GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 771 — 49ers GM
San Francisco 49ers:

Egyszerű volt a képlet, kellett egy QB, emellett pedig egy-egy DT és DE, valamint a támadófal közepébe emberek. Ez lett belőle:

1/13 Blaine Gabbert - kellett egy QB, és az idei nagy lutriból nekem ő a legszimpatikusabb. Jó, hogy nem sikerült többet adnom érte, elég volt ennyi feltrade is, de ha kinézek valakit, szeretem behúzni. 😊 IRL top 10 lesz, padozik egy évet és rendben lesz.

1/24 Cory Liuget - egyre feljebb mászik a boardokon, és őt kevésbé láttam 3-4-es DE-nek jósolva, ráadásul nem az a boom or bust típusú játékos, jó lesz a falam közepére Babineaux mellé

1/26 Danny Watkins - őt már nagyon régen kinéztem, aggódtam is, amikor elkezdett felfelé mászni mindenhol, de szerencsére be tudtam húzni. Lehet, hogy pár hely reach lesz, de nem érdekelt, kellett egy azonnal bevethető kezdő szintű guard.

2/7 Brooks Reed - megjött a DE is, Houstont direkt nem akartam, Reed IRL is ezen a környéken lesz szerintem, remélem, nem viszik 3-4-be.

2/25 Stefen Wisniewski - örültem, hogy idáig csúszott, mert ide már érdemes volt érte feljönni. Bár vannak újabban kételyek vele kapcsolatban, kb. a draft egyetlen olyan centere, aki snapet is tud adni, erősödnie kellene még, és akkor stabil kezdő lesz.

3/9 Clint Boling - innen szívem szerint lejjebb mentem volna, de nem jött ajánlat a pickre, így húztam egy univerzális emberkét. Kezdő talán nem lesz IRL, de mind T, mind G poszton sokat játszó csere igen, és ilyenből sem álltam túl jól.

5/23 Julius Thomas - akartam PS-re egy olyan TE-et, akiben benne van a potenciál, hogy Tony G jövő évi visszavonulása után Gronkowski mögött jó csere TE lehet. Őt is már régóta kinéztem, meglátjuk, mi lesz belőle.

7/3 Mike Mohamed LB - sosem volt még Mohamed a csapatomban, ha bukó, akkor elkergetem Medináig 😊

Összességében elégedett vagyok, Gabbert, Liuget, Watkins, Wisniewski és Thomas név szerint tervben volt, a célt, amit a draft előtt kitűztem, megoldottam, szerintem nagy reach nem volt benne.

Persze én is várom a szakért(ékel)őket!

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Kösz a választ, a hátrapakolódást természetesen belekalkulálom 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha valakit waiverről behúzok, azt utána ugyanúgy waivelhetem cap-bünti nélkül, mintha FA-ról hoztam volna vet. min fizuval, ugye? (gondolom hogy igen, de azért erősítsetek már meg 😊 )Rataxes
ja jolgondolod.
csak ennek azert nincs ertelme mert igy a semmiert hatrarakod magad a sorban.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ha valakit waiverről behúzok, azt utána ugyanúgy waivelhetem cap-bünti nélkül, mintha FA-ról hoztam volna vet. min fizuval, ugye? (gondolom hogy igen, de azért erősítsetek már meg 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ja, hogy az már draft után lesz? Az úgy nem az igazi... 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
+ az UDFA stratégiát sem szeretném lelőniRataxes
= aki az irl drafton leghamarabb kimegy 😛

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
de akkor már kellőképp részeg voltam, Rataxes
a sikeres draft lényege!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Na, ennek örülök 😊
Őszintén szólva egy Bowers/Carimi (még inkább Quinn/Carimi, de előbbi azért nem volt túl valószínű 1/11-re) páros volt betervezve, de Da'Quan kiestével meg kellett fordítanom a sorrendet, így sikerült a Smith&Kerrigan első kört összehozni. Ez a két poszt volt amit mindenképp szerettem volna a lehető legbiztosabban megoldani az idei évre, a maradék pickeket részben BPA-ra szántam a további hiányposztokra.
House helyett Wisniewski-re fájt a fogam, amikor Ő kiment akkor meg Ayers lecsúszásában bíztam, de mindketten pár húzással előttem keltek el, így végül Davon-ra esett a választásom.
Jenkins és Jurrell Casey között is sokat vacilláltam, fogalmam nincs mi alapján döntöttem végül előbbi mellett 😊
Rodgers erős BPA volt a boardom szerint, nem tudtam kihagyni, a két hátsó körös OL helyett meg volt más terv is, de akkor már kellőképp részeg voltam, + az UDFA stratégiát sem szeretném lelőni, így erről nem is beszélnék 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vikings draft 2011:

