GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Az elérhetetlen dolog Shermannek max. egy dolog lehet: a wild card részvétel ami nektek tavaly a végállomást jelentette... Ugyanis be vagyunk betonozva az NFC playoff kiemeltjei közé 😛
szerk.: ezért most lenyomom a Packerst maddenben, immáron Ricsivel a csapatban.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szegény Sherman elérhetetlen dolgokról ábrándozik.... 😕 :p

több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
a pittsburgh jobbik pickjet kapom UGYE ? 😊
viszlat cameronkam, orulok h mire lejart a szerzodesed sikerult kihoznod magadbol valamit ...MMMS
Amennyiben az új csapat rendelkezik a tenderben kikötött körös saját pickkel, azt kell adnia
Szóval igen, a jobbikat kapod (4/16.)


JT Daniels fan
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
empty/vassadi ! legyszi csinaljatok meg rendesen a draft tracker topikot, mert ez egy atlathatatlan kaosz. nem csak nekunk usereknek otvar h igy van, hanem kesobb ti is duplan fogtok vele szopni. koszi elore is.MMMS
Kigyomláltam a 2014-et abból a topikból (az a live trackerben vezetődik tovább), a 2015-16 pedig a szokásosan van vezetve. Ha van vmi egyéb óhaj/sóhaj/panasz/bánat a részedről, mondd azt igyekszem megcsinálni.empty taxi
koszi, a legfobb tre valoban ez volt. esetleg ha lehetne meg egy javaslatom, a 15hoz nyomjal egy entert minden csapat utan, talan atlathatobb lenne. de ez tenyleg ahogy erzed, nekem speciel jojozik tole a szemem, de tulelem, ha neked es a tobbieknek igy kenyelmes.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
csak ugy az erdekesseg kedveert. valaki megadott volna egy 3. kort fosterert ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Kabbé Igor!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
De ha szabályellenes akkor csinálhatjuk két lépcsőben is, most csak az első része megy aztán meccselés után jön a második 😊 Ha jól látom mindegyik pick cserélhető még kétszer.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
De, kompenzációnál elírtam, köszi, javítva 😊
Leegyszerűsítve annyi hogy ha BD# tud akkor RFA-n rabol és megy a tréd, ha meccselik akkor meg visszatrédeljük és kapok egy 2016-os hatodikat a fáradozásaimért 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem lett sok kicsit a 2015/3? Bár egyelőre még csak próbálom felfogni

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
empty/vassadi ! legyszi csinaljatok meg rendesen a draft tracker topikot, mert ez egy atlathatatlan kaosz. nem csak nekunk usereknek otvar h igy van, hanem kesobb ti is duplan fogtok vele szopni. koszi elore is.MMMS
Kigyomláltam a 2014-et abból a topikból (az a live trackerben vezetődik tovább), a 2015-16 pedig a szokásosan van vezetve. Ha van vmi egyéb óhaj/sóhaj/panasz/bánat a részedről, mondd azt igyekszem megcsinálni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
beírtam a szerződéseket, nyavajogjatok ha mellément valami.

aki eddig nem írt, annak beírtam nemváltozóval.Höri
Csak annyi, hogy jobban örülnék, ha Wake DE-ként lenne rosteren.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
beírtam a szerződéseket, nyavajogjatok ha mellément valami.

aki eddig nem írt, annak beírtam nemváltozóval.

több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
empty/vassadi ! legyszi csinaljatok meg rendesen a draft tracker topikot, mert ez egy atlathatatlan kaosz. nem csak nekunk usereknek otvar h igy van, hanem kesobb ti is duplan fogtok vele szopni. koszi elore is.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
azigen 😀 gabtsi ritkan tradel, de akkor viszont nincs kegyelem XD

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez alapján szaba a legjobb
Rajna
Valljuk be, zsidónak születni kell.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ha jövőre is követjük az IRL capot ,akkor 109 milla lesz a sapka.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Jövőre majd biztos bosszút akartok állni, úgyhogy valahogy rózinak kell maradnom és még köcsögebbnek lennem hogy ellensúlyozzam 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cisnáltam én is egy kimutatást, amibe nems zámítanak bele a saját emberek és ami százalékosan méri az eltérést abszolút helyett. Ez alapján szaba a legjobb, átlagosan 10%-al tér el a végeredménytől, őt követi gabtsi 15-el, én 16-al, Höri 17-el és Rata 21-el.

 www.dropbox.com/s/9fkdr6f5hp3n1vt/2014%20hosszelt%C3%A9r%C3%A9sek.xlsxRajna
de én lefelé térek el, szóval (L) jár érte

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Cisnáltam én is egy kimutatást, amibe nems zámítanak bele a saját emberek és ami százalékosan méri az eltérést abszolút helyett. Ez alapján szaba a legjobb, átlagosan 10%-al tér el a végeredménytől, őt követi gabtsi 15-el, én 16-al, Höri 17-el és Rata 21-el.

 www.dropbox.com/s/9fkdr6f5hp3n1vt/2014%20hosszelt%C3%A9r%C3%A9sek.xlsx

több mint 10 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Csináltam egy táblázatot hogy melyik Rózi tért el a leginkább az átlagtól (abszolút értéket néztem)... Az eredmény: természetesen én, rúgjatok ki nyugodtan 😀
 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdFd4MkFDdExyZW1VdEYwVGY4Umh2Umc&usp=sharingRataxes
Elég idióta a mérés, mert a sajátnál ugye a teljes összeg az eltérés, ergo minél több és jobb emberrel hosszabít a rózitag, annál szarabb, ezért lett Höri a top 😛

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Csináltam egy táblázatot hogy melyik Rózi tért el a leginkább az átlagtól (abszolút értéket néztem)... Az eredmény: természetesen én, rúgjatok ki nyugodtan 😀
 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdFd4MkFDdExyZW1VdEYwVGY4Umh2Umc&usp=sharingRataxes
Ne add fel! Nekem csak a Cam Thomas-os ár volt képtelenség, de az gabtsi esetében is. Remélem látom majd, hogy a FA piacon 5 milla körüli fizetést adtok neki 😀 Amúgy szerintem jó volt ez!
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fitz nem ér 11-et már a a 9 reális, de valamiért én nem tartottam 8-nál többre.
Houstonnál csak próbálkoztam mennyi a piaci értéke, Mack-et nem is fizettem annyira túl (kb. 700K), Veldheer meg Mekit elég jól belőttem. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Csináltam egy táblázatot hogy melyik Rózi tért el a leginkább az átlagtól (abszolút értéket néztem)... Az eredmény: természetesen én, rúgjatok ki nyugodtan 😀
 docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdFd4MkFDdExyZW1VdEYwVGY4Umh2Umc&usp=sharing

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lol, 8.5 milla Gronkónak :d
Danario 5 acl-lel 5.3 :d
Bár ahogy nézem, Rata alapból utált (Fletcher 4 millára szavakat nem találok), bezzeg Höri 😀
Legközelebb csak Höri tolja, akkor a ligaelit DE-m 3.2 milláért maradhat 😀

több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Orakpot és Heywardot elég jól eltaláltam, kb 3-4 kilóval adtam többet, mint amit kértek, szerintem ez belefér. A többieknél próba volt, h ki hajlandó az RFA tenedernél olcsóbban aláírni, hát ez nem jött be (mondjuk Siliga 4,8 millás igénye az szép volt Ratától 😊)...