GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
79 játékosom van 😀

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
így utólag kicsit megbántam a draft előtti cserét, mert csak Pouncey miatt volt, de a többi emberemet nagyon gyönyörűen húzogatták ki előlem. Marecic ordas reach, de ezt az egy picket leszarom kellett és kész

JJ: Thomas Keiser miért a Stanford szégyene?Fucu
ő miatta nem lesz meg a 100%-os graduation arány 😛

Pinkston amúgy az idei draft Capers-eJJ
én sem értettem miért jött ki RS Juniorként, de ő tudja, remélem azért draftolja valamelyik csapat



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Na még 2 FA/UDFA jön a rosterbe, meg pár UDFA a ps-re azt kész is. Nagyon ki lesz centizve, lehet lesz még paycut is... 😕
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
így utólag kicsit megbántam a draft előtti cserét, mert csak Pouncey miatt volt, de a többi emberemet nagyon gyönyörűen húzogatták ki előlem. Marecic ordas reach, de ezt az egy picket leszarom kellett és kész

JJ: Thomas Keiser miért a Stanford szégyene?Fucu
ő miatta nem lesz meg a 100%-os graduation arány 😛

Pinkston amúgy az idei draft Capers-e


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
így utólag kicsit megbántam a draft előtti cserét, mert csak Pouncey miatt volt, de a többi emberemet nagyon gyönyörűen húzogatták ki előlem. Marecic ordas reach, de ezt az egy picket leszarom kellett és kész
Erre aludnom kell egyet, majd holnap véleményezek

JJ: Thomas Keiser miért a Stanford szégyene?



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
1/12. Green Bay Packers: Prince Amukamara, DB (Nebraska) - Tyron Smitht akartam itt,de Rata pont a képem elől vitte ki,így jött BPA és needre se rossz,főleg,ha Talibot lecsukják

2/6. Green Bay Packers (from Buccaneers, Lions, Falcons): Derek Sherrod, OT (Mississippi State) - Marha nagy mákom volt,hogy idáig bent maradt,így felmozogtam érte,nagyon kellett és ezzel az első két körből a lehető legjobban jöttem ki

4/34. Green Bay Packers: Terrell McClain, DT (South Florida) - eredetileg Jarvis Jenkinst akartam,de Rata újfent a pofám előtt vitte ki,de nem bánkódtam,mert McClain legalább olyan jó játékos mint Jenkins,steal

4/37. Green Bay Packers: Jason Pinkston, OT (Pittsburgh) - meglepődtem,hogy idáig bent maradt,szvsz ő is steal,IRL legalább 1 körrel hamarabb ki fog menni

5/2. Green Bay Packers: Chris Culliver, DB (South Carolina) - több poszton bevethető,helyén vittem,őt akartam,ezért behúzam
a Jax am is reachelni fog érte egy hatalmasat 😛

5/35. Green Bay Packers: Derrick Locke, RB (Kentucky) - kellett egy 3.számú futó,Locke erre több,mint jó,IRL többre viheti,ha jó csapatba kerül
kis steal

6/15. Green Bay Packers: Ronald Johnson, WR (USC) - WR,a szakik többre értékelik,én nem nagyon ismerem,de bedőltem a hypenak,kiderül mi lesz belőle

6/22. Green Bay Packers (from Titans): Cliff Matthews, DE (South Carolina) - jóféle,IRL backup szint a minimum neki,de többre is mehet

6/23. Green Bay Packers (from Seahawks, Titans): Scott Tolzien, QB (Wisconsin) - 3.számú QB,PS tölteléknek kell,arra jó lesz

6/26. Green Bay Packers: Pierre Allen, DE (Nebraska) - overrated playa,3.-4.körösnek tartják,itt már megérte behúznom,meglássuk...

6/32. Green Bay Packers (from Steelers): Kai Forbath, K (UCLA) - Akers utódot is akartam,Henery hamar kiment,örültem,hogy Forbath idáig csúszott,be is húztam azonnal

7/14. Green Bay Packers: Ryan Bartholomew, C (Syracuse) - backup/PS töltelék,a bent lévők közül őt bírom a legjobban

7/37. Green Bay Packers: Zach Williams, OG (Washington State) - backup/PS töltelék,nem ismerem,ő maradt a listámban...

összességében elégedett vagyok a draftommal,az első 2 körből,így utólag nagyon jól kijöttem
az első 6 pickemmel maximálisan elégedett vagyok,de igazából a többiekkel is 😛,az IRL drafttól ismét sok minden függ 😊
várom a véleményeket 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 893 — No es importante
hüpp, nem elég hogy briánál van a Saints franchise TE-je, most még a leendő kiváló cseréje is odakerült...

1/2. New Orleans Saints (from Browns): Julio Jones, WR (Alabama)
3/7. New Orleans Saints (from Bears): Daniel Thomas, RB (Kansas State)
3/36. New Orleans Saints: K.J. Wright, OLB (Miss State)
6/34. New Orleans Saints: Martin Parker, DT (Richmond)
6/37. New Orleans Saints: Anthony Gaitor, CB (FIU)
7/28. New Orleans Saints: Josh Portis, QB (California, PA)

Cam Newton 2-t cserélném le Houslerre, amúgy ez nálam látatlanban A-s draft, hiányposztokra érkezett kiváló játékosok
Wrightban mondjuk benne van, hogy mondjuk csak 5. körös lesz, a legnagyobb steal szerintem Martin Parker, IRL kb. 3-4. kör


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
határidő 3 nap, vagy megvárhatjuk a draft végét?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nyit valaki rookie szerződéses topikot vagy mehet a másikba?adam8
nem kell új

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Nyit valaki rookie szerződéses topikot vagy mehet a másikba?

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
2. kör 1. pick Cameron Heyward, DE, Ohio State
Nem volt betervezve, viszont nem bánom. Remélhetőleg IRL is 34be megy, és remélhetőleg nem bustol be ő is... Abszolút elégedett vagyok a pickel, úgyis kellett a fiatalítás a DLbe.

2. kör 13. pick Randall Cobb, WR, Kentucky
WR mindenképp kellett egy jó, Cobb meg az. Eladó egyébként 😀

3. kör 13. pick Jordan Todman, RB, Connecticut
Azok egyike, akiket mindenképp be akartam húzni. Ezért kicsit reach is, de hát olyan mindegy az, ha beválik, ha meg nem, szintúgy.

3. kör 15. pick Virgil Green, TE, Nevada
Adtam érte két 4. körös picket, ahol viszont úgyse nagyon húztam volna mást. Nem akartam kockáztatni, hogy kimenjen, mert szimpi a srác 😛 És kellett is egy TE.

4. kör 12. pick Ian Williams, NT, Notre Dame
NT-nek is kellett egy fiatalabb, igazából nem ő volt a célpont, de akit akartam kiment, így maradt ő.

5. kör 15. pick Dane Sanzenbacher, WR, Ohio State
Őt is mindenképpen be akartam húzni. Ha nem túltelített WR osztaghoz kerül, akkor még jó is lehet. Needem nagyon nem volt már, szerintem bőven belefér.

5. kör 18. pick Da'Norris Searcy, S, North Carolina
S-be nem ártott egy ember, Williamset elvitték, de Searcy se lesz rossz remélem.

5. kör 30. pick Lawrence Guy, DE, Arizona State
Nem őt akartam, de aztán láttam, hogy még bent van. Szerintem steal, jó lesz ő, jobb, mint egy majd' 6. körös ember.

6. kör 7. pick Jermale Hines, S, Ohio State
Kérlek szépen JJ, ő egy király S 😀 Majd bemutatkozik 😛 Egyébként ő is azok között volt, akiket be akartam húzni...

7. kör 6. pick Adrian Moten, LB, Maryland
Többek között vaciláltam, végülis ő maradt, meglátjuk IRL hova kerül.. 7. körös picknek igazából szerintem jó.

Összességében elégedett vagyok a drafttal. Asszem mindenki jött, akit akartam, talán csak egy olyan volt, hogy nem. Lett néhány jövő évi pickem is, majd azokkal húzok QB-t 😛 Addig Troy is tökéletes lesz, úgyis vele voltam eddig a legjobb.
Franc, kiment Neild 😕 UDFA-n rámentem volna..

Egyébként maradt space-em, úgyhogy éppen lehet keresni drágább emberkékkel 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
2/3. Ryan Williams, RB (Virginia Tech) - Le kellett tradelni így hogy Ingramre nem volt esély. LeShoure volt az eredeti kiszemelt, de Wyatt elvitte. Bírom Williamst és bízom benne. Kezdő lesz.
3/17. Chris Carter, OLB (Fresno State) - OLB hiány az van. Nagy sack király volt az egyetemen és kedvelem a játékát. Kicsit talán reach, de kurva szar az idei OLB class és ő tetszett legjobban
3/30. DeAndre McDaniel, S (Clemson) - Nem titkoltan jövőre már Hope utódjának szánom. Playmaker, bighitter. Steal lehet.
4/22. Tandon Doss, WR (Indiana) - Szintén lehet esetleg steal, bár a kihagyott workoutok miatt kikerült a pikszisből. Nem vagyok oda érte, de talán bejön.
5/17. Brandon Hogan, CB (West Virginia) - Nickel, dime CB-nek beválhat.
5/28. Chas Henry, P (Florida) - Ray Guy award. Az RB mellett a másik biztos pickem volt. A class legjobb puntere és nagyon meg akartam szerezni, így leszarom a reachet.
6/9. Pat Devlin, QB (Delaware) - 3rd QB a PS-ben. EZ az ő szerepe. IRL hamarabb el fog menni.
7/16. Lee Smith, TE (Marshall) - Felépítésre talán a legjobb idei TE. Max nem jön be, de hát 7-kör szóval mindegy.

