GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 227
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Idén én biztos túllőttem. 😕 Sajnálom. Azért emeltem az áraimon, mert tavaly én voltam a túl jó szívű, de sajna ezek szerint most túllőttem a célon, ezért sorry.

Másrészt ha tetszik, ha nem a backup QB nem vetmin-ért játszik, hanem kb 2-3 millióért. Ez egy ilyen poszt.Soldados
Soldi, betettem az én hosszabbításos listámat, nem volt rajta back-up QB. 😊

Egyébként meg nem a sajnálkozás miatt írtam, túlélem, nem akartam túlfizetni senkit, hanem a tendencia miatt. A cap kb. 8%-kal emelkedett, kíváncsi leszek, hogy a meghatározott fizetések mennyivel nőttek tavalyhoz képest.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Idén én biztos túllőttem. 😕 Sajnálom. Azért emeltem az áraimon, mert tavaly én voltam a túl jó szívű, de sajna ezek szerint most túllőttem a célon, ezért sorry.

Másrészt ha tetszik, ha nem a backup QB nem vetmin-ért játszik, hanem kb 2-3 millióért. Ez egy ilyen poszt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Somos, ha tudsz 5-6-8 veterant kukazni, akkor lehet.
QB-val meg nem erdemes hosszabbitani.. draftolni kell, aztan imadkozni.. majd ujra draftolni.Igor
Pont nem az 5-6 sztárral (köztük a QB-val) van a baj, hanem a nagy átlaggal. Nálam is befér pár nagy fizu (Briggs, Ruud, Gonzo, Carey, stb.), ezzel nincs is gond. De nem kereshet minden játékos, aki már 8 meccsen kezdett, 3 milla felett.somoskovig
Asszem ilyesmit irtam en is egy hete, hogy ezekkel szvsz nem eri meg hosszabbitani?
Jobb, ha kiengeded a piacra..

Vagy a masik opcio, amit en probaltam csinalni tavaly/iden, hogy maximum evrol evre tervezel, es bizony kenytelen vagy eltradelni neha a sztarokat is.
Ez se fog sok embernek izleni.. de hat ez van. (aztan remenykedni, hogy a 2013-as capre majd visszavonulnak egy-ketten.. vagy valakinek kell Vince.)Igor
Ja, csak ennek semmi köze az IRL-hez, hogy csapatonként a kezdő keret egyharmada FA-piacra megy és évente cserélődik.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Hát amikor kérdeztelek valami 1+2t akartál Campbellért.tenorx
Es Pettigrew nem er kb. ennyit? Olcso (es sztem elit) TE, harom evre, hianyposztra jott, ez nekem megerte..
Ha talalok idealis jatekost, egy adott posztra, kevesebbet kerek mind draftpickbol.. mert a pick mindig kockazatosabb (lasd Brohm..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Hát amikor kérdeztelek valami 1+2t akartál Campbellért.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Bazz Igor, hogy ennyiért eladtad Campbellt. Shame on you!tenorx
Na sirjal te is egy sort akkor.. miert, mit adtal volna? :rolleyes:
Lassan en vagyok a hibas, hogy korrekt modon tradelek a sok lehuzo kozott 😂

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Bazz Igor, hogy ennyiért eladtad Campbellt. Shame on you!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Somos, ha tudsz 5-6-8 veterant kukazni, akkor lehet.
QB-val meg nem erdemes hosszabbitani.. draftolni kell, aztan imadkozni.. majd ujra draftolni.Igor
Pont nem az 5-6 sztárral (köztük a QB-val) van a baj, hanem a nagy átlaggal. Nálam is befér pár nagy fizu (Briggs, Ruud, Gonzo, Carey, stb.), ezzel nincs is gond. De nem kereshet minden játékos, aki már 8 meccsen kezdett, 3 milla felett.somoskovig
Asszem ilyesmit irtam en is egy hete, hogy ezekkel szvsz nem eri meg hosszabbitani?
Jobb, ha kiengeded a piacra..