1/11. Tyron Smith, OT (USC)
1/18. Ryan Kerrigan, DE (Purdue)
3/1. Davon House, CB (New Mexico State)
4/30. Jarvis Jenkins, DT (Clemson)
5/22. Jacquizz Rodgers, RB (Oregon State)
6/30. Keith Williams, OG (Nebraska)
7/30. Jason Kelce, C (Cincinnati)

Ha valakinek van kedve értékelni ne tartsa magában 😊Rataxes
a két hátsó lineman nem túl valószínű, hogy hosszú karrier elé néz, és Quizz is kockázatos [5. körben belefér abszolút], de az első 4 pick az nálam nagyon ül. Szerintem mind beválik majd és a helyükön is érkeztek.
Mondjuk Kerriganért a feltrade túlzás volt, mert Houston is bent volt sokáig.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ed Bouchette mekkora seggnyaló lehet 😛 😂Rajna
😀 Thx, Mr. Obvious.. hagyjunk időt Mr. Soldadosnak, 2-3 hét múlva "újratárgyaljuk", meglátjuk, milyen irányból fúj majd a szél akkor 😛

Moffitt reach, és kabbe... Hagg dettó és no kabbe... Herzlich 😀 viszont Dent, sztem szép volt ott már.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nálam ez volt:

1/28 Martez Wilson, MLB - Nem hiszem, hogy télleg mlb lesz, de kb csak őt lehet elképzelni annak. Őt akartam tehát mindenképpen, pár napja tán faket sikerült beetetni, hogy nem, pedig igen. Ha 3-4-be kerül, eladom jövőre, idén sokat fog játszani, az fix.

1/31 Kyle Rudolph, TE - Nincs bajom Cooley-val, de a fizetése növekszik, így ha beválik Rudi, akkor el fogom adni őt is. Pats formációra megyek rá, luxus pick, de nincs más lyukas poszton, így megtehetem. 😉

2/29 - trade for Lions '12/2. - 2/27-nél még bent volt Titus és Stanzi is, végül egyik se maradt meg 😀 attól nem félek, hogy a Lions bejut a divkörbe, ergó jó üzlet volt.

4/21 Robert Sands, S - Predator nagy kedvencem, buta és nagy, így sokan hümmögnek miatta, majd meglátjuk. Minden safety szar szerintem, így nem nagy kockázat. Sash, Deunta és ő jöhetett szóba, reméljük büntet majd.

5/11 Kendric Burney, CB - hatalmas király ballhawk, a pályán kell villogni, nem a konditeremben bumburnyákok. Idén korrekt 5. számú CB lesz, szóval nagyon izgulni nem kell miatta, később majd többre viszi érzésem szerint. Tarrant volt a másik corner, aki tetszett volna.

5/25 Stevan Ridley, RB - nem kell futó, de ha tényleg olyan jó erőben lesz, mint azt több ízben beharangoztuk, akkor elfér. Bernard Scottal megküzdenek a 3rd RB helyért, attól függően, hogy a Bengals mit csinál a héten.

5/27 Charles Clay, FB/TE - 3rd TE posztra simán megéri egy személyes kedvencet hozni, arra a kevés FB feladatra is beállhat, ha Gronko nem válna be. Sok hasznát sajna még így sem tudom venni, pedig tehetséges.

5/33 Tim Barnes, C - akartam még egy linebackert itt az 5. körben, Irvinget vagy Herzlichet, de nem maradt normális. OL-ben kurva erős vagyok, de a depth kifogyott, 1 rookie elfér Saturday mögött. Van esély rá, hogy IRL hamarabb kimenjen, Bunting speciel 3. körre írja, legyen így.

6/12 DeAndre Brown, WR - csúszott, dehát nem véletlen. Fene tudja mennyit jelent az a lábtörés, tavaly is kihagyta a fél szezont. Ha megheggesztik a testét, akkor persze megbassza az összes védőt egy kiló kenyérrel, de kockázatos pick. Kurva sok WR van, akit kedvelek, így órákig húztam a döntést, hogy ki legyen az alany.

7/29 John Clay, RB - Wujciak kiment, el se hittem. Idénre egy PS kinéz neki, ez 100%. Én azért titkon remélem, hogy Clay is lehet hasonló dózer mint Blount, és ha igen, akkor én vagyok itt a császár megint.

