bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Harrison Smith miért nem kellett senkinek? Kevés pontot hoz? Azt néztem a snap száma megvan.
caminoi
A bye week + 12 pont az utóbbi három meccsen nyilván nem verte fel az értékét, de ettől függetlenül sztem jó lesz ő.
több mint 3 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Harrison Smith miért nem kellett senkinek? Kevés pontot hoz? Azt néztem a snap száma megvan.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
De mondjuk amíg a Cards D jó, márpedig eddig azok, addig szerintem nem fognak változtatni.
Jakehomer
Pontok terén igen, bár a 4.4 YPC run def és bottom 10 pressure rate/quarterback hit rate nem túl jó előjel - kíváncsi leszek meddig tart ez ki.. mert sztem ez inkább abból jön, h elég könnyű volt azért a menetrendjük - lásd Football team, Jets, Dalton akit előbb nagyban szidtál 😀
Aztán a Detroit Golladay nélkül is 26 pont, Carolina McCaffers nélkül 31 pont - szóval én szkeptikus vagyok, közepes D ez inkább szerintem..

Simmons meg kb 1 meccsnyi snapnél tart (79 ha jól számoltam) - jogos, h meg kell találni a helyét, én is kíváncsi leszek..
Igor
Persze, aligha fenntartható, de a Seattle-t kivéve nagyon bika O ellen nem is nagyon játszanak, talán még a Bills, ha Allen nem romlik tartósan le.

Perception is reality.
több mint 3 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Persze, mert Mayo most jött vissza IR-ről.. Erre a hétre még jó lett volna (nekem is), de utána szép lassan szerintem kiszorult volna Mayo kárára (bár nyilván Mayo egy kalap szar amúgy, Crowder meg tényleg nem volt rossz, szóval ez se biztos). Számomra most az a kérdés Mayo milyen állapotban van, ha bírja végig az nekem nagy szopás lesz vélhetően, főleg hogy az e heti meccs amúgy is kemény lesz, simán dönthet 1-1 ilyen.
Szesze
Nem kell itt nagy meglepetésekre számitani. Nagyon fos a csapatom az éven.
Az auto-draft egy 20 fős ligában COVID-dal terhelt éven könnyű kieséshez vezet.
Múlt héten mindenki gálázott nálam és lehoztak az év legjobb meccsét, nem kell félned nem lesz ismétlés.
Simán 150-170 körül lesz nálam a plafon, ha a csapatod hozni fog egy átlag 190-200-as meccset akkor sima győzelem lesz. Mayo milyen lesz (szar) nem számit.
schuldid
Ezt előre sose lehet tudni, Somos pl sztem kevesebb eséllyel vágott neki a múlt hétnek, aztán mégis simán lezúzott.
Szesze
Szerintem Somosnál is beütött a mázli faktor, sajnálatodra ellened.
Nála ez a 220-230 a plafon, ha jó napot fognak ki a játékosai, a pontszám a 200 körül.
Lehetne, ha nem betliznének a játékosai, mert igy inkább 170+.

Nálam egyszer volt kutyavásár 260+, egyszer év elején 220, egyébként 160-170, két hete 130.

Neked az alja 200 pont, egyébként 230,250,270,290. Nincs miről beszélni.
Nem az én kis csapatom fogja a világot kimozdítani a tengelyéből.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Persze, mert Mayo most jött vissza IR-ről.. Erre a hétre még jó lett volna (nekem is), de utána szép lassan szerintem kiszorult volna Mayo kárára (bár nyilván Mayo egy kalap szar amúgy, Crowder meg tényleg nem volt rossz, szóval ez se biztos). Számomra most az a kérdés Mayo milyen állapotban van, ha bírja végig az nekem nagy szopás lesz vélhetően, főleg hogy az e heti meccs amúgy is kemény lesz, simán dönthet 1-1 ilyen.
Szesze
Nem kell itt nagy meglepetésekre számitani. Nagyon fos a csapatom az éven.
Az auto-draft egy 20 fős ligában COVID-dal terhelt éven könnyű kieséshez vezet.
Múlt héten mindenki gálázott nálam és lehoztak az év legjobb meccsét, nem kell félned nem lesz ismétlés.
Simán 150-170 körül lesz nálam a plafon, ha a csapatod hozni fog egy átlag 190-200-as meccset akkor sima győzelem lesz. Mayo milyen lesz (szar) nem számit.
schuldid
Ezt előre sose lehet tudni, Somos pl sztem kevesebb eséllyel vágott neki a múlt hétnek, aztán mégis simán lezúzott.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
De mondjuk amíg a Cards D jó, márpedig eddig azok, addig szerintem nem fognak változtatni.
Jakehomer
Pontok terén igen, bár a 4.4 YPC run def és bottom 10 pressure rate/quarterback hit rate nem túl jó előjel - kíváncsi leszek meddig tart ez ki.. mert sztem ez inkább abból jön, h elég könnyű volt azért a menetrendjük - lásd Football team, Jets, Dalton akit előbb nagyban szidtál 😀
Aztán a Detroit Golladay nélkül is 26 pont, Carolina McCaffers nélkül 31 pont - szóval én szkeptikus vagyok, közepes D ez inkább szerintem..

