bowl.hu div. 1.

16 feliratkozó

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Draft időpont: 2023. szeptember 6. szerda 19 óra

2023-es draftsorrend:

1. Team Szabo (Antonius)
2. ATMo Shenton (atmo shenton)
3. Susogós Mackók (Toto21)
4. Lökött Szentek (Kájzerszóze)
5. Telepi Madarok (peach)
6. Loco Motive (peterk2005)
7. Sanco's Sentinels (Sanco)
8. Cylon Toasters (Janek)
9. Transylvania Grey Wolves (FLZOLI)
10. BKV Conductors (Rajna)
11. Csongrád Raiders (Leon78)
12. Southside Guerillas (zinedine5)
13. Shilkor's Horde (shilkor)
14. Komáromi Repülők (newyorkjet)
15. Kispest KEAC (gabokocka)
16. Kamino Clones (caminoi)
17. Team Szesze (Szesze)
18. Waiver Warriors (Tony Adams)
19. Csehszlovák Hidegburkolók (Jakehomer)
20. Kanizsa Kinizsi (Zolika)

Szerkesztette: Rajna
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Erre a meccsre bejut a Rajna-botcsapat meccs győztese (Rajna)
somoskovig
Majdnem eljinxelted 😀 egy 5 üres poszttal kiálló csapat ellen.. már elnézést, de ilyen "teljesitmennyel" teljesen megérdemelt lenne a kieses.

Neked grat, Gurley benntartott (megint jó évem lesz GM játékban 😀), braxa meg no comment 😕
Ha jól látom a Maniac-Rajna meccs vesztese csatlakozik negyediknek..
Igor
Elméletileg Csifu azt mondta, hogy jövőre nem indul, így szerintem idén 3 kieső lesz, Stez-Braxa-botcsapat.

Ideges szezon volt, de azért az utolsó pár meccsre összeállt a dolog, majd visszanézem alkalomadtán, de szerintem az utolsó 4 meccsen (beleértve egy mostani normális 20-30 pontos meccset ma Winstontól) én szereztem a legtöbb pontot, négy meccsen majdnem 1000 pont nem rossz hajrá.
somoskovig
Szertintem akkor inkább legyen egy plusz feljutó, aki "megérdemli" az essen ki, és igy mások is esélyt kapnak feljutni.... vagy korábban is max 4 kiesö volt?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Erre a meccsre bejut a Rajna-botcsapat meccs győztese (Rajna)
somoskovig
Majdnem eljinxelted 😀 egy 5 üres poszttal kiálló csapat ellen.. már elnézést, de ilyen "teljesitmennyel" teljesen megérdemelt lenne a kieses.

Neked grat, Gurley benntartott (megint jó évem lesz GM játékban 😀), braxa meg no comment 😕
Ha jól látom a Maniac-Rajna meccs vesztese csatlakozik negyediknek..
Igor
Elméletileg Csifu azt mondta, hogy jövőre nem indul, így szerintem idén 3 kieső lesz, Stez-Braxa-botcsapat.

Ideges szezon volt, de azért az utolsó pár meccsre összeállt a dolog, majd visszanézem alkalomadtán, de szerintem az utolsó 4 meccsen (beleértve egy mostani normális 20-30 pontos meccset ma Winstontól) én szereztem a legtöbb pontot, négy meccsen majdnem 1000 pont nem rossz hajrá.

Szerkesztette: somoskovig

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Erre a meccsre bejut a Rajna-botcsapat meccs győztese (Rajna)
somoskovig
Majdnem eljinxelted 😀 egy 5 üres poszttal kiálló csapat ellen.. már elnézést, de ilyen "teljesitmennyel" teljesen megérdemelt lenne a kieses.

Neked grat, Gurley benntartott (megint jó évem lesz GM játékban 😀), braxa meg no comment 😕
Ha jól látom a Maniac-Rajna meccs vesztese csatlakozik negyediknek..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Kiestem?
braxa88
Ha feltételezzük, hogy Poe nem csinál 30-cal több pontot, mint az Ayers-Falcons HC páros, akkor igen. Ezt a meccset mindenképpen nyerned kellett volna.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kiestem?
több mint 6 éve
caminoi Green Bay Packers Wisconsin Badgers 218
Grat clbass, nem egy ligában játszunk 😊
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Csak sikerült...