7/38 Darvin Adams, WR - Harrist akartam, de Braxa kivitte az előző pickemnél, így Adams fő vetélytársa Friday volt, de végül őt hagytam undraftednek mert nem tudtam mit írjak posztnak 😀 Darvin nagyobb eséllyel lesz NFL pro, mint a sleeper kedvenceim (Binns vagy Kris Adams), így itt a józanész döntött.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Ed Bouchette mekkora seggnyaló lehet 😛 😂

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Aszondjahogy:

1/23: Mallett. Alapvetően QB/BPA volt ide betervezve, Newton majdnem lecsúszott, őt akartam mert kell a rosszfiú. Így viszont behúztam Mallettet, nem volt ezzel gond, remélem franchise QB lesz valahol. Ha reach akkor reach, köv pickem 3. körös compensatory volt akkorra semmilyen QB nem maradt volna.

3/35: Kendricks. Csúszott ahogy a TE-k szoktak, szerintem nagyon jó lesz, a apsszjátékba úgyis kell nekem eléggé, félig-meddig receiver lesz, lehet, hogy négy TE-vel nyitom a szezont.

4/38: Niles Paul. Talán kicsi reach, de fene tudja. Sokkal jobb WR már nem volt benn, Shortson gondolkodtam még de Barden után inkább valami jobb sulit választottam. Mindegy, ötödik WR-nek el fog menni.

7/23: Matt Szczur. Hát ez nem én voltam ugye, de megérdemeltem. Megy waiverre nyilván 😊 eggyel több UDFA kell majd a PS-feltöltéshez, nem katasztrófa.

Összességében nem volt ez rossz. Nagyjából összehoztam amit akartam, nem a draftra építek de ez látszik is.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tampa Bay Kalózok.

1/1. Patrick Peterson, CB (LSU) Az első mindig susmusra ad okot, ki húzott volna mást jobbat szebbet. Szerintem egy JoJo - PP tengely elég jól fest majd.

1/29. Marvin Austin, DT (North Carolina) Kimentek a targetjeim, de Austinnal terveztem csak pár hellyel később. Más is nagyon nézegette, nem volt kérdés. Nincs leharcolva, erős és jó játékos.

2/2. for 2012/1 Detroit Lions Trade Tenornak sokat köszönhetek a mai nap. Lehet kicsit olcsón adtam, de nem bánom. Ennek Kristof is nagyon örülhet, ugyanis a target Leo Henkerson volt. Így két emberrel is jó arc lehettem.

2/6.for 2/15+ 6/26+ 2012/4 Green Bay Packers. Ez is vicces trade, ez időben öten kerestek második körös pickért. Odaadtam, végül is nyertem egy jövő évi használható picket ezen+ egy idei kedvenc jöhet a hátsó körökben.

2/14. Andy Dalton, QB (TCU) Lehet mosolyogni, minek egy ilyen Tebow mellett, az is lehet csak a harmadik körben megy el, de Dalton nagyon sokat tud a fociról, ha jó helyre kerül kezdő irányító lesz és ennyire ronda vörös játékosom még nincs. (Bailey is jó lett volna, tőle is menekül a tükör)

2/15. Marcus Gilbert, OT (Florida) Reach. Lehet érte savazni. De aki látta játszani kedveli. Aki látta a combineon, pro dayen az tudja van benne potenciál bőven. Nem lett volna meg egy körrel később.

2/19. Stephen Paea, DT (Oregon State) Sokan nem kedvelik, én nem tartozom ezek közé, erős ha megindul minden összedől. Kedvelem őt.

3/3. Kendall Hunter, RB (Oklahoma State) Kiment Moch aki a target volt és szerintem nagy jövő előtt áll. Hunter pedig a harmadik kedvenc RB- m volt a drafton, kíváncsian várom mit alkot és hova viszik el.

3/6. Greg Romeus, DE (Pittsburgh) reach. Ő egy évvel ezelőtt elsőkörös prospect volt, majd jött a sérülés. Nagyon jó játékosnak tartom, bízom benne más is.

3/14. Greg Little, WR (North Carolina) Ha nincs Henk, jön Little. Nagyon technikás, rendkívül jó WR karakterproblémákkal és kihagyott utolsó évvel. Ha nem tiltják el, nem harmadik körös lenne. Nagyon komoly potenciál van benne, simán kezdő szint.

3/28. Taiwan Jones, RB (Eastern Washington) Jones száguld felfelé a listákon, nagyon gyors veszélyes RB. Örülök hogy nálunk kergetik majd.

5/26. Cecil Shorts III, WR (Mount Union) small school player kezdő potenciállal és brutális számokkal minden szezonjából.

5/32. Jah Reid, OT (Central Florida) Az egyik kedvencem a drafton, atletikus kemény T kezdő potenciállal.