Simmons meg kb 1 meccsnyi snapnél tart (79 ha jól számoltam) - jogos, h meg kell találni a helyét, én is kíváncsi leszek..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Persze, mert Mayo most jött vissza IR-ről.. Erre a hétre még jó lett volna (nekem is), de utána szép lassan szerintem kiszorult volna Mayo kárára (bár nyilván Mayo egy kalap szar amúgy, Crowder meg tényleg nem volt rossz, szóval ez se biztos). Számomra most az a kérdés Mayo milyen állapotban van, ha bírja végig az nekem nagy szopás lesz vélhetően, főleg hogy az e heti meccs amúgy is kemény lesz, simán dönthet 1-1 ilyen.
Szesze
Nem kell itt nagy meglepetésekre számitani. Nagyon fos a csapatom az éven.
Az auto-draft egy 20 fős ligában COVID-dal terhelt éven könnyű kieséshez vezet.
Múlt héten mindenki gálázott nálam és lehoztak az év legjobb meccsét, nem kell félned nem lesz ismétlés.
Simán 150-170 körül lesz nálam a plafon, ha a csapatod hozni fog egy átlag 190-200-as meccset akkor sima győzelem lesz. Mayo milyen lesz (szar) nem számit.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Másik kedvenc szar LB-m, Cunningham is kurva sok pontot termel - ettől függetlenül Henry köszönte is neki a 94 yardos TD-t 😊
Nyilván a contractja miatt nem valószínű h benchelik.. de ettől még szar IRL playa 😛

Egyébként ugyanaz a szitu MIN/HOU-ban, ordenáréan szar a védelem (a várakozások ellenére), ezért több a tackle opportunity + megsérült a társ LB, így még több a lehetőség.
Igor
Cunningham tényleg szar, azt az egész pályás TD-t ne is mondd, anélkül múlt héten sima liba ide. Kendricks ezzel szemben nem rossz játékos, de tény, hogy a sok pontja részben annak is köszönhető, hogy rengeteget van pályán, és mivel hátrányban vannak sokat, elég sok középső futást tud levadászni. Azt nem érzem faktornak, hogy mellette Barr megsérült, Wilson még jobbnak is tűnik.

Oh boy... szerintem Simmons be fog zavarni PO-ra (nem létezik h végigtolják a szezont 15% snap share-rel), de benne van a pakliban, h elég hülyék és benntartják ezt a fantasztikus Hicks-Campbell duót, és mondjuk slot CB-ként játszatják a srácot.
Igor
Campbell az egyetlen, aki valamiféle cover képességgel rendelkezik abból az lb sorból, nyilván messze van ő is az igazán jótól, de tényleg nem ő a gyenge pont a védelemben. Simmons pocsék volt eddig, amikor pályára került, persze amíg a helyét nem találják meg, addig nem fair ítélkezni. Én Hicks helyett próbálnám ki, nálam ő ilyen Cunningham szintű rossz lb, aki 6-8 yardon csinál egy csomó tackle-t, ha épp nem megy el mellette a play. De mondjuk amíg a Cards D jó, márpedig eddig azok, addig szerintem nem fognak változtatni.

Perception is reality.
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Mind1, nekem csak jó, ha ti ezek alapján hoztok döntéseket 😊
Szesze
Nyilván ezért kezdetek most 2db 0 pontra projectált LB-t, közte "Sean" Franklint 😀
Igor
akkor meg minek véded a védhetetlent? 😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Mind1, nekem csak jó, ha ti ezek alapján hoztok döntéseket 😊
Szesze
Nyilván ezért kezdetek most 2db 0 pontra projectált LB-t, közte "Sean" Franklint 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
főleg hogy az e heti meccs amúgy is kemény lesz, simán dönthet 1-1 ilyen.
Szesze
Akinek van ideje h bye weekes backup DE-t spájzoljon LB poszton, mert már így is 230 pontra projectálják, azt elég nehéz sajnálni...