Nem rossz draft ez, de nem is kiemelkedő. Nincs benne szerintem szar pick, de olyan ordas steal sem.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Lockerért top 5-ös picked adniOrk
Sőt, Luckot.tenorx
az így nem jelentem ki mert nem biztos hogy tök utolsó leszel
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lockerért top 5-ös picked adniOrk
Sőt, Luckot.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
Migthy Phins draft

1/32 Adrian Clayborn, DE (Iowa), örültem h esik, úgyhogy mozogtam is érte, Jót fog tenni a falamnak.

2/11 Jon Baldwin ,WR (Pittsburgh). Nagydarab Wr-em nem volt, most van. Fakezű de úgysincs irányítója.

2/23 Orlando Franklin , OT (Miami), OT need volt, futáshoz jó lesz, többi majd eldől. Nem ő volt az egyes számú kiszemelt

2/26 Kenrick Ellis, NT (Hampton), Szép disznó nagy NT, kellett mint egy falat kenyér. Lehet benn lett volna később is, de nem kockáztatunk.

3/22 Jerrel Jerrigan, WR, (Troy) Kellett még egy WR, ő meg elég versatile. és nem, nem fog wildcatet nyomni.

6/24 Sione Fua, DL (Stanford) Továbbra is szar volt a 3-4es falam, Fua jó kis player lesz, akármit is mond tibi. Ha meg nem, hát istenem, 6. kör vége.

6/31 Rob Housler, TE (Florida Atlantic), minden más kiszemelt kiment, így ő lett Graham cseréje, ismerve milyen jó szemem van a TE-khez, ő is gecijó lesz.

7/17 Richard Sherman, CB (Stanford), CB is kellett, ő tetszett a legjobban a bentlévők közül.


Na jöhet a sav 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Vikings draft 2011:

1/11. Tyron Smith, OT (USC)
1/18. Ryan Kerrigan, DE (Purdue)
3/1. Davon House, CB (New Mexico State)
4/30. Jarvis Jenkins, DT (Clemson)
5/22. Jacquizz Rodgers, RB (Oregon State)
6/30. Keith Williams, OG (Nebraska)
7/30. Jason Kelce, C (Cincinnati)

Ha valakinek van kedve értékelni ne tartsa magában 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Lockerért top 5-ös picked adni
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1/19. Jacksonville Jaguars: Jimmy Smith, CB (Colorado)
2/12. Jacksonville Jaguars: Rahim Moore, S (UCLA)
3/23. Jacksonville Jaguars (from Titans, Chargers): Sam Acho, OLB (Texas)
3/26. Jacksonville Jaguars (from 49ers): Christian Ballard, DE (Iowa)
4/32. Jacksonville Jaguars (from Redskins): Jaiquawn Jarrett, S (Temple)
6/1. Jacksonville Jaguars (from Browns): Chris Hairston, OT (Clemson)
7/19. Jacksonville Jaguars: Johnny White, RB (North Carolina

csakmertSzegecs
akkor ezekből, jimmyt, talán moore-t de sokkal később, acho, ballardot, esetleg jarrettet húztam volna én is, ha picit tovább van bent 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Detroit Lions draft:

-2/2: Jake Locker, QB (Washington): Mallettet vagy Pondert szerettem volna, de hát ez van, ezt kell szeretni. Mindenképp akartam "lottózni" egyet az egyik idei QBval, örülnék, ha Seattlebe kerülne.

-2/27: Titus Young, WR (Boise State): Eredetileg Cannon vagy Carpentert akartam itt, de mivel láttam, hogy Titus le fog csúszni nem tudtam bent hagyni. Úgy érzem, igazi sztár elkapó lehet, ha megfelelő helyre kerül.

-2/29: Marcus Cannon, G (TCU): Nagy kedvencem a srác, szerintem kurva jó guard lesz a profik között, nagyon örülök, hogy sikerült behúzni (mégha egy jövőévi 2. köröm bánta is)

-2/30: James Carpenter, OT (Alabama): Kurvára tetszett már tavaly is, és az idei meccseken is kiemelkelett. Az utolsó lökést a senior bowl teljesítménye adta, akkor már tudtam, hogy be akarom húzni. Még egy jövőévi 2. mínusz, de hát istenem 😀

-4/6: Curtis Marsh, CB (Utah State): BPA, annyira nincs corner needem, de nem hagyhattam bent. Szerintem nagyon fasza corner lehet a profik között.

-4/26: Casey Matthews, ILB (Oregon): ILBt nagyon szerettem volna húzni, és hát a kis Matthews maradt. Az eredeti kiszemeltem Irving volt erre a pickre, de szerintem nem jártam rosszul.

-5/8: Marcus Gilchrist, CB (Clemson): Még egy CB, ez kicsit pánik pick volt sajnos, miután a kiszemelt (Deunta Williams) 2 pickkel korábban ment ki. De hát pont ugyanez történt Donovan Warrennel és Alterraun Vernerrel is tavaly, szóval bízom Marcusban. Ha esetleg safetyt játszana a profik között az még jobb lenne.

-6/11: Byron Stingily, OT (Louisville): Ezt a picket kicsit megbántam, miután JJ se tudta, hogy ki ő. NFPn hypeolták nagyon, úgy döntöttem, hogy adok neki egy esélyt, ha más nem backupnak elkaristol majd.

-6/28: Josh Bynes, ILB (Auburn): Kinéztem magamnak már korábban, és kell a depth az ILB posztnál. Nagy potenciált látok benne, de persze lehet, hogy UDFA lesz.

-7/8: Mario Fannin, RB (Auburn): Fanninra akkor figyeltem fel, amikor a "Speed Score"ja megelőzte Brandon Jacobsét. Ha szerencsém van lehet belőle egy jó kis erőfutó.

Összességében elégedett vagyok a draftommal, sok olyan játékost sikerült behúzni, akit mindenképp szerettem volna, és jött pár kellemes meglepetés pick is.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
2/18 - Torrey Smith, WR (Maryland)

Bejöhet, ha jó rendszerbe kerül, és normális stábbal fog dolgozni. Örülök, hogy lecsúszott hozzám.

3/4 - Jabaal Sheard, OLB (Pittsburgh)

Állítólag nem pont 3-4be való ember, de itt sztem bőven vállalható volt. Kellett egy ember passrushernek, ő volt a legjobb név.

6/19 - Jeremy Kerley, WR (TCU)

Mindig benne lehet a TD, returnerként és WR-ként is. Remélem ő is jó helyre kerül, akkor nagyon bejöhet ez a húzás.

7/13 - Derek Newton, OT (Arkansas State)

Kellett egy OL, aztán ő lett az. Nem tudom mire lehet képes, azért egy roster/ps jó lenne, ha összejönne neki rookieként.
több mint 13 éve
visi_b New England Patriots 738 — Comeback
A poszokra nagyjából találtam embert. Most már csak azt várom, hogy teljesítenek majd.

2/20 DeMarco Murray RB (Oklahoma)
3/19 Quan Sturdivant ILB (North Carolina)
4/18 Rashad Carmichael CB (Virginia Tech)
5/20 Lawrence Wilson OLB (Connecticut)
7/18 Kevin Rutland CB (Missouri)

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
2/9 Phil Taylor, DT (Baylor)
3/11 Brandon Burton, CB (Utah)
4/19 Edmond Gates, WR (Abilane Christian)
6/17 Ricky Elmore, DE (Arizona)
6/18 Graig Cooper, RB (Miami)
7/22 Dwayne Harris, WR (East Carolina)

elégedett vagyok
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
1/19. Jacksonville Jaguars: Jimmy Smith, CB (Colorado)
2/12. Jacksonville Jaguars: Rahim Moore, S (UCLA)
3/23. Jacksonville Jaguars (from Titans, Chargers): Sam Acho, OLB (Texas)
3/26. Jacksonville Jaguars (from 49ers): Christian Ballard, DE (Iowa)
4/32. Jacksonville Jaguars (from Redskins): Jaiquawn Jarrett, S (Temple)
6/1. Jacksonville Jaguars (from Browns): Chris Hairston, OT (Clemson)
7/19. Jacksonville Jaguars: Johnny White, RB (North Carolina

csakmert


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Bengals draft

1/8 Nick Fairley, DT (Auburn)

3/21 Tyler Sash, SS (Iowa)

4/11 Shane Vereen, RB (California)

4/31 Jalil Brown, CB (Colorado)

5/10 Andrew Jackson, OG (Fresno State)

5/36 Greg Salas, WR (Hawaii)

7/8 David Arkin, OG (Missouri State)

it is what it is
somos meg megint örülhet hogy nem tradeltünk mert eddig minden meg nem valósult trade tervben nagyon szívott volna
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
annyira mégsem,így,hogy sikerült Sherrod-ot behúzni a 2.kör elején,így egész jól jöttem ki a dologból 😊