GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Chargers megtette hosszabbítási ajánlatait. Márpedig az én ajánlatom visszautasíthatatlan. 😊

De az is látszik, hogy a Steelers-irányvonalat követem, ugyanis 143,35 milliót osztok ki, amiből 136,9 millió a védelem 4 alappillérére menne.
Soldados
Stocker es McQuaide 6.45? Keves lesz 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Chargers megtette hosszabbítási ajánlatait. Márpedig az én ajánlatom visszautasíthatatlan. 😊

De az is látszik, hogy a Steelers-irányvonalat követem, ugyanis 143,35 milliót osztok ki, amiből 136,9 millió a védelem 4 alappillérére menne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem mintha tul nagy konzekvenciaja lenne, mert ugyis rostertoltelekekrol van szo, inkabb jatektechnikai szempontbol kerdem: Ed Stinsonra nem az en claimem az ervenyes? Onnantol ui hogy braxa claimelte Woods-ot, a SEA elvileg a sor vegere kerul, nem?

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Elvileg minden téren up-to-date az adminisztráció.

Annyit kérnék, hogy aki eredeti körös RFA tendert osztott ki, az írja oda, hogy ez pontosan milyen kompenzációt takar, ne nekem kelljen őket visszakeresni. Köszi.
több mint 7 éve
DeSean Philadelphia Eagles 423 — Drunk Goose
Friss keki Green Bayben!
 bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1614355
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 113 — capitaine du château de Vienne 1487
Bocs fiúk hogy ide, egy másik GM játék elvesztette a Panthers GM-et, sürgős pótlásra lenne szükségünk - nyílt piacunk van, és tegnap éjjel nyitottunk. Ha esteleg érezne valaki magában erőt egy duplikálásra küldjön nékem egy PM-et. Köszi és jó játékot, mégegyszer bocsi, hogy befúrtam az orrom,de nem láttam más megoldást.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Még szerencse, hogy A.Brown 17-18 millás szerződése előtt zárult le a hosszabbítási árak kiagyalása...😀 Bár gyanítom, ez mit se számít, és így is alapból 12-13 millkát kell majd végül perkálnom 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Jets KeKi:  bowl.one/forum/manager-jatek/keres-kinal/1610617
Apró változás, hogy kikerült a C és a leírtakkal ellentétben Leonard Williamsre akár lehet konkrét ajánlatokat tenni, ha vkinek ultimate DL emberke kellene.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Frissült a Keki Atlantában, Junior Galette | korábban | elit passrusher is elérhető.
Shilkor
sose volt az 😛
több mint 7 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Frissült a Keki Atlantában, Junior Galette | korábban | elit passrusher is elérhető.
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Jöhetnek az első körös FA-ajánlatok, határidő: március 2. 20:00. Aki utána küldi, az hozzájárult az FA-piac érdekessé tételéhez.somoskovig
Most a FA ajánlatok vagy a Szerződés hosszabbítási ajánlatok mehetnek? 😊
Farky
PM-et nézni már smafu? :p
Soldados
Az jó, hogy lájkolod, de el is olvasnád és válaszolnál? 😊
Soldados
Válaszoltam a cégtől mindenkinek, de ahogy látom nem küldte el 😡

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jöhetnek az első körös FA-ajánlatok, határidő: március 2. 20:00. Aki utána küldi, az hozzájárult az FA-piac érdekessé tételéhez.somoskovig
Most a FA ajánlatok vagy a Szerződés hosszabbítási ajánlatok mehetnek? 😊
Farky
PM-et nézni már smafu? :p
Soldados
Az jó, hogy lájkolod, de el is olvasnád és válaszolnál? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
LOL, Duvernay-Tardif 41.25M/5 ev.. es meg aggodtam, hogy tularazom a sracokat 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 768 — 49ers GM
Remélem, vasárnapig meglesz a teljes táblázat, és akkor hétfő-kedd-szerdán lehetne küldeni az 1. körös offereket, ha ez így mindenkinek megfelel.
somoskovig
Én (is) beáraztam mindenkit (nem fogok sok pacsit kapni szerintem....), de csak akkor küldöm neked, ha már elküldted az FA ajánlataidat ádinak.. még a 49ers-es árak nélkül is azért elég könnyű lenne következtetni 😊 😛
Igor
Már két napja nálam vannak az első körös ajánlatai.
vassadi
Köszönöm, hogy nem nekem kellett beírni, így még jobb érzés. 😊
somoskovig
En is koszonom, de ettol meg ugy ereztem inkabb megkerdezem/beirom.. plane mivel rolad van szo 😛
Igor
Már maga a feltételezés is rosszindulatú... 😛

több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Remélem, vasárnapig meglesz a teljes táblázat, és akkor hétfő-kedd-szerdán lehetne küldeni az 1. körös offereket, ha ez így mindenkinek megfelel.
somoskovig
Én (is) beáraztam mindenkit (nem fogok sok pacsit kapni szerintem....), de csak akkor küldöm neked, ha már elküldted az FA ajánlataidat ádinak.. még a 49ers-es árak nélkül is azért elég könnyű lenne következtetni 😊 😛
Igor
Már két napja nálam vannak az első körös ajánlatai.
vassadi
Köszönöm, hogy nem nekem kellett beírni, így még jobb érzés. 😊
somoskovig
En is koszonom, de ettol meg ugy ereztem inkabb megkerdezem/beirom.. plane mivel rolad van szo 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jöhetnek az első körös FA-ajánlatok, határidő: március 2. 20:00. Aki utána küldi, az hozzájárult az FA-piac érdekessé tételéhez.somoskovig
Most a FA ajánlatok vagy a Szerződés hosszabbítási ajánlatok mehetnek? 😊
Farky
PM-et nézni már smafu? :p


