bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 202 — Colts Fan
Az egész éves szopás mellé még egyszer sem húzhattam első helyről a waiveren. Most beérett a balfaszkodásom, enyém az első hely, éééééééééééééééééééééééééééés ki van pucolva a piac. Sírok.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ennél sokkal viccesebb, hogy a kik*rt Browns védelem egy nyomorult puntot nem tudott kiharcolni a Bengals támadósor ellen, így lesz egy nullázó punterem, no comment.
somoskovig
a cleveland is csak egyet puntot, így én legalább megúsztam a nullázást, hülye egy meccs volt 😊
Szesze
És nyilván 4,5 ponttal kaptam ki, egy nyomorult 5 pontos punt és nyerek...
somoskovig
Jah, néztem.. részvétem.
Szesze
Várjuk ki az átszámolást... lehet 7.5 pont lesz a vége, és akkor az kevésbé idegesítő / a másik esetben lett volna bosszantó. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Ennél sokkal viccesebb, hogy a kik*rt Browns védelem egy nyomorult puntot nem tudott kiharcolni a Bengals támadósor ellen, így lesz egy nullázó punterem, no comment.
somoskovig
a cleveland is csak egyet puntot, így én legalább megúsztam a nullázást, hülye egy meccs volt 😊
Szesze
És nyilván 4,5 ponttal kaptam ki, egy nyomorult 5 pontos punt és nyerek...
somoskovig
Jah, néztem.. részvétem.
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Lásd pl a NYJ vs BUF, ez számomra pocsékul alakult - egy kontrolláltabb Bills win esetén Moss valszeg több érintést kap, arról ne is beszéljünk, milyen jó volt a Bills red zone támadójátéka... (Perine pedig megkapta azt az 1 green zone toucht, amivel tudott élni - kíváncsi leszek év végére hány TD-je lesz: over/under 3.5?)

Tök hasonló a Perine vs Moss szitu amúgy, egy No 2 back, akinek illene majd folyamatosan egyre több touchot kapnia, jó elkapók, Moss sztem talán picivel jobb RZ threat (bár Allen is aktívabb), és jobb offense-ben van. Szóval azt vártam h hasonló pontot hoznak, esetleg Moss picivel többet. (nem tudom nézted-e a Perine projectiont, hogy 5 pont bust, 7.5 pont meg boom volt... wtf...)
Na most ehhez képest, egy szarabb matchupban Perine simán leverte Mosst a héten (TD nélkül egál, ahogy vártam.)

Ez benne van a pakliban, de erre utaltam h úgy érzem, game script szempontból se volt szerencsés hetem..
Igor
Mosstól tartottam, mert szerintem ő a legjobb back a Billsben, és előbb-utóbb kezdő is lesz gyanítom, ott azzal szívtál, hogy Singletaryt túl sokáig erőltették, meg talán volt egy reménytelen play a RZ-ban harmadik futóval is... Illetve a Jets D relatíve értelmesen játszott meglepő módon, bár ugye a Bills előző két meccse se volt egy sikersztori. Perine meg alapból bust, mert a Jets állandóan hátrányban van, és a faluk is elég szar szóval ott futó nem sok sót eszik meg. A Bills D-t sikerült az elején meglepniük, talán kellett az is, hogy ne Gase hívja a playeket 😊

Perception is reality.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az hogy a Top 10 kezdő RB megsérül, az már teljesen megszokott dolog, de hogy még az is akit titkos stashnek hoztam (valszeg ígyse-úgys lett volna belőle semmi amúgy), az is megsérül a héten - vicc mostmár.. 😕

Most megint Murray/Moss duóval állok ki, hetekig... no comment.
Igor
Idén durva mennyire rizikó az RB poszt az előzetesen várt top emberekhez képest kb csak Kamara és Henry hozza a cetlinek megfelelő számokat

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Az hogy a Top 10 kezdő RB megsérül, az már teljesen megszokott dolog, de hogy még az is akit titkos stashnek hoztam (valszeg ígyse-úgys lett volna belőle semmi amúgy), az is megsérül a héten - vicc mostmár.. 😕