(Jaylon amúgy csapda sztem btw, bár a LAR elfogadható matchup... sok sikert hozzá)
Igor
Csak a LAR miatt húztam be, meglátjuk (egyébként még nem feltétlen végleges döntés, bár sztem marad).

Az espn-es projectionök meg baromságok, mint már említettem párszor😊 Most is van egy rakás hülyeség csak az én csapatomnál.. én nem is nézem ezeket már régóta. (a szezon előtt pl sikerült nekik a 14. helyre belőni.. - amúgy most éppen pont téged tettek oda 😀)
Szesze
A heti projectionok szerintem jok, ebben nem értünk egyet... nyilván itt-ott updatelni kell dolgokat sérüléseknél / a snapszázalékot nem mindig találják el, de 100%-os kezdőknél általában szerintem reasonable a projection.
A szezon vegi eredmény hulyeseg - mert mindig az adott heti/pillanatban bent lévő kezdoket extrapolaljak egesz szezonra, nyilvan IR-es emberek/bye weekes így nem vesznek figyelembe

De ha ez a kezdom maradna egesz szezonra, lehet reális a 14. hely... (mondjuk két hete én is voltam első még, amikor zúzott Rodgers/az LB osztag)
Igor
Nekem kurvára nem volt reális az elején se a 14. hely..de számtalan hülyeség van benne ezen kívül is nyilván. A heti projectionökről meg annyit, hogy engem pl tavaly ha jól emlékszem egy kivételével minden meccsen esélyesnek hoztak ki.. (lett 2 győzelmem összesen, abból az egyik persze pont azon a meccsen amikor az ellenfél volt kihozva) és többször kaptam ki 100+ ponttal is ezeken a meccseken.
Mind1, nekem csak jó, ha ti ezek alapján hoztok döntéseket 😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
főleg hogy az e heti meccs amúgy is kemény lesz, simán dönthet 1-1 ilyen.
Szesze
Akinek van ideje h bye weekes backup DE-t spájzoljon LB poszton, mert már így is 230 pontra projectálják, azt elég nehéz sajnálni...

(Jaylon amúgy csapda sztem btw, bár a LAR elfogadható matchup... sok sikert hozzá)
Igor
Csak a LAR miatt húztam be, meglátjuk (egyébként még nem feltétlen végleges döntés, bár sztem marad).

Az espn-es projectionök meg baromságok, mint már említettem párszor😊 Most is van egy rakás hülyeség csak az én csapatomnál.. én nem is nézem ezeket már régóta. (a szezon előtt pl sikerült nekik a 14. helyre belőni.. - amúgy most éppen pont téged tettek oda 😀)
Szesze
A heti projectionok szerintem jok, ebben nem értünk egyet... nyilván itt-ott updatelni kell dolgokat sérüléseknél / a snapszázalékot nem mindig találják el, de 100%-os kezdőknél általában szerintem reasonable a projection.
A szezon vegi eredmény hulyeseg - mert mindig az adott heti/pillanatban bent lévő kezdoket extrapolaljak egesz szezonra, nyilvan IR-es/bye weekes embereket így nem veszik figyelembe.

De ha ez a kezdom maradna egesz szezonra, lehet reális a 14. hely... (mondjuk két hete én is voltam első még, amikor zúzott Rodgers/az LB osztag)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
főleg hogy az e heti meccs amúgy is kemény lesz, simán dönthet 1-1 ilyen.
Szesze
Akinek van ideje h bye weekes backup DE-t spájzoljon LB poszton, mert már így is 230 pontra projectálják, azt elég nehéz sajnálni...

(Jaylon amúgy csapda sztem btw, bár a LAR elfogadható matchup... sok sikert hozzá)
Igor
Csak a LAR miatt húztam be, meglátjuk (egyébként még nem feltétlen végleges döntés, bár sztem marad).

Az espn-es projectionök meg baromságok, mint már említettem párszor😊 Most is van egy rakás hülyeség csak az én csapatomnál.. én nem is nézem ezeket már régóta. (a szezon előtt pl sikerült nekik a 14. helyre belőni.. - amúgy most éppen pont téged tettek oda 😀)
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Nem igaz, hogy akárkit rakok elsőre, hetek óta nem kerül hozzám még egy se.😕
zavi27
Ez pont jol van igy 😂😂😂



több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
főleg hogy az e heti meccs amúgy is kemény lesz, simán dönthet 1-1 ilyen.
Szesze
Akinek van ideje h bye weekes backup DE-t spájzoljon LB poszton, mert már így is 230 pontra projectálják, azt elég nehéz sajnálni...

