GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
Csak elvi szinten: az megvan szabva, hogy depth charton mennyit lehet változtatni egyik meccsről a másikra?BekiNincs.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Csak elvi szinten: az megvan szabva, hogy depth charton mennyit lehet változtatni egyik meccsről a másikra?
több mint 10 éve
tekintve h berry is játszhatott pedig irl nem sztem nem para. de offseasonban majd kitalálhatnánk vmi rendes szabályt, h mittomén egyedi elbírálás gm x százalékának belegyezésével, v leírjuk h irl eltiltáltosok nincsenek figyelembe véveGondolkoztam a roster fájl készítésekor, hogy mi legyen vele, végül hagytam úgy, ahogy tavaly volt, aztán amikor lehetett, nem reklamált miatta senki, ezért a véglegesbe is így került be.vassadiok, btw ha megengeded, azert vagy te a commish h te hatarozd el h legyen. azert az eleg visszas szitu lenne ha vki rivalis mutat ra, mert akk beki is elkezd nala keresgelni es igy tovabb ... en nem szoktam mas csapatat nezegetni, csak valahogy a szemem ele kerult es eleg erdekesnek tartom h gordon amiatt 90+ mert volt 1 szuper eve meg 2 semmilyen. pedig meg birom is a hulyegyerek pofajat bizisten 😊MMMS
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Hááát, igazából, ha az lett volna, hogy mivel IRL eltiltást kapott, akkor legyen itt is így, vagy értékeit visszavenni becsületesen és ezzel kompenzálni a dolgot, akkor sem lehetett volna egy szavam sem. Perpill meg elvileg az itteni liga 2. legeredményesebb WR-je elkapott yardokban.Gondolkoztam a roster fájl készítésekor, hogy mi legyen vele, végül hagytam úgy, ahogy tavaly volt, aztán amikor lehetett, nem reklamált miatta senki, ezért a véglegesbe is így került be.vassadiok, btw ha megengeded, azert vagy te a commish h te hatarozd el h legyen. azert az eleg visszas szitu lenne ha vki rivalis mutat ra, mert akk beki is elkezd nala keresgelni es igy tovabb ... en nem szoktam mas csapatat nezegetni, csak valahogy a szemem ele kerult es eleg erdekesnek tartom h gordon amiatt 90+ mert volt 1 szuper eve meg 2 semmilyen. pedig meg birom is a hulyegyerek pofajat bizisten 😊MMMS
több mint 10 éve
Gondolkoztam a roster fájl készítésekor, hogy mi legyen vele, végül hagytam úgy, ahogy tavaly volt, aztán amikor lehetett, nem reklamált miatta senki, ezért a véglegesbe is így került be.vassadiok, btw ha megengeded, azert vagy te a commish h te hatarozd el h legyen. azert az eleg visszas szitu lenne ha vki rivalis mutat ra, mert akk beki is elkezd nala keresgelni es igy tovabb ... en nem szoktam mas csapatat nezegetni, csak valahogy a szemem ele kerult es eleg erdekesnek tartom h gordon amiatt 90+ mert volt 1 szuper eve meg 2 semmilyen. pedig meg birom is a hulyegyerek pofajat bizisten 😊
the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
vassadi, gordon amugy miert volt benne a jatekban 90+-os overallal ?MMMSGondolkoztam a roster fájl készítésekor, hogy mi legyen vele, végül hagytam úgy, ahogy tavaly volt, aztán amikor lehetett, nem reklamált miatta senki, ezért a véglegesbe is így került be.
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Ugyan már, nem lett volna túl unalmas, ha annyira könnyen nyered a csoportot? 😛no offense, de mondjuk Gordon nélkül nem tudom mi lett volna...kristoftenyleg ezt szerettem is vna kerdezni, mert par napja tunt csak fel.
vassadi, gordon amugy miert volt benne a jatekban 90+-os overallal ?
amugy vmi csak lett vna 😀MMMS
több mint 10 éve
no offense, de mondjuk Gordon nélkül nem tudom mi lett volna...kristoftenyleg ezt szerettem is vna kerdezni, mert par napja tunt csak fel.
vassadi, gordon amugy miert volt benne a jatekban 90+-os overallal ?