Most megint Murray/Moss duóval állok ki, hetekig... no comment.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Ennél sokkal viccesebb, hogy a kik*rt Browns védelem egy nyomorult puntot nem tudott kiharcolni a Bengals támadósor ellen, így lesz egy nullázó punterem, no comment.
somoskovig
a cleveland is csak egyet puntot, így én legalább megúsztam a nullázást, hülye egy meccs volt 😊
Szesze
És nyilván 4,5 ponttal kaptam ki, egy nyomorult 5 pontos punt és nyerek...

több mint 3 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
Eddie Jackson majdnem visszahozott...Kupp ha elkap egy TD-t esetleg vagy nem Brady van ellenem...na mindegy, ezen a héten OBJ-t vesztettem el 😀
Göbi
Meleg lett a pite a végére, pedig tegnap már azt hittem sima. Mondjuk a négy elkapóm (3 kezdő egy csere) összesen kb 28 elkapás 340 yard mellett O TD-t kapott el. Kis anomália.

Viszont óriási mákom van, hogy előző héten Rodgers, most meg Mahomes teljesített alul ellenem.
több mint 3 éve
Göbi Indianapolis Colts 728 — Retired WR
Eddie Jackson majdnem visszahozott...Kupp ha elkap egy TD-t esetleg vagy nem Brady van ellenem...na mindegy, ezen a héten OBJ-t vesztettem el 😀

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nem volt egy túl izgalmas hét a részemről, ezúttal a szar teljesítmény is simán elég volt, Collins elvesztése viszont nagyon fájdalmas.. Ami még bosszant, hogy DE poszton nagyon visszaestem, pedig elitnek tűnő egységem volt. Egy ideje már 4 embert tartok a posztra, de így se jutok dűlőre velük.
Szesze
Meglepodtem hogy ilyen siman nyertel. Ja varjal, nem. 😊
schuldid
Mondjuk én sejtettem, hogy nekem is szar hetem lesz (hiába lőtt be az idióta espn season high-ra..), de valóban sikerült alulmúlnod.
több mint 3 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Úgy tűnik, győztem. Kellett is, mert a következő hetekben a bye weekwk miatt nem nekem áll a zászló.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 3 éve
schuldid Indianapolis Colts 324 — Super Bowl Bound
Nem volt egy túl izgalmas hét a részemről, ezúttal a szar teljesítmény is simán elég volt, Collins elvesztése viszont nagyon fájdalmas.. Ami még bosszant, hogy DE poszton nagyon visszaestem, pedig elitnek tűnő egységem volt. Egy ideje már 4 embert tartok a posztra, de így se jutok dűlőre velük.
Szesze
Meglepodtem hogy ilyen siman nyertel. Ja varjal, nem. 😊
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
mi a bajod Kamara-val ?
Janek
Nem szeretném ha megerőltetné magát, nyugodtan pihenhetne többet is... nem kell neki ez a rengeteg, meccsenkénti 20-25 touch. Elég lenne 3 vagy 4 mondjuk.
Igor
Az a jó szíved visz majd a sírba 😊

Ui. : Ugyanitt cigányasszony átok Gurley-re 😊

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
Nem volt egy túl izgalmas hét a részemről, ezúttal a szar teljesítmény is simán elég volt, Collins elvesztése viszont nagyon fájdalmas.. Ami még bosszant, hogy DE poszton nagyon visszaestem, pedig elitnek tűnő egységem volt. Egy ideje már 4 embert tartok a posztra, de így se jutok dűlőre velük.

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
mi a bajod Kamara-val ?
Janek
Nem szeretném ha megerőltetné magát, nyugodtan pihenhetne többet is... nem kell neki ez a rengeteg, meccsenkénti 20-25 touch. Elég lenne 3 vagy 4 mondjuk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
mi a bajod Kamara-val ?

