GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
itt is friss a kekí


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Frissítettünk egyet ezen

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Anderson és Nakamura érkezése kioltja Flynnt, gabokocka
Szerintem ezt így nem lehet számolni, 2 vs 1-nek.. a fizetés számít, meg a létszám is számít. Meg persze a playing time, amit mi annyira nem néztünk, stb... 😊

Nem akarok nagyon belemenni, mert ez kb. a legkomplexebb topic ami csak létezik az NFL világában, és mindkét/három oldalon vannak jó érvek.. és jóval nagyobb kérdéseket nem tudtunk normálisan leszbályozni a játékban.

Ha gondolod felőlem is nézd/írd át, de annyit tartsunk azért szem előtt, hogy 32-nél ne legyen több compensatory pick.Igor
Te részletezd az NPV rendszered, mert sose lesz bevezetve! 😛

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Tehát kb a három pick lenne a reális nálam. gabokocka
ez így kiválóan hangzik, de van másik 31 csapat, szóval 71 picket is kioszthattam volna.

De ha akarod csinálni, tied a pálya, felőlem az ideit is átírhatod igazságosra.Höri
Este átnézem, de az ideit már direkt nem akarom abajgatni, nehogy az legyen, hogy azért hőbörgök hogy nekem legyen jó. Csak sztem igazságtalan, hogy elmegy négy kezdő kaliberű játékos és egy nyomorult pick jön érte, miközben jóval kevesebb embert hoztam jóval kevesebbért. De most ne személyesen miattam, hanem általánosságban, csak a saját csapatomról tudom, hogy ki jött és mennyiért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Anderson és Nakamura érkezése kioltja Flynnt, gabokocka
Szerintem ezt így nem lehet számolni, 2 vs 1-nek.. a fizetés számít, meg a létszám is számít. Meg persze a playing time, amit mi annyira nem néztünk, stb... 😊

Nem akarok nagyon belemenni, mert ez kb. a legkomplexebb topic ami csak létezik az NFL világában, és mindkét/három oldalon vannak jó érvek.. és jóval nagyobb kérdéseket nem tudtunk normálisan leszbályozni a játékban.

Ha gondolod felőlem is nézd/írd át, de annyit tartsunk azért szem előtt, hogy 32-nél ne legyen több compensatory pick.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tehát kb a három pick lenne a reális nálam. gabokocka
ez így kiválóan hangzik, de van másik 31 csapat, szóval 71 picket is kioszthattam volna.

De ha akarod csinálni, tied a pálya, felőlem az ideit is átírhatod igazságosra.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hm ez azért arra kíváncsi lennék ez hogy jött ki, se Godfrey (5 év 4.6M) se Flynn (5 év 6.5M) után nem jött még egy hetedik kör sem... Picit nonszensznek érzem, miközben a Browns pl. kapott kettőt is veteránmininumért távozó backupok után.gabokocka
úgy van, hogy a pickek elejét az elvesztett pénz alapján osztom ki, a végét meg a játékosok létszáma alapján. De ha kell az a 7. kör, akkor átírom, semmibe nem tart 😀Höri
Nem, de így gyakorlatilag Godfrey 5 év 4.5 millás szerződéssel ingyen távozott, ami kb nonszensz. Ugye Mario harmadik kör, Anderson és Nakamura érkezése kioltja Flynnt, marad Godfrey és Goodson ami simán 4/5. kör és egy 7. kör. Tehát kb a három pick lenne a reális nálam.

