NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 077 — SB 50 Champion @ Grund
Éreztem, hogy ez lesz, szezon végére szopat le a program......... 😕

Most az utolsó fordulóban kéne a Hawks-nál nyerni, hogy meglegyen a PO, hát akkor ez ennyi volt......



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na most ez a Kekizés kurva szar, hogy van aki tavalyit frissít, van aki újat ír.

mindenki írjon újat, a tavalyiakat meg kitörlöm.Höri
Az enyémet a fórumszemétből (gondolom oda megy) átdobhatnád PM-ben, hogy átalakítva tosszam majd ki, ne az egészet újra beírvaWyatt
nem, a törölt hsz az örökre eltűnt.

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Fönt az eredmények.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
Soliai 4 milla, az mi? :mad:szaba
Ja, sztem is lókuki pénz. De ahogy néztem eléggé alulfizetettek a DT-k.fetomy
Én 3-at nem adnék annak a dagadtnak, idén nagyon szar volt.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Soliai 4 milla, az mi? :mad:szaba
Ja, sztem is lókuki pénz. De ahogy néztem eléggé alulfizetettek a DT-k.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
Soliai 4 milla, az mi? :mad:
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egy sim legyen ma és egy pénteken. Nem tök mindegy?? Ki a faszt érdekel, hogy tavaly mi volt, idén csúszunk, jaj istenem.
Kész vagyok, hogy ilyen pitiáner dolgokért kell rinyálni. Mintha az az egy nap kurva sokat számítana.

Mindjárt küldöm a hosszabbításokat, de ahogy látom gecik az idei roózik



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 466
...eaglesmcnabb
Ment egy pm fiam.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na most ez a Kekizés kurva szar, hogy van aki tavalyit frissít, van aki újat ír.

mindenki írjon újat, a tavalyiakat meg kitörlöm.Höri
Az enyémet a fórumszemétből (gondolom oda megy) átdobhatnád PM-ben, hogy átalakítva tosszam majd ki, ne az egészet újra beírva

Hát a sim csúszásával mondjuk borult minden ja, pl nem lehet hosszabbítani újonnan érkező emberekkel, ami van, amikor nem ártana

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mióta itt vagyok, legkésőbb minden évben az IRL Super Bowl előtt nyílt meg 1-2 héttel a trade admin. És ez most is így lett volna, ha nincs ez a csúszás a programmal. Nyilván nem fogok belehalni abba a plusz két napba, ellenben Te sem halsz bele abba, ha másik 15-nek esetlegesen jobb az, ha lemegy ma a regular.
De tökre mindegy ezen vitázni, amikor Höri már megmondta, hogy mi van.Stez
Semmivel nem jobb neked (legalábbis racionálisan nézve), mert nem trédelhetsz. 😉 És a mi szezonkezdetünket ne IRL-hez vedd, hanem a GM SB-hez. 😉Soldados
Mert véletlenül sem lehet, hogy a csapatom PO-ért küzd és az érdekel, ugye? 😉
No de én itt befejeztem. Előbb lássuk a mai fordulót, mennyire szoptam.Stez
Én csak annyit mondtam, hogy nincs rá racionális magyarázat, hogy változtassunk a napi egy fordulón, mivel a dupla fordulóval sem lenne hamarabb vége a sim-nek, mivel a PO mindenképpen hétfőn kezdődik. Ettől kezdve miért kellene most duplázni? IRL sem csinálnak a végjátékban 1 hét alatt 2 fordulót, csakhogy hamarabb kiderüljön ki a PO-s és ki nem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Szörnyű lehet, hogy csak pénteken derül ki, főleg, hogy a PO végéig biztosan nem lehet - legalábbis hivatalosan... - trédelni.Soldados
Mióta itt vagyok, legkésőbb minden évben az IRL Super Bowl előtt nyílt meg 1-2 héttel a trade admin. És ez most is így lett volna, ha nincs ez a csúszás a programmal. Nyilván nem fogok belehalni abba a plusz két napba, ellenben Te sem halsz bele abba, ha másik 15-nek esetlegesen jobb az, ha lemegy ma a regular.
De tökre mindegy ezen vitázni, amikor Höri már megmondta, hogy mi van.Stez
Semmivel nem jobb neked (legalábbis racionálisan nézve), mert nem trédelhetsz. 😉 És a mi szezonkezdetünket ne IRL-hez vedd, hanem a GM SB-hez. 😉Soldados
Mert véletlenül sem lehet, hogy a csapatom PO-ért küzd és az érdekel, ugye? 😉
No de én itt befejeztem. Előbb lássuk a mai fordulót, mennyire szoptam.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na most ez a Kekizés kurva szar, hogy van aki tavalyit frissít, van aki újat ír.

