GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem ha visszanézed a közlemények topicot, akkor látni fogod, hogy általában milyen sorrendben jönnek a dolgok.

De egyébként igen, nyilván előbb hosszabbítunk, minthogy tagelnénk. Vicces is lenne fordítva, de lehet jövőre beterjesztem a poén kedvéért 😛
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
igen, hogy mennyire sima, az már más kérdés


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
igen
nem
majdSzegecs
A taget ugye a hosszabbítás után kell bejelenteni, ezután sima ügy a hosszabbítás akkor?
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
igen
nem
majd


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ha jól olvastam, akkor kapok egy extra lehetőséget amennyiben egy játékos taggel tradel hozzám, hogy hosszabbítsak vele és ha ez sikerül, akkor nem a tag értékét kell fizetnem neki és ekkor elmegy egy lehetőség a jövő évi 6ból.

Kérdés igaz ez?
Ha 2 játékos érkezik tag után mindkettőhöz kapok lehetőséget hosszabbításra?
Hosszabbítási szándékot mikor kell bejelenteni?
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
javaslatok a topik neve, nem rinyalda 😛
amugy eleg mokas ez a fajta vitastilus, emlekeztet valakire ez a modja a "javaslat" alkotasnak.
ti tenyleg elhiszitek, h a rendszert jobbitani akarjatok es nem csak vmi elbaszott modon kommunikalt erdekkepviseletet muveltek a konstruktivitas alcaja alatt ? 😀MMMS
Na azt mondjuk tényleg nem figyeltem, hogy nem a csevegő topicba reagáltam, azért sorry

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Legkésőbb kedden tudok csak szavazni, de most a következő pár napban nem nagyon leszek gépközelben.
Sorry.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mi az, hogy nincs még új, 120 oldalas statisztika a lapszemlében fetamás?
Lustulsz öreg...Stez
természetesen érdekelne a dolog egyébként, csak mire hazaesek az agyam totál le van fáradva ilyen ökörségekhez 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi az, hogy nincs még új, 120 oldalas statisztika a lapszemlében fetamás?
Lustulsz öreg...

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Számolja a tököm 😀 eszembe nem volt közben számolgatni, majd a végén 😛
de kösz azért 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Közben én is elhatároztam magam a határozottabb véleménnyilvánításra 😊 Úgyhogy a Talánjaimat átírtam (csak szólok hogy ha up-to-date számolná Fetomy az állást akkor számolja újra 😛 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
HC az szerintem jo otlet, ha persze valaki hajlando megbutykolni az editort.
Kozben meg Luck pro bowler lett, huhuhu jejejejeje 😀 fettomy atirhatja a draftos osszefoglalasat, megdolt az egesz, en nyertem. 😀

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mert vicces lenne egy HC kör 😊 nem kulcskérdés, de nem látom be, miért szavaznék ellene, bajt nem okoz.

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
És mi lenne ha úgy bütykölnénk meg hogy mindenkinek tökugyanolyan edzője legyen? (mármint képességekre, a playbookok variálása már bonyolultabb téma) 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
editorral lehet megbütykölni, egyébként tényleg nem mind1, hogy ki az edző, mert a játékosokhoz hasonlóan más-más értékekkel bírnak


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A HC-kérdésre sok igennel felelő közül valaki mondja már el, mi lenne az értelme, tényleg érdekelne (egyúttal benevezek kb Shurmurra...)Wyatt
állítólag maddenben sem mindegy, hogy ki a HC-d. Én nem tudom, mert sosem játszottam szimulálósat vele, de korábban többen is mondták, hogy számít. btw gondolom több lenne mint 32, valószínű minden mostanában aktívkodó HC-re lehetne nyomulni, de egyébként a lényeg, hogy valaki egyszer (illetve már többször) felvetette, ezért beleraktam a szavazásba.

Egyébként a sok igen az ahogy én most gyorsan átfutottam a szavazást, kb. 2 😀fetomy
Bármelyik HC-nél be tudod állítani, mit játsszon a csapat, szal ennek sok értelmét nem látom, de nekem nyolc, lesz ami lesz

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a HC dolgot én biztos nem tudom beállítani maddenben, és fetomy téved, csak 32 van mindig.

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
mert mé ne.
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A HC-kérdésre sok igennel felelő közül valaki mondja már el, mi lenne az értelme, tényleg érdekelne (egyúttal benevezek kb Shurmurra...)Wyatt
állítólag maddenben sem mindegy, hogy ki a HC-d. Én nem tudom, mert sosem játszottam szimulálósat vele, de korábban többen is mondták, hogy számít. btw gondolom több lenne mint 32, valószínű minden mostanában aktívkodó HC-re lehetne nyomulni, de egyébként a lényeg, hogy valaki egyszer (illetve már többször) felvetette, ezért beleraktam a szavazásba.

Egyébként a sok igen az ahogy én most gyorsan átfutottam a szavazást, kb. 2 😀
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Még átrágom a dolgokat és holnap szavazok.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A HC-kérdésre sok igennel felelő közül valaki mondja már el, mi lenne az értelme, tényleg érdekelne (egyúttal benevezek kb Shurmurra...)

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Most látom hogy nem sikerült a szerkesztése a hsz.-nek, valószínű az átállás miatt.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ja ok, sorry... Korán van még 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
rata: 3 évnél hosszabb szerződésnél 2 évre oszlik el a cut. Jobb is, a 7 millás Flynn-nél nem lesz baj, ha a 12 milla penaltyt nem kell idén beraknom 😀
a 3-asnál pedig ha idén még takarítani akarsz, akkor c) mostantól az újakra, a régiekre csak jövő évtől kezdődően
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
wúúhúú miután kb. az egész pro bowl keret kicserélődött, nekem is lett egy pro bowlerem, nyilván DangeRuss személyében ^^ 😀fetomy
gratulálok! GM of the yearre hajtasz?eaglesmcnabb
egyértelmű, de ahhoz még azért kéne hogy páran lemondják a szereplést 😀