bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 816 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ki lehetne alakítani egy olyan szabályt a trade-ek értékelésére, hogy ha vki kap egy játékost, akkor megnézzük, hogy az év eleji espn-es projektált pontszámai vagy az aktuális átlaga alapján mennyi nyereséget jelent ahhoz képest, mint amennyi pontot a waiver-ről "ingyen" is fel lehetne szedni.
És e mentén összegezni egy trade-et. Ha nagyon eltér 0-tól az egyenleg, akkor az vétó.
janos
Annyi befolyásoló tényező van, hogy lehetetlen reálisan megítélni még az elért pontszámok alapján is (jó példa erre Hooper, aki alapvetően egy gyengus TE, de volt egy nagy meccse), pláne projection alapján, amik az esetek elég nagy részében falsok. Nem hiszem, hogy néhány (igazából egy) szar csere miatt jó dolog lenne korlátozni a GM szabadságot (ami 20 csapatos ligában nem túl nagy a draft után), ha megnézzük, összességében nem volt sok trade, pedig így érzésre ebben a szezonban köttetett a legtöbb üzlet ebben a ligában, mióta itt vagyok.

Van egyébként veto gomb, legalábbis a cseréről értesítő mailben volt egy ilyen ikon és én nyomtam is egyet arra a borzalmas Maniac-Göbi trade-re 😊
Jakehomer
Épp az a gond, hogy 20-an vagyunk, erősen meg van kötve a kezünk, és így óriási a kísértés a ("kreatív") trade-elésre. Szerintem ezt szabályozni kéne.

Nyilván nem tökéletes a módszer a trade-ek értékelésére, de ötleteléssel fejleszthető. Feltéve, ha akarjuk.
Én a vétó gomb hatását még nem láttam, csak arról kaptam e-mail-t, hogy a deal nyélbe lett ütve. Nem tudom idén volt-e megvétózott trade...?
Van-e beleszólásunk és lehetőségünk a trade-eket felügyelni...?
janos
Megnéztem, 10 trade köttetett egész idényben és abból egynél volt kirívó aránytalanság (nyilván utólag több trade-nek is volt egyértelmű nyertese, de ez benne van, főleg ha potenciálért cserél az ember, avagy kényszerből). Nem hiszem, hogy ezek a számok okot adnának az aggodalomra és a külön szabályozásra.

A vétónak - gondolom - akkor van hatása, ha elegen rányomnak...

Perception is reality.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
En megvetozom az egesz draftot, direkt beraktatok a szuletesnapomra. Nyilvanvaloan azert, mert tudtatok, hogy csak ugy van eselyetek ellenem, ha autodraftos csapatom lesz.

több mint 6 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Ki lehetne alakítani egy olyan szabályt a trade-ek értékelésére, hogy ha vki kap egy játékost, akkor megnézzük, hogy az év eleji espn-es projektált pontszámai vagy az aktuális átlaga alapján mennyi nyereséget jelent ahhoz képest, mint amennyi pontot a waiver-ről "ingyen" is fel lehetne szedni.
És e mentén összegezni egy trade-et. Ha nagyon eltér 0-tól az egyenleg, akkor az vétó.
janos
Annyi befolyásoló tényező van, hogy lehetetlen reálisan megítélni még az elért pontszámok alapján is (jó példa erre Hooper, aki alapvetően egy gyengus TE, de volt egy nagy meccse), pláne projection alapján, amik az esetek elég nagy részében falsok. Nem hiszem, hogy néhány (igazából egy) szar csere miatt jó dolog lenne korlátozni a GM szabadságot (ami 20 csapatos ligában nem túl nagy a draft után), ha megnézzük, összességében nem volt sok trade, pedig így érzésre ebben a szezonban köttetett a legtöbb üzlet ebben a ligában, mióta itt vagyok.

Van egyébként veto gomb, legalábbis a cseréről értesítő mailben volt egy ilyen ikon és én nyomtam is egyet arra a borzalmas Maniac-Göbi trade-re 😊
Jakehomer
Épp az a gond, hogy 20-an vagyunk, erősen meg van kötve a kezünk, és így óriási a kísértés a ("kreatív") trade-elésre. Szerintem ezt szabályozni kéne.

Nyilván nem tökéletes a módszer a trade-ek értékelésére, de ötleteléssel fejleszthető. Feltéve, ha akarjuk.
Én a vétó gomb hatását még nem láttam, csak arról kaptam e-mail-t, hogy a deal nyélbe lett ütve. Nem tudom idén volt-e megvétózott trade...?
Van-e beleszólásunk és lehetőségünk a trade-eket felügyelni...?

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
Kötelező W és akkor pont besurranok a PO-ba... ha nem akkor meg imádkozni kell...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
Sajnos szarul alakultak a kritikus meccsek, így elúszott a PO esélyem, pedig próbáltam besunnyogni magam a felsőházba. Azért szépen sikerült felállni 1-5-ről, 1x már összehoztam egy 0-5ös szezont 7-6-ra akkor az PO-t ért, most 9-10. helyre lenne elég csak, köszönhetően a két gyenge csapat miatti irrealitásnak.. Braxa ellen mondjuk nehéz meccs lesz, mindkét csapatnak egyértelműen a felsőházi POban lett volna a helye..
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Odalent Toto lenyomta Janeket (ha nincs átszámolás), igy Rajna, somos és janek van gyözelmi kényszerben, az 5 gyözelmesek közül pedig továbbra is Toto és Csifu.. braxának elég pontja van a 17/18-at elkerülni, de egy W Szesze ellen a fix bentmaradást érheti.
Igor
A győzelmi kényszer majd az alsóházi PO-ban kell, ha jól néztem, a két tuti kieső az alapszakasz alapján megvan, nem?

Majd a következő kör után az aktuális állás fényében megírhatod, hogy hány és melyik meccseket kell megnyernem, hogy jövőre is találkozzunk. 😊

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
1 kulcsmeccs van a jovo héten: Göbi-Rajna.

Mivel 7 PO-hely fix (a négy 9-3-as és a két 8-4-es csapat titi, Jakehomernek 140 pont fórja van atához képest; illetve a Thunders jôvö héten behúzza a 8.W-t), az uccsó PO hely Göbi és ata közt döl el, még ha mindkettö kikap, akkor is max braxa érhetett volna be ponttal, 7-6-tal... talán Szeszének van esélye egy 250+ meccsel 😊

Göbi nyer, ö jut be és Rajna 17-18. helyen zár.
Göbi kikap és ata nyer, ö a nyolcadik bejutó.
Mindkettö kikap valszeg Göbi, talán Szesze.

Odalent Toto lenyomta Janeket (ha nincs átszámolás), igy Rajna, somos és janek van gyözelmi kényszerben, az 5 gyözelmesek közül pedig továbbra is Toto és Csifu.. braxának elég pontja van a 17/18-at elkerülni, de egy W Szesze ellen a fix bentmaradást érheti.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Kikapott a két listavezető, nyert a két üldöző, 4 csapat 9-3-al.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Én is megjártam a másodosztályt, Rajnának se fog megártani. 😊

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nagy homokos ez az Igor, ha nem huz be 15 bye weekes csokat a hetvegere, hogy elkalapalhassam.
Stez
Ogbah meghalt 😕
Igor
Ideje volt, miután ideadtad nekem a rokkant Vernont cserébe. Bad karma 😊
somoskovig
... Vernon szarnyal, Breida is fos...

Ahhoz kepest h W5 streakem van, a 200 megint nem lesz meg.. nagyon nem tetszik nekem ez a csapat.

Brees bust, WR sor eltunt, Bosa halvanyul, LB-k franc tudja mifele lutri lesz... a ket safetym maradt, PO-ra ok is besulnek majd..

Amugy benne van, hogy Rajnával meccselsz bennmaradàsért... ha kirakod, én maradok az egyetlen alapito.. vagy inkább kiesel? 😉

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
ez most cummancs lesz köszi safetyk és toomer és Rákfa
ThundersNFL
KÉT SZÓVAL: SZOPJATOK LE!
ThundersNFL
mivel jövő héten így is úgy is nyersz, az meg elég a PO-hoz, így nincs különösebb jelentősége számodra
Szesze
Hát sokszor előfordult már velem, hogy országos 1-es meccsen torkos borzoztam 😛
ThundersNFL
azért 150 pontot vélhetően össze fogsz tudni hozni
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
ez most cummancs lesz köszi safetyk és toomer és Rákfa
ThundersNFL
KÉT SZÓVAL: SZOPJATOK LE!
ThundersNFL
mivel jövő héten így is úgy is nyersz, az meg elég a PO-hoz, így nincs különösebb jelentősége számodra
Szesze
Hát sokszor előfordult már velem, hogy országos 1-es meccsen torkos borzoztam 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
ez most cummancs lesz köszi safetyk és toomer és Rákfa
ThundersNFL
KÉT SZÓVAL: SZOPJATOK LE!
ThundersNFL
mivel jövő héten így is úgy is nyersz, az meg elég a PO-hoz, így nincs különösebb jelentősége számodra
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
ez most cummancs lesz köszi safetyk és toomer és Rákfa
ThundersNFL
KÉT SZÓVAL: SZOPJATOK LE!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 730 — !SuPeR6BoWL!
ez most cummancs lesz köszi safetyk és toomer és Rákfa

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Julio Fordított😎

több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
McCown 34 pont egy papíron elit D ellen, nyilván.

