GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 237
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gabo!

Szeretném jelezni, hogy a Los Angeles Rams, nem én vagyok. Ráadásul nem csak Hillmant vágtam ki. 😉
Soldados
A faszom a sok los angelesi csapatba, milyen jó volt, amikor még egy se volt 😀
Még nem értem a cutok végére, szóval az azért nem teljes.
gabokocka
Legyen Soldados csapata inkább a Los Alamos (Dis)Chargers - akkor nem kell a város monogramját megváltoztatni a ronda logóban, az apró vátoztatás után a csapanév is simán köthető, a GM maga pedig úgyis kb. egy atomcsapással ér fel 😀
Igor
Amilyen és amennyi relokáció van, lehet Kispest Champions-re (csak szerényen, mint mindig 😊) változtatom a csapatom nevét és relokálom a Bozsikba. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Gabo!

Szeretném jelezni, hogy a Los Angeles Rams, nem én vagyok. Ráadásul nem csak Hillmant vágtam ki. 😉
Soldados
A faszom a sok los angelesi csapatba, milyen jó volt, amikor még egy se volt 😀
Még nem értem a cutok végére, szóval az azért nem teljes.
gabokocka
Legyen Soldados csapata inkább a Los Alamos (Dis)Chargers - akkor nem kell a város monogramját megváltoztatni a ronda logóban, az apró vátoztatás után a csapatnév is simán köthető, a GM maga pedig úgyis kb. egy atomcsapással ér fel 😀

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Gabo!

Szeretném jelezni, hogy a Los Angeles Rams, nem én vagyok. Ráadásul nem csak Hillmant vágtam ki. 😉
Soldados
A faszom a sok los angelesi csapatba, milyen jó volt, amikor még egy se volt 😀
Még nem értem a cutok végére, szóval az azért nem teljes.

szerk.: javítva

Mellesleg folyamatosan lehet csekkolni az adatokat, mert a sok relokáció miatt nem mindenkivel vagyok teljesen képben. Olyanért egyelőre ne szóljatok, hogy mi nincs meg, mert még az elején járok, olyat jelezzetek, ha valami szar.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gabo!

Szeretném jelezni, hogy a Los Angeles Rams, nem én vagyok. Ráadásul nem csak Hillmant vágtam ki. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 105 — Saints GM
Én is frissítettem egy kicsit:
 bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/785842

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
friss kekííí:
 bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1614100
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Annyiban igazat adok Igornak, h Alexandernek nem volt még olyan NFL szezonja, ahol ne lett volna top3 missed tackle-ben.
Ugyanakkor összességében az ellenérték sztem fair, Keek a meglévő egészségügyi kockázat mellett kb. ennyit ér, mondjuk én tuti kondicionáltam volna vhogy a cserét.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Nekem nagyon is megfelel.

Nem szeretném visszavonni semmiképpen sem. És emlékezzetek erre, amikor Kuechly 27 évesen visszavonul 😊
sevarafa
Azért reméljük ez nem következik be 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nekem nagyon is megfelel.

Nem szeretném visszavonni semmiképpen sem. És emlékezzetek erre, amikor Kuechly 27 évesen visszavonul 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ha mondhatok 3-4/4-3-bol egyarant, akkor boven meglenne, vagy ha WLB-ket nezzuk ott is van legalabb 7-8 jobb nala. De ha csak 4-3-as MLB-t nezunk, akkor persze hogy nincs annyi az egesz ligaban... de mindegy, hagyom a korteskedest, ha sevarafanak megfelel, akkor nem szoltam.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Hát akkor itt azért elég komoly véleménykülönbség van, kíváncsi lennék a 30 jobb ILB-re. De még egyszer mondom, én nem ragaszkodom a trade-hez, ha az a vélemény, hogy lehúzás, többet viszont nem tudok adni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Kwon tavaly bottom 5 LB volt, iden fogjuk ra hogy atlagos.. de az biztos hogy nem top 10, en speciel TOP 30-ba nem tennem.. Jatavist pl nem adnam erte 1-1-ben. Ok, olcso, de a Bills abszolut nincs capgondban, es Keek kov 3 eve is eleg kedvezo azert.

