Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

GM játék csevegő

18 feliratkozó

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
2025-ös roster fájl

2026-os roster fájl

Draft tracker 2025

Draft tracker 2026

Rosenhaus táblázat 2026


Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Nálam Thomas Davis és Kirksey együtt áll 15 sackkel, Jerry Hughes meg két tackle null sack 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 846 — Dr Kongó fan
nekem Maualuga is tetszik 😀
118tackle, 11sack, 3int
sima DPOY 😊
braxa88
Még jó hogy kigyűjtöttem Kentrell Brotherst, meg Ware-t is 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Nálam a G Dakota Doziernek volt egy 4 elkapás, 17 yardos meccse 😀 Úgy látszik sok trükkös játékot tolt Gruden 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én azt vártam, hogy lesz két 10+ sackes játékosom, de nem pont rájuk gondoltam: Bowman 10 sack, Perry Riley 13 sack. 😊 Úgy érzem, kicsit sokat blitzelnek az ILB-k a Chargers rendszerében. 😊 Ezzel szemben a kifejezetten erős OLB-párosom: Ingram és Wake 4-4 sack.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
nekem Maualuga is tetszik 😀
118tackle, 11sack, 3int
sima DPOY 😊
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Most nézem h DeMarcus Ware holtversenyben a 4. legtöbb INT-et szerezte a ligában, szám szerint 5-öt 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Azt számolom, ha a Falcons meccs nem x, bennvagyok, mert mindenkit megvertem, akivek holtversenybejn lehetek, a Bucsnál meg jobb a csoporton belüli mutató.

Viszont ha nyerek, no2 seed.

Szerk.: Ja nem, pont a Bucs jobb holtversenyben. tehát még ki tudok zúgni 😀

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Viszont ha jol szamolom a PIT elleni W-vel meg igy is meg kene lennie az elso helynek, mert jobb a divizios merlegem, mint a Chiefsnek (koszi Soldi 😀)

Igor
Ja, és van egy rossz hírem Igor. A divmérleg csak azonos divben számít, azaz köztetek nem döntő.

Egymás ellenitek nincs, a confmérleg jelenleg ugyanaz, utána asszem strength of schedule, vagy victory jön.
Soldados
Igazad van, a WC tiebreakert kell hasznalni, ezt mindig elrontom/nem scrollolok le.. akkor viszont cseszhetem, mert a Chiefs leverte a Texanst es a Vikingst... remek, Arrowhead.
Igor
Ha a Colts beenged, akkor szétcsapok köztetek! :p Előbb Ádi kórházcsapata jönne, majd mennék Arrowheadbe. Egyszer már legyőztem, igaz otthon, de miért ne sikerülhetne még egyszer. Aztán Te vagy a Browns. Miért ne sikerülhetne még egyszer? 😊 A SB-n pedig mindegy ki jön, Newton kidőlésével bárki ellen van esély.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Mi a balhere történt 😀...kikaptam a Giantstól, pedig Kaep hozta a formát a 0 TD/1 Int mellett. Nagyon szoros volt, de kb 200 futott yardot szerzett Empty csapata, így megérdemelték a győzelmet.

Az, hogy kikaptam a Vikingstől, jobban fáj, mert Newtont 12!!!, AP-t meg 78 futott yardon tartottam, Brees meg 300+ passzolt megint, de nem jöttek a TD-k mégse, túl sok volt a turnover :S 4-1...
Nagy kár érte, de majd a SB-on visszavágok 😀
Chargers LT
Öööööö... Leléptetik az egész AFC-t, hogy 2 NFC-s játssza az SB-t? :p
Soldados
Bazz tényleg... látszik, hogy megzavarta a nyugalmamat ez a két vereség XD Na akkor hamarabb...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 846 — Dr Kongó fan
Viszont ha jol szamolom a PIT elleni W-vel meg igy is meg kene lennie az elso helynek, mert jobb a divizios merlegem, mint a Chiefsnek (koszi Soldi 😀)

Igor
Ja, és van egy rossz hírem Igor. A divmérleg csak azonos divben számít, azaz köztetek nem döntő.

Egymás ellenitek nincs, a confmérleg jelenleg ugyanaz, utána asszem strength of schedule, vagy victory jön.
Soldados
Igazad van, a WC tiebreakert kell hasznalni, ezt mindig elrontom/nem scrollolok le.. akkor viszont cseszhetem, mert a Chiefs leverte a Texanst es a Vikingst... remek, Arrowhead.

szerk: bar ugy szamolom jelenleg csak 85-83-ra vezet a Chiefs.. de mivel az utolso korben PIT vs NYJ, az meg -2W, ergo 4 W-t kene ledolgozni, nem hiszem hogy az meglesz.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mi a balhere történt 😀...kikaptam a Giantstól, pedig Kaep hozta a formát a 0 TD/1 Int mellett. Nagyon szoros volt, de kb 200 futott yardot szerzett Empty csapata, így megérdemelték a győzelmet.

Az, hogy kikaptam a Vikingstől, jobban fáj, mert Newtont 12!!!, AP-t meg 78 futott yardon tartottam, Brees meg 300+ passzolt megint, de nem jöttek a TD-k mégse, túl sok volt a turnover :S 4-1...
Nagy kár érte, de majd a SB-on visszavágok 😀
Chargers LT
Öööööö... Leléptetik az egész AFC-t, hogy 2 NFC-s játssza az SB-t? :p


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 737 — Jedi Master
Mi a balhere történt 😀...kikaptam a Giantstól, pedig Kaep hozta a formát a 0 TD/1 Int mellett. Nagyon szoros volt, de kb 200 futott yardot szerzett Empty csapata, így megérdemelték a győzelmet.

Az, hogy kikaptam a Vikingstől, jobban fáj, mert Newtont 12!!!, AP-t meg 78 futott yardon tartottam, Brees meg 300+ passzolt megint, de nem jöttek a TD-k mégse, túl sok volt a turnover :S 4-1...
Nagy kár érte, de majd a SB-on visszavágok 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Viszont ha jol szamolom a PIT elleni W-vel meg igy is meg kene lennie az elso helynek, mert jobb a divizios merlegem, mint a Chiefsnek (koszi Soldi 😀)

Igor
Ja, és van egy rossz hírem Igor. A divmérleg csak azonos divben számít, azaz köztetek nem döntő.

Egymás ellenitek nincs, a confmérleg jelenleg ugyanaz, utána asszem strength of schedule, vagy victory jön.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 846 — Dr Kongó fan
és úgy néz ki a playoff is izgalmas lehet, mert Cam Newton eltörte a kezét és 9 hétre kiesett,
kristof
Ez miben akadalyozza meg hogy jatsszon?
Azt ne mondd, hogy kezenjarva csinalta ezt az atlagot...

Ezennel megszavazom Lamarr Houstont (ha a sackbe serult bele Cam) idei MVP-nek!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na, ezt ereztem, Cutler szetdobalt minket 😕
Viszont ha jol szamolom a PIT elleni W-vel meg igy is meg kene lennie az elso helynek, mert jobb a divizios merlegem, mint a Chiefsnek (koszi Soldi 😀)

A WC helyekert nagy futas lesz, AFC-ben negy darab 9-6-os csapat, NFC-ben hat darab 10-5-os..
Igor
Nyertem, így továbbra is él a remény, de nyert a Titans is, így maradtam a surranópályán. A reményt pedig most már csak a Colts jelenti.

Amúgy egyszerű a helyzet. Ha Titans nyer, akkor övé a 6. hely. Ha botlik és nyerek, akkor Chargersé a 6. hely. Az Eastből csak a bajnok megy PO-ba, kivéve, ha botlik a Chargers és a Tians is, miközben a Fins és a Pats egyaránt nyer.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
AFC utolsó forduló:
Dolphins (9-6) - Bengals (5-10)
Giants (5-10) - Patriots (9-6)
Colts (3-12) - Titans (9-6)
Raiders (4-11) - Chargers (9-6)

AFC East címért és a 6. kiemelésért küzd négy csapat

NFC utolsó forduló:
Packers (10-5) - Lions (6-9)
Bucs (9-6) - Panthers (10-6)
Falcons (10-5) - Seahawks (10-5)
Browns (11-4) - 49ers (10-5)

NFC South, NFC West és a két wild-card helyért versenyzik hat csapat

és úgy néz ki a playoff is izgalmas lehet, mert Cam Newton eltörte a kezét és 9 hétre kiesett, így Michael Vick (😀) vette át a Vikings irányítását.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Ezt a Bengals elleni hazai zacsit ki bírtam volna hagyni, szerencsére nem csak az én sorsolásom vége durva, hanem a Hawks-é is, de egy meccs azért kellene az utolsó kettőből.

BTW, miért van split carry Ingram és Murray között? Minden meccsen kb ugyanannyi carry-t kapnak mindketten...
somoskovig
A Hawks ellen lehet a L is belefer... amugy ezt a splitcarryt megtanithatnad nekem is, hogy kell 😊
Igor
A rostereket most nem látom, de erre az lehet magyarázat, ha somosnak nincs fullbackje, emiatt FB poszton Ingram és Murray közül az egyik van beállítva a depth chart első helyére, RB-ben pedig a másik, és így mindketten kapnak labdacipeléseket.
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 846 — Dr Kongó fan
Na, ezt ereztem, Cutler szetdobalt minket 😕
Viszont ha jol szamolom a PIT elleni W-vel meg igy is meg kene lennie az elso helynek, mert jobb a divizios merlegem, mint a Chiefsnek (koszi Soldi 😀)

A WC helyekert nagy futas lesz, AFC-ben negy darab 9-6-os csapat, NFC-ben hat darab 10-5-os..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 908
Ráadásul minden egyes benyelt sack-et OL man enged. A 08ban sajnos nincs olyan opció, hogy a QB-t a zseben kívül viszik földre, vagy egy back, TE hibájából.
alatriste
Nana! Nálam már a punter is engedett sacket, ráadásul egy meccsen kettőt (vs. Chargers).
több mint 9 éve
Farky Indianapolis Colts 8 516 — ℧
Vajon lesz ma még forduló? 😊
Soldados
mindig kitaláljátok mikor töltöm épp fel 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 846 — Dr Kongó fan
Vajon lesz ma még forduló? 😊
Soldados
Szerintem ma mar nem lesz fordulo felteve...
😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Vajon lesz ma még forduló? 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 846 — Dr Kongó fan
Ezt a Bengals elleni hazai zacsit ki bírtam volna hagyni, szerencsére nem csak az én sorsolásom vége durva, hanem a Hawks-é is, de egy meccs azért kellene az utolsó kettőből.

BTW, miért van split carry Ingram és Murray között? Minden meccsen kb ugyanannyi carry-t kapnak mindketten...
somoskovig
A Hawks ellen lehet a L is belefer... amugy ezt a splitcarryt megtanithatnad nekem is, hogy kell 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
nem sokat számít de Lasco helyett fusson már légyszi Yeldon ha Forte nem épül fel


Liverpool Fc
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ez az ultimate kibaszás, Pats PO esélyei halványulnak, Jets meg ront a draft helyzetén a W-vel... 😀