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 768 — 49ers GM
Amúgy, ha az a cél, hogy ne lehessen előnyt szerezni abból, hogy aki később küldi, már több információ birtokában van, akkor javaslom, hogy az 1. kör után ne teljes eredményhirdetés legyen, csak azok listája jöjjön ki, akikre 2. körös ajánlat is érkezhet. Aztán, ha azok bejöttek, utána derüljenek csak ki a pontos összegek, egyszerre.
Rajna
Ha bent van az összes első körös ajánlat, akkor már mindegy. 2. kört csak az tehet, aki 80%-on belül van, vagyis a 2. kört már sokkal inkább a saját 1. kör alapján küldi mindenki, nem mások ajánlatai alapján.

több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Mondjuk aki ismeri az over the cap, sportac oldalakat és vette a fáradságot, hogy az idei, tavalyi számokat átnézze, majd rendelkezik számológéppel, amivel tud 70%-ot számolni, az tudja mire kell számítani. Úgy sincs olyan, hogy ez a játékos centre ugyan annyira van árazva mint a másik.
Nem zavar az egyszerre való hírdetés, de a jó ajánlat küldése nem azon múlik láttam-e itt már valami hasonlót, hanem, hogy jól lőttem be a játékosom értékét, korra, teljesítményre való tekintettel, megnéztem tavaly IRL kik mit kaptak hasonló paraméterekkel, beleszámolok némi inflációt és mehet is a 70%-a ajánlatba.
alatriste
Azért itt gyakran mások a prioritások, meg a szerződések is máshogy vannak strukturálva, a 70% néha megtévesztő lehet.

több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Jöhetnek az első körös FA-ajánlatok, határidő: március 2. 20:00. Aki utána küldi, az hozzájárult az FA-piac érdekessé tételéhez.somoskovig
Most a FA ajánlatok vagy a Szerződés hosszabbítási ajánlatok mehetnek? 😊
Farky
Nyilván a hosszabbítás Farky öregem 😊 FA nincs enélkül

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Mondjuk aki ismeri az over the cap, sportac oldalakat és vette a fáradságot, hogy az idei, tavalyi számokat átnézze, majd rendelkezik számológéppel, amivel tud 70%-ot számolni, az tudja mire kell számítani. Úgy sincs olyan, hogy ez a játékos centre ugyan annyira van árazva mint a másik.
Nem zavar az egyszerre való hírdetés, de a jó ajánlat küldése nem azon múlik láttam-e itt már valami hasonlót, hanem, hogy jól lőttem be a játékosom értékét, korra, teljesítményre való tekintettel, megnéztem tavaly IRL kik mit kaptak hasonló paraméterekkel, beleszámolok némi inflációt és mehet is a 70%-a ajánlatba.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Farky Indianapolis Colts 8 296 — ℧
Jöhetnek az első körös FA-ajánlatok, határidő: március 2. 20:00. Aki utána küldi, az hozzájárult az FA-piac érdekessé tételéhez.somoskovig
Most a FA ajánlatok vagy a Szerződés hosszabbítási ajánlatok mehetnek? 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Amúgy, ha az a cél, hogy ne lehessen előnyt szerezni abból, hogy aki később küldi, már több információ birtokában van, akkor javaslom, hogy az 1. kör után ne teljes eredményhirdetés legyen, csak azok listája jöjjön ki, akikre 2. körös ajánlat is érkezhet. Aztán, ha azok bejöttek, utána derüljenek csak ki a pontos összegek, egyszerre.

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 768 — 49ers GM
Remélem, vasárnapig meglesz a teljes táblázat, és akkor hétfő-kedd-szerdán lehetne küldeni az 1. körös offereket, ha ez így mindenkinek megfelel.
somoskovig
Én (is) beáraztam mindenkit (nem fogok sok pacsit kapni szerintem....), de csak akkor küldöm neked, ha már elküldted az FA ajánlataidat ádinak.. még a 49ers-es árak nélkül is azért elég könnyű lenne következtetni 😊 😛
Igor
Már két napja nálam vannak az első körös ajánlatai.
vassadi
Köszönöm, hogy nem nekem kellett beírni, így még jobb érzés. 😊

több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 578
Remélem, vasárnapig meglesz a teljes táblázat, és akkor hétfő-kedd-szerdán lehetne küldeni az 1. körös offereket, ha ez így mindenkinek megfelel.
somoskovig
Én (is) beáraztam mindenkit (nem fogok sok pacsit kapni szerintem....), de csak akkor küldöm neked, ha már elküldted az FA ajánlataidat ádinak.. még a 49ers-es árak nélkül is azért elég könnyű lenne következtetni 😊 😛
Igor
Már két napja nálam vannak az első körös ajánlatai.
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Remélem, vasárnapig meglesz a teljes táblázat, és akkor hétfő-kedd-szerdán lehetne küldeni az 1. körös offereket, ha ez így mindenkinek megfelel.
somoskovig
Én (is) beáraztam mindenkit (nem fogok sok pacsit kapni szerintem....), de csak akkor küldöm neked, ha már elküldted az FA ajánlataidat ádinak.. még a 49ers-es árak nélkül is azért elég könnyű lenne következtetni 😊 😛
Igor
Én elküldtem már...😕de a 49ers esetében úgyis magasabb árakat használok 😊