Vagy a masik opcio, amit en probaltam csinalni tavaly/iden, hogy maximum evrol evre tervezel, es bizony kenytelen vagy eltradelni neha a sztarokat is.
Ez se fog sok embernek izleni.. de hat ez van. (aztan remenykedni, hogy a 2013-as capre majd visszavonulnak egy-ketten.. vagy valakinek kell Vince.)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Somos, ha tudsz 5-6-8 veterant kukazni, akkor lehet.
QB-val meg nem erdemes hosszabbitani.. draftolni kell, aztan imadkozni.. majd ujra draftolni.Igor
Pont nem az 5-6 sztárral (köztük a QB-val) van a baj, hanem a nagy átlaggal. Nálam is befér pár nagy fizu (Briggs, Ruud, Gonzo, Carey, stb.), ezzel nincs is gond. De nem kereshet minden játékos, aki már 8 meccsen kezdett, 3 milla felett.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Somos, ha tudsz 5-6-8 veterant kukazni, akkor lehet.
QB-val meg nem erdemes hosszabbitani.. draftolni kell, aztan imadkozni.. majd ujra draftolni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
...somoskovig
Egyet értek, méghozzá azért, mert nyilván, még ha a kezdőket is nézzük, kell a fizetés rendesen, hogy ott tartsd. Főleg, ha jó kezdőről van szó, aki esélyes több csapatnál is. Viszont azzal az elmélettel, hogy "backuppal nem éri meg hosszabbítani" nem értek egyet, mert azért a stabil backup játékosokat szerintem meg szokták tartani a csapatok, és nem cserélődik ki párévente a komplett csapat. Nálam leginkább tavaly Troy 2 milla körüli értéke baromisok volt. Most kapott egy 2.5-3 közötti értéket, ami már reális, tekintve az idei produkcióját. De hogy tavaly, kb. 1 kezdőként, 4 összes meccs után mire kért annyit, azt nem értettem.

Mondjuk idén szerintem az én játékosaim reálisan lettek kb. belőve, (R.Smith és Casont nemtom még) de akkoris, szerintem túl vannak értékelve a backupok, és nem azzal kellene FA piacot növelni, hogy a backupok totál kicserélődnek, és mindenki máshol játszik. Főleg, hogy szerintem FA-n közel sem kapnak annyit, mint amennyit kérnek, vagy annyit, amennyit ajánlott a GM, mivel pl. egy full backup QB-nak, alig több, mint nulla játéktapasztalattal (tavaly Troy) soha senki nem fog 2 millát fizetni.fetomy
tavaly pont ugyanezen ment a vita, csak akkor én voltam a fő hangadó 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...somoskovig
Egyet értek, méghozzá azért, mert nyilván, még ha a kezdőket is nézzük, kell a fizetés rendesen, hogy ott tartsd. Főleg, ha jó kezdőről van szó, aki esélyes több csapatnál is. Viszont azzal az elmélettel, hogy "backuppal nem éri meg hosszabbítani" nem értek egyet, mert azért a stabil backup játékosokat szerintem meg szokták tartani a csapatok, és nem cserélődik ki párévente a komplett csapat. Nálam leginkább tavaly Troy 2 milla körüli értéke baromisok volt. Most kapott egy 2.5-3 közötti értéket, ami már reális, tekintve az idei produkcióját. De hogy tavaly, kb. 1 kezdőként, 4 összes meccs után mire kért annyit, azt nem értettem.

Mondjuk idén szerintem az én játékosaim reálisan lettek kb. belőve, (R.Smith és Casont nemtom még) de akkoris, szerintem túl vannak értékelve a backupok, és nem azzal kellene FA piacot növelni, hogy a backupok totál kicserélődnek, és mindenki máshol játszik. Főleg, hogy szerintem FA-n közel sem kapnak annyit, mint amennyit kérnek, vagy annyit, amennyit ajánlott a GM, mivel pl. egy full backup QB-nak, alig több, mint nulla játéktapasztalattal (tavaly Troy) soha senki nem fog 2 millát fizetni.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Marion Barber III RB 3300000 3500000 3700000 5700000

bunti: 660k (2011); 700k (2012); 740k (2013); 1,140k (2014)

Ez kvra megerte nekem tavaly FA kor vegen... Delonso-nak, nem felejtem el

Nekeeeeem? Én simán cutoltam őt. Max licitáltam érte kicsit, nade egy exjátékosom csak megpróbáltam visszahozni.Delonso_
Tudom.. en vagyok a nagyobb balfek hogy tullicitaltalak aztan.. csak remlik, hogy veled harcoltam ott a vegen.
De hat en is joval tobbet vartam tole... 😕

Van ez igy.. mindenki csinal baromsagokat. (es nehany GM meg kepes be is ismerni 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Marion Barber III RB 3300000 3500000 3700000 5700000

bunti: 660k (2011); 700k (2012); 740k (2013); 1,140k (2014)