mindenki írjon újat, a tavalyiakat meg kitörlöm.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még mindig azért, mert majdnem az összes picknek kiderül legalább a pontos helye, ami nem hátrány, így is brutális késés volt az egész simnél.
És nem, nem kifejezetten azért, mert én szeretném megtudni, kié az 1/1 például.
Ez az én indokom. Hogy másé mi, azt passzolom.Stez
Szörnyű lehet, hogy csak pénteken derül ki, főleg, hogy a PO végéig biztosan nem lehet - legalábbis hivatalosan... - trédelni.Soldados
Mióta itt vagyok, legkésőbb minden évben az IRL Super Bowl előtt nyílt meg 1-2 héttel a trade admin. És ez most is így lett volna, ha nincs ez a csúszás a programmal. Nyilván nem fogok belehalni abba a plusz két napba, ellenben Te sem halsz bele abba, ha másik 15-nek esetlegesen jobb az, ha lemegy ma a regular.
De tökre mindegy ezen vitázni, amikor Höri már megmondta, hogy mi van.Stez
Semmivel nem jobb neked (legalábbis racionálisan nézve), mert nem trédelhetsz. 😉 És a mi szezonkezdetünket ne IRL-hez vedd, hanem a GM SB-hez. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem kell érvelni mert nincs vitás kérdés.

Egy kinyilatkozatatás volt, amit tettem, az meg törvénynek számít.
Csinálj saját ligát magadnak, és naponta akár egy teljes évet leszimulálhatsz. Na arra aztán ki lehet ám verni jó hosszan.Höri
Helyes, a demokrácia amúgy se működik sehol.
De azért booooooooooooooooooo.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem értem, hogy mi értelme. A PO így is, úgy is hétfőn kezdődik. Attól tehát nem lesz hamarabb vége a simnek, hogy ma dupla forduló van, mert a PO hétfőn kezdődik.Soldados
Még mindig azért, mert majdnem az összes picknek kiderül legalább a pontos helye, ami nem hátrány, így is brutális késés volt az egész simnél.
És nem, nem kifejezetten azért, mert én szeretném megtudni, kié az 1/1 például.
Ez az én indokom. Hogy másé mi, azt passzolom.Stez
Szörnyű lehet, hogy csak pénteken derül ki, főleg, hogy a PO végéig biztosan nem lehet - legalábbis hivatalosan... - trédelni.Soldados
Mióta itt vagyok, legkésőbb minden évben az IRL Super Bowl előtt nyílt meg 1-2 héttel a trade admin. És ez most is így lett volna, ha nincs ez a csúszás a programmal. Nyilván nem fogok belehalni abba a plusz két napba, ellenben Te sem halsz bele abba, ha másik 15-nek esetlegesen jobb az, ha lemegy ma a regular.
De tökre mindegy ezen vitázni, amikor Höri már megmondta, hogy mi van.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem kell érvelni mert nincs vitás kérdés.

Egy kinyilatkozatatás volt, amit tettem, az meg törvénynek számít.
Csinálj saját ligát magadnak, és naponta akár egy teljes évet leszimulálhatsz. Na arra aztán ki lehet ám verni jó hosszan.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szerintem nem 😀
Korrekten megszavazta vagy 15 GM.
De hát a Commish szava a döntő, szóval ez van.Stez
Nem értem, hogy mi értelme. A PO így is, úgy is hétfőn kezdődik. Attól tehát nem lesz hamarabb vége a simnek, hogy ma dupla forduló van, mert a PO hétfőn kezdődik.Soldados
Még mindig azért, mert majdnem az összes picknek kiderül legalább a pontos helye, ami nem hátrány, így is brutális késés volt az egész simnél.
És nem, nem kifejezetten azért, mert én szeretném megtudni, kié az 1/1 például.
Ez az én indokom. Hogy másé mi, azt passzolom.Stez
Szörnyű lehet, hogy csak pénteken derül ki, főleg, hogy a PO végéig biztosan nem lehet - legalábbis hivatalosan... - trédelni.