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Zach Brownt betegyem?
Brown (Achilles, hip, illness, toe) did not participate at the Redskins practice Wednesday.
😀
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amugy az 5-8 közötti consolation "ladder" szarul van megcsinalva, nekem elvileg Göbivel kellene meccselnem, de igazából mindegy persze..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 113
most már a jövö évi jó draft pozícióra kell gyúrni! 😀
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 551 — Apu ökölbeszorított keze
juhé

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Akkor még nem tudni ki esett ki illetve ki aki tuti nem?
Janek
Rajna ezzel kiesett az biztos, te pedig sztem megúsztad ezzel a győzelemmel ha jól tudom
Szesze
Igazából ugye alapszakasz alapján Stez és Ryan7 estek ki, plusz Rajna, plusz Csifu visszalépett, ez 4 csapat. Mondjuk a visszalépés miatt ha jól nézem, akkor az utolsó heti C17 meccs vesztese lesz a 3. kieső. Erre a meccsre bejut a Rajna-botcsapat meccs győztese (Rajna) és a somos-Maniac meccs vesztese. Szóval még Rajna számára sincs veszve semmi. Még az zavarhat be, ha braxa kikap Steztől, mert akkor ő a 3. kieső, ha nyer, akkor bentmaradt, és a fenti forgatókönyvek játszanak. Vagyis bent maradhat:

Rajna 2 győzelemmel a hátralévő két meccsen
Somos és Maniac 1 győzelemmel a hátralévő két meccsen
braxa 1 győzelemmel a következő meccsen, de ha kikap, akkor Rajna, Maniac és én is bent maradtam

Más már nem eshet ki asszem.
somoskovig
nah akkor ezt se tudtam jól.. mentségemre szolgáljon, h alsóházi PO-ban még sosem voltam érdekelt 😛
Szesze
Csifu visszalépése borította a helyzetet. 😊 Ha az nem lenne, és feltételezzük Braxa győzelmét Stez ellen, akkor Rajna már tuti kieső, és mellé csatlakozna a Maniac-somos meccs vesztese.

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Akkor még nem tudni ki esett ki illetve ki aki tuti nem?
Janek
Rajna ezzel kiesett az biztos, te pedig sztem megúsztad ezzel a győzelemmel ha jól tudom
Szesze
Igazából ugye alapszakasz alapján Stez és Ryan7 estek ki, plusz Rajna, plusz Csifu visszalépett, ez 4 csapat. Mondjuk a visszalépés miatt ha jól nézem, akkor az utolsó heti C17 meccs vesztese lesz a 3. kieső. Erre a meccsre bejut a Rajna-botcsapat meccs győztese (Rajna) és a somos-Maniac meccs vesztese. Szóval még Rajna számára sincs veszve semmi. Még az zavarhat be, ha braxa kikap Steztől, mert akkor ő a 3. kieső, ha nyer, akkor bentmaradt, és a fenti forgatókönyvek játszanak. Vagyis bent maradhat:

Rajna 2 győzelemmel a hátralévő két meccsen
Somos és Maniac 1 győzelemmel a hátralévő két meccsen
braxa 1 győzelemmel a következő meccsen, de ha kikap, akkor Rajna, Maniac és én is bent maradtam

Más már nem eshet ki asszem.
somoskovig
nah akkor ezt se tudtam jól.. mentségemre szolgáljon, h alsóházi PO-ban még sosem voltam érdekelt 😛
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Akkor még nem tudni ki esett ki illetve ki aki tuti nem?
Janek
Rajna ezzel kiesett az biztos, te pedig sztem megúsztad ezzel a győzelemmel ha jól tudom
Szesze
Igazából ugye alapszakasz alapján Stez és Ryan7 estek ki, plusz Rajna, plusz Csifu visszalépett, ez 4 csapat. Mondjuk a visszalépés miatt ha jól nézem, akkor az utolsó heti C17 meccs vesztese lesz a 3. kieső. Erre a meccsre bejut a Rajna-botcsapat meccs győztese (Rajna) és a somos-Maniac meccs vesztese. Szóval még Rajna számára sincs veszve semmi. Még az zavarhat be, ha braxa kikap Steztől, mert akkor ő a 3. kieső, ha nyer, akkor bentmaradt, és a fenti forgatókönyvek játszanak. Vagyis bent maradhat:

Rajna 2 győzelemmel a hátralévő két meccsen
Somos és Maniac 1 győzelemmel a hátralévő két meccsen
braxa 1 győzelemmel a következő meccsen, de ha kikap, akkor Rajna, Maniac és én is bent maradtam

Más már nem eshet ki asszem.

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Akkor még nem tudni ki esett ki illetve ki aki tuti nem?
Janek
Rajna ezzel kiesett az biztos, te pedig sztem megúsztad ezzel a győzelemmel ha jól tudom
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 551 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor még nem tudni ki esett ki illetve ki aki tuti nem?

