GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
15 IRL Seahawksom van. Összeszedtem a legalját is 😀
akinek van átveszem 😀
braxa88
9 Steelers játékossal elbújhatok 😊
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
15 IRL Seahawksom van. Összeszedtem a legalját is 😀
akinek van átveszem 😀
braxa88
nálam a Cardinals vezet meglepő módon, de csak hat játékossal 😊 meg van 6 FA-m is 😀😀 mondjuk a legtöbbjük PS huszár. amúgy nekem 22 különböző csapatból van játékosom, 23, ha a CFL-t is beleszámítjuk 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
15 IRL Seahawksosom van. Összeszedtem a legalját is 😀
akinek van átveszem 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Pittsburgh-ben is van friss keki
 bowl.hu/forum/manager-jatek/keres-kinal-2021/2221970
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál 2021 - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Friss draft előtti Panthers keki

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
A draft tracker mellé bekerült a szokásos 300 fős big board, amit - miután a CBS-nek idén csak 150 fős rangsorra futja - ezúttal a Pro Football Network szolgáltat.
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Nálunk lesz az irl Covid miatti szabály hogy bárki mehet idén a PS-be vagy felesleges?
Heisman
Nem érzem szükségét, hogy módosítsunk a mostani PS szabályokon.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nálunk lesz az irl Covid miatti szabály hogy bárki mehet idén a PS-be vagy felesleges?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
A KeKi vírus
Első hullám [az IRL alapszakasz vége és a GM szezon rajtja között tetőzik]: szerződésük utolsó évébe lépő, fénykorukon már túllévő, jócskán túlfizetett veteránok, akikkel azonos értékű játékosokat a nyílt piacon az ő fizetésük töredékéért is lehet szerezni, és döntő többségük a végén úgyis a cut sorsára jutna
Második hullám [a nyílt piac kezdeti rohama és a draft között tetőzik]: mihaszna, de legalább olcsó, némely esetben megtévesztő módon kezdőnek gúnyolt játékosok
Harmadik hullám [a draft és a keretzárás között tetőzik]: feleslegessé vált, PS-be sem rakható, roster végi tucatjátékosok, amilyenekből a másik csapatnak is pont ugyanannyi van (gyakorta "ha nem viszed el, kivágom/waivelem" fenyegetésekkel kísérve)
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
friss:
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál 2021 - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


fiatalok olcsók
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Na jó, tegnap 21:02-kor licitáltam Averyre, ma Spigo 21:02-kor licitált rá 😀 Cmon.
tenorx
csak 23 óra telt el azóta 😛


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na jó, tegnap 21:02-kor licitáltam Averyre, ma Spigo 21:02-kor licitált rá 😀 Cmon.
több mint 3 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Cap gondok miatt Isaac Seumalo (6,5M 7,5M 7,5M UFA)bármilyen hátsó körös pickért cserébe vihető.
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál 2021 - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


Friss Ke-Ki Cincinattiből is 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Ilyen játékossal nem is értem miért akarsz hosszabbitani.
Ki kell engedni a piacra, es kb vetminert visszahozni ha kell.
Sztem általános érvényű, hogy az atlag feletti jatékosok túlfizetődnek az FA-n, hogy így fogalmazzak, azonban borderline kezdőt es cserét szare hugye lehet szerezni.
gabokocka
Hát igen, csak erre kell egy holtszezon, hogy rájöjjön az ember, most már világos, hogy a nyílt fa körből relatíve egyszerűen fel lehet tölteni a keretet
r.baggio
Illetve sok az 5 hosszabbítási lehetőség alapból, ezért kevés igazán elit játékos kerül ki a piacra, akik brutálisan túl lesznek fizetve, emiatt a következő évben ennek van hatása az olcsóbb FA játékosok hosszabbitasi igényeire. Nyilván ha egy Bosa 28 millióért ír alá, akkor egy átlagos éppen kezdő edge jövőre nem 4-5 millát fog kérni, hanem 6-8-at.
Egyébként én lejjebb vinnem az 5 hosszabbítást, az idei Tampat leszámítva nem tudok olyan csapatot mondani, aki 5 érdemleges lejáró játékosát meg tudta volna tartani.
somoskovig
Itt volt már olyan aki öttel sikeresen hosszabbított? 😀
több mint 3 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
Ilyen játékossal nem is értem miért akarsz hosszabbitani.
Ki kell engedni a piacra, es kb vetminert visszahozni ha kell.
Sztem általános érvényű, hogy az atlag feletti jatékosok túlfizetődnek az FA-n, hogy így fogalmazzak, azonban borderline kezdőt es cserét szare hugye lehet szerezni.
gabokocka
Hát igen, csak erre kell egy holtszezon, hogy rájöjjön az ember, most már világos, hogy a nyílt fa körből relatíve egyszerűen fel lehet tölteni a keretet
r.baggio
Illetve sok az 5 hosszabbítási lehetőség alapból, ezért kevés igazán elit játékos kerül ki a piacra, akik brutálisan túl lesznek fizetve, emiatt a következő évben ennek van hatása az olcsóbb FA játékosok hosszabbitasi igényeire. Nyilván ha egy Bosa 28 millióért ír alá, akkor egy átlagos éppen kezdő edge jövőre nem 4-5 millát fog kérni, hanem 6-8-at.
Egyébként én lejjebb vinnem az 5 hosszabbítást, az idei Tampat leszámítva nem tudok olyan csapatot mondani, aki 5 érdemleges lejáró játékosát meg tudta volna tartani.