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nyilván én is bizakodnék, ha egészséges csapatom lenne 😛 És ha azt mondod 220-at fog átlagolni a csapat, azt már lehet aláírom. Csak a 200 / 220 / 240 közt azért nagy a különbség (én magamat amúgy 200-210-re lövöm, nyilván attól is függ ki mikor jön vissza)

Valszeg Carrban nem értünk egyet (egyébként abban is mákod volt, hogy ki tudott állni az OL végül... bár ha nem áll ki az OL, felteszem akkor lehet Allent kezdeted, szóval igazából mindegy), a többiben (sajnos) igen.
Én továbbra is picit szkeptikus vagyok, meglátjuk meddig fog pörögni ez az offense... az is meglepő volt (legalábbis nekem), hogy a TB ennyi deep passzt benyelt.

Game script - nyilván ebben van szerencse / ez harmadlagos v negyedleges szempont nálam rangsorolásnál (elsődleges a lehetőség, másodlagos a matchup, etc), de úgy éreztem ilyen téren se volt jó hetem.

Lásd pl a NYJ vs BUF, ez számomra pocsékul alakult - egy kontrolláltabb Bills win esetén Moss valszeg több érintést kap, arról ne is beszéljünk, milyen jó volt a Bills red zone támadójátéka... (Perine pedig megkapta azt az 1 green zone toucht, amivel tudott élni - kíváncsi leszek év végére hány TD-je lesz: over/under 3.5?)

Tök hasonló a Perine vs Moss szitu amúgy, egy No 2 back, akinek illene majd folyamatosan egyre több touchot kapnia, jó elkapók, Moss sztem talán picivel jobb RZ threat (bár Allen is aktívabb), és jobb offense-ben van. Szóval azt vártam h hasonló pontot hoznak, esetleg Moss picivel többet. (nem tudom nézted-e a Perine projectiont, hogy 5 pont bust, 7.5 pont meg boom volt... wtf...)
Na most ehhez képest, egy szarabb matchupban Perine simán leverte Mosst a héten (TD nélkül egál, ahogy vártam.)

Ez benne van a pakliban, de erre utaltam h úgy érzem, game script szempontból se volt szerencsés hetem..

Nincs mit tenni, vuduzom tovább a Singletary / Kamara bábukat, hátha lesz valami.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Igor
Nem azt mondtam, hogy nem volt mákom, de azok a felülteljesítések szerintem benne voltak a pakliban, még akkor is, ha Lawrence nem fog minden meccsen sacket csinálni (de a sackmágnes Allen ellen én számítottam rá), Perrine nem fog minden meccsen TD-t futni (mondjuk ő tipikusan az az eset, ahol a türelem bevált, azért várható volt, hogy előbb-utóbb nagyobb szerepet fog kapni, mint a nyugdíjas). AJ big playt még el is fogadom máknak olyan szempontból, hogy pont egy erős D ellen történt, mert az nyilvánvaló, hogy neki lesz egy évben néhány ilyen egész pályás TD-je. Carrt jelentősen alulértékeled, jó az az offense idén, és ő is magabiztosan nyomja, kevés hülyeséget csinál.

Az egy érdekes kérdés, hogy mennyire szerencse, hogy nem papírforma szerint alakul egy meccs, bár a három általad említettből szerintem csak a Niners-Pats volt váratlan, és neked szívás, hogy nem kellett passzolnia kvázi Garoppolónak.

A 240 pont átlag persze valszeg nem lesz meg, de egyelőre nem látom, hogy drasztikusan visszaesnénk, mert a futóim és a linebackereim stabilan jók (Carr is, csak ő eggyel alacsonyabb szinten), a többiek közül meg matchupoktól függően nagyon változó, hogy kik szállítják adott héten a pontokat. CB-ben Jacksonnal még mellé is nyúltam, mert Kirkpatricket akartam eredetileg, na akkor mit kaptam volna tőled 😀

Meglátjuk, engem bizakodással tölt el, hogy hat hete folyamatosan magas szinten van a csapat.

Perception is reality.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Igen, aztán miután beírtad, végigmákoltad a maradék meccseket.. whatever, nem fogom felsorolni mennyi mákod volt / nekem mennyi balszerencsém - inkább csak annyit, hogy remélemmajd egészséges/full csapattal* összefutunk még PO-ban, mert akkor simán elverünk majd 😛
(*ha lesz ilyen valaha...)
Igor
Írd ki magadból nyugodtan 😊 Mi volt a mák amúgy? Az, hogy Barnes lesérült a második félidő első playében? Williams és Henry combined 2 pontja a remek Jax D ellen? Suh nullázása, miközben amúgy jól játszott? Brownnak volt egy szerencsés pickje, ami odapattant hozzá, meg Kirk két TD-je átlag feletti. Két emberem szerzett 20 pont felett, csapatmunka volt a 240 pont, ami egyébként kb az átlagom az első hét óta.
Jakehomer
Volt neked is mákod bőven, még ha nem is látod.
Kezdjük a legfontosabbal: Koo teljesítménye 😀 (ATL playcalling 2 FG-t bennhagyott a végén, meg is érdemelték h kiszopjanak 😛)
Egy csomó gamescript szarul alakult számomra (BUF-NYJ,WSH-DAL,SF-NE), nálam is voltak elvett/közeli TD-k, sérülések, etc

Nyilván mélyebb volt a csapatod de ha mondjuk leveszem a 76 yardos TD-t (ez önmagában 18 pont) és Carson nem sérül meg, akkor lehet h Kiser simán hozza nekem a hetet... csapatmunka ide vagy oda.

Ha azt hiszed 240-et fogsz átlagolni a további hetekben is, akkor


na szóval, fogadhatunk akkor valamiben 😀

Egy DT, egy TE és egy boom/bust WR a reális elvárások alatt maradt. Boo-hoo, jaj te szegény 😛 Pláne hogy ezeknél mondjuk 4-5 pont a reális elvárás...
Más szemszögből nézve: Henry 3 ponttal kapott ki Kittletől, miközben mondjuk a rúgód írt 7 pontot az enyémre... így már rögtön nem olyan tragikus a dolog.

Nyilván ilyen amúgy a dolog pszichológiája, hogy az ember az elvárások feletti teljesítményeket nem látja meg (Perine, Kirk, AJ Brown, Lawrence, Bradberry, mindhárom LB-d (nem, nem fognak 65 pontot átlagolni a hátralevő hetekben, erre is fogadhatunk), Carr 20 pontjára se fogadtam volna nagy összegben btw... én simán Allent kezdettem volna, egész jól kijöttél ebből is.

Ettől még úgy is lehet túlteljesíteni, h nem két 40 pontos emberrel csináltad - ha olyan heted van, amikor 3 alul és 10 felülteljesítő embered van.. az nyilván nem átlagos hét. Vice versa, 10 embered teljesít átlag alatt, és 3-an átlag felett, az átlag alatti.
De ha szerinted Lawrence, Brown, vagy Bradberry ezt fogja átlagolni... akkor valóban reális a 240, sure.

Nyilván ezen a héten jobb volt csapatod / ez volt a papírforma... ahogy írtam, reménykedek hogy PO idejére (már ha lesz olyan), kicsit jobban összeáll a csapatom / egyenlő helyzetben leszünk sérülések tekintetében, és akkor reális esélyem lesz nyerni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Igen, aztán miután beírtad, végigmákoltad a maradék meccseket.. whatever, nem fogom felsorolni mennyi mákod volt / nekem mennyi balszerencsém - inkább csak annyit, hogy remélemmajd egészséges/full csapattal* összefutunk még PO-ban, mert akkor simán elverünk majd 😛
(*ha lesz ilyen valaha...)
Igor
Írd ki magadból nyugodtan 😊 Mi volt a mák amúgy? Az, hogy Barnes lesérült a második félidő első playében? Williams és Henry combined 2 pontja a remek Jax D ellen? Suh nullázása, miközben amúgy jól játszott? Brownnak volt egy szerencsés pickje, ami odapattant hozzá, meg Kirk két TD-je átlag feletti. Két emberem szerzett 20 pont felett, csapatmunka volt a 240 pont, ami egyébként kb az átlagom az első hét óta.