Amugy az idei szvsz egy baromi eros classnak igerkezik..

En a vetot sem szeretem, sokszor irtam mar... de azert irtam egy hsz-t, mert ujonc GM, es meg ha szeretne is sevarafa a rostert atalakitana, ez elegge firesale/2016-os Habi-fele padlassopresnek tunt, plane a Ryan-trade utan...

Az agyrazkodast megertem amugy, de mint korábbi Borland-owner, szerintem eleg nehez megjosolni kit talal meg a kovetkezo oroszrulettszeru concussion..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Semmiképpen sem akarok visszakozni.

Kuechly agyrázkódásaitól félek mint a tűztől. Nem én akarok izgulni miatta. Lehet 3 nap múlva visszavonul, intelligens játékos, ha belátja, hogy veszélyes játék így ez az egész akkor ő pont olyan aki beint és elgyalogol az nfl-től...

Alexander 22 éves, nagyon jó LB. és kaptam mellé egy első kört is. Hogy nem idei, vagy jövő évi, nekem tökre nem számít.
az első kör az első kör. Itt leszek 2019-ben szóval örömmel fogom használni majd.
Idei pikket nem akartam kérni, ahogy már irta gabo.. annyi van mint a szar a pajtában.

Kaptam ajánlatot mástól is, de senki nem ajánlott fel ennyire jó LB-t + 1. kört...
Számomra messze ez volt a legjobb ajánlat, és olyan játékost kaptam aki 23 éves lesz... jó a posztján, olcsó, és nem fosok jelenleg az agyrázkódástól nála. Azért nekem kuechly sérülése nagyon mély nyomot hagyott bennem... mindenki látta h nézett ki... és nem véletlen miket írnak róla most is a visszavonulással kapcsolatban... ne nálam tegye, nekem megérte.

Visszakozni semmiképpen sem szeretnék.!
több mint 7 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Szerintem jó trade. Luke sajnos 1 agyrázkódásra van a visszavonulástól (speciel én azon sem lepődnék meg, ha tavasszal visszavonulna). Másrészről viszont top2 LB a ligában. Mindkettő felet meg lehet érni a cserével.

ugyanitt, pickekkel felvértezett GM keres futót, elkapókat, OG-t, DT-t, DB-t

Szerkesztette: Habi


JT Daniels fan
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Nem gondolom unfair trade-nek, azért Alexander nem kutyaütő, sztem ő is simán top10 ILB, két évig vetmines szerződéssel. A pick pedig azért 2019-es, mivel idén már 20 pickje van a Bills-nek, így az nem köllött. Illetve Luke az elmúlt két évben csak benyelt két agyrázkódást, szóval van benne kockázat is részemről. Ezért nálam ez egyáltalán nem egyoldalú biznisz, de ha egyöntetű az a vélemény, hogy gáz, akkor sevarafa visszakozhat felőlem.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Gabo, toled azert ennel tobbet vartam.. mar eddig is eleg kemenyen toltad, de ez most mar eleg pofatlan..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na ne
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bazz, Soldi, long snappert bearaztatni..... ha fogadni lehetett volna ra.
Igor
Miért? Ezzel a mi a baj? Bár sejtem, hogy majd 2 millás igényt állapít meg a Rózi, de ha nálam belefér a 6-ba, akkor miért ne próbálnám magamhoz láncolni a megbízható long snappert?
Soldados
Semmi baj.. de mivel te voltal az egyetlen aki LS-t akar hosszabbitani, gondoltam kiemellek 😛
Es en biztos nem arazom 2 millara. 😊