(Jaylon amúgy csapda sztem btw, bár a LAR elfogadható matchup... sok sikert hozzá)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Minshewt elcserélném. Bármilyen defensive játékos érdekel.
Pálca
Tae Crowder eladó - 100% snapes 3 down LB, return TD-vel. Végre NY megtalálta a második számú LB-jét... oh wait, hát nem IR-re megy ő is egyből?

A rohadt életbe mostmár.... már nem is a bödön aljáról kell turkálni, hanem átütöttem a hordó alját meg 3 földtani réteget, és a fosszilizált szardarabmaradványok között kell turkálnom..

Grat Jake, kapsz egy ingyen W-t.
Igor
Ez mondjuk szarul jött nekem is, mert így vélhetően pont Mayo lesz helyette az every down LB (vélhetően egyébként is vett volna el snapet Crowdertől bőven a közeljövőben, sőt valószínű ki is szorította volna 1-2 héten belül..) aki nyilván ellenem tolja hétvégén.
Szesze
Hát, Crowderről elég pozitívan nyilatkozgattak (már múlt héten is), és úgy láttam a sérüléséig végig a pályán volt (85% snap-ig), csak utána jött be Mayo a maradék 15%-ra..
Ráadásul Majonéz se egy világmegváltó LB azért, szerintem Crowder is megmaradt volna, legalább part time szinten, nem hiszem h fullra kiszorították volna.. (LB4/5-nek jó lett volna)

Csak nyilván az a gond, h főleg erre az 1 hétre kellett volna, amikor két LB-m van bye-on.. és a KC edzői stáb is kitalálta, hogy 2 snapet adnak Gaynek... ezek után benne is nehéz megbízni.
Igor
Persze, mert Mayo most jött vissza IR-ről.. Erre a hétre még jó lett volna (nekem is), de utána szép lassan szerintem kiszorult volna Mayo kárára (bár nyilván Mayo egy kalap szar amúgy, Crowder meg tényleg nem volt rossz, szóval ez se biztos). Számomra most az a kérdés Mayo milyen állapotban van, ha bírja végig az nekem nagy szopás lesz vélhetően, főleg hogy az e heti meccs amúgy is kemény lesz, simán dönthet 1-1 ilyen.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Minshewt elcserélném. Bármilyen defensive játékos érdekel.
Pálca
Tae Crowder eladó - 100% snapes 3 down LB, return TD-vel. Végre NY megtalálta a második számú LB-jét... oh wait, hát nem IR-re megy ő is egyből?

A rohadt életbe mostmár.... már nem is a bödön aljáról kell turkálni, hanem átütöttem a hordó alját meg 3 földtani réteget, és a fosszilizált szardarabmaradványok között kell turkálnom..

Grat Jake, kapsz egy ingyen W-t.
Igor
Ez mondjuk szarul jött nekem is, mert így vélhetően pont Mayo lesz helyette az every down LB (vélhetően egyébként is vett volna el snapet Crowdertől bőven a közeljövőben, sőt valószínű ki is szorította volna 1-2 héten belül..) aki nyilván ellenem tolja hétvégén.
Szesze
Hát, Crowderről elég pozitívan nyilatkozgattak (már múlt héten is), és úgy láttam a sérüléséig végig a pályán volt (85% snap-ig), csak utána jött be Mayo a maradék 15%-ra....
Ráadásul Majonéz se egy világmegváltó LB azért, szerintem Crowder is megmaradt volna, legalább part time szinten, nem hiszem h fullra kiszorították volna.. (mindegy, a lényeg h LB4/5-nek jó lett volna - így meg valszeg valóban bejátssza magát Mayo a 3-4 hét alatt..)

Csak nyilván az a gond, h főleg erre az 1 hétre kellett volna, amikor két LB-m van bye-on.. és a KC edzői stáb is kitalálta, hogy 2 snapet adnak Gaynek... ezek után benne is nehéz megbízni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Minshewt elcserélném. Bármilyen defensive játékos érdekel.
Pálca
Tae Crowder eladó - 100% snapes 3 down LB, return TD-vel. Végre NY megtalálta a második számú LB-jét... oh wait, hát nem IR-re megy ő is egyből?

A rohadt életbe mostmár.... már nem is a bödön aljáról kell turkálni, hanem átütöttem a hordó alját meg 3 földtani réteget, és a fosszilizált szardarabmaradványok között kell turkálnom..