6/2. Bruce Miller, DE (Central Florida) Szintén kedvenc, kétszeres Conference-USA Defensive Player of the Year. 4 év 36 sack Nekem ennyi elég is lesz.

6/20. Alex Wujciak, MLB (Maryland) szintén kedvenc játékos, impozáns statisztikákkal.

7/1. Nate Williams, S (Washington) a washingtoni hentes.

Összességében eredményes draftnak érzem, kevés a sexy pick, de sokat erősödött a csapat.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Köszi srácok Szczurt,Rajna
😀 😀 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Köszi srácok Szczurt, elmélyedtem cikkolvasásban és bealudtam, most ébredtem fel, sorry.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1/14 JJ Watt
Ott tatongott egy irgalmatlan lyuk a vedekezofalam bal oldalan. Csak remenykedtem benne h Watt eler idaig de amikor lattam h eler a legnagyobb orommel huztam be. Mar csak azert drukkolok h irl ne keruljon 3-4be es akkor elegedett lehetek.

2012/1 BUF + 2012/4 BUF + 2012/5 BUF = 1/32 = 2012/1 MIA + 2012/3 MIA
Fokepp 2 dolog miatt szereztem be a picket. Martez Wilsonon elgondolkodtam vna, ha meg bent van akkor Aaron Williamst pedig gondolkodas nelkul huzom be. Mivel mindketto kiment es alternativakent Cobb es Sherrod maradt de kozben briareos jo ajanlatot tett ezert ugy gondoltam nem baj ha ezt a picket elboltolom.

3/5 Chimdi Chekwa
Ezt utolag en sem nagyon ertem. Magyarazat h kellett dime CB es eleg sokat kivittunk az elejefele.
3/5re elegge raw huzas tan egy korrel kesobb lenne inkabb a helye de en sok fejlodesi lehetoseget latok benne es azert nem egy Sean Smith-fele lepegeto exkavator hanem sokkal ruganyosabb. Zonaban jo lehet bar annyira azert nem szerel jol. Meglatjuk. Mondjuk meg mindig boldogabb vagyok most vele mintha behuztam vna 40. WRnek Littlet esetleg DT utanpotlasnak Nevist v Poweot hiaba jobb jatekosok jelenleg Csekvanal.

3/24 Mason Foster
Erosen BPA jellege volt de szuksegem is volt egy hasonlo jatekosra hisz nincs kozepso linebackerem es sztem kifogom ott probalni. Ha esetleg ez a project kudarcba fulladna akkor meg megvan Farrior utodja ezt a picket utolag sem valtoztatnam meg hiszen a 3. kor vegen azert mar nem termeszetes egy kezdojatekos kivalasztasa.

4/4 Jordan Cameron
Felultem a kosarasokbol lett TEk bandwagonjara. 4/4re teljesen vallalhato pick plusz ugye Pitta volt eddig az egyetlen TE a keretemben tehat need is volt. Azert is huztam mert nem olyan poszton szerepel ahol ne lehetnek eleg turelmes vele szemben megha menet kozben eredmenyeket akarok iden mar a csapatomtol.

5/5 Jurrell Casey
Neztem mar 1.5 kor ota h nem viszi ki senki. Suh mellett pedig az oskovulet Jamal Williams van meg Tony Brown aki szinten nem lesz fiatalabb. Korabban meditaltam Poweon es Nevisen is es 5. korben mar belefert nekem. Vagy kikurtam az ablakon egy 5. koros picket v talaltam vele egy 1 gap szornyet ha igaznak fognak bizonyulni a scout reportok.

5/24 Shiloh Keo
Retek a S osztagom. Valakit mindenkepp akartam a kesoi pickjeim egyikevel hozni hatha bevalik alapon.
Keo szimpatikus sportember es hawaii/szamoai arc vmint spec teamben is hasznos lehet. Meglatjuk.

7/5 Jamie Harper
Lynch moge hatha bejon alapon itt mar megtehettem h huzzak egy futot. Harper tipikusan az a pick akiben sztem megvan a lehetoseg h egy jo csere szintet elerjen az NFLben de ha nem hat bumm.

