bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Szomorú, h egy hetet nem tudok úgy kihúzni, h legalább 2-3 fontos játékosom ne sérüljön meg/ne essen ki minden egyes héten... és ahelyett h a karmawhoring csapatokat büntetni Balsors istennő, továbbra is nálunk vendégeskedik.. 😕

Ráadásul a szezon második fele elég kemény lesz, ahogy nézem... nézzük a pozitív oldalát, talán egy picivel lejjebb csúszom a waiverlistán, kár hogy kb mindegy h 15. vgy 18. hely....

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Teljes kabaré, amit Igor összemákol ma
Jakehomer

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Brees helyett Burrow kezdett nalam... Jo volt ez igy



több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Ennél sokkal viccesebb, hogy a kik*rt Browns védelem egy nyomorult puntot nem tudott kiharcolni a Bengals támadósor ellen, így lesz egy nullázó punterem, no comment.
somoskovig
a cleveland is csak egyet puntot, így én legalább megúsztam a nullázást, hülye egy meccs volt 😊
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ennél sokkal viccesebb, hogy a kik*rt Browns védelem egy nyomorult puntot nem tudott kiharcolni a Bengals támadósor ellen, így lesz egy nullázó punterem, no comment.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na elmegy mindenki a francba, a negyedik QB-m ütik ki idén meccs közben értékelhető pont nélkül... Miközben persze mellé a többi poszton folyamatosan jön a covid bye, 1-2 kihagyás meg a pocsék egyéni meccsek

Ez így vicc, kár erre így időt pazarolni.
FLZOLI
Azért Dalton 3 negyeden át volt értékelhetetlen, mielőtt kiszállt, én már láttam olyan QB-t, aki ennyi idő alatt szerzett nullánál több pontot... 😀
somoskovig
Nyilván max a garbage timeban hozott volna valamit. De gondolom ez is sejthető volt a bitang erős Redskins védelem ellen.

Attól még segítene, ha nem kéne állandóan QB-t húzni, amikor lehetne verekedni az IRL hulladék de fantasy pontgyáros viccekért

több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Na elmegy mindenki a francba, a negyedik QB-m ütik ki idén meccs közben értékelhető pont nélkül... Miközben persze mellé a többi poszton folyamatosan jön a covid bye, 1-2 kihagyás meg a pocsék egyéni meccsek

Ez így vicc, kár erre így időt pazarolni.
FLZOLI
Azért Dalton 3 negyeden át volt értékelhetetlen, mielőtt kiszállt, én már láttam olyan QB-t, aki ennyi idő alatt szerzett nullánál több pontot... 😀

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na elmegy mindenki a francba, a negyedik QB-m ütik ki idén meccs közben értékelhető pont nélkül... Miközben persze mellé a többi poszton folyamatosan jön a covid bye, 1-2 kihagyás meg a pocsék egyéni meccsek

Ez így vicc, kár erre így időt pazarolni.

több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Teljes kabaré, amit Igor összemákol ma

Perception is reality.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Egy jó TNF után péntek estére 2 fix kezdőm covid- listás lett. 😐
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
A legszebb az lenne, ha a HC -5 pontja miatt szopnék végül 😀
Jakehomer
Yep. Még döntetlen, de átszámolás után még sose nyertem.
Jakehomer
Most sem sikerült..
Szesze
Láttam, de már eleve úgy számoltam,hogy zakó,hogy ne legyen csalódás. A HC jelentősége megint bebizonyosodott 😊

Perception is reality.
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
A meccsen kiirtak hogy martinez 10 tackle es meg utana is palyan volt... most 9 van nala
Janek
Én csak 8-at számoltam! 😝
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A meccsen kiirtak hogy martinez 10 tackle es meg utana is palyan volt... most 9 van nala
Janek
First world problems...

