GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Friss a keki, JPP jó ajánlat esetén eladó (!!!)

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Looooooooool

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elég lett volna annyit beírni, hogy TRADE

Andre Luck <-> Szar & Húgy

több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bakker...
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az abszolút világklasszis lejáró LB-im (Blackburn, Kehl, Mouton), miért a DE-k közé kerültek? 😊empty taxi
mer ott jobbak maddenbe!

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Gondolom adminisztációs hiba 😊

Változott a KeKim keresési oldala (LB és S igénnyel bővült 😊 )
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Itt a Habi féle FA-lista:
 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdDR3TVI4SmhfTnc2aEQ5UG5WY0pQalE&usp=drive_web#gid=0
Piacnyitásig lesz komplett lista is, nekiálltam az összefésülésnek, már a C betűnél tartok 😀Rataxes
Az abszolút világklasszis lejáró LB-im (Blackburn, Kehl, Mouton), miért a DE-k közé kerültek? 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 319
Itt a Habi féle FA-lista:
 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdDR3TVI4SmhfTnc2aEQ5UG5WY0pQalE&usp=drive_web#gid=0
Piacnyitásig lesz komplett lista is, nekiálltam az összefésülésnek, már a C betűnél tartok 😀Rataxes
kÖSZÖNET ÉRTE!!!
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
hát ez a FA rendszer jónagy hülyeségnek tűnik így elsőre.braxa88
megcsinálhatod jobbra, átadom a lehetőséget a szervezést illetően.

Igor most tart 109 milliónál, rutinja meglátszódik a cap managementbenHöri
Hmm, volt 2 cutom, ráadásul még a szerződések előtt.. szerintem 104-105 környékén vagyok... de van is kb. 52 emberem.

PS: ráadásul te legalább ilyen jól állsz.. még úgyannak ellenére is cap fölött vagy, hogy megpróbáltad Stanzi fizuját elcsalni!! 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Itt a Habi féle FA-lista:
 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdDR3TVI4SmhfTnc2aEQ5UG5WY0pQalE&usp=drive_web#gid=0
Piacnyitásig lesz komplett lista is, nekiálltam az összefésülésnek, már a C betűnél tartok 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Illetve ha esetleg megvan külön hogy ki az akiket cutoltunk/waiveltünk, és nem csak nem hosszabbítottunk vele (tehát akik nincsenek ott a rosterünk alján se UFA/RFA státusszal) az lenne a legjobb. Elvileg 156 ilyennek kell lennie.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
én tegnap kiszedtem az összes játékost a roster fájlból akiket nem sikerült/ nem akartunk ufa/rfa útján megtartanunk. Posztonként kimásoltam, de tuti, hogy volt 1-2 ahol véletlen más posztra raktam be az illetőt. Az 100%, hogy az összes ilyen lejárt játékost betettem a táblába. Szóval ezt szívesen elküldöm vkinek, hogy meg tudja osztani a néppel, én nem vágom ezeket a dolgokat 😀Habi
Átküldöd? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk, ha lenne roll over, akkor nem kéne minden szemétre ellőni a pénzt a végén csak azért, hogy el legyen költve, mert ha nem, akkor úgyis baszhatod már a pénztWyatt
Vhol igazad van, de a rollovert is limitálni kéne szvsz, az sem teljesen ok h vki hülyére spórolja magát 3 évig összeszed teszem azt +40 millió cap space-t majd a következő évben meg vághatja ki a csapat felét, mert kurvára nem fér el az alapcap alatt.empty taxi
Persze, limit mindenképpen lehet, mondjuk saját magát szopatja az ember évekig, aztán meg ki garantálja, hogy lesznek olyanok a piacon, akik megérik a nagy dellát

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Mondjuk, ha lenne roll over, akkor nem kéne minden szemétre ellőni a pénzt a végén csak azért, hogy el legyen költve, mert ha nem, akkor úgyis baszhatod már a pénztWyatt
Vhol igazad van, de a rollovert is limitálni kéne szvsz, az sem teljesen ok h vki hülyére spórolja magát 3 évig összeszed teszem azt +40 millió cap space-t majd a következő évben meg vághatja ki a csapat felét, mert kurvára nem fér el az alapcap alatt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na nyugalom 😀
kredites rendszerről volt szó, nem erről. de a most leírt indoklásokkal már vágom, így okés.
több mint 10 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Előtte kb nulla hsz-t engedtél el a témában, hogy szerinted mi volna az üdvözítő.
Kb három ember ötletelt valamit, a többiek tojtak rá magasról. Persze utána könnyű beleugatni, hogy ez hülyeség, mikor arra nem voltált képes, hogy akkor annyit leírjál, hogy szerinted jó ahogy volt ne basztassuk, mert szarok az ötletek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk, ha lenne roll over, akkor nem kéne minden szemétre ellőni a pénzt a végén csak azért, hogy el legyen költve, mert ha nem, akkor úgyis baszhatod már a pénzt

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
hát ez a FA rendszer jónagy hülyeségnek tűnik így elsőre.braxa88
megcsinálhatod jobbra, átadom a lehetőséget a szervezést illetően.