Perception is reality.
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Sajnos bukó a playoff, de legalább a bennmaradással nem volt gond idén 😊
Göbi
Allen felhúzta a WR teljesítményt, de azért messze még a vége 😉
clbass
A gond inkább az, hogy a standard 10-20 embereim (Irving, Quinn, Gordon) kis túlzással nulláztak

több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Sajnos bukó a playoff, de legalább a bennmaradással nem volt gond idén 😊
Göbi
Allen felhúzta a WR teljesítményt, de azért messze még a vége 😉
több mint 6 éve
Göbi Indianapolis Colts 713 — Retired WR
Sajnos bukó a playoff, de legalább a bennmaradással nem volt gond idén 😊

több mint 6 éve
janos Pittsburgh Steelers 106 — Steelers fan
Készítettem egy mintát trade értékelésre, azzal a módszerrel, amit korábban röviden leírtam.

Innen meg tudjátok nyitni:
 drive.google.com/file/d/1EgHr6sgRs4w3yx87LR1qhsDtcKb9OD9e/view?usp=sharing

2019: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 13th.
2018: 8# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 8th.
2017: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 2nd.
2016: 15# Pécs Panthers (5-8) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 12th.
2015: 6# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 7th.
2014: 5# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 3rd.
2013: 9# Pécs Panthers (7-6) - BOWL.HU Fantasy League, Division 1. - 14th.
2012: 2# Pécs Panthers (10-3) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 2nd.
2011: 2# Pécs Panthers (11-2) - BOWL.HU Fantasy League, Division 2./A - 6th.
2010: 4# Pécs Panthers (8-5) - BOWL.HU Fantasy League, Division 3./C - 3rd.
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 733 — 49ers GM
Nagy homokos ez az Igor, ha nem huz be 15 bye weekes csokat a hetvegere, hogy elkalapalhassam.
Stez
Ogbah meghalt 😕
Igor
Ideje volt, miután ideadtad nekem a rokkant Vernont cserébe. Bad karma 😊

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Nagy homokos ez az Igor, ha nem huz be 15 bye weekes csokat a hetvegere, hogy elkalapalhassam.
Stez
Sry.. a csapat megpróbálta (Alfordnál valamit elszámoltak, itt bukok 24.5-et, úgy meg már elég szoros), mondjuk ha 30 pontos K+P duoval se sikerül, akkor nem tudok mit tenni

Ogbah meghalt 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Ki lehetne alakítani egy olyan szabályt a trade-ek értékelésére, hogy ha vki kap egy játékost, akkor megnézzük, hogy az év eleji espn-es projektált pontszámai vagy az aktuális átlaga alapján mennyi nyereséget jelent ahhoz képest, mint amennyi pontot a waiver-ről "ingyen" is fel lehetne szedni.
És e mentén összegezni egy trade-et. Ha nagyon eltér 0-tól az egyenleg, akkor az vétó.
janos
Annyi befolyásoló tényező van, hogy lehetetlen reálisan megítélni még az elért pontszámok alapján is (jó példa erre Hooper, aki alapvetően egy gyengus TE, de volt egy nagy meccse), pláne projection alapján, amik az esetek elég nagy részében falsok. Nem hiszem, hogy néhány (igazából egy) szar csere miatt jó dolog lenne korlátozni a GM szabadságot (ami 20 csapatos ligában nem túl nagy a draft után), ha megnézzük, összességében nem volt sok trade, pedig így érzésre ebben a szezonban köttetett a legtöbb üzlet ebben a ligában, mióta itt vagyok.

Van egyébként veto gomb, legalábbis a cseréről értesítő mailben volt egy ilyen ikon és én nyomtam is egyet arra a borzalmas Maniac-Göbi trade-re 😊

Perception is reality.
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 923 — Giants fan
Ki lehetne alakítani egy olyan szabályt a trade-ek értékelésére, hogy ha vki kap egy játékost, akkor megnézzük, hogy az év eleji espn-es projektált pontszámai vagy az aktuális átlaga alapján mennyi nyereséget jelent ahhoz képest, mint amennyi pontot a waiver-ről "ingyen" is fel lehetne szedni.
És e mentén összegezni egy trade-et. Ha nagyon eltér 0-tól az egyenleg, akkor az vétó.
janos
tőlem elmehetünk ilyen irányba is, de mondjuk az első osztályban már elvárható lenne, hogy ne legyenek irreális trade-ek.. sztem egyébként ezek közül "csak" az első volt az

mondjuk engem jobban zavar, h volt egy olyan csapat idén aki teljesen feladta a küzdelmet, mivel nem játszik mindenki mindenkivel így ez sokkal jobban megborítja az erőviszonyokat, mint egy ilyen trade.. emellett Stez autodraftja után nem tudott talpra állni, így az ő csapata is elég markánsan kilógott lefelé. Ezek sokkal irreálisabbá tették a szezont, mint amiről most beszélünk.

Szerkesztette: Szesze