Ez kvra megerte nekem tavaly FA kor vegen... Delonso-nak, nem felejtem el

Nekeeeeem? Én simán cutoltam őt. Max licitáltam érte kicsit, nade egy exjátékosom csak megpróbáltam visszahozni.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Nem sírok, mert mindenki megmarad, csak szerintem a dolog célja nem az, hogy mindenkit baszottul túl kelljen fizetni.somoskovig
akkor mi?Szegecs
Nem tudsz így csapatot építeni, hogy nem tudsz 2-3 milla alatt, reális áron hosszabbítani a normális szintű játékosokkal. Nem bír el egy csapat 53-as kerete 5-6 sztárt, 10-20 normális kezdőt meg 30 backupot így. Arra meg nem lehet építeni, hogy mindig telehúzod jó játékosokkal a csapatodat draftról, meg találsz 10 FA-t vet. minimumért, akik beválnak.

Én a realitást hiányolom a dolgokból. Ugye 70%-kal számolunk, Wright mondjuk mikor kapna IRL 5 millát évente nickelként? Beírtam a játékosaimhoz a kommenteket, indokold meg, hogy Te mennyire saccolnád őket.

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Nem sírok, mert mindenki megmarad, csak szerintem a dolog célja nem az, hogy mindenkit baszottul túl kelljen fizetni.somoskovig
akkor mi?


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Nem sírok, mert mindenki megmarad, csak szerintem a dolog célja nem az, hogy mindenkit baszottul túl kelljen fizetni.somoskovig
Meg egy ilyen allitas, es ki leszel rugva a bizottsagbol.. szegyent hozol a Rosenhaus nevre 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Nem sírok, mert mindenki megmarad, csak szerintem a dolog célja nem az, hogy mindenkit baszottul túl kelljen fizetni.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
Rosenhaus ne sirjon... 😛

Yanda backup lesz valoszinuleg, mit pattog ennyi penzert.. 😛 Grimes-ra meg igencsak kivancsi leszek... 😊
Tobbieknek puszi-pacsi, megvan a csapat magja.

Evet novelni/csokkenteni lehet 2. ajanlatnal?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 758 — 49ers GM
Na, azért ez elég viccesre sikerült. Mondjuk szerencsére a 6 hosszabbításból 1 élő szerződés volt, 4 meg RFA, szóval nincs gáz, de nagyon kíváncsi leszek az árakra, elég csúnya elszállások vannak szerintem.

Terrell Thomas minimum 4,5 millát akart, amivel a 9. legjobban fizetett CB lenne. Remélem, ratingben is top 10-es lesz... 😛

Hester 1,6 milla feletti fizut akar, ez konkrétan a 4. legjobb FB fizu lenne...

James Anderson 1 kezdő szezon után 2,4 milla felett akar keresni, ezt még talán meg is értem.

Wright, aki sikeresen nickel CB-vé küzdötte le magát Clevelandben, mi a faszra akar majdnem 3 millát?

Dashon Goldson dettó, bár ő legalább kezdő, volt egy jó éve, idén elég közepes volt, de még ez is talán érthető.

Mikell 31 évesen szintén top 10 safety fizetést akar, majdnem franchise tag értéket...

Szóval nem csoda, hogy én szinte mindenhol alacsony összeggel estem ki, kicsit eldurvult ez a Rosenhaus-sztori a kibaszottul túlértékelünk mindenkit irányba szerintem.

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Sitton egész olcsó volt


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
No látom a tavalyi kegyes menedzser mivoltom után idén meg túllőttem a célon. 😕 Jövőre most már illene középre helyezkednem.

Tibi: péntek délután küldöm az én hosszabbításaimat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 712 — Sworn to the Black
jövőre megírja haromt mindenkinek válaszímélben aztán nem lesz parádé, hogy ki hányadszorra tudja meg az eredményt 😛

amúgy volt egy "Döme-féle draftpick value chart", az nincs meg valakinek véletlenül?fetomy
De, nekem. 😛

http://nfl.hu/gmgame/ADV.xls
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Na most hogy lett ez hirtelen az én hibám?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
le kell váltani haromtot mert türelmetlen. 😊
2 napig kellett volna titokban tartani az eredményt, nem nagy dolog.
ha pedig tenorx sipítozik, akkor elküldeni a halál faszára, ez se nagy meló