bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
...innentől nekem game over idénre.
Szesze
Egy meccsre még szedd össze magad.
zinedine5
Jólvan, ha már év közben úgyis megúsztad kicsit elrendezlek így a végére. (saját QB-ddal foglak kivégezni)
Szesze
Gondolom most lesz először 25 pont felett.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
...innentől nekem game over idénre.
Szesze
Egy meccsre még szedd össze magad.
zinedine5
Jólvan, ha már év közben úgyis megúsztad kicsit elrendezlek így a végére. (saját QB-ddal foglak kivégezni)

Szerkesztette: Szesze
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
...innentől nekem game over idénre.
Szesze
Egy meccsre még szedd össze magad.
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 003 — Ajmo Vatreni
Na ez 7 oras meccsek felidejere elment, nem ertem Alex Smith pontjait, erre látom, 70 yardos futás, miabüdös... -> Jets D.... 😀

Legalább ez még nem PO-hét, de a 250+ odaát megadja az alaphangot jövö hétre...
Igor
Ez a meccs még nélküle is meg lett volna, de ez a 100 pont a QB-2RB-től ez elképesztően durva lett.
Majdnem minden összejött.

Ha az év folyamán kicsivel több szerencsém lett volna és itt kevesebb, akkor valószínűleg meg lett volna a PO, de ez van. Év közepén már a bent maradásra játszottam, mert ott az nagyon mély gödör volt.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Ha jól értelmezem az alsóházi PO-t, akkor a következő két meccset kell nyernem, először Rajna, aztán a Freaks - Homeland vesztese ellen. Ha ezekből bármelyik zakó, akkor az utolsó hét már mindegy. Rajna nincs nagy formában, utolsó 7 meccsből 6 zakó, 210 pont felett utoljára 4. héten járt, nekem az utolsó 5 meccsből jött 3 győzelem meg egy 270+ ponttal elszenvedett vereség, utolsó 4 meccsből 3-szor 210 pont feletti pontszámmal.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Neztem en is de nem lattam hogy nyertem ...

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Bebaszott... 😊
tfw 21 pontos punter

Perception is reality.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nyilván egy ilyen szopással sikerült lezárni az alapszakaszt, ezek után persze jövő héten, amikor kellene, tuti lesz majd 170 pontom és kiesek a francba.
somoskovig
Egy meccsen az idei év két legmagasabb pontszáma...sorry 😊

Újoncként alapszakasz bajnoki cím a legtöbb szerzett ponttal! WHO DAT 😊
clbass
szintén újoncként a 2.legtöbb szerzett pont.
ja a mérleg az 5-8. 😀
több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Nyilván egy ilyen szopással sikerült lezárni az alapszakaszt, ezek után persze jövő héten, amikor kellene, tuti lesz majd 170 pontom és kiesek a francba.
somoskovig
Egy meccsen az idei év két legmagasabb pontszáma...sorry 😊

Újoncként alapszakasz bajnoki cím a legtöbb szerzett ponttal! WHO DAT 😊
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
Nekem a végére nagy nehezen idén is meglett a pozitív szezon és éppen átléptem a 200 pontos átlagot is (ettől függetlenül ez volt az eddigi leggyengébb évem), szerzett pontok tekintetében is meglett a Top8 (majdnem sikerült beelőznöm Igort), viszont sajnos a PO a 9. hellyel a kezdeti bénázáson/pechszérián éppen elúszott.. Persze 1-5-ről örülhetek, h egyáltalán megúsztam a kiesést, innentől nekem game over idénre.

Szerkesztette: Szesze
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
Nyilván egy ilyen szopással sikerült lezárni az alapszakaszt, ezek után persze jövő héten, amikor kellene, tuti lesz majd 170 pontom és kiesek a francba.
somoskovig
Igazából ha jól látom akkor ha nyersz akkor is csak Rajnát tudtad volna magad mögött tartani.. mondjuk ez pont elég lehet a végén, bár nem tudom pontosan hogy zajlik az alsóházi PO.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Nyilván egy ilyen szopással sikerült lezárni az alapszakaszt, ezek után persze jövő héten, amikor kellene, tuti lesz majd 170 pontom és kiesek a francba.

Szerkesztette: somoskovig

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
Volt egy-két drámai eredmény itt a végére..
több mint 6 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Bentmaradtam 1/3-ra így megérte Wagner 😊
ThundersNFL
Na várj Bruschi is bennmaradt, akkor neki is megérte 1/1re David Johnson? Vagy én is bennmaradtam, akkor 1/6ra jó vétel volt Beckham? 😀 (amúgy csak kötözködöm, tudom, hogy értetted, jó pick volt 😉)
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Bentmaradtam 1/3-ra így megérte Wagner 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Megnéztem, a jelenlegi vétó beállítás úgy néz ki, hogy "LM VETO ONLY".

Ez azt jelenti, hogy csak a league mgr., mondhat véleményt, és erre 1 nap áll rendelkezésére. Ha 1 nap alatt nem mond semmit, akkor átmegy a trade...
(Mj.: Gondolom ilyen beállítás mellett az e-mail-ben megjelenő "veto" gomb semmilyen hatással sincs a többieknél.)

Ez szerintem távol van az ideálistól, csakúgy, mint a trade-ek prompt értékelése.

