GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 174
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Randy Moss, future HOF WR továbbra is vihető zacskó szotyiért! 😊Stez
azt hallottam, hogy a Cut nevű csapat érdeklődik irántaSzegecs
nem vágom ki, az fix

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
van pár érdekes,Stez meg belehúzott
Charlest én többért hoztam volna,pedig kb utolsó needem a RB,mi vitt erre Fucu? 😊Newman
kell a jövő évi 1/1



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Randy Moss, future HOF WR továbbra is vihető zacskó szotyiért! 😊Stez
azt hallottam, hogy a Cut nevű csapat érdeklődik iránta


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Randy Moss, future HOF WR továbbra is vihető zacskó szotyiért! 😊

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
van pár érdekes,Stez meg belehúzott
Charlest én többért hoztam volna,pedig kb utolsó needem a RB,mi vitt erre Fucu? 😊

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Én terveztem Bryant cap hitjével, és ha az a döntés, akkor be is írom majd természetesen.

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
én azt sem értem, hogy miért tértünk el a jól bevált hivatalosan bejelentős visszavonulástól


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Én ezért kérdeztem rá, hogy hogyan legyen, a Höri által beírtak szerint cselekedtem.somoskovig
Ezt ertem.. csak az eredeti elgondolas megint joval messzebbre ment.. erdemes lenne atbeszelni, mert jonnek a kiskapuk, aztan meg az egyebek.
Es gyorsan kivagtad, biztos ami biztos... 😛 persze eleg sanszos, hogy en is igy tettem volna, ha mar hulye lettem volna atvenni. De mas egy 37 eves DE-t kivagni, aki nem kerult egy evig rosterre, mint egy 29 eves WR-t, szvsz.

Na most, nalam ott van egy Nick Harper aki semmit nem jelentett be, detto FA (o meg talan campbe se volt tavaly nyaron 😀), de a roster statusa active + van egy UFL all-starom Grady Jackson szemelyeben + van meg 2-3 emberem limboban (foleg Masonra varok.. ha visszavonul, o lesz a retire.)

Jo lenne letisztazni kit, hogyan vaghatok ki 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na ha ez igy van, akkor külön örülök, hogy M.Lewis, a maga kb. 6 millájával játszott idén 2 meccset, és igaz hogy 6345. SS-ként, de rosteren van, igy nem lehet visszavonultatni.. Az meg csak különbónusz, hogy a Dockery-Pashos-Lewis trió keresett összesen vagy 18 millát, miközben volt idén kb. 14 meccsük összesen, amiből kb. 4 kezdő van...
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 735 — 49ers GM
Én ezért kérdeztem rá, hogy hogyan legyen, a Höri által beírtak szerint cselekedtem.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
azon néztem egyet, hogy a visszavonulók átlagéletkora kb. 28 lehet 😀
Sőt, most jut eszembe, hogy tőlem meg visszavonult Glen Kávé, aki még lejjebb húzza 😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Tisztazzuk a visszavonulasra vonatkozo szabalyokat! Most akkor, amit Hori beirt aszerint? Akkor min. egy kiegeszitest a szabalykonyvbe, pls.
Sztem Bryant-et, 29 evesen eleg meresz szvsz.. annak ellenere, hogy most egy szezont kihagyott.Igor
aki hivatalosan nem jelentette be visszavonulását, azt nem lehet visszavonultatni
emlékszem ugyanez volt nálam McAllisterrel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — Once you play God, you're gonna crumble one by one...
Tisztazzuk a visszavonulasra vonatkozo szabalyokat! Most akkor, amit Hori beirt aszerint? Akkor min. egy kiegeszitest a szabalykonyvbe, pls.
Sztem Bryant-et, 29 evesen eleg meresz szvsz.. annak ellenere, hogy most egy szezont kihagyott.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Soldi valamit elírtál a draft trackernél, nálam az 1/28 volt, nem az 1/26.tenorx
nálam volt az 1/28, egészen a mai cseréigJJ Tiller
csak nem PP a célpont? 😛
meglepő lenne rettenetesen 😀haromt
nem árulok zsákbamacskát, két égető hiányposztom van, a CB és a DT, ergo PP-t vagy Fairley-t fogom behúzni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Soldi valamit elírtál a draft trackernél, nálam az 1/28 volt, nem az 1/26.tenorx
nálam volt az 1/28, egészen a mai cseréigJJ Tiller
csak nem PP a célpont? 😛
meglepő lenne rettenetesen 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Soldi valamit elírtál a draft trackernél, nálam az 1/28 volt, nem az 1/26.tenorx
nálam volt az 1/28, egészen a mai cseréigJJ Tiller
Epic fail, egész offseasonban 1/28ról tudtam.
Akkor fetomyhoz az 1/26 megy természetesen a Laurinaitis trade kapcsán.tenorx
beleegyezem a módosításba... 😀 Ez a nap tömve van jó hírrel szuper 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Soldi valamit elírtál a draft trackernél, nálam az 1/28 volt, nem az 1/26.tenorx
nálam volt az 1/28, egészen a mai cseréigJJ Tiller
Epic fail, egész offseasonban 1/28ról tudtam.
Akkor fetomyhoz az 1/26 megy természetesen a Laurinaitis trade kapcsán.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Soldi valamit elírtál a draft trackernél, nálam az 1/28 volt, nem az 1/26.tenorx
nálam volt az 1/28, egészen a mai cseréig


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 263 — Wrath of Khan
Soldi valamit elírtál a draft trackernél, nálam az 1/28 volt, nem az 1/26.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
az éves köcsög díjat már most behúzta stez.haromt
juhhúú, akkor már csak SB-t kell nyernem 😊
bár én személy szerint CJ2K-s traden kívül semelyiket sem találom durvának, sőt némelyiknél még sokat is adtamStez
de az olyan hogy amiatt ki kéne baszni jocit. ennyi erővel akkor adja oda a franchise-t a semmiért. én se vagyok annyira a vétó mellett de azért lehetne bőr a pofádonharomt
CJ2K elviszi a hátán a csapatot
még a fos Giantset is kb, 800K-s fizetés, egyértelműen megmondtam, hogy irreálisért mehet.. Ami ergó Harvin-árat jelent, hát simán megadta.. Ha neki ennyit megért, ő tudja. De ha az ölembe hullik egy ilyen ajánlat, nem fogom visszautasítani

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az éves köcsög díjat már most behúzta stez.haromt
juhhúú, akkor már csak SB-t kell nyernem 😊
bár én személy szerint CJ2K-s traden kívül semelyiket sem találom durvának, sőt némelyiknél még sokat is adtamStez
de az olyan hogy amiatt ki kéne baszni jocit. ennyi erővel akkor adja oda a franchise-t a semmiért. én se vagyok annyira a vétó mellett de azért lehetne bőr a pofádon
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
az éves köcsög díjat már most behúzta stez.haromt
juhhúú, akkor már csak SB-t kell nyernem 😊
bár én személy szerint CJ2K-s traden kívül semelyiket sem találom durvának, sőt némelyiknél még sokat is adtam

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊))))))))) CJ & CJ co....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az éves köcsög díjat már most behúzta stez.
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
2010-es pickeket trédelünk?
ejjj


The response must be equal to the threat.