amugy vmi csak lett vna 😀
the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
de iktriad nem Tatabányán lakikMeg úgy is jön a szülinapja, hadd örüljön a kölyök.Nálunk most december van 😛Rataxes
iktriad
több mint 10 éve
Meg úgy is jön a szülinapja, hadd örüljön a kölyök.Nálunk most december van 😛
iktriad
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Tisztában vagyok vele és kövi offseasonban pont egy izgalmas döntés lesz, hogy mit kezdjek vele, mert még egy hülyeség a részéről IRL és mehet Alkesz Blackmon után a lecsóba.Nah PO, not bad.Bekino offense, de mondjuk Gordon nélkül nem tudom mi lett volna...kristof
több mint 10 éve
Megvan az ötven százalék legrosszabb esetben is 😊
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
TEEEEBOWWWWWWW! OOOOOOOOOO OOOOOOOOOOHadd örüljön az a 9 Tebow fan, aki kint tüntett pár éve még érte a stadion előtt. Meg úgy is jön a szülinapja, hadd örüljön a kölyök.
Na mi van Jax?Höri
Cserébe fel fogom nyomni Irsayt Goodellnél, hogy megint kokózik. 😀
több mint 10 éve
1/1 picture nincs? 😊Dexxter Tailorha mindketten kikaptok (valószínű) akkor a könnyebb SoS miatt sztem Fucué lesz az 1/1
Nah PO, not bad.Bekino offense, de mondjuk Gordon nélkül nem tudom mi lett volna...
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Nah PO, not bad.
több mint 10 éve
a frisco nem tuti 6.kiemelt?
több mint 10 éve
1/1 picture nincs? 😊

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 10 éve
Ilyen szintu chokerseg nincs, ezt az 1+1 meccset kellett volna behuzni uccso 6-bol.. ennyi erovel a Jetstol is kiszophattam volna.
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Playoff picture egy fordulóval az alapszakasz vége előtt:AFC
A Chiefs biztos főcsoport-első.
A Bills biztos főcsoport-második.
A Texans biztos divízióelső, abban az esetben nem lesz harmadik kiemelt, ha az utolsó fordulóban veszít, a Ravens pedig nyerni tud.
Az AFC-ben biztosan a Chargers és a Patriots a két wild card csapat. Az utolsó fordulóban épp egymás ellen játszanak, a győztesé lesz a magasabb kiemelés, döntetlen esetén a Patriots végez előrébb a főcsoportban.
A Ravens és a Steelers meccsén dől el, hogy melyik lesz a hatodik AFC-csapat a playoffban: a győztes csoportelső, a vesztes lemarad a rájátszásról. Döntetlen esetén a Ravens jut tovább.
NFC
A Buccaneers, a Vikings, a Packers, a Seahawks és a 49ers is biztos playoff-résztvevő, de csak utóbbi helye fix, ők hatodik kiemeltek lesznek.
Az utolsó kiadó hely az NFC East első helyezettjére, vagyis a Giantsre vagy a Redskinsre vár. Mindkettő 6-9-es mérleggel áll, így ha eltérő eredményt érnek el az utolsó fordulóban, akkor annak függvényében egyértelmű, melyikük jut tovább, ha azonos eredményt érnek el, akkor a Redskins nyeri a csoportot.
A Buccaneers, Vikings, Packers, Seahawks négyest illetően túl sok a lehetséges végkimenetel, ezt majd holnap meglátjuk.
több mint 10 éve
Playoff baby! Ezt a Pats elleni derbit át kell gondolni, érdemes -e játszani a legjobbaknak.
több mint 10 éve
Gyorsan ki is üttettem Genot, hogy Fitzmagic IRL kezdő lehessen!Najó Fitzpatrick lehet szar, de 32 pick 14 meccs alatt az mi már? Pláne hogy a második legtöbb az 23... Vagy Janinak a legrosszabb a százaléka (62 % WTF???) a ligában, és az is historical low. #gecimaddenDömea gm szarik a csapatra, az edzok szarok, a playbook lane kiffin talalmanya, jani ezekutan pedig moonshine-zubrowka leparlassal es vedelessel tolti a szezont. csak kerdezz.MMMS
több mint 10 éve
Najó Fitzpatrick lehet szar, de 32 pick 14 meccs alatt az mi már? Pláne hogy a második legtöbb az 23... Vagy Janinak a legrosszabb a százaléka (62 % WTF???) a ligában, és az is historical low. #gecimaddenDömea gm szarik a csapatra, az edzok szarok, a playbook lane kiffin talalmanya, jani ezekutan pedig moonshine-zubrowka leparlassal es vedelessel tolti a szezont. csak kerdezz.
the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
Najó Fitzpatrick lehet szar, de 32 pick 14 meccs alatt az mi már? Pláne hogy a második legtöbb az 23... Vagy Janinak a legrosszabb a százaléka (62 % WTF???) a ligában, és az is historical low. #gecimadden