Mindenesetre, ha jövőre minden marad a régiben, akkor én nem játszom tovább.
janos
Még jó, hogy megnézted 😊
A vétóbeállítás ilyen formában valóban használhatatlan. Át kell állítani, hogy számítson a GM-ek szava és akkor ez egy non issue.


Ha Jake kikap, akkor why hellyel o is hatrabbcsuszik.
Igor
Bebaszna, ha Burfict és Geno együtt nem hozna 15 pontot. Nem mintha nem lett volna még ilyesmire példa...

Perception is reality.
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Ha a minden összejön, akkor 12. helyen zárom az alapszakaszt 6-7-el. Remélem ott már nagyon nem kell aggódnom a kiesés miatt. Hogy lesz a kieséses PO?
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
DDR 10-3
Pécs 10-3

Bru 9-4
Hangover 9-4
Burkolók 9-4
Klónsereg 9-4

Szolnok 8-5
Óbuda 7-6
----
Szesze/ata/Guerrillas 7-6

Ha a DDR kikap, az elso 2 helyen csere.
Ha Jake kikap, akkor why hellyel o is hatrabbcsuszik.


Alsohazban is sokan nyertek, Rajna es 5-7-es csapatok... Janek es somos aggodhat, ha somos kiizzadja, akkor Janek-Rajna lesz 17/18 helyen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 535 — Apu ökölbeszorított keze
Eddig X
De nem nekem maradt tobb esely

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Blama elkerülve PO megvan, de ez kurvagyenge lesz....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Hát, legalább szépen halok meg. 😊

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Én jelenleg szopok a ligautolsótól..

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Na ez 7 oras meccsek felidejere elment, nem ertem Alex Smith pontjait, erre látom, 70 yardos futás, miabüdös... -> Jets D.... 😀

Legalább ez még nem PO-hét, de a 250+ odaát megadja az alaphangot jövö hétre...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Van egyébként veto gomb, legalábbis a cseréről értesítő mailben volt egy ilyen ikon és én nyomtam is egyet arra a borzalmas Maniac-Göbi trade-re 😊
Jakehomer
Ezt kéne használni... 3-5 GM szavazata kelljen mondjuk egy vétóhoz...

Viszont az átfutási idöre kevés az 1 nap, ezt lehetne 2-re növelni szvsz.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Ki lehetne alakítani egy olyan szabályt a trade-ek értékelésére, hogy ha vki kap egy játékost, akkor megnézzük, hogy az év eleji espn-es projektált pontszámai vagy az aktuális átlaga alapján mennyi nyereséget jelent ahhoz képest, mint amennyi pontot a waiver-ről "ingyen" is fel lehetne szedni.
És e mentén összegezni egy trade-et. Ha nagyon eltér 0-tól az egyenleg, akkor az vétó.
janos
Annyi befolyásoló tényező van, hogy lehetetlen reálisan megítélni még az elért pontszámok alapján is (jó példa erre Hooper, aki alapvetően egy gyengus TE, de volt egy nagy meccse), pláne projection alapján, amik az esetek elég nagy részében falsok. Nem hiszem, hogy néhány (igazából egy) szar csere miatt jó dolog lenne korlátozni a GM szabadságot (ami 20 csapatos ligában nem túl nagy a draft után), ha megnézzük, összességében nem volt sok trade, pedig így érzésre ebben a szezonban köttetett a legtöbb üzlet ebben a ligában, mióta itt vagyok.

Van egyébként veto gomb, legalábbis a cseréről értesítő mailben volt egy ilyen ikon és én nyomtam is egyet arra a borzalmas Maniac-Göbi trade-re 😊
Jakehomer
Épp az a gond, hogy 20-an vagyunk, erősen meg van kötve a kezünk, és így óriási a kísértés a ("kreatív") trade-elésre. Szerintem ezt szabályozni kéne.

Nyilván nem tökéletes a módszer a trade-ek értékelésére, de ötleteléssel fejleszthető. Feltéve, ha akarjuk.
Én a vétó gomb hatását még nem láttam, csak arról kaptam e-mail-t, hogy a deal nyélbe lett ütve. Nem tudom idén volt-e megvétózott trade...?
Van-e beleszólásunk és lehetőségünk a trade-eket felügyelni...?
janos
Megnéztem, 10 trade köttetett egész idényben és abból egynél volt kirívó aránytalanság (nyilván utólag több trade-nek is volt egyértelmű nyertese, de ez benne van, főleg ha potenciálért cserél az ember, avagy kényszerből). Nem hiszem, hogy ezek a számok okot adnának az aggodalomra és a külön szabályozásra.

A vétónak - gondolom - akkor van hatása, ha elegen rányomnak...
Jakehomer
Megnéztem, a jelenlegi vétó beállítás úgy néz ki, hogy "LM VETO ONLY".

Ez azt jelenti, hogy csak a league mgr., mondhat véleményt, és erre 1 nap áll rendelkezésére. Ha 1 nap alatt nem mond semmit, akkor átmegy a trade...
(Mj.: Gondolom ilyen beállítás mellett az e-mail-ben megjelenő "veto" gomb semmilyen hatással sincs a többieknél.)

Ez szerintem távol van az ideálistól, csakúgy, mint a trade-ek prompt értékelése.

Mindenesetre, ha jövőre minden marad a régiben, akkor én nem játszom tovább.

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.