GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
1 nap pihenés után már nem vagyok annyira megelégedve,mondjuk az első 6 pickem még mindig tetszik,de a 7.körösök könnyen a kukában landolhatnak,bár Bartholomew-ben én nagyon bízok 😊
izgi lesz az IRL draft...

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Keot én is akartam nagyon.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
no, a sasok:
2/22: Ras-I Dowling, CB (Virginia), talán az első igazán komoly nevetés a drafton, de sztem a végén én fogok nevetni 😊
4/8: Drake Nevis, DT (LSU), első számú célpontom volt itt, örültem
6/6. Stanley Havili, FB (USC), need
6/41: Derek Hall, OT (Stanford) szintén
7/11. Ryan Donahue, P (Iowa), sajnos többen reacheltek a rúgókért így nem tudtam a legjobbakat elhozni, de vmit muszáj volt.

hát nem e draft miatt fogok gyűrűt nyerni, de várható volt. S-t nagyon szerettem volna, de a szar class ellenére olyan run volt, hogy udfa-kat vitt mindenki, fékre voltam nagyon ideg shilohért. 😊 ha az első két pickem bejön már elégedett leszek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jól értem, ha idén hagyunk nyerni, jövőre nem leszel már itt? 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Storm. 4/27-re pont hogy csodát vár az ember 😀szaba
Az lenne a csoda, ha te nem csodát várnál... 😛StormST
Mindig optimistán kell hozzáállni 😊
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 852 — SB 50 Champion @ Grund
Storm. 4/27-re pont hogy csodát vár az ember 😀szaba
Az lenne a csoda, ha te nem csodát várnál... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Storm. 4/27-re pont hogy csodát vár az ember 😀
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 852 — SB 50 Champion @ Grund
Nos, lezajlott ez is, örülök, hogy idén is teljes hosszban részt tudtam venni a drafton, egy élmény volt... 😀

Ahogy mindig, én most is posztra draftoltam, előre eldöntötten, hogy melyik pick melyik posztra megy és azt hiszem csak egyszer volt egy kis csere, de az is körön belül. Nem volt sok időm idén a felkészülésre, egyébként se értek a college-hez, így maradtak a draft elemzők, valamint egyszer igor véletlenül... 😀

Egy kis elemzés:

1/13 <-> 1/17 + 4/27: úgy néztem, hogy nem nagy az OT mozgás idén, nekem meg jól jött a hátsó pick, így gyorsan rábólintottam. Tyron kiment a 11-re és megrizikóztam, hogy Castonzo vagy Carimi bent lesz a 17-nél is, bejött szerencsére.

1/17. St. Louis Rams (from 49ers, Dolphins): Anthony Castonzo, OT (Boston College): OT kellett, Tyron Smith kiment és bár vonzó volt, hogy a colorado-i srácot, Solder-t vegyem ki, nekem inkább futáshoz jó OT kellett és azok közül Castonzo-t láttam több helyen előrébb. Remélem így most vele és Monroe-val pár évre sikerült megoldani az OT posztokat.

3/15 + 5/16 + 2012/5 <-> 2/24: Igor szólt, hogy kell neki egy 5. körös, én meg szerettem volna bejönni a 2. körbe, végül adott egy elég korrekt ajánlatot, így szerintem jól jártam, meg ő is megkapta, amit akart.

2/24. St. Louis Rams (from Ravens): Curtis Brown, CB (Texas): Egy CB-t akartam a második pick-el, de mivel csak a 3/15 volt meg alapból, így Brown nem volt célpont, aztán amikor tárgyaltunk Igorral, akkor Dowling lett a célpont, akit persze pont kettővel előtte vettek ki, de remélem, hogy így is jól jártam. Jobbnak tűnik, mint akik most vannak CB2-ben (Butler, Thompson), valszeg nem lesz kezdő hamar, de nekem jó lesz...

4/14. St. Louis Rams: Nate Irving, ILB (North Carolina State): ide LB-t terveztem, mert úgy kevés a depth a keretben. Irving-ről azt olvastam, hogy akár még kezdő is lehet belőle az NFL-ben, de ha nem lesz, csak egy erős backup, nekem úgy is jó.