Szerk.: de a jövő évit vállalom hogy összesítem, mert ez így nagyon rosszul lett megcsinálva. Soldi módszere simán jó volt, ahol nézve lett hogy hányan jöttek/mentek és mennyiért.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hm ez azért arra kíváncsi lennék ez hogy jött ki, se Godfrey (5 év 4.6M) se Flynn (5 év 6.5M) után nem jött még egy hetedik kör sem... Picit nonszensznek érzem, miközben a Browns pl. kapott kettőt is veteránmininumért távozó backupok után.gabokocka
úgy van, hogy a pickek elejét az elvesztett pénz alapján osztom ki, a végét meg a játékosok létszáma alapján. De ha kell az a 7. kör, akkor átírom, semmibe nem tart 😀

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
huhú, jött egy egész 6. kör 😊Farky
32 pick? 😮 Tudsz élni, bár nem lesz könnyű a keretszűkítésnél :dWyatt
indítok 2-es csapatot is 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
huhú, jött egy egész 6. kör 😊Farky
32 pick? 😮 Tudsz élni, bár nem lesz könnyű a keretszűkítésnél :d

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
huhú, jött egy egész 6. kör(ös pick) 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jó hát én sohasem, fogok jó pickeket kapni, mert megtehetem, hogy a jó játékosaimat nem engedem piacra 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A rosteremben annyi eltérés van, hogy Beason fizuja idén nem 7.150M, hanem 7.125M (illetve McClain is 1 dolcsival többet akar mint járna neki 😊 )

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hm ez azért arra kíváncsi lennék ez hogy jött ki, se Godfrey (5 év 4.6M) se Flynn (5 év 6.5M) után nem jött még egy hetedik kör sem... Picit nonszensznek érzem, miközben a Browns pl. kapott kettőt is veteránmininumért távozó backupok után.gabokocka
Nekem is fura egy kicsit, kb. 10 milla különbség volt az érkező és a távozó játékosaim között a távozók javára, na mindegy. 😊somoskovig
Vigasztaljon, hogy nekem 100....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Hm ez azért arra kíváncsi lennék ez hogy jött ki, se Godfrey (5 év 4.6M) se Flynn (5 év 6.5M) után nem jött még egy hetedik kör sem... Picit nonszensznek érzem, miközben a Browns pl. kapott kettőt is veteránmininumért távozó backupok után.gabokocka
Nekem is fura egy kicsit, kb. 10 milla különbség volt az érkező és a távozó játékosaim között a távozók javára, na mindegy. 😊

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
a 3/33 nem elég? 😛fetomy
Miután elpályázott Mario Williams 5 év 14.5 M-ért....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a 3/33 nem elég? 😛
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Hm ez azért arra kíváncsi lennék ez hogy jött ki, se Godfrey (5 év 4.6M) se Flynn (5 év 6.5M) után nem jött még egy hetedik kör sem... Picit nonszensznek érzem, miközben a Browns pl. kapott kettőt is veteránmininumért távozó backupok után.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mekkora csalás, hogy nekem már megint nincsen... :mad:
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
23 csapatnak jár komepnzációs pick, ha más nem, egy 7. kör legalább

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja, milyen jó lett volna 6 millát fizetni Andersonnak, meg 3,5 millát Fred Jacksonnak. Gonzo helyett meg azért elvoltam a Gresham-Tamme párossal, kevesebb, mint 2 milláért az 5 helyett. Egyedül Goldsont sajnálom.

De egyébként nyilván faszább mindenkivel csilliárdért hosszabbítani aztán meg telepakolni a KEKI-t 5-6-7 millás játékosokkal. 😊somoskovig
Mindent értesz 😀

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Ja, milyen jó lett volna 6 millát fizetni Andersonnak, meg 3,5 millát Fred Jacksonnak. Gonzo helyett meg azért elvoltam a Gresham-Tamme párossal, kevesebb, mint 2 milláért az 5 helyett. Egyedül Goldsont sajnálom.

De egyébként nyilván faszább mindenkivel csilliárdért hosszabbítani aztán meg telepakolni a KEKI-t 5-6-7 millás játékosokkal. 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mennyivel jobb lesz helyettük egy 5-6. körös pickkombóval 😀

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 256 — 49ers GM
Asszem én is, elég erős ez a Goldson - Anderson - Gonzo - Fred Jackson kvartett. 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Bezzeg én. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...