GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elsőre azt válaszoltam Soldinak, hogy nem látom akadályát, de az elhangzott érvek alapján már én is azt mondom, hogy ne lehessen visszavonni, főleg emiatt:

Az nyilván tarthatatlan, hogy addig vissza lehet vonni, amíg nem írjuk. FAnál nyilvánvaló, hogy miért, hosszabbításnál is előnyt ad (el lehet küldeni 5 nagy ajánlatot, aztán csak kettő fér be a capbe, és ha mind elfogadja, majd visszavonja a maradékot). Sztem kihirdetésig mindegy, az úgyis iszonyat ritka.
Rajna
Jövőre bekerül ez is a szabálykönyvbe, ha meg konkrétan ennél az esetnél nincs meg a 95%, akkor úgyis tökmindegy. Ennyi.
vassadi
Természetesen elfogadom a döntést.

Bár sztem a hosszabbításnál ez sem gond. Mi van akkor ha a GM ad 5 nagy ajánlatot, s végül 3-at visszavon? Akkor az a 3 playa megy FA-re. (vagy marad az eredeti szerződésén) Ez miért baj? Steelers-nél volt is vmi hasonló, Wallace-nak ajánlottak x összeget, ő vonakodott, majd ugyanezt a pénzt odaadták AB-nek, aki elfogadta, Wallace-t pedig elengedték. Simán van olyan, hogy egy klub ajánl valamit, de azt később már nem tartja.

Mindenesetre a többség döntött, legyen így. Csak jöjjön már a hirdetés. 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Elsőre azt válaszoltam Soldinak, hogy nem látom akadályát, de az elhangzott érvek alapján már én is azt mondom, hogy ne lehessen visszavonni, főleg emiatt:

Az nyilván tarthatatlan, hogy addig vissza lehet vonni, amíg nem írjuk. FAnál nyilvánvaló, hogy miért, hosszabbításnál is előnyt ad (el lehet küldeni 5 nagy ajánlatot, aztán csak kettő fér be a capbe, és ha mind elfogadja, majd visszavonja a maradékot). Sztem kihirdetésig mindegy, az úgyis iszonyat ritka.
Rajna
Jövőre bekerül ez is a szabálykönyvbe, ha meg konkrétan ennél az esetnél nincs meg a 95%, akkor úgyis tökmindegy. Ennyi.
több mint 7 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Az nyilván tarthatatlan, hogy addig vissza lehet vonni, amíg nem írjuk. FAnál nyilvánvaló, hogy miért, hosszabbításnál is előnyt ad (el lehet küldeni 5 nagy ajánlatot, aztán csak kettő fér be a capbe, és ha mind elfogadja, majd visszavonja a maradékot). Sztem kihirdetésig mindegy, az úgyis iszonyat ritka.

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Ha jelen esettől elvonatkoztatunk és szabályt akarunk teremteni én Soldi pártján vagyok.
Onnantól lenne élő egy szerződés, amit felviszi valaki a szerződéses topicba.
Több ezer km-re vagyunk nehezen látunk bele olyan dolgokba(pl. egy játékos viselkedése, sérülései), amibe IRL képben vannak, legalább ennyi egérutunk lehessen. 😉
Egon
Tehát akkor innentől FA-licit keretében én mindenkinek ajánlhatok 10 millió dollárt, aztán majd a végén kiválasztom, hogy a megnyert licitek közül kivel kötök szerződést? Közben belehajszolva egy árversenybe a többieket olyan licitekkel, amiket simán visszavonhatok?

több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Ha jelen esettől elvonatkoztatunk és szabályt akarunk teremteni én Soldi pártján vagyok.
Onnantól lenne élő egy szerződés, amit felviszi valaki a szerződéses topicba.
Több ezer km-re vagyunk nehezen látunk bele olyan dolgokba(pl. egy játékos viselkedése, sérülései), amibe IRL képben vannak, legalább ennyi egérutunk lehessen. 😉

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Térjünk mar erre vissza kihirdetes utan. Lehet teljesen felesleges, mert nem lesz 95% es kesz
Klaci79
Annyiban nem, h általánosságban valóban szabályozni kellene, hogy a licitleadási határidő után vissza lehet-e vonni hosszabbítási ajánlatot.
empty taxi
Szerintem nem, a konkrét esettől függetlenül.
somoskovig
Én azt nem értem, hogy lehet ez kérdés egyáltalán.... szerződés, fix határidő. Szerintem ez eléggé tiszta sor.

Határidőig vissza lehet vonni, határidő után nem (értelemszerűen, hanem éri a 95%-ot, akkor nem küldesz 2. ajánlatot és kész.)
Igor
És akkor határidőig miért lehet visszavonni? A Te érvelésed szerint arra is mondhatod, hogy a postás még nem vitte ki a szerződést, pedig a játékos elfogadta.