4/27. St. Louis Rams (from 49ers, Chiefs): Jeremy Beal, DE/OLB (Oklahoma): DE volt a cél, McPhee kettővel előttem ment ki, így jött Beal. Tudom, hogy sanszosabb, hogy 3-4 OLB lesz, mint 4-3 DE, majd kiderül, ahogy az is, hogy mennyire lesz sérülékeny. 4/27-re csodát nem vár az ember...

5/9. St. Louis Rams: Alex Henery, K (Nebraska): Vinatieri ment, komoly K-re nincs pénzem és mivel Henery volt az egyetlen college K, akiről azt olvastam, hogy valamennyi esélye lehet az NFL-ben, ezért rá esett a választásom. Lehet, hogy picit korai volt, de 6/36 volt a következő pick-em, addig nem akartam várni és állítólag nem is lett volna bent addig. Elég vékony és sanszos, hogy nem lesz helye az NFL-ben, de én bízom a srácban...

6/36. St. Louis Rams: Tyrod Taylor, QB (Virginia Tech): itt már csak a backup posztok feltöltése volt soron. Taylor pici, lehet, hogy az 53-as keretben se marad meg sehol, de majd kiderül. Egyesek szerint akár még a középső körök valamelyikébe is beférhet, igaz nem biztos, hogy végül QB lesz...

7/15. St. Louis Rams: Zane Taylor, C (Utah): még egy Taylor, róla azt hittem, hogy kimegy eddigre, igaz én tavaly is befürödtem a késői C pick-el, remélem idén nem fogok annyira, hogy még PS-re se kerül sehol...

7/36. St. Louis Rams: Justin Boren, OG (Ohio State): OL depth kell, mert a draft előtt összesen 6 OL játékos volt a keretben, abból is még lehet, hogy lesz, aki megy a levesbe. Boren állítólag futásnál elég hasznos tud lenni, hátsó körös pick simán lehet, majd meglátjuk...

Alapból elégedett vagyok a draftommal, főleg ahhoz képest, hogy mennyit tudtam rá készülni. Persze majd megcáfolnak a szakértők... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Maga igazán nagyvonalú ember. Köszönjük az interjút, sok sikert a szezonra!
szaba
😂Rataxes
Nézd meg a trade-jeimet, és próbáld meg ezt megcáfolni 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Maga igazán nagyvonalú ember. Köszönjük az interjút, sok sikert a szezonra!
szaba
😂

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
köki módosult 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Itt az én első draftom is, hát kritikán alúli, volt benne kétségbeesett pick, meg sok talán bejön ember az utolsó körökben. Én egy D- -t adok magamnak, de várom a szakértőbbek véleményét is.

1/21. Dallas Cowboys: Gabe Carimi, OT (Wisconsin)
4/29. Dallas Cowboys (from Colts): Brandon Fusco, C (Slippery Rock
5/21. Dallas Cowboys: Ross Homan, OLB (Ohio State)
5/29. Dallas Cowboys (from Colts): Zach Hurd, OG (Connecticut)
6/3. Dallas Cowboys (from Browns): Jerrard Tarrant, S (Georgia Tech)
6/21. Dallas Cowboys: Brandon Bair, DE (Oregon)
6/29. Dallas Cowboys (from Colts): Chris L. Rucker, CB (Michigan State)
7/21. Dallas Cowboys: Stephen Burton, WR (West Texas A&M)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elemezz höri
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ja, sorry - nem néztem a formációdat, gondoltam Packers = 3-4 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
😊 Bevallom, benne volt a választásban hogy 2-3 pickkel utánam jött a divíziórivális Clemson-drukker Packers-GM 😛
Bowerst egyébként vitted volna ha bennt marad? vagy 3-4 OLB-nek nem kell a packersbe? 😊Rataxes
kösz 😕 pusztulj el 😛
4-3-at tolok,de,ha Tyron Smith bent lett volna még,akkor is őt húztam volna,mert a T nagyobb needem,mint a DE+lehet félni,hogy Bowers IRL 3-4-be megy,bár kétlem 😊

