GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
Beki:
mondom neki, h ezt adom Harvinért:
1/20 + Jeremy Maclin + 5/25 <> Harvin + 1/2x
Beki rábólínt, majd írja rá 5percre": Úgy látom, hogy a kedvenc játékosod a kedvenc csapatodban, javíts az ajánlaton és mehet, ha meghagyod az 1/2x-t és Maclin és az 1/20 jön, akkor mehet. "
fair a gyerek
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mittudomén már tökmindegy, nem is biztos hogy szó szerint ez hangzott el, de hasonló volt a tartalma... De mindegy is, nem állok neki keresgélni, a lényeg hogy amikor első körös igényeimet feltártam az érdeklődők 80%-a hülyének nézett.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
😀 Nem hagytál nyitva egy másik böngészőablakot? Ha ugyanarról a gépről nyitod meg kétszer akkor is úgy jeleníti meg mintha ketten néznék ugyanazzal a névvel.Rataxes
Be is írtam mielőtt bekerült volna a trackerbe, hogy Bekinek adtam meg az örömöt hogy lehúzzon végre valakit 😊 Most eszembe jutnak a korábbi megkeresések "ugyan adjad már el Harvint de 5. körösnél többet nem adok érte mert IRL is annyiért pletykálják". Rataxes
Ki mondta, hogy 5. körért add el?

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az a gáz hogy nem látom a saját nevemet, így ha megtalálnám hogy hol kell átírni akkor sem tudnám ellenőrizni hogy jót írtam-e át 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Márminthogy most? Hát ha Te vagy valamelyik SeahawksGM akkor igen, de vannak benn Anonymous userek is úgyhogy nemtom 😊 Szerintem valahol a google profilban lehet átírni a nevet, megpróbálom megkeresni.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
😀 Nem hagytál nyitva egy másik böngészőablakot? Ha ugyanarról a gépről nyitod meg kétszer akkor is úgy jeleníti meg mintha ketten néznék ugyanazzal a névvel.Rataxes
nem, reggel jöttem vissza Szegedre és kijelentkeztem az otthoni gépen. De már a jelszót is átírtam, mégis ott világít 3 narancs négyszögHöri
Ha feszélyez a dolog csinálhatunk egy másodpéldányt belőle, aztán max. lecseréled a linket itt a rosteres topicban 😊
Rataxes
engem is ilyen néven ír ki?
hol állítsam át hogy más legyen?

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
na most nezem h milyen fincsi lesz a rugopiac. fog jutni legalabb 1-1 szolid kezdo es elit fiatal is. nyamnyam.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
😀 Nem hagytál nyitva egy másik böngészőablakot? Ha ugyanarról a gépről nyitod meg kétszer akkor is úgy jeleníti meg mintha ketten néznék ugyanazzal a névvel.Rataxes
nem, reggel jöttem vissza Szegedre és kijelentkeztem az otthoni gépen. De már a jelszót is átírtam, mégis ott világít 3 narancs négyszögHöri
Ha feszélyez a dolog csinálhatunk egy másodpéldányt belőle, aztán max. lecseréled a linket itt a rosteres topicban 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
😀 Nem hagytál nyitva egy másik böngészőablakot? Ha ugyanarról a gépről nyitod meg kétszer akkor is úgy jeleníti meg mintha ketten néznék ugyanazzal a névvel.Rataxes
Be is írtam mielőtt bekerült volna a trackerbe, hogy Bekinek adtam meg az örömöt hogy lehúzzon végre valakit 😊 Most eszembe jutnak a korábbi megkeresések "ugyan adjad már el Harvint de 5. körösnél többet nem adok érte mert IRL is annyiért pletykálják".

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
😀 Nem hagytál nyitva egy másik böngészőablakot? Ha ugyanarról a gépről nyitod meg kétszer akkor is úgy jeleníti meg mintha ketten néznék ugyanazzal a névvel.Rataxes
nem, reggel jöttem vissza Szegedre és kijelentkeztem az otthoni gépen. De már a jelszót is átírtam, mégis ott világít 3 narancs négyszög

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megvan az első Saints-csere, ahol nem Bekit húzták le :d

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
😀 Nem hagytál nyitva egy másik böngészőablakot? Ha ugyanarról a gépről nyitod meg kétszer akkor is úgy jeleníti meg mintha ketten néznék ugyanazzal a névvel.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
braxa nyugtass meg hogy te nézed az excelt seahawksgm néven

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
erős a WR piac 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerk. 2: Most látom hogy összevetetted IRL-el? Az derék meló lehetett, tiszteletem! 😀Rataxes
a STeamet mér rég így nyomtam, most úgy döntöttem rágyúrok mindre, remélem nem fogy el az erőm az OL-nél meg a front7-nél mint szokott.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Devin Thomas elvileg már visszavonult (a WR listában benne van).
szerk.: visszavonva, most látom hogy aláírt a Lionshoz 😀
szerk. 2: Most látom hogy összevetetted IRL-el? Az derék meló lehetett, tiszteletem! 😀 De hogy fogunk így cápázni? 😮

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Te jó ég, hány Nick Toon nevű elkapó van, hogy még a szabadügynökök közé is került egy?Wyatt
nem hibás adat, csak későbbi

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Te jó ég, hány Nick Toon nevű elkapó van, hogy még a szabadügynökök közé is került egy?

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És akinek tényleg minőség kell, az túlfizethet pl engem is OT-ért 😀
Bár annak tényleg sokat kell adnia 😛

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Köszi tradepartnerek az öszinteséget.

Szóval, ha valaki netán nagyon akarja megszerezni Joeckelt most már velem kell üzletelnie! iktriad
Fisher > Joeckel.. és az 1/3 olcsóbb 😉Igor
inkább a pmjeidre reagálj ruzkin 😀briareos
Láttam, nézegetem egyelőre. gondolkodom... öregember nem gyorsvonat 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Köszi tradepartnerek az öszinteséget.

Szóval, ha valaki netán nagyon akarja megszerezni Joeckelt most már velem kell üzletelnie! iktriad
Fisher > Joeckel.. és az 1/3 olcsóbb 😉Igor
inkább a pmjeidre reagálj ruzkin 😀

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Köszi tradepartnerek az öszinteséget.

Szóval, ha valaki netán nagyon akarja megszerezni Joeckelt most már velem kell üzletelnie! iktriad
Fisher > Joeckel.. és az 1/3 olcsóbb 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
keki frissült, mindenki olcsó 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
átírtam mindet kerekre

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem úgy van ahogy mondod 😊 Az milyen durva hogy a 32. kiválasztott 6 dollárral kap kevesebbet mint a 31.? 😀 Igaz 4 év alatt az már 24 dolcsi...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes