GM játék csevegő
18 feliratkozó
több mint 7 éve
2025-ös roster fájl2026-os roster fájl
Draft tracker 2025
Draft tracker 2026
Rosenhaus táblázat 2026
Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo
Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman
Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Rendben commish, meggyőztél, hogy maradjon.iktriadBiztosan kivágod Bowe-t? Ebben az esetben a teljes idei fizetése dead money-vá válna, akkor pedig már jobb, ha a 8 milliós cap hit mellé van egy kezdő szintű WR-ed, mintha csak simán a 8 milliós cap hit lenne.vassadi
több mint 11 éve
iktriadBiztosan kivágod Bowe-t? Ebben az esetben a teljes idei fizetése dead money-vá válna, akkor pedig már jobb, ha a 8 milliós cap hit mellé van egy kezdő szintű WR-ed, mintha csak simán a 8 milliós cap hit lenne.
több mint 11 éve
IRL draft előtti UDFA kört majd jövőre nem akarunk? sztem sokan vagyunk ugy h még msot elvinnénk 1-2UDFA játékostbraxa88Van benne fantázia, jövőre megvitathatjuk.
több mint 11 éve
IRL draft előtti UDFA kört majd jövőre nem akarunk? sztem sokan vagyunk ugy h még msot elvinnénk 1-2UDFA játékost
több mint 11 éve
Remek. Amúgy az is need. 😊1/4: Amari Cooper, WR (Alabama)Bobby Rich lehet, hogy a profik között OG lesz 😊Höri
2/6: Benardrick McKinney, ILB (Miss State)
3/7: T.J. Yeldon, RB (Alabama)
4/4: Ty Montgomery, WR (Stanford)
6/5: Bobby Richardson, DE (Indiana)
7/4: Jean Sifrin, TE (Umass)
7/36: Amarlo Herrera, ILB (Georgia)
7/39: Justin Coleman, CB (Tennessee)
Szerintetek mennyire szar?Fucu
több mint 11 éve
nem lett rosszabb játékos, azt meg h emiatt irl csúszik kicsit szard le.
több mint 11 éve
Idióta Rayt is pont a draft utáni napon kapcsolják le. (Y)empty taxiHolnap bejelenti hogy visszavonul!
We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)
We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Idióta Rayt is pont a draft utáni napon kapcsolják le. (Y)

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Szabályértelmezési kérdésem van.Ha max. két év van hátra a szerződéséből, akkor mindenképpen 2015-re kell könyvelni a cut büntetést.
Ha egy adott játékost tavaly igazoltam és most kivágom az ugye 1,5-szeres caphit.
Viszont 2015-ben vetmint keres és a 2016-os fizuja a büntiköteles.
Ebben az esetben is 2015-re kell a caphitet lekönyvelni 1,5-es szorzóval?empty taxi
több mint 11 éve
A fenét, az igazi elhivatottak már nem itt vannak.Braxa bulvár témákban nincs képben úgy látom 😊 Az elit league azon GM liga aminek a titkosított fórumán néhány innen kilépett user faszán tudta szídni az ittenieket 😀 Tavaly engedtem bebocsátásra, kicsit visszaolvastam, azóta az a véleményem Stezről ami neki rólam az ott leírtak alapján.Rataxes😀
kemény liga lehet. majd gondolom kb addig fog megélni mint az UFL és társai az NFL mellett 😀braxa88
Jövőre én is abbahagyom, már idén is csak azért nyűglődtem a csapattal mert tudom, hogy nem lehet embert találni, aki beugorna.
több mint 11 éve
1/4: Amari Cooper, WR (Alabama)Bobby Rich lehet, hogy a profik között OG lesz 😊
2/6: Benardrick McKinney, ILB (Miss State)
3/7: T.J. Yeldon, RB (Alabama)
4/4: Ty Montgomery, WR (Stanford)
6/5: Bobby Richardson, DE (Indiana)
7/4: Jean Sifrin, TE (Umass)
7/36: Amarlo Herrera, ILB (Georgia)
7/39: Justin Coleman, CB (Tennessee)
Szerintetek mennyire szar?Fucu
több mint 11 éve
Szabályértelmezési kérdésem van.Ha egy adott játékost tavaly igazoltam és most kivágom az ugye 1,5-szeres caphit.
Viszont 2015-ben vetmint keres és a 2016-os fizuja a büntiköteles.
Ebben az esetben is 2015-re kell a caphitet lekönyvelni 1,5-es szorzóval?

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DömeSzerintem a régi szabályok szerint számoltad a cut büntetést, a roster fájlba én már a helyes értékeket vittem fel.
több mint 11 éve
Szeretnék kérni kis haladékot a hétvégéig a draftoltak szerződéseinek beírásával. Köszi előre is!
.png)
GM game champion 2015 (Vikings)
GM game champion 2024 (Eagles)
több mint 11 éve
1/26 Kevin Johnson, CBPeters után a 2. CB volt a rangsoromban nem gondoltam, hogy bent lesz, bent volt, köszöntem. Revis-szel és Orlando-val elég pofás 3as alakult ki a CB sorban.
1/27 Owamagbe Odighizuwa, DE
Vele megérkezett a béke, szeretet és öröm Kansas Citybe. Szerencsére van pár alig használt csípő elfekvőben úgyhogy nem lesz vele gond. Futás ellen kiváló, pass rushban nem az igazi egyelőre, de arra ott van Clowney meg Watt esetleg Von Miller.
7/31 Jordan Richards, SS
BPA
A+
több mint 11 éve
Bocsi srácok, én durván bealudtam tegnap
Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Mikor csinaltam, mindig A+ lett. Nem fair.egyszer majd próbáld ki a draftot, nem rossz dolog.braxa88Elromlott a tabom toltoje igy nem tudok online lenni. Legyszi emberi modonpotoljon vki. Sorry de most jott be a hiba es nem tudom korrigalni...szabaBocsánat de nem hittem el, hogy pont most szart be. Kösz a pótlást...szaba
több mint 11 éve
egyszer majd próbáld ki a draftot, nem rossz dolog.Elromlott a tabom toltoje igy nem tudok online lenni. Legyszi emberi modonpotoljon vki. Sorry de most jott be a hiba es nem tudom korrigalni...szabaBocsánat de nem hittem el, hogy pont most szart be. Kösz a pótlást...szaba
több mint 11 éve
Elromlott a tabom toltoje igy nem tudok online lenni. Legyszi emberi modonpotoljon vki. Sorry de most jott be a hiba es nem tudom korrigalni...szabaBocsánat de nem hittem el, hogy pont most szart be. Kösz a pótlást...
több mint 11 éve
Ha a Benny Cunningham, Travaris Cadet, Kamerion Wimbley, Darrin Walls, Craig Loston sorból lenne igény valakire idei 5/6/7. körös játékos ellenében, akkor lehet keresni, csomagban is vihetők.
több mint 11 éve
fiatal WR-t és G-t keresek, aki érez magában még cserelehetőséget, írjon. Pacsi


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Csak nem itt, mert egyrészt senki sem kíváncsi rá, másrészt semmi köze a GM játékhoz. Úgyhogy ezt itt zárjuk is le.Na ezt az utolsót részletezheted, ha gondolod, mert most nem vágom, miről van szó 😀Wyattkivancsi valaki a velemenyedre ? en nem lattam senkit, aki hozzad szolt volna.Ja, aztán nehogy véletlenül tovább bírja az, vagy a JAFL, mint gondolod 😊 Mondjuk kíváncsi vagyok, itt mikor lesz a garantált és az alapfizu szétbontva, ha lesz egyáltalánWyattBraxa bulvár témákban nincs képben úgy látom 😊 Az elit league azon GM liga aminek a titkosított fórumán néhány innen kilépett user faszán tudta szídni az ittenieket 😀 Tavaly engedtem bebocsátásra, kicsit visszaolvastam, azóta az a véleményem Stezről ami neki rólam az ott leírtak alapján.Rataxes😀
kemény liga lehet. majd gondolom kb addig fog megélni mint az UFL és társai az NFL mellett 😀braxa88
recskazzatok stez baratoddal egymasra, innet meg tisztulhatsz csira. koszonni sem mersz ha szembejossz az emberrel ...MMMS
több mint 11 éve
kivancsi valaki a velemenyedre ? en nem lattam senkit, aki hozzad szolt volna.Ja, aztán nehogy véletlenül tovább bírja az, vagy a JAFL, mint gondolod 😊 Mondjuk kíváncsi vagyok, itt mikor lesz a garantált és az alapfizu szétbontva, ha lesz egyáltalánWyattBraxa bulvár témákban nincs képben úgy látom 😊 Az elit league azon GM liga aminek a titkosított fórumán néhány innen kilépett user faszán tudta szídni az ittenieket 😀 Tavaly engedtem bebocsátásra, kicsit visszaolvastam, azóta az a véleményem Stezről ami neki rólam az ott leírtak alapján.Rataxes😀
kemény liga lehet. majd gondolom kb addig fog megélni mint az UFL és társai az NFL mellett 😀braxa88
recskazzatok stez baratoddal egymasra, innet meg tisztulhatsz csira. koszonni sem mersz ha szembejossz az emberrel ...
the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
megy mar par eve. stez reg kivan pockolve, mert ott is csinalta a fesztivalt, mintahogy delonso is. fetomynak elege lett, igy alakult ki a jelenlegi vezetoseg. egy darabig volt vagy 2-3 acc amit hasznaltam olvasgatasra 😀Braxa bulvár témákban nincs képben úgy látom 😊 Az elit league azon GM liga aminek a titkosított fórumán néhány innen kilépett user faszán tudta szídni az ittenieket 😀 Tavaly engedtem bebocsátásra, kicsit visszaolvastam, azóta az a véleményem Stezről ami neki rólam az ott leírtak alapján.Rataxes😀
kemény liga lehet. majd gondolom kb addig fog megélni mint az UFL és társai az NFL mellett 😀braxa88
the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.