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
😊 Bevallom, benne volt a választásban hogy 2-3 pickkel utánam jött a divíziórivális Clemson-drukker Packers-GM 😛
Bowerst egyébként vitted volna ha bennt marad? vagy 3-4 OLB-nek nem kell a packersbe? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na, ennek örülök 😊
Őszintén szólva egy Bowers/Carimi (még inkább Quinn/Carimi, de előbbi azért nem volt túl valószínű 1/11-re) páros volt betervezve, de Da'Quan kiestével meg kellett fordítanom a sorrendet, így sikerült a Smith&Kerrigan első kört összehozni. Ez a két poszt volt amit mindenképp szerettem volna a lehető legbiztosabban megoldani az idei évre, a maradék pickeket részben BPA-ra szántam a további hiányposztokra.
House helyett Wisniewski-re fájt a fogam, amikor Ő kiment akkor meg Ayers lecsúszásában bíztam, de mindketten pár húzással előttem keltek el, így végül Davon-ra esett a választásom.
Jenkins és Jurrell Casey között is sokat vacilláltam, fogalmam nincs mi alapján döntöttem végül előbbi mellett 😊
Rodgers erős BPA volt a boardom szerint, nem tudtam kihagyni, a két hátsó körös OL helyett meg volt más terv is, de akkor már kellőképp részeg voltam, + az UDFA stratégiát sem szeretném lelőni, így erről nem is beszélnék 😛Rataxes
remélem most csak szopatsz
bameg,mindjárt sírok 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az jó, akkor bízom benne hogy hozzám kerül a 32. választás 😊Rataxes
aztan az mire lenne jo neked ?
udfan ugyanugy az eleje a szerencses mint a rendes drafton mivel lehet tudni
h kik mentek el a rendes drafton. es ne lepodj meg de iden is lesz jopar olyan arc
akik irl 4.-5. korosek lesznek nalunk meg sehol sincsenek.
na a 32. helyeddel az ilyenekrol pont lefogsz maradni es csipegethetsz a 6.-7. kor es az udfa hataran levo arcok kozul. magyaran pont a rendszer nagy elonyerol lennel kenytelen lemondani azzal h 32.nek majd 33.nak huzol.
mondjuk iden vicces lesz az udfa mivel rendes esetben vhova udfara elmeno arcot is erdemes lehet alairatni. iden meg annyi lesz az udfa ha joltom h akik nem keltek el nalunk de irl igen aztan viszhallas mivel liga es szakszervezet nelkul udfa jatekossal sem lehet szerzodni.Fake
IRL is fognak szerződni udfákkal, csak később. Persze azt beszoptuk, hogy nézegetni lehetne, hogy ki-kivel tárgyalgat :/
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ja igen, arról megint megfeledkeztem hogy IRL draft után lesz a mi UDFA draftunk (ami szvsz. nem annyira szerencsés)... Arra számítottam hogy a kis boardom alapján húzok majd hatalmas stealeket (rögtön kettőt egymás után) 😛 De így mondjuk tényleg más a szitu 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Az jó, akkor bízom benne hogy hozzám kerül a 32. választás 😊Rataxes
aztan az mire lenne jo neked ?
Fake
Sztem irónikus akart lenni 😊

- mégsem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az jó, akkor bízom benne hogy hozzám kerül a 32. választás 😊Rataxes
aztan az mire lenne jo neked ?
udfan ugyanugy az eleje a szerencses mint a rendes drafton mivel lehet tudni
h kik mentek el a rendes drafton. es ne lepodj meg de iden is lesz jopar olyan arc
akik irl 4.-5. korosek lesznek nalunk meg sehol sincsenek.
na a 32. helyeddel az ilyenekrol pont lefogsz maradni es csipegethetsz a 6.-7. kor es az udfa hataran levo arcok kozul. magyaran pont a rendszer nagy elonyerol lennel kenytelen lemondani azzal h 32.nek majd 33.nak huzol.
mondjuk iden vicces lesz az udfa mivel rendes esetben vhova udfara elmeno arcot is erdemes lehet alairatni. iden meg annyi lesz az udfa ha joltom h akik nem keltek el nalunk de irl igen aztan viszhallas mivel liga es szakszervezet nelkul udfa jatekossal sem lehet szerzodni.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Lockerért top 5-ös picked adniOrk
Sőt, Luckot.tenorx
az így nem jelentem ki mert nem biztos hogy tök utolsó leszelOrk
Luck se biztos hogy 1/1 lesz. 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Az jó, akkor bízom benne hogy hozzám kerül a 32. választás 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 771 — 49ers GM
Igen, így szokott lenni.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Az UDFA börze ilyen "kukac" szisztémával lesz lebonyolítva? (értsd. 2. körben megfordul az első kör sorrendeje, 1/32 után 2/1-re megint ugyanaz a csapat jön...)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes