NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
Spigo New England Patriots 1 118 — Patriots GM
A waiver sorrend mennyire up to date?
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
@kristof, @kristóf17, @Rataxes Ha csak nincs valami adminisztrálatlan roster move vagy el nem rontottam valamit, akkor ti jelenleg cap limit felett vagytok, várom intézkedéseteket ez ügyben.
vassadi
Este intézem a Pratt szerződéssel együtt, köszi hogy szóltál!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
@kristof, @kristóf17, @Rataxes Ha csak nincs valami adminisztrálatlan roster move vagy el nem rontottam valamit, akkor ti jelenleg cap limit felett vagytok, várom intézkedéseteket ez ügyben.
vassadi
Így-így. Tökéletesen csináltad. Mikorra kell alámenni? Addigra meglesz a dolog.
kristóf17
Úgy most. 😀 Ilyenkor már nem lehet cap limit fölé menni; gyakorlatilag egy időben azzal a tranzakcióval, ami limit fölé visz, jönnie kellene annak a roster move-nak is, ami visszahoz alá.
vassadi
Pff, de gázak vagyunk. Estig meglesz akkor, köszi!
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
@kristof, @kristóf17, @Rataxes Ha csak nincs valami adminisztrálatlan roster move vagy el nem rontottam valamit, akkor ti jelenleg cap limit felett vagytok, várom intézkedéseteket ez ügyben.
vassadi
Így-így. Tökéletesen csináltad. Mikorra kell alámenni? Addigra meglesz a dolog.
kristóf17
Úgy most. 😀 Ilyenkor már nem lehet cap limit fölé menni; gyakorlatilag egy időben azzal a tranzakcióval, ami limit fölé visz, jönnie kellene annak a roster move-nak is, ami visszahoz alá.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
@kristof, @kristóf17, @Rataxes Ha csak nincs valami adminisztrálatlan roster move vagy el nem rontottam valamit, akkor ti jelenleg cap limit felett vagytok, várom intézkedéseteket ez ügyben.
vassadi
Így-így. Tökéletesen csináltad. Mikorra kell alámenni? Addigra meglesz a dolog.
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
@empty taxi: nagyon köszi, hogy Murrayt húztad Hankins helyett. Nagyon meg lettem volna lőve, ha kirántod őt előttem 👍😁

Szerkesztette: Paul43
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
@kristof, @kristóf17, @Rataxes Ha csak nincs valami adminisztrálatlan roster move vagy el nem rontottam valamit, akkor ti jelenleg cap limit felett vagytok, várom intézkedéseteket ez ügyben.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 313 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom jönnek már sorban a depth chartok. Engem nem zavar, ha valaki PFF-es, Maddenre szabott, vagy akármilyen más DC-t is tesz be a topikba, de ami a kerethirdetéshez mindenképpen kell, az egy sima 53+10 fős lista, ahol minden játékos neve csak egyszer szerepel. Ilyen mindenkinél legyen majd, a többi is maradhat mellette, de azok másodlagosak.
vassadi
Különbontva rosterre és PS-re, természetesen. | @iktriad 😛 |
vassadi
| Még nem döntöttem ki kerül a gyakorlócsapatba, comish. Értsd a keret még nem végleges. Hol van még a nyár? 😉 |

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Látom jönnek már sorban a depth chartok. Engem nem zavar, ha valaki PFF-es, Maddenre szabott, vagy akármilyen más DC-t is tesz be a topikba, de ami a kerethirdetéshez mindenképpen kell, az egy sima 53+10 fős lista, ahol minden játékos neve csak egyszer szerepel. Ilyen mindenkinél legyen majd, a többi is maradhat mellette, de azok másodlagosak.
vassadi
Különbontva rosterre és PS-re, természetesen. | @iktriad 😛 |
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Látom jönnek már sorban a depth chartok. Engem nem zavar, ha valaki PFF-es, Maddenre szabott, vagy akármilyen más DC-t is tesz be a topikba, de ami a kerethirdetéshez mindenképpen kell, az egy sima 53+10 fős lista, ahol minden játékos neve csak egyszer szerepel. Ilyen mindenkinél legyen majd, a többi is maradhat mellette, de azok másodlagosak.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
3/23 - Blake Cashman LB - 5/19 NY Jets: Elég sokat csúszott, és el tudtam volna jobb helyet is képzelni neki, mint Mosley, Williamson és Lee mögött landolni. Idén zömmel spec.teamer lesz gondolom, ha Lee megy, akkor a védelemben is pályára kerülhet időnként.

3/26 - Justice Hill RB - 4/11 Baltimore Ravens: Ez nem rossz hely, IRL is összeállt az Ingram - Hill tandem, futni nyilván rengeteget fog a Ravens, Jackson meg talán a RB-nek oda tudja dobni a labdát... 😊 Reálisan Ingram és Edwards mögött a 3. helyre lehet jó Hill.