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
...
Szesze
Akkor nincs más hátra, mint, hogy gratuláljak!
Sajnos a Pats meccs nem úgy alakult, ahogy a két játékosomnak kedvezett volna. Szerintem egyikük sem volt fent az utolsó 20-25 percben. Ez vicces mert egyrézt 2 hete 40-et hozták össze, másrészt a padon bármelyik helyett volt olyan, akivel nyerhettem volna.
Egyébként a következő meccsett jatszhatjuk majd a kezdő qb-kal. 😀
zinedine5
Kösz, mondjuk Jones esetében még érthető volt, hogy levitték mert eléggé megette reggelire Landry, de mondjuk Burkhead-et absz nem értettem, ráadásul volt 2 olyan rövid yardos TD esély amit ő sztem simán megoldott volna, ehelyett meg mindig passzoltatták Bradyt, aki meg ráadásul formán kívül volt.. na mind1, jó volt ez így 😉

Jah, mondjuk én ezen a héten is gondolkodtam kicsit Cutlerben, bár mondjuk nem ilyen meccsforgatókönyv miatt..
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
...
Szesze
Akkor nincs más hátra, mint, hogy gratuláljak!
Sajnos a Pats meccs nem úgy alakult, ahogy a két játékosomnak kedvezett volna. Szerintem egyikük sem volt fent az utolsó 20-25 percben. Ez vicces mert egyrézt 2 hete 40-et hozták össze, másrészt a padon bármelyik helyett volt olyan, akivel nyerhettem volna.
Egyébként a következő meccsett jatszhatjuk majd a kezdő qb-kal. 😀
több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan

Somosnak is grat, szép menekülés volt 😊

Braxa meg lehet, hogy második legtöbb szerzett ponttal fog kiesni a végén, azért az ritka nagy szemétség lenne..
Szesze
Én szerintem még nem menekültem meg... Ha a jövő héten kikapok, akkor 17-18. helyért játszom elméletileg, vagyis kiesem.
somoskovig
jaja, nyerned kell jövő héten is
Szesze
Mondjuk az, hogy 250 felett átlagolok az elmúlt 3 héten, legalább biztató, de utálom ezt a minden héten parázást... 😊
somoskovig
hát igen és ráadásul az alsóházban kb erősebb csapatok vannak most, mint a felsőben 😊
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
braxa, tudom, hogy nem vigasztal, de amikor kiestem, azt a 3. legtöbb szerzett ponttal sikerült, az még 18 fős liga volt, 3. legtöbb ponttal is 10 ponttal átlagban mínuszos volt a pontkülönbségem. 6-7-es mérleggel 11. lettem, és sikerült utána mindhárom meccsen kiszívni az alsóházi PO-ban. Ez egy baromi igazságtalan játék tud lenni...

több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM

Somosnak is grat, szép menekülés volt 😊

Braxa meg lehet, hogy második legtöbb szerzett ponttal fog kiesni a végén, azért az ritka nagy szemétség lenne..
Szesze
Én szerintem még nem menekültem meg... Ha a jövő héten kikapok, akkor 17-18. helyért játszom elméletileg, vagyis kiesem.
somoskovig
jaja, nyerned kell jövő héten is
Szesze
Mondjuk az, hogy 250 felett átlagolok az elmúlt 3 héten, legalább biztató, de utálom ezt a minden héten parázást... 😊

több mint 6 éve
Szesze New York Giants 18 946 — Giants fan
Jó ötlet volt a cinci HC 😊

első alkalommal volt HC-m idén
Janek
mondjuk az nagyon szar lett volna ha ezen múlik, de így is behúzod
Somosnak is grat, szép menekülés volt 😊

Braxa meg lehet, hogy második legtöbb szerzett ponttal fog kiesni a végén, azért az ritka nagy szemétség lenne..
Szesze
Én szerintem még nem menekültem meg... Ha a jövő héten kikapok, akkor 17-18. helyért játszom elméletileg, vagyis kiesem.
somoskovig
jaja, nyerned kell jövő héten is
több mint 6 éve
Csifu 223
Én jövőre nem jövök, ha ilyen esetben nem a feljutókból lesz több, hanem a kiesőkből kevesebb, akkor valaki még jól jár. Így számoljatok. 😊
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Braxa meg lehet, hogy második legtöbb szerzett ponttal fog kiesni a végén, azért az ritka nagy szemétség lenne..
Szesze
igen. kikúrtnagy vicc az egész .. :/ 1 W kell.

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Jó ötlet volt a cinci HC 😊

első alkalommal volt HC-m idén
Janek
mondjuk az nagyon szar lett volna ha ezen múlik, de így is behúzod
Somosnak is grat, szép menekülés volt 😊

Braxa meg lehet, hogy második legtöbb szerzett ponttal fog kiesni a végén, azért az ritka nagy szemétség lenne..
Szesze
Én szerintem még nem menekültem meg... Ha a jövő héten kikapok, akkor 17-18. helyért játszom elméletileg, vagyis kiesem.