Ahogy én látom, megállapodásig miért ne lehetne visszalépni.

Amúgy nem tudom, miért gondolja mindenki úgy, hogy nincs meg a 95%, elvégre csak somos és én tudom az ajánlatot. 😊 És még az általam leírt összeadott hosszabbítási összegből se lehet tudni igazán, mert azt nem írtam, hogy hány éves szerződéseket ajánlottam.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Térjünk mar erre vissza kihirdetes utan. Lehet teljesen felesleges, mert nem lesz 95% es kesz
Klaci79
Annyiban nem, h általánosságban valóban szabályozni kellene, hogy a licitleadási határidő után vissza lehet-e vonni hosszabbítási ajánlatot.
empty taxi
Szerintem nem, a konkrét esettől függetlenül.
somoskovig
Én azt nem értem, hogy lehet ez kérdés egyáltalán.... szerződés, fix határidő. Szerintem ez eléggé tiszta sor.

Határidőig vissza lehet vonni, határidő után nem (értelemszerűen, hanem éri a 95%-ot, akkor nem küldesz 2. ajánlatot és kész.)
Igor
+1
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Térjünk mar erre vissza kihirdetes utan. Lehet teljesen felesleges, mert nem lesz 95% es kesz
Klaci79
Annyiban nem, h általánosságban valóban szabályozni kellene, hogy a licitleadási határidő után vissza lehet-e vonni hosszabbítási ajánlatot.
empty taxi
Szerintem nem, a konkrét esettől függetlenül.
somoskovig
Én azt nem értem, hogy lehet ez kérdés egyáltalán.... szerződés, fix határidő. Szerintem ez eléggé tiszta sor.

Határidőig vissza lehet vonni, határidő után nem (értelemszerűen, hanem éri a 95%-ot, akkor nem küldesz 2. ajánlatot és kész.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Azért jó, hogy ez ennél az esetnél jött fel, mivel itt 99%-ig nem lesz elfogadás, tehát olyan helyzetben derül ki, amikor nem befolyásol semmit, de a felmerült probléma tisztázható.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Térjünk mar erre vissza kihirdetes utan. Lehet teljesen felesleges, mert nem lesz 95% es kesz
Klaci79
Annyiban nem, h általánosságban valóban szabályozni kellene, hogy a licitleadási határidő után vissza lehet-e vonni hosszabbítási ajánlatot.
empty taxi
Szerintem nem, a konkrét esettől függetlenül.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Térjünk mar erre vissza kihirdetes utan. Lehet teljesen felesleges, mert nem lesz 95% es kesz
Klaci79
Annyiban nem, h általánosságban valóban szabályozni kellene, hogy a licitleadási határidő után vissza lehet-e vonni hosszabbítási ajánlatot.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Térjünk mar erre vissza kihirdetes utan. Lehet teljesen felesleges, mert nem lesz 95% es kesz
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A franchise tag más tészta.. ott van egy határidő, ameddig vissza lehet vonni a dolgot

Hosszabbításnál/szerződésnél, amikor ajánlasz valamit, és azt a másik fél elfogadja, utána már nem lehet visszakozni.
Igor
De elfogadás sem történt. :p
Soldados
1) Már aláírta, és feladta postán.
2) Azt mondta szeretné, ha emelnél, és feladta postán. 😛
3) Elutasította, és feladta postán. 😛

Attól függ melyik történt, ha 1) akkor szvsz nem vonhatod vissza...
Ha somos kihirdette volna az eredményt tegnap este 20.01-kor, akkor nem írtad volna a topicba...

Nem kell itt sobrizni.
Igor
Az aláírás nem postán történik, hanem a helyszínen, a klub székházában. Befáradhatott volna, de nem tette. Norman is aláírhatta volna a taget, de nem tette.

De ez így vihar egy kanál vízben a kihirdetésig. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Kicsit elbeszélés megy itt a másik mellett...értem Soldi gondját, de...
Nem a kihirdetés a lényeg (látod-e, hogy aláírta), hanem, hogy az ajánlatod elérte-e a rózik által megszabott ár 95%-át. Ha elérte, Williams aláírta, és kész! Csak késik a postás (Somos) az aláírt, és ezzel érvényessé váló szerződéssel, mert Williams messze lakik, vagy mi 😊
Ha meg nem írta alá, mert kevés volt neki a lóvé...no problem, mivel nincs mit visszavonni.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A franchise tag más tészta.. ott van egy határidő, ameddig vissza lehet vonni a dolgot

Hosszabbításnál/szerződésnél, amikor ajánlasz valamit, és azt a másik fél elfogadja, utána már nem lehet visszakozni.
Igor
De elfogadás sem történt. :p
Soldados
1) Már aláírta, és feladta postán.
2) Azt mondta szeretné, ha emelnél, és feladta postán. 😛
3) Elutasította, és feladta postán. 😛

Attól függ melyik történt, ha 1) akkor szvsz nem vonhatod vissza...
Ha somos kihirdette volna az eredményt tegnap este 20.01-kor, akkor nem írtad volna a topicba...