3/36 Stanley Morgan WR - UDFA Cincinnati: Ezt sajnos elcsesztem, Hardmant nézegettem még itt, de végül lett egy IRL UDFA. Mondjuk a Bengals WR-ek közé nem lehetetlen küldetés bekerülni, a drafton nem vittek senkit, a Green-Boys-Ross trió mögé odaférhet, ami első lépésként nem rossz.


4/23 Renell Wren DT - 4/23 Cincinnati: Telibe, ráadásul azért DL képzésben nem rossz a Bengals, remélem, ezt a jó szokást az új stáb is megtartja, és akkor Wren 1-2 éven belül kezdőbe érhet.


5/18 Will Harris S - 3/18 Detroit Lions: Elég üres volt safety poszton a Lions, főleg Quin kivágása után, Harris akár kezdhet is elég gyorsan.


6/20 Phil Haynes G - 4/22 Seahawks: Darabra van elég guard Seattle-ben, de Iupati fél szezont se szokott kibírni, Pocic meg nem kiszoríthatatlan, szóval még akár rendes játékidőt is kaphat.


6/32 Cody Barton LB - 3/25 Seahawks: Nem tudom, mit tervez vele Carroll, ha Wright továbbra is annyit lesz sérült, mint tavaly, Hendricks meg megy sittre, akkor viszonylag sok játékidőt kaphat,egyébként nem nagyon látom, hogy juthatna korán pályára.

7/19 Jordan Brailford EDGE - 7/39 Washington: Legalább nem lett UDFA, a többi majd kiderül.

Összességében nem rossz, az első 3 pick kicsit/sokat csúszott, viszont 5-6. körben húztam 3 olyat, aki IRL meg 2-3 körrel korábban ment el. Persze ez még semmit nem jelent, majd kiderül, mit kezdenek velük az új helyeiken.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
13 pickből csak egy UDFA, ez nem rossz. Többségében jó helyre is kerültek az emberek, egyedül Boykin szopta be a WR temetővel.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Ne aggódj. Egy kivételével mindegyik (6 db.) 4-6 körös húzásom UDFA 😊

Szerkesztette: kristóf17
több mint 5 éve
Göbi Indianapolis Colts 732 — Retired WR
Emmanuel Hall UDFA lesz...nàlam meg 3. Kör😂😂😂

több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Na Redskins megint az én listámról húzott 😂😂 Haskins és Sweat után most Piersbachert. Mikor tettek a gépemre egy spy virust?
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Wren itt --> 4/23

Wren IRL --> 4/23

😊

több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Én lemásoltam a Redskins QB párosát 😁 Vagyis a Redskins másolta az enyémet 😂😂
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 260 — 49ers GM
Jennings a 3. Seahawks játékosom 😊
gabokocka
Nekem is van már 2 (Haynes, Barton). 😊

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Jennings a 3. Seahawks játékosom 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Azért megjegyezném, hogy az általam hypolt és 1/1-re várt Takitaki nálunk 7/13-ra ment ki, de IRL 3. kör közepén vitte a Browns. Szóval én közelebb jártam az igazsághoz 😀 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Hehe, Scharping és Warring is TOP 100 lett... ráadásul utóbbi Houstonban a TE poszton akár rögtön be is vethető és apríthat is.

Mondjuk ez a Howard/Scharping féle duplázás ott érdekes lesz... remélem még Donnell Greene-t is elviszi a Texans....

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Igyekszem hétfőig, de legkésőbb keddig eldönteni, hogyan osztom el a saját kreditjeimet az UDFA börzén (túlagyalnom nem kell majd, mert nem maradt olyan prospect a boardomon, aki különösebben lázba hozna, és helyem se nagyon van már az 53+10 fős keretben), aztán utána jöhetnek majd az UDFA ajánlatok, várhatóan jövő vasárnap este lesz az első kör határideje.
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Amikor a 7ik koros comp pickeddel azln gondolkozol, hogy eselyt adsz Preston Williamsnek vagy behuzod Deionta Johnsont es az elobbut valasztod, majd az utobbi a 3ik kor elejen elmegy a WR guru Steelershez.... 🤦‍♂️
Spigo
50 pont a Griffendale-nek 😊
Paul43
abból pont tudnak húzni valakit UDFA liciten
Löfli
Pont azért 😁
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 775 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Amikor a 7ik koros comp pickeddel azln gondolkozol, hogy eselyt adsz Preston Williamsnek vagy behuzod Deionta Johnsont es az elobbut valasztod, majd az utobbi a 3ik kor elejen elmegy a WR guru Steelershez.... 🤦‍♂️
Spigo
50 pont a Griffendale-nek 😊
Paul43
abból pont tudnak húzni valakit UDFA liciten


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
Paul43 New England Patriots Indiana Hoosiers 557
Amikor a 7ik koros comp pickeddel azln gondolkozol, hogy eselyt adsz Preston Williamsnek vagy behuzod Deionta Johnsont es az elobbut valasztod, majd az utobbi a 3ik kor elejen elmegy a WR guru Steelershez.... 🤦‍♂️
Spigo
50 pont a Griffendale-nek 😊