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Ilyen játékossal nem is értem miért akarsz hosszabbitani.
Ki kell engedni a piacra, es kb vetminert visszahozni ha kell.
Sztem általános érvényű, hogy az atlag feletti jatékosok túlfizetődnek az FA-n, hogy így fogalmazzak, azonban borderline kezdőt es cserét szare hugye lehet szerezni.
gabokocka
Hát igen, csak erre kell egy holtszezon, hogy rájöjjön az ember, most már világos, hogy a nyílt fa körből relatíve egyszerűen fel lehet tölteni a keretet

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azok a Rózik, akiknek a DeDe Westbrooknak ajánlott 2.5M/2 év még a második körhöz se volt elég, hogy-hogy nem licitáltak rá most az FA-n? 😊
r.baggio
FA és hosszabbítás két külön dolog.
Azonban én a jövőben a szar játékosokat nem fogom ennyire felhúzni, és inkább közelíteni fogok ahhoz az árhoz amit FAn kaphat.
braxa88
Na ez az, amit az ember nem tud előre!
Néha a szarok is drágán mennek el.
Én nem szólok egy szót sem, hogy DaQuan Jones 4 milla/ év második esélyt sem adott...itt meg 1,1 millióért ment a Rams-hez.
A 25%-a az általam ajánlott összeghez képest és 2. kör sem volt....ennyit erről, de ez egy olyan játék, a hosszabbítás sokba kerül, mert ott van a róziknak infója, ugyanis az IRL fizetés és az elmúlt évek teljesítménye itt is tökéletesen beárazható.
Ha elkezdjük azt a vonalat követni, hogy ez a játékos mennyire lehet majd népszerű itt a piacon, annak az lesz a vége, hogy Westrookok meg DaQuan Jones-ok lesznek majd az első körben is...az pedig baromira unalmas lenne.
Klaci79
Ebben is van igazság
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Azok a Rózik, akiknek a DeDe Westbrooknak ajánlott 2.5M/2 év még a második körhöz se volt elég, hogy-hogy nem licitáltak rá most az FA-n? 😊
r.baggio
FA és hosszabbítás két külön dolog.
Azonban én a jövőben a szar játékosokat nem fogom ennyire felhúzni, és inkább közelíteni fogok ahhoz az árhoz amit FAn kaphat.
braxa88
Na ez az, amit az ember nem tud előre!
Néha a szarok is drágán mennek el.
Én nem szólok egy szót sem, hogy DaQuan Jones 4 milla/ év második esélyt sem adott...itt meg 1,1 millióért ment a Rams-hez.
A 25%-a az általam ajánlott összeghez képest és 2. kör sem volt....ennyit erről, de ez egy olyan játék, a hosszabbítás sokba kerül, mert ott van a róziknak infója, ugyanis az IRL fizetés és az elmúlt évek teljesítménye itt is tökéletesen beárazható.
Ha elkezdjük azt a vonalat követni, hogy ez a játékos mennyire lehet majd népszerű itt a piacon, annak az lesz a vége, hogy Westrookok meg DaQuan Jones-ok lesznek majd az első körben is...az pedig baromira unalmas lenne.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Ilyen játékossal nem is értem miért akarsz hosszabbitani.
Ki kell engedni a piacra, es kb vetminert visszahozni ha kell.
Sztem általános érvényű, hogy az atlag feletti jatékosok túlfizetődnek az FA-n, hogy így fogalmazzak, azonban borderline kezdőt es cserét szare hugye lehet szerezni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Azok a Rózik, akiknek a DeDe Westbrooknak ajánlott 2.5M/2 év még a második körhöz se volt elég, hogy-hogy nem licitáltak rá most az FA-n? 😊
r.baggio
FA és hosszabbítás két külön dolog.
Azonban én a jövőben a szar játékosokat nem fogom ennyire felhúzni, és inkább közelíteni fogok ahhoz az árhoz amit FAn kaphat.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Azok a Rózik, akiknek a DeDe Westbrooknak ajánlott 2.5M/2 év még a második körhöz se volt elég, hogy-hogy nem licitáltak rá most az FA-n? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Garoppolo helyett Lock, tiszta IRL Bears 😀
braxa88
Ja, de így jövőre lesz extra 15 millió cap space-m, két év múlva meg plusz 21 😀
Jövőre meglátjuk Paton milyen csapatot rak Lock köré, és hogy hogyan játszik mert számunkra még mindig kérdőjel. De egy 2 milliós szerződéstől könnyebb megválni mint egy 20 millióstól. Idén meg már nem fogok sok pénzt költeni, és a maradék is megy a cap carryoverbe 😊

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Garoppolo helyett Lock, tiszta IRL Bears 😀
braxa88
Do you mean szart a fosra? 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Garoppolo helyett Lock, tiszta IRL Bears 😀