GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 803
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Newman lazába nyomja, hogy JPP, Hardy és Chandler Jones mögé még bevállal egy DE-t 1.26 millióért.Höri
Készíti elő JPP hozzám szerződését 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Newman lazába nyomja, hogy JPP, Hardy és Chandler Jones mögé még bevállal egy DE-t 1.26 millióért.

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Frissített KeKi - akinek kell a két elit OT egyike még most rohamozzan az 1/3-ért.. pláne hogy idén olcsó 😉

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Keres-Kínál - Manager játék | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Valószínű Gabtsi saját adminisztrációjában maradt benne tévesen és ezért waivelte újra, a hivatalos rosteren ugyanis nem volt Eagle már tavaly sem ( docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AsbbN5jVO88QdElMemdOaWZSaVBPZ1RYZ0FBaFlEVnc#gid=46). Meg a tavalyi roster fájlban eleve csak egy Paulson van. Tehát a megoldás: Bekinél nincs Paulson mert Gabtsi tévesen waivelte újra, Paulsen meg senkinél sincs, így FA 😊 Poirot recharged 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
emlékeztem rá, hogy tuti behúztam, de UDFAn még az Eagles vitte
az történt, hogy gabtsi kirakta tavaly akkor én elvittem, de valamiért idén is kirakta mégegyszer

látom közben már Rata is megtalálta 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rákerestem gyors... Paulsont 8 hónapja waivelte az Eagles ( bowl.hu/forum/manager_jatek/waiver/548771) és a Bengals jelentkezett be érte ( bowl.hu/forum/manager_jatek/waiver/551703). Aztán most 25 napja megint kivágta az Eagles ( bowl.hu/forum/manager_jatek/waiver/764172) és a Saints claimelte ( bowl.hu/forum/manager_jatek/waiver/764247). Szóval az is lehet hogy adminisztrációs hiba történt és bent maradt az Eagles meg a Bengals rosterén is az első waive után.

Paulsen meg FA volt már tavaly is ( bowl.hu/forum/manager_jatek/szabadugynoklista), de úgy tűnik nem kellett senkinek.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerk.: nemtom jelezték-e már a problémát, de David Paulson TE a Bengals és a Saints rosterén is ott van. Lehet hogy az egyikük valójában Logan Paulsen?Rataxes
minden bizonnyal de fingom sincs melyik

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szegény St.Louis drukkerek szopóálarcot kaptak, pont akkor nincs GM-jük amikor érnének valamit a #1 waiver helyükkel 😀
szerk.: nemtom jelezték-e már a problémát, de David Paulson TE a Bengals és a Saints rosterén is ott van. Lehet hogy az egyikük valójában Logan Paulsen?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
a valtozatossag kedveert bolenyszar hulljon ezegyszer baltimore-ra a hollourulek helyett 😛

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Lane amúgy mitől ekkora király? 😀adam8
Olcsó 😀
Két évig még RFA, special teamben is jó.. oszt ha a drága CB-k vagy Porcelán Thurmond megint megsérül, akkor jackpot.. de nickel-dime-ra jövőre is van sansza.Igor
meg az sem hátrány ha láttad játszani
amikor kezdett nagyon jó volt. pl a frisco ellen levette Mosst.. mondjuk ez már nem nagy szó de akkor is.
Thurmond amugy sem lesz sehol sztem.braxa88
1 olyan meccsbe néztem bele asszem ahol kezdett.. és szerintem 3 meccs alapján nem lehet ítélni, pláne nem CB-knél. De nagyra tartja a csapat, és lesz lehetősége.. ez jó kombináció.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Lane amúgy mitől ekkora király? 😀adam8
Olcsó 😀
Két évig még RFA, special teamben is jó.. oszt ha a drága CB-k vagy Porcelán Thurmond megint megsérül, akkor jackpot.. de nickel-dime-ra jövőre is van sansza.Igor
meg az sem hátrány ha láttad játszani
amikor kezdett nagyon jó volt. pl a frisco ellen levette Mosst.. mondjuk ez már nem nagy szó de akkor is.
Thurmond amugy sem lesz sehol sztem.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Lane amúgy mitől ekkora király? 😀adam8
Olcsó 😀
Két évig még RFA, special teamben is jó.. oszt ha a drága CB-k vagy Porcelán Thurmond megint megsérül, akkor jackpot.. de nickel-dime-ra jövőre is van sansza.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mármint mitől akkora király hogy ingyen a csapatunkba akarjuk? 😊 Tavalyi hatodik körös játékos, nevetséges fizuval, és már bír némi kezdő tapasztalattal...
Vassadi, szerintem nem a vet.min.-es, ráadásul nem is rossz játékosok kivágása a leghatékonyabb módja a cap felszabadításának 😊 Gyakorlatilag nem is nőtt így a cap space-ed, keretfeltöltésnél ugyanúgy be kell majd vállalnod pár hasonló fizetésű játékosokat.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Lane amúgy mitől ekkora király? 😀

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Ádi neked belső infód van? Csak hogy mindkét Seahox CB-t kivágtad.. Igor
Nincs, de CB-k terén nem állok rosszul, cap space szempontjából annál inkább. Ugyanazzal szívok, mint IRL.vassadi
mondjuk ez igaz, mind2 sokat keres.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ádi neked belső infód van? Csak hogy mindkét Seahox CB-t kivágtad.. Igor
Nincs, de CB-k terén nem állok rosszul, cap space szempontjából annál inkább. Ugyanazzal szívok, mint IRL.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
KeKi


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Eldöntöttem a kérdést 😛

Ádi neked belső infód van? Csak hogy mindkét Seahox CB-t kivágtad..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ne fáraszd magad, nemsokára hazaérek 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Melyik CB-re waiveljek, igazából egyik se kell, de valakinek úgy keresztbe tennék 😀
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Lane féle waive is szépmunka 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ik elhiszem h jo helyen lenne, csak 5 hellyel mogottem vagy a sorrendben.
torold ki szepen a hozzaszolasodat, kulonben ottmarad figyelmetlenseged mementojakent.MMMS
Rookie mistake. Teljesítve.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ik elhiszem h jo helyen lenne, csak 5 hellyel mogottem vagy a sorrendben.
torold ki szepen a hozzaszolasodat, kulonben ottmarad figyelmetlenseged mementojakent.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
kristof a tracker szerint nincs nálad a 2014/3 (NYJ) idelinkelnéd a trade-et amiben megszerezted?empty taxi
valóban nincs, az a Chiefstől jön majd, ha Chapman kezdő lesz 😊kristof
My bad.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
kristof a tracker szerint nincs nálad a 2014/3 (NYJ) idelinkelnéd a trade-et amiben megszerezted?empty taxi
valóban nincs, az a Chiefstől jön majd, ha Chapman kezdő lesz 😊