Igor most tart 109 milliónál, rutinja meglátszódik a cap managementbenHöri
nem téged akartalak bírálni. nagy hála a sok adminisztrációért meg mindenért.
csak ez kb semmivel sem realisztikusabb mint volt az eddigi. és akik változást akartak azoknak ez volt a gondja.
de biztos jol fog működni és jó lesz, csak elsőre nem látom ez most miért jó, h elsőre jönnek az elit FAk, majd közepese, meg bénák.. de ok.braxa88
Kevésbé tudsz spekulálni, a drágák egyszerre vannak, így teszem azt egy korábbi posztkörben kimenő jó játékosra több embernek lóvéja licitálni, így nagyobb eséllyel lesz túlfizetve, mint egy olyan, aki egy későbbi posztkörben megy ki és kevesebb embernek marad rá lóvéja és esetleg áron alul is elviheti vki. Szal sztem ez a fajta rendszer kicsivel reálisabb.

Szerk. közben látom a druszám megelőzött 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Itt az indoklás 😊

Nekem annyi javaslatom volna, hogy ne posztonként haladjunk hanem a játékosok értéke szerint.
Tehát első körben az évi 10 milla felett kérő játékosok, második körben a 8-10 milla között keresők és így lehetne haladni lefele. Az értéket úgy lehetne meghatározni, hogy a rózi bizottság megállapítását vesszük alapul, így akivel nem sikerült hosszabbítani, az értelemszerűen oda kap besorolást, ahova a kért fizuja tartozik. A cutolt és nem megtartandó játékosok igényeinek megállapítása lehetne a rózik feladata ugyanúgy, vagy az utolsó fizujuk alapján rangsorolnánk őket. Így elkerülhető lenne az az anomália, hogy vki az összes capspace-ét az utolsó posztok valamelyikére tartogatja, de ott bebukja a licitet, így marad neki capspace egy rakat, viszont nem erősített.

A kredites rendszert támogatom, posztonkénti megkötés nélkül.gabokocka

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hát ez a FA rendszer jónagy hülyeségnek tűnik így elsőre.braxa88
megcsinálhatod jobbra, átadom a lehetőséget a szervezést illetően.

Igor most tart 109 milliónál, rutinja meglátszódik a cap managementbenHöri
nem téged akartalak bírálni. nagy hála a sok adminisztrációért meg mindenért.
csak ez kb semmivel sem realisztikusabb mint volt az eddigi. és akik változást akartak azoknak ez volt a gondja.
de biztos jol fog működni és jó lesz, csak elsőre nem látom ez most miért jó, h elsőre jönnek az elit FAk, majd közepese, meg bénák.. de ok.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ez a FA rendszer jónagy hülyeségnek tűnik így elsőre.braxa88
megcsinálhatod jobbra, átadom a lehetőséget a szervezést illetően.

Igor most tart 109 milliónál, rutinja meglátszódik a cap managementben

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
ha Igornak nincs meg az eredeti harmadik köröse (Bearsnél van), akkor a jelenleg tulajdonában álló harmadik kör (Giantsé) illet engem ? (RFA Sheard-ügy)gabtsi
Igen!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha Igornak nincs meg az eredeti harmadik köröse (Bearsnél van), akkor a jelenleg tulajdonában álló harmadik kör (Giantsé) illet engem ? (RFA Sheard-ügy)

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
hát ez a FA rendszer jónagy hülyeségnek tűnik így elsőre.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
empty/vassadi ! legyszi csinaljatok meg rendesen a draft tracker topikot, mert ez egy atlathatatlan kaosz. nem csak nekunk usereknek otvar h igy van, hanem kesobb ti is duplan fogtok vele szopni. koszi elore is.MMMS
Kigyomláltam a 2014-et abból a topikból (az a live trackerben vezetődik tovább), a 2015-16 pedig a szokásosan van vezetve. Ha van vmi egyéb óhaj/sóhaj/panasz/bánat a részedről, mondd azt igyekszem megcsinálni.empty taxi
koszi, a legfobb tre valoban ez volt. esetleg ha lehetne meg egy javaslatom, a 15hoz nyomjal egy entert minden csapat utan, talan atlathatobb lenne. de ez tenyleg ahogy erzed, nekem speciel jojozik tole a szemem, de tulelem, ha neked es a tobbieknek igy kenyelmes.MMMS
Csoportonként ütöttem egy entert, így tényleg vmivel szebb.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...