Grat Jake, kapsz egy ingyen W-t.
Igor
Ez mondjuk szarul jött nekem is, mert így vélhetően pont Mayo lesz helyette az every down LB (vélhetően egyébként is vett volna el snapet Crowdertől bőven a közeljövőben, sőt valószínű ki is szorította volna 1-2 héten belül..) aki nyilván ellenem tolja hétvégén.
több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 684 — Amerikai sportok rajongója
Nem igaz, hogy akárkit rakok elsőre, hetek óta nem kerül hozzám még egy se.😕
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Minshewt elcserélném. Bármilyen defensive játékos érdekel.
Pálca
Tae Crowder eladó - 100% snapes 3 down LB, return TD-vel. Végre NY megtalálta a második számú LB-jét... oh wait, hát nem IR-re megy ő is egyből?

A rohadt életbe mostmár.... már nem is a bödön aljáról kell turkálni, hanem átütöttem a hordó alját meg 3 földtani réteget, és a fosszilizált szardarabmaradványok között kell turkálnom..

Grat Jake, kapsz egy ingyen W-t.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 327 — Vikings fan
Minshewt elcserélném. Bármilyen defensive játékos érdekel.
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Úgy néz ki, bejön a Tua gamblingem. 😊

több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Grat Cylon Toasternek! Két maradék játékosom visszahozta a rohadtul cikiről nagyon cikire a vereségem besorolását....😀
csi77
Köszi szerencsém volt

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
De ők nem is lettek leszarozva instant 😊 Goodson volt a legnagyobb lb steal, gyorsan meg is szabadultál tőle 😀
Jakehomer
Ez egy ilyen szezon... kockáztattam, mert azt gondoltam h tudok 4/5 LB-ket szerezni (tudtam is) / kellett a korai bye week QB... csak nyilván Jones -273C alatti szintet hoz....
Az a csoda, hogy a sok sérülés / minden szarul sikerült move ellenére is előtted vagyok 😛

Másik kedvenc szar LB-m, Cunningham is kurva sok pontot termel - ettől függetlenül Henry köszönte is neki a 94 yardos TD-t 😊
Nyilván a contractja miatt nem valószínű h benchelik.. de ettől még szar IRL playa 😛

Egyébként ugyanaz a szitu MIN/HOU-ban, ordenáréan szar a védelem (a várakozások ellenére), ezért több a tackle opportunity + megsérült a társ LB, így még több a lehetőség.
Igaz, beugrott a No 2 LB helyére egy nímand, aki ugyanúgy/jobban termel mint a nagynevű elődje...
(Kendricks amúgy teljesen jó, és elég sokan ide várták, mindenkinél TOP 10 alja volt.)

Meglátjuk szezon végén hol lesz, TOP 5 meglehet neki, TOP 10 valszeg garantált a sok sérüléssel.

Ha nézed a Cards meccseket, nem fog padra szorulni, magasan a legjobb lb a csapatbanJakehomer
Oh boy... szerintem Simmons be fog zavarni PO-ra (nem létezik h végigtolják a szezont 15% snap share-rel), de benne van a pakliban, h elég hülyék és benntartják ezt a fantasztikus Hicks-Campbell duót, és mondjuk slot CB-ként játszatják a srácot.
Mondjuk ez az ARI LB poszt tényleg vérszegény, nagy versenytárs valóban nincs mögötte (én Vallejo fan voltam egyetemen, de sztem neki NFL-ben nem osztanak lapot), bár szerintem a Cards azzal lenne a legbeljebb ha 3 safetyvel játszanának (Baker/Thompson/Banjo)
Nyilván nem fognak.

Barnes valóban jó amúgy -> ergo tuti benchelik amikor Kirksey visszatér 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Segítsetek már, ki a nr1 lb idén?

| És DeVondreval nem is merek már villogni, akkora steal volt 😀 |
Jakehomer
Kiser 1 körrel később, Goodson 10 körrel később.. nagy steal volt Devondre. Sok sikert vele, amikor fantasy PO-ra majd a padra szorul 😉
Igor
De ők nem is lettek leszarozva instant 😊 Goodson volt a legnagyobb lb steal, gyorsan meg is szabadultál tőle 😀

Ha nézed a Cards meccseket, nem fog padra szorulni, magasan a legjobb lb a csapatban. Amúgy Barnes is kurva jó, de ott nyilván Kirskey esetleges visszatérése bezavarhat.

Az első heti katasztrófa óta már lassan annyi pontot átlagolok, mint Szesze.

Perception is reality.