#hughlettmoney
Igor
Igazándiból Honey Badgeren kívül kb nincs komoly lejáró szerződésű playám. (Na jó, Wake, de tavaly nem véletlen szereztem meg Dupree-t) Rajta kívül nincs senki lejáró, így a védelem 3 olyan alappillérével akarok hosszabbítani, akinek jövőre járna le. Még mindig maradt kettő helyem. Én mindig igyekszem kihasználni a max lehetőséget és a long snapper beleesett a 2 hasznos kiegészítő playába, akit nem szívesen engednék ki a piacra. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 735 — Keep pounding
Ádi, mikor tervezel rostert frissíteni az idei tranzakciókkal?
Nem számonkérésképpen kérdem, csak akkor tudom ellenőrizni magam az adminisztrálásnál.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bazz, Soldi, long snappert bearaztatni..... ha fogadni lehetett volna ra.
Igor
Miért? Ezzel a mi a baj? Bár sejtem, hogy majd 2 millás igényt állapít meg a Rózi, de ha nálam belefér a 6-ba, akkor miért ne próbálnám magamhoz láncolni a megbízható long snappert?
Soldados
Semmi baj.. de mivel te voltal az egyetlen aki LS-t akar hosszabbitani, gondoltam kiemellek 😛
Es en biztos nem arazom 2 millara. 😊

#hughlettmoney

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bazz, Soldi, long snappert bearaztatni..... ha fogadni lehetett volna ra.
Igor
Miért? Ezzel a mi a baj? Bár sejtem, hogy majd 2 millás igényt állapít meg a Rózi, de ha nálam belefér a 6-ba, akkor miért ne próbálnám magamhoz láncolni a megbízható long snappert?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Amugy felmerult bennem egy masik dolog is - a franchise tagelt embereknel nem kene a hosszabbitast/az eltradelest ennyire elsietni... mert benne van a pakliban, hogy valaki esetleg ajanlana 2 elsokoros picket ertuk ugye...

Tudom, hogy elmeleti dolog, de bennem speciel ez az iden felmerult 2 jatekosnal is (ertelemszeruen azert, mert alacsony elso koros pickem van..), de mindket jatekos el lett tradelve viszonylag gyorsan (illetve, igazabol az is bennevolt, hogy korbeneztem az FA piacon/megneztem a draftclasst, es ugy gondoltam, megprobalom inkabb majd ott megoldani a dolgot...)

Szoval a procedurat ugy kene levezetni, hogy van egy kezdeti tagelesi periodus (ennek nem kene marc 20-ig tartani, szerintem jovore lehet egyberakni a hataridot a hosszabbitas kezdetevel), es az 1 het alatt jelezhet minden GM vassadinak mondjuk, hogy akarnak-e valamelyik tagelt jatekosra 1+1-es ajanlatot tenni.

Persze tradet lehet a hatterben kotni kozben, csak ne irjuk be a hatarideig... mert ha van 1+1-es ajanlat, az elvileg ugye felulirja a dolgot, meg akkor is ha mondjuk a jatekosert (pl. Cousins) lehet hogy tobbet kapnal alapbol.

Szoval ezt megvarjuk - ha nem jott ajanlat, akkor atmennek a tradek, es az uj csapat hosszabbithat a tagelt jatekossal.. ahol meg jott 1+1-es ajanlatom, ott a trade helyett, az 1+1-et ajanlo csapat tehet licitet eloszor... es ha az megbukik, a jatekost meg mindig eltradelheti az eredeti gazdacsapat. (Ha meg elfogadja az ajanlatot a jatekos, akkor matchelhet az eredeti garda.)

Es termeszetesen jovore vezessuk be, iden mar ne.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bazz, Soldi, long snappert bearaztatni..... ha fogadni lehetett volna ra.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Bocs srácok, kb. a fórumra sincs időm jönni, egész héten továbbképzésekre járok, és a hétvégém sem úgy alakult ahogy terveztem. Ma este igyekszem mindenkinek válaszolni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 566 — Jedi Master
Olsen egy 2. kör elejéért simán korrekt ár...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