De ha rám hallgat - az egyik potenciális jelölt megkeresett - 1/1-es, akkor aranyárban méri majd. Én pl a CLE IRL ajánlatából kiindulva kiröhögtem a Te szerény ajánlatodat. 1/1, amikor a mindenki szív szerelme, Luck a várományos, az legalább 5 darab 1-3. körös pick, ebből legalább két 1. kör. 😉 Miért? Mert nagy a kereslet az 1/1-re, de kicsi a kínálat (1 darab 1/1 van 😀 😀) ilyen QB-val a drafton. Biztos meg akarod venni? 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Az 1/1-re hiénázóknak így már ma este beindulhatott volna a fantáziájuk, hogy kit kell szarrá zaklatni érte, ez volt a lényeg. 😉Döme
már megkezdték :p

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Helyes.Soldados
Szerintem nem 😀
Korrekten megszavazta vagy 15 GM.
De hát a Commish szava a döntő, szóval ez van.Stez
Nem értem, hogy mi értelme. A PO így is, úgy is hétfőn kezdődik. Attól tehát nem lesz hamarabb vége a simnek, hogy ma dupla forduló van, mert a PO hétfőn kezdődik.Soldados
Még mindig azért, mert majdnem az összes picknek kiderül legalább a pontos helye, ami nem hátrány, így is brutális késés volt az egész simnél.
És nem, nem kifejezetten azért, mert én szeretném megtudni, kié az 1/1 például.
Ez az én indokom. Hogy másé mi, azt passzolom.

több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Helyes.Soldados
Szerintem nem 😀
Korrekten megszavazta vagy 15 GM.
De hát a Commish szava a döntő, szóval ez van.Stez
Nem értem, hogy mi értelme. A PO így is, úgy is hétfőn kezdődik. Attól tehát nem lesz hamarabb vége a simnek, hogy ma dupla forduló van, mert a PO hétfőn kezdődik.Soldados
Az 1/1-re hiénázóknak így már ma este beindulhatott volna a fantáziájuk, hogy kit kell szarrá zaklatni érte, ez volt a lényeg. 😉
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nekem mindegy csak legEn már sim Broncos L-al és Fal ons W-nel 😀Toca
Látom örök álmodozó vagy 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Helyes.Soldados
Szerintem nem 😀
Korrekten megszavazta vagy 15 GM.
De hát a Commish szava a döntő, szóval ez van.Stez
Nem értem, hogy mi értelme. A PO így is, úgy is hétfőn kezdődik. Attól tehát nem lesz hamarabb vége a simnek, hogy ma dupla forduló van, mert a PO hétfőn kezdődik.Soldados
Teljesen érthetetlen miért jobb egy plusz üres nap, most a trade-ek ledumálása is simán csúszhat egy napot 😛

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
1 nap 1 forduló, nincs duplázás.

nem vagyok itt fél napot és anarchia van.Höri
Helyes.Soldados
Szerintem nem 😀
Korrekten megszavazta vagy 15 GM.
De hát a Commish szava a döntő, szóval ez van.Stez
Nem értem, hogy mi értelme. A PO így is, úgy is hétfőn kezdődik. Attól tehát nem lesz hamarabb vége a simnek, hogy ma dupla forduló van, mert a PO hétfőn kezdődik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Brees 11 millája gecire méltányos... Orton 8 millájához képest végképp.. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
1 nap 1 forduló, nincs duplázás.

nem vagyok itt fél napot és anarchia van.Höri
Helyes.Soldados
Szerintem nem 😀
Korrekten megszavazta vagy 15 GM.
De hát a Commish szava a döntő, szóval ez van.