Nyilván FOX =/= ESPN, és másképp számolták.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
A meccsen kiirtak hogy martinez 10 tackle es meg utana is palyan volt... most 9 van nala

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
A legszebb az lenne, ha a HC -5 pontja miatt szopnék végül 😀
Jakehomer
Yep. Még döntetlen, de átszámolás után még sose nyertem.
Jakehomer
Most sem sikerült..
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Apróság, de a pontosság kedvéért - Igazából az INT 6.5 pont, mert automatikus beleszámol egy PD-t is.. pont úgy, mint ahogy a sack is 6 pont (tackle 2 pont, sack 4 pont)
Igor
Akkor még csak különösebben jó meccse se volt addig 😛

Perception is reality.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Jakehomer
Apróság, de a pontosság kedvéért - Igazából az INT 6.5 pont, mert automatikus beleszámol egy PD-t is.. pont úgy, mint ahogy a sack is 6 pont (tackle 2 pont, sack 4 pont)

Jones meg nyilvan vicc volt 😀 Downs jobban bosszantott, Quincy WIlliamstol picit fazom egyelore... meglatjuk mi lesz.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Bradberry is csatlakozhat.
Igor
Annyira azért nem volt nagy meccse, Wentz szerencsére kisegítette egy okos passzal 😊
Jakehomer
Nagy meccse volt, de nem óriási (10-es skálán 8-as mondjuk) - 11 ponttal kiegyeztem volna, a 17.5 azért elég sok egy CB-től, még tőle is...

Legalább Pepperst benchelted... mondjuk h tökös vagyok, én is kezdethettem volna Jonest 😀 (az a 80 yardos rush, loooool)

PS: Downs-on is filóztam amúgy.. csak a sok Mayo talk miatt nem mertem, pedig nekem lett volna igazam. 😕
Igor
12,5-et átlagol, na ezt hozta önerőből plusz az ajándék pick Wentz kretén döntése miatt 😊

Peppersszel a fasz kivan, minden héten rajta filózok a legtöbbet, hogy berakjam-e, nyilván olyankor hoz végre egy jó meccset, amikor bencsen hagyom, de a másik két S sokkal megbízhatóbb, úgyhogy sokat remélhetőleg nem bukok ezen.

Jones kezdetése elég nagy faszság lett volna imo, az nem volt benne, hogy fut egy egész pályás TD-t (gondolom, te örültél a legjobban, hogy megbotlott 😀 ), AR sokkal jobb matchup előzetesen a Houston ellen.

Perception is reality.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bradberry is csatlakozhat.
Igor
Annyira azért nem volt nagy meccse, Wentz szerencsére kisegítette egy okos passzal 😊
Jakehomer
Nagy meccse volt, de nem óriási (10-es skálán 8-as mondjuk) - 11 ponttal kiegyeztem volna, a 17.5 azért elég sok egy CB-től, még tőle is...

Legalább Pepperst benchelted... mondjuk h tökös vagyok, én is kezdethettem volna Jonest 😀 (az a 80 yardos rush, loooool)

PS: Downs-on is filóztam amúgy.. csak a sok Mayo talk miatt nem mertem, pedig nekem lett volna igazam. 😕

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Bradberry is csatlakozhat.
Igor
Annyira azért nem volt nagy meccse, Wentz szerencsére kisegítette egy okos passzal 😊

Perception is reality.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bradberry is csatlakozhat.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Leon78 Arizona Cardinals 1 944 — Defender
Ugyanezt gondolom Boston Scott-ról.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Menj a fszomba golden tate.
Tony Adams
Shepard is.....



több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 195 — Colts Fan
Menj a fszomba golden tate.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Harrison Smith miért nem kellett senkinek? Kevés pontot hoz? Azt néztem a snap száma megvan.
caminoi
A bye week + 12 pont az utóbbi három meccsen nyilván nem verte fel az értékét, de ettől függetlenül sztem jó lesz ő.
Szesze
Nálam nem fért el bye week / 4 safety miatt... nem rossz pick, valszeg TOP 10 safety nem lesz azért, de 10-30 közt lehet bármi, teljesen jó húzás.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)