NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 313 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kérdés: a Ben Garland féle licitem szabályos(szerintem az, mert a Briean Boddy-Calhoun-os licitem jó volt)? Mert akkor beírnám Garland szerződését.

Lj Collier - mekkora steal lehet ez így
ljambrik
Cserébe a a szintén gabo által draftolt jawaan Taylor még mindig bent van,
iktriad
Szerintem nem szabályos, az azonos posztban licitált CB 4. éves, így kevés neki amit ajánlottál. Vsz. Garland az enyém.
Rataxes
Ok, de azért még várjuk meg a comish döntő szavát az ügyben.
iktriad
A Boddy-Calhounra tett licited szabálytalan, mivel nem éri el a szükséges minimumot az átlagfizetés, így pedig értelemszerűen a Garland licited is érvénytelen.
vassadi
Rendben.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
Lj Collier - mekkora steal lehet ez így
ljambrik
Ó, a klasszikus "steal, mert IRL magasan draftolták"... 😊 Szerintem az első kör legnagyobb reach-e volt. Tipikus base end - interior rusher hibrid, ahhoz viszont szörnyen gyenge atléta, hogy effektív játékos legyen a DL szélén, és belső védőfalemberek viszonylatában sem áll sokkal jobban ezen a téren. Szóval a Hawks kiadott egy első körös picket egy olyan játékosért, aki szituációs interior rusherként, one-gap penetrator szerepkörben úgy-ahogy használható, de ott sincs benne különösebben nagy potenciál. Tavaly például a Vikings a 4. körben húzott egy pont ugyanilyen prospectet (Jalyn Holmes).
vassadi
Imádom, hogy Ádi egy pillanat alatt lehúzza az ember hangulatát, ráadásul racionális érvekkel és példákkal kiegészítve, ami különösen kegyetlenné teszi az egészet. 😂😂😂
Klaci79
Akkor most ne kezdjek bele abba, hogy az általad 2/15-re behúzott Darnell Savage IRL 1/21-es kiválasztása ellenére miért nem érdemes stealt kiáltani, ugye? 😀
vassadi
Semmi értelme...egyrészt mert tudom, hogy mi a véleményed róla, másrészt mert majd úgyis írnék pár sort és majd ráérsz akkor lehúzni a hangulatomat 😀
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 221 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Hocki ment Stafford mellé. Ha nem adtam volna ez pont ebben a holtszezonban Matyit különösen érdekes kis QB-TE kapcsolat lett volna. 😊
Így is örülök, jobb lett volna wisconsinban látni, de Stafford mellett se lesz rossz helye. És csak 2 pickkel ment ki később mint ahol én húztam egy borzasztó akciós felcsere után. 😊


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kérdés: a Ben Garland féle licitem szabályos(szerintem az, mert a Briean Boddy-Calhoun-os licitem jó volt)? Mert akkor beírnám Garland szerződését.

Lj Collier - mekkora steal lehet ez így
ljambrik
Cserébe a a szintén gabo által draftolt jawaan Taylor még mindig bent van,
iktriad
Szerintem nem szabályos, az azonos posztban licitált CB 4. éves, így kevés neki amit ajánlottál. Vsz. Garland az enyém.
Rataxes
Ok, de azért még várjuk meg a comish döntő szavát az ügyben.
iktriad
A Boddy-Calhounra tett licited szabálytalan, mivel nem éri el a szükséges minimumot az átlagfizetés, így pedig értelemszerűen a Garland licited is érvénytelen.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Lj Collier - mekkora steal lehet ez így
ljambrik
Ó, a klasszikus "steal, mert IRL magasan draftolták"... 😊 Szerintem az első kör legnagyobb reach-e volt. Tipikus base end - interior rusher hibrid, ahhoz viszont szörnyen gyenge atléta, hogy effektív játékos legyen a DL szélén, és belső védőfalemberek viszonylatában sem áll sokkal jobban ezen a téren. Szóval a Hawks kiadott egy első körös picket egy olyan játékosért, aki szituációs interior rusherként, one-gap penetrator szerepkörben úgy-ahogy használható, de ott sincs benne különösebben nagy potenciál. Tavaly például a Vikings a 4. körben húzott egy pont ugyanilyen prospectet (Jalyn Holmes).
vassadi
Imádom, hogy Ádi egy pillanat alatt lehúzza az ember hangulatát, ráadásul racionális érvekkel és példákkal kiegészítve, ami különösen kegyetlenné teszi az egészet. 😂😂😂
Klaci79
Akkor most ne kezdjek bele abba, hogy az általad 2/15-re behúzott Darnell Savage IRL 1/21-es kiválasztása ellenére miért nem érdemes stealt kiáltani, ugye? 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 313 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kérdés: a Ben Garland féle licitem szabályos(szerintem az, mert a Briean Boddy-Calhoun-os licitem jó volt)? Mert akkor beírnám Garland szerződését.

Lj Collier - mekkora steal lehet ez így
ljambrik
Cserébe a a szintén gabo által draftolt jawaan Taylor még mindig bent van,
iktriad
Szerintem nem szabályos, az azonos posztban licitált CB 4. éves, így kevés neki amit ajánlottál. Vsz. Garland az enyém.
Rataxes
Ok, de azért még várjuk meg a comish döntő szavát az ügyben.
több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kérdés: a Ben Garland féle licitem szabályos(szerintem az, mert a Briean Boddy-Calhoun-os licitem jó volt)? Mert akkor beírnám Garland szerződését.

Lj Collier - mekkora steal lehet ez így
ljambrik
Cserébe a a szintén gabo által draftolt jawaan Taylor még mindig bent van,
iktriad
Szerintem nem szabályos, az azonos posztban licitált CB 4. éves, így kevés neki amit ajánlottál. Vsz. Garland az enyém.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Nem véletlenül húztam a negyedik a körben és nem az elsőben, ráadásul nem is első edge rusherként 😊
Mondjuk a Hawks vmi ilyesmi fétis van, tavaly Greene is hasonló paraméterekkel bírt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 864
Lj Collier - mekkora steal lehet ez így
ljambrik
Ó, a klasszikus "steal, mert IRL magasan draftolták"... 😊 Szerintem az első kör legnagyobb reach-e volt. Tipikus base end - interior rusher hibrid, ahhoz viszont szörnyen gyenge atléta, hogy effektív játékos legyen a DL szélén, és belső védőfalemberek viszonylatában sem áll sokkal jobban ezen a téren. Szóval a Hawks kiadott egy első körös picket egy olyan játékosért, aki szituációs interior rusherként, one-gap penetrator szerepkörben úgy-ahogy használható, de ott sincs benne különösebben nagy potenciál. Tavaly például a Vikings a 4. körben húzott egy pont ugyanilyen prospectet (Jalyn Holmes).
vassadi
Imádom, hogy Ádi egy pillanat alatt lehúzza az ember hangulatát, ráadásul racionális érvekkel és példákkal kiegészítve, ami különösen kegyetlenné teszi az egészet. 😂😂😂
több mint 5 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 601
Lj Collier - mekkora steal lehet ez így
ljambrik
Ó, a klasszikus "steal, mert IRL magasan draftolták"... 😊 Szerintem az első kör legnagyobb reach-e volt. Tipikus base end - interior rusher hibrid, ahhoz viszont szörnyen gyenge atléta, hogy effektív játékos legyen a DL szélén, és belső védőfalemberek viszonylatában sem áll sokkal jobban ezen a téren. Szóval a Hawks kiadott egy első körös picket egy olyan játékosért, aki szituációs interior rusherként, one-gap penetrator szerepkörben úgy-ahogy használható, de ott sincs benne különösebben nagy potenciál. Tavaly például a Vikings a 4. körben húzott egy pont ugyanilyen prospectet (Jalyn Holmes).
vassadi
Ezért van a lehet szócska a mondat végén.
több mint 5 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Lj Collier - mekkora steal lehet ez így
ljambrik
Ó, a klasszikus "steal, mert IRL magasan draftolták"... 😊 Szerintem az első kör legnagyobb reach-e volt. Tipikus base end - interior rusher hibrid, ahhoz viszont szörnyen gyenge atléta, hogy effektív játékos legyen a DL szélén, és belső védőfalemberek viszonylatában sem áll sokkal jobban ezen a téren. Szóval a Hawks kiadott egy első körös picket egy olyan játékosért, aki szituációs interior rusherként, one-gap penetrator szerepkörben úgy-ahogy használható, de ott sincs benne különösebben nagy potenciál. Tavaly például a Vikings a 4. körben húzott egy pont ugyanilyen prospectet (Jalyn Holmes).
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 313 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ferrell 1/4, McGary meg 1. kor vege IRL? Mi a fene? Xd
Beki
Tony Pauline imádja pl. Ferrellt.
 twitter.com/TonyPauline/status/1121577735749545989
Pl. 8. volt a big boadjukon. Ő mondta pl. hetek óta, hoyg Daniel Jonest sokkal jobban imádják a front office döntéshozók, mint a draftnyikok, és igaza lett.


Taylort RT-nek szánom, így nem zavar a csúszás, csak kerüljön normális helyre.
gabokocka
Hát ezek alapján nem biztos, hogy jól jártál vele. Yikes.
 twitter.com/TonyPauline/status/1121629481095974918
Ha ez igaz, lassan annak se fogok örülni, ha Taylor IRL a 2. körben hozzánk kerül(akkor jöjjön Risner vagy Ford, ha Coughlin OT-t akar).
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 258 — Keep pounding
Kérdés: a Ben Garland féle licitem szabályos(szerintem az, mert a Briean Boddy-Calhoun-os licitem jó volt)? Mert akkor beírnám Garland szerződését.