Nem kell itt sobrizni.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A tag levétele megint más kérdés szerintem, arra van szabályozott módszer, határidő IRL is. De azt nehezen tudom elképzelni, hogy IRL valaki letesz egy szerződésjavaslatot a játékos elé, és ha az aláírja, akkor utána nem jelenti le a ligának, és ezzel semmissé válik a dolog.
somoskovig
De nem írta alá. Én legalábbis nem látom sehol, hogy aláírta volna. 😊 Megtehette volna, de nem tette. Épp ahogy Norman a taggel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A franchise tag más tészta.. ott van egy határidő, ameddig vissza lehet vonni a dolgot

Hosszabbításnál/szerződésnél, amikor ajánlasz valamit, és azt a másik fél elfogadja, utána már nem lehet visszakozni.
Igor
De elfogadás sem történt. :p


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A franchise tag más tészta.. ott van egy határidő, ameddig vissza lehet vonni a dolgot

Hosszabbításnál/szerződésnél, amikor ajánlasz valamit, és azt a másik fél elfogadja, utána már nem lehet visszakozni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
A tag levétele megint más kérdés szerintem, arra van szabályozott módszer, határidő IRL is. De azt nehezen tudom elképzelni, hogy IRL valaki letesz egy szerződésjavaslatot a játékos elé, és ha az aláírja, akkor utána nem jelenti le a ligának, és ezzel semmissé válik a dolog.

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért az FA picit más történet szerintem, Long esete pedig kiváltképpen. FA-ben másokkal versenyzel és kibaszol mással, hogy nyersz, de nem viszed el a playát, a második pedig mivel nem nyert, másra mozdult rá. Az egy ördögi kör így. Ráadásul Longtól azért akartak elállni, mert IRL kivágták.

Ez esetben viszont senkivel nem történik kibaszás. Egyszerűen nem tartom az ajánlatot, mert változott a caphelyzetem és szerződéskötés nem történt, de megállapodás sem. Már nem érdekem az idei capszámának csökkentése. Abszolút Josh Norman esetéhez tudnám hasonlítani, ahol a Panthers caphelyzete miatt levette a taget róla, ott volt az ajánlat (a tag), de Norman nem írta alá, pedig már megtehette volna.

De mondom, amúgy nem tragédia ha nem lehet, így is úgy is nálam játszik 17-ben. 😊 Senkinek nem lesz rosszabb.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintem igen. A szerződéskötés akkor történik meg, amikor beírtad a topikba. Onnantól visszavonhatatlan.

De majd Ádi eldönti. Én nem látom akadályát, de értem, hogy más miért látja.
Soldados
ezt nem Ádi eldönti.
Egon leírta, hogy 2éve megszívta Jake Longgal, ezek után még hol kérdés ez?!
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Szerintem igen. A szerződéskötés akkor történik meg, amikor beírtad a topikba. Onnantól visszavonhatatlan.

De majd Ádi eldönti. Én nem látom akadályát, de értem, hogy más miért látja.
Soldados
Viszont akkor az FA liciten is akkor lenne érvényes, ha beírod, ha nem akkor megy vissza a piacra? Sztem ezt a kettőt egyformán kell szabályozni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 826 — Keep pounding
Mondjuk sztem ne lehessen visszavonni, de mivel jó eséllyel nem lesz megállapodás, így ez tökéletes lehetőség arra, hogy leszabályozzuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem igen. A szerződéskötés akkor történik meg, amikor beírtad a topikba. Onnantól visszavonhatatlan.

De majd Ádi eldönti. Én nem látom akadályát, de értem, hogy más miért látja.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Egon bá New England Patriots 1 113 — Saints GM
Soldi, ha teszel egy FA-licitet, amivel nyersz, de nem írod be a szerződéskötés topicba, akkor az se számít és visszavonható?
somoskovig
Két éve így szívtam meg Jake Longgal, amikor megnyertem a FA licitet utána cutolta a a Rams...

Akár azt gondolod, hogy képes vagy valamire, akár azt, hogy nem, mindenképpen igazad van. Henry Ford
JUST WIN!!!