Perception is reality.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 102 — playoffs???
Burrow es Lockett 84 pont. De Brees is alakul...
Elado lehet valamelyik QB, de ilyen hiany mellett nagyon dragan adnam csak.



több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Teljes kabaré, amit Igor összemákol ma
Jakehomer

Igor
Tegyük hozzá, hogy a Titans-Steelers meccs közepén írtam 😊 Conner TD büntetés miatt elvéve, ebből lett Johnson TD, 12 pontos swing (utána még Conner elejtett egy TD-t, amire lehozták és Snell vitte be), de az az utolsó másodperces Harris TD is rosszul esett.

Végül azonban kijött a két csapat közti különbség 😛 😀
Jakehomer
Igen, aztán miután beírtad, végigmákoltad a maradék meccseket.. whatever, nem fogom felsorolni mennyi mákod volt / nekem mennyi balszerencsém - inkább csak annyit, hogy remélemmajd egészséges/full csapattal* összefutunk még PO-ban, mert akkor simán elverünk majd 😛
(*ha lesz ilyen valaha...)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Teljes kabaré, amit Igor összemákol ma
Jakehomer

Igor
Tegyük hozzá, hogy a Titans-Steelers meccs közepén írtam 😊 Conner TD büntetés miatt elvéve, ebből lett Johnson TD, 12 pontos swing (utána még Conner elejtett egy TD-t, amire lehozták és Snell vitte be), de az az utolsó másodperces Harris TD is rosszul esett.

Végül azonban kijött a két csapat közti különbség 😛 😀

Perception is reality.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Na elmegy mindenki a francba, a negyedik QB-m ütik ki idén meccs közben értékelhető pont nélkül... Miközben persze mellé a többi poszton folyamatosan jön a covid bye, 1-2 kihagyás meg a pocsék egyéni meccsek

Ez így vicc, kár erre így időt pazarolni.
FLZOLI
Azért Dalton 3 negyeden át volt értékelhetetlen, mielőtt kiszállt, én már láttam olyan QB-t, aki ennyi idő alatt szerzett nullánál több pontot... 😀
somoskovig
Nyilván max a garbage timeban hozott volna valamit. De gondolom ez is sejthető volt a bitang erős Redskins védelem ellen.

Attól még segítene, ha nem kéne állandóan QB-t húzni, amikor lehetne verekedni az IRL hulladék de fantasy pontgyáros viccekért
FLZOLI
Ha gondolod, esetleg Jones eladó. Nyilván nem top kategória, de QB-ből mondjuk olyat úgyse lehet szerezni...
Igor
Köszi, még megnézem Dalton-t mennyire ütötte ki az a sutyerák Bostic.

White bazi nagy extrája úgy tűnik megmenti a héten a fenekem, hogy megpörkölje a Div2 "poklának" tüze és tudom tartani a lépést a többiekkel 😊

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na elmegy mindenki a francba, a negyedik QB-m ütik ki idén meccs közben értékelhető pont nélkül... Miközben persze mellé a többi poszton folyamatosan jön a covid bye, 1-2 kihagyás meg a pocsék egyéni meccsek

Ez így vicc, kár erre így időt pazarolni.
FLZOLI
Azért Dalton 3 negyeden át volt értékelhetetlen, mielőtt kiszállt, én már láttam olyan QB-t, aki ennyi idő alatt szerzett nullánál több pontot... 😀
somoskovig
Nyilván max a garbage timeban hozott volna valamit. De gondolom ez is sejthető volt a bitang erős Redskins védelem ellen.

Attól még segítene, ha nem kéne állandóan QB-t húzni, amikor lehetne verekedni az IRL hulladék de fantasy pontgyáros viccekért
FLZOLI
Ha gondolod, esetleg Jones eladó. Nyilván nem top kategória, de QB-ből mondjuk olyat úgyse lehet szerezni...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)