 😊