Lj Collier - mekkora steal lehet ez így
ljambrik
Cserébe a a szintén gabo által draftolt jawaan Taylor még mindig bent van,
iktriad
Taylort RT-nek szánom, így nem zavar a csúszás, csak kerüljön normális helyre. Colliernél sem az a lényeg, hogy kiment hamar (nyilván nem hátrány), hanem hogy a Seahawkshoz került, ahol egész jó a tehetséggondozás, és messze nem telített a poszt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ferrell 1/4, McGary meg 1. kor vege IRL? Mi a fene? Xd
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 313 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kérdés: a Ben Garland féle licitem szabályos(szerintem az, mert a Briean Boddy-Calhoun-os licitem jó volt)? Mert akkor beírnám Garland szerződését.

Lj Collier - mekkora steal lehet ez így
ljambrik
Cserébe a a szintén gabo által draftolt jawaan Taylor még mindig bent van,
több mint 5 éve
ljambrik Dallas Cowboys Purdue Boilermakers 601
Lj Collier - mekkora steal lehet ez így
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most azért fáj, hogy felakartam jönni McGaryért meg Hollywoodért és egyik se jött össze 😕
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Daniel Jones 😊
tenorx
Jobb játékos lett vagy vmiről lemaradtam?
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Daniel Jones 😊
tenorx
Bush meg a legjobb helyre került, A+ draft 😀
több mint 5 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Daniel Jones 😊
több mint 5 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Nem gondolom rossznak a csapatom, de végigolvasva a Rams DCt azért emberes az ottani keret.
Remélem azért sikerül kicsit megszorongatni őket!
#keményleszawest
alatriste
Azért elég féloldalas a Rams 😊
somoskovig
Az O mondhatni brutál, de azért szerintem találni bőven rosszabb védelemeket is ennél. Erős közepmezőny talán.
Mindamellett az O skill posztjai (maddent nézve talán a legfontosabb) nagyon komolyak.
alatriste
Ja, ez egy madden optimalizált roster 😊
somoskovig
Köszönöm a direkt bókot Alatriste, és köszönöm az indirekt bókot, már csak Braxátol kell kicsikarjak egyet és megvan az egész csoport. 😛

Komolyabbra fordítva, szinte biztos vagyok benne, hogy ez az utolsó év hogy nyitva van a Super Bowl-window. Brees és a lejáró szerződések miatt, úgyhogy igyekeztem amennyire lehet feltuningolni a rostert, a skill posztokon, LB-sorban, CB-kkel ezt terveimnek megfelelően sikerült, a D-line-nál és a safetyknél is ulnek kezdők a cserepadon is, de az tény, hogy ott nem igazán vannak sztárok, kiemelkedő játékosok, az o-line pedig sajnos gyengécske, de így is továbbnyúltam kicsit mint a takaróm ér. Aztán meglátjuk sikerül-e idén nyerni vagy sem, de hiányérzet maradt volna bennem, ha idénre nem tudtam volna összehozni az eddigi legerősebb GM-keretemet a sok cap space és pickkel. 😊

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ferrel nyilván bust lesz, de baze, mikor lett nem rossz a Jets?
kristof
Minden sorozat megszakad egyszer, így a Clemson bust DL vagy a szar Jets sorozat is. 😀 (majd utóbbiról gondoskodik a Madden h úgy maradjon ahogy 😀 )
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Ferrel nyilván bust lesz, de baze, mikor lett nem rossz a Jets?
több mint 5 éve
BrainKingSoldier New England Patriots 93
Na most már nem linkelgetem a korábbi beszélgetést, hanem új mezőben folytatom 😁

Értem, hát ez valóban hosszabbá teszi a folyamatot. Összesen 21 játékhát van. Egy nap alatt a sim lemegy. Ha ki tudjuk találni, hogyan lehet a statokat átmenteni, akkor az mondjuk még egy nap és lehet adni 1 napot a rostermozgásokra (bár ahogy Dávid írja, az nem biztos, hogy kivitelezhető). Azaz 3 nap lenne egy forduló. Így mondjuk 2.5 hónapra tolódna ki max a szezon, plusz a rosterösszeállítás, ha megy. Akkor 3.5 hónap. Ha plusz egy napot akarunk adni a rosterkarbantartásra/trade-re akkor plusz 21 nap, azaz 3 hónap a szezon, így kb dec közepe lenne vége.

Csak tapogatózva kérdem: a játék gyártójának nem lehetne írni rákérdezni ezekre a technikai részletekre? Érdekes lenne. Persze lehet szarnának ránk meg miegymás, de próba cseresznye.

Dávid: a júniusi frissítés mit tartalmaz? A legújabb roster standeket?
Paul43
Ha én a játék gyártója lennék, akkor azt mondanám, hogy vegyétek meg mind a 32-en Olcsó Jánosok és akkor varialhattok amennyit akartok.
ljambrik
Talán ennyire nem magyaros az ottani virtus 😂😂
Paul43
ne gondold! 😀
EA meg aztán végképp a legalja.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A waiver sorrend up to date? Lehet tudni kihez ki került mert kicsit elveszítettem a fonalat.

Ma igyekszem beírni a rookie szerződéseket, IRL draft alatt csak lesz rá időm 😊
gabokocka
sztem en elotted voltam, igy csak Lewist vitted, de majd Adi megmondja a tutit