2 dolgot sajnalok a draftban. Cobb es Herzlich jatekat nagyon szeretem es legalabb az egyiket beakartam szerezni. Mint mondtam mar kisebb ketsegeim vannak Csekva huzassal kapcsolatban foleg mert egy eleg ertekes picket lottem el ra viszont azon kivul eleg jol es a legkritikusabb posztokra huztam. Magamnak egy Bt adnek.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Azt azért úgy bírom hogy ilyenkor mindenki mindig milyen faszán vállon veregeti magát. 😛Döme
ez az a 5 nap, mikor tényleg elhiheteted magadról hogy jó lennél nfl scoutnak isJJ
így van,de nem baj
van honnan pofára esni 😀

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 895 — No es importante
Azt azért úgy bírom hogy ilyenkor mindenki mindig milyen faszán vállon veregeti magát. 😛Döme
ez az a 5 nap, mikor tényleg elhiheteted magadról hogy jó lennél nfl scoutnak is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
1/15. Baltimore Ravens (from Panthers, 49ers): Aldon Smith, DE (Missouri)
13 embert néztem ki, ebből 3 maradt, mire ehhez a pickhez jutottunk... ebből Aldont választottam, mint legfontosabb posztra húzható embert. Leírhatatlanul nagy tehetség... ha bust lesz, hát szopó... de fizikálisan neki a legjobbak a tulajdonságai az egész DL classból. (Ezt másnap, józanon is tartom 😛 itt még amúgy is az voltam 😛)

1/22. Baltimore Ravens (from Falcons, Redskins): Cameron Newton, QB (Auburn)
Ez már majdnem pofátlanság... ő is benne volt a "piszkos 13"-ban... és miután senkinek sem akarózott behúzni őt, föltradeltem érte, egy idei, és egy jövő évi 2. körös pickért... GIGASZTÍL potenciális 1/1 QB 5 évre 1.87 milláért. (Bár azt tudjuk, QB-khoz nagyon értek 😀)

2/31. Baltimore Ravens (from Panthers, 49ers): Akeem Ayers, OLB (UCLA)
Próbáltam eltradelni a választás jogát (ezt is), de lehet jobb is, hogy nem sikerült... BPA választás volt, abból is egyértelmű (1.kör végi játékosnak értékeltem), megpróbáljuk betanítani 4-3 LB-nek.

3/12. Baltimore Ravens (from Patriots, 49ers): Luke Stocker, TE (Tennessee)
Szintén BPA, 2. TE lesz, for now... sztem a legjobb TE amúgy az egész classban (ő és Rudi kapott nálam 2. körös érdemjegyet...)

4/13. Baltimore Ravens (from Falcons, Chargers, Seahawks): Bilal Powell, RB (Louisville)
Talán reach, bár én 4. kör eleji futónak értékeltem... nem elhasznált futó, és kívül/belül is meg tudja oldani az adott szituációt.

4/23. Baltimore Ravens (from Falcons, Patriots): Delone Carter, RB (Syracuse)
Ő inkább belső futó.. úgy gondoltam, ráduplázok a RB posztra (Mathews mögé, egy 2. számú splitcarrys futónak, valamelyikük csak beválik.)

5/16. Baltimore Ravens (from Rams, Broncos): Buster Skrine, CB (Tennessee-Chattanooga)
Nálam 4. körös prospect.. való igaz, hogy a sebességéből él, de nem fordul annyira gyengén/lassan, mint sokan hinnék... középső körös CB prospect - ha beválik, már siker - de nem fogjuk rögtön bevetni.

6/4. Baltimore Ravens (from Chiefs, Seahawks, Browns): Cedric Thornton, DT (Southern Arkansas)
Korábban is akartam DT-t, sztem Thornton itt már steal.. de kezdeni nem fog. Meglátjuk 1-2 év múlva mire jut.

7/24. Baltimore Ravens: Karl Klug, DL (Iowa)
Dwayne Harrist néztem ki, és ez nagyon fáj... ezért húztam még egy csupaszív DL embert inkább. Valszeg bust, 1 évet mindenképp PS-en tölt, meglátjuk IRL mire megy az idő alatt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 720 — Sworn to the Black
Azt azért úgy bírom hogy ilyenkor mindenki mindig milyen faszán vállon veregeti magát. 😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
így utólag kicsit megbántam a draft előtti cserét, mert csak Pouncey miatt volt, de a többi emberemet nagyon gyönyörűen húzogatták ki előlem. Marecic ordas reach, de ezt az egy picket leszarom kellett és kész

JJ: Thomas Keiser miért a Stanford szégyene?Fucu
ő miatta nem lesz meg a 100%-os graduation arány 😛

Pinkston amúgy az idei draft Capers-eJJ
kettőből egy csak bevállik 😛

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Majd még május 1-ig kivagdosom a felesleget 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Adam8, azt ugye tudod, hogy 1 udfa-t húzhatsz összesen, mert elérted a 80 főt? 😊

szerk: tudodHöri
Ez így nagy 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Adam8, azt ugye tudod, hogy 1 udfa-t húzhatsz összesen, mert elérted a 80 főt? 😊

szerk: tudod