GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1/3 lett végül, yeah.. kiimádkozzuk Darylt, és elég csúnya draftunk lesz 😊 bár, én mindent képes vagyok elszúrni, jobban járok, ha eltradelem őket..Igor
Még pénzfeldobás lesz, 1/2 és 1/4 is lehet

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
1/3 lett végül, yeah.. kiimádkozzuk Darylt, és elég csúnya draftunk lesz 😊 bár, én mindent képes vagyok elszúrni, jobban járok, ha eltradelem őket..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem én vagyok a legjobb, PO-ról is kétszer kiszopatott, de legalább mindkétszer 1/20 lett a pick (mondjuk még jó, hogy nincs nálam egyik saját se :d)

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 533
faszom minden évben PO, de sosem jutok még főcsoportdöntőbe sem.
olyan vagyok mint az IRL Falcons 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez mi a faszt alkot már, kettesével küldi el, majd szedi ki a hsz-eket
Szal, a Ravensnek is annyi, meg a Bears, 49ers, Chargers hármasnak is

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
csak a Ramsnek meg a Vikesnak ugyanolyan SoS-a (mmint nekik a leggyengébb), de ők játszottak egymás ellen ahol a Minnesota nyert, sztem egyértelmű, hogy a Ramsé az 1/2
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Készül a draftsorrend
Spoiler: hármas coin toss lesz az 1/2-ért 😀
Ehh, elkúrtam, előtte még van pár rangsoroló, nem a coin toss a SoS utáni 😕
Létezik, hogy csak a PO-nál számít az egymás elleni mérleg, drafthelynél csak a SoS, a divízión belüli (ha egy divízión belül vannak), a konferencián belüli (ha egy konferencián belül vannak), és a pénzfeldobás? Wiki szerint csak ennyi van, és mivel különböző konferenciában van a három csapat, elvileg akkor mégiscsak dobás lesz ebből

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jah, de volt két jelentkező.
Ugyan, a Falconsba max vinni lehet.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
majd télen keresek valakit, hogy addig se lehessen neki péemet küldeni

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Grat Höri !

Ki lesz az új manáger?

Gratulálok az ezüstérmesnek is.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mi meccs volt bazmeg, a pick6 után hatalmasat küzdöttünk 😀

maradhat a program 😂

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Hát grat Höri Suisham clutch volt 57 yardról. Gates nélkül azért nehéz épületes passzjátékot művelnem...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bradford, LOL

több mint 11 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A vártnál szorosabb meccs volt. Mingyá nyomom be az allprot meg ezeket.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Jövőre hozzuk előre a szavazást rögtön az offseason végére, ne várjunk vele a simig mert én pl már qrvára nem emlékszem ki mit csinált, ezért nem is szavaztam.
Amúgy egyértelműen Hörire kellett volna, ő a commish neki kell nyalni 😀gabokocka
De vannak, akik a sim eredményét is figyelembe veszik a szavazásnál, akkor meg ők szopnak.Stez
A sim eredménye alapján elég gáz szavazni...
Ha valakit beveszünk ebbe a játékba, mert képesnek tartjuk, hogy összerakjon/menedzseljen egy 53/61 fős rostert, az nehogy már a sim alapján szavazzon a végén. :szemforgatószmájli:Igor
Ne nekem mond, én nem az alapján szavazok. De szerintem többen viszont igen.
Viszont szerintem inkább a javaslatokat kellene átbeszélni, mert megint nagy lett a csend, és a végén sehová sem jutunk majd. 😊Stez
Előszedem az exceleimet/fizetési javaslataimat ne aggódj.. 😛 de úgyis le lesz mind szavazva a végén 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jövőre hozzuk előre a szavazást rögtön az offseason végére, ne várjunk vele a simig mert én pl már qrvára nem emlékszem ki mit csinált, ezért nem is szavaztam.
Amúgy egyértelműen Hörire kellett volna, ő a commish neki kell nyalni 😀gabokocka
De vannak, akik a sim eredményét is figyelembe veszik a szavazásnál, akkor meg ők szopnak.Stez
A sim eredménye alapján elég gáz szavazni...
Ha valakit beveszünk ebbe a játékba, mert képesnek tartjuk, hogy összerakjon/menedzseljen egy 53/61 fős rostert, az nehogy már a sim alapján szavazzon a végén. :szemforgatószmájli:Igor
Ne nekem mond, én nem az alapján szavazok. De szerintem többen viszont igen.
Viszont szerintem inkább a javaslatokat kellene átbeszélni, mert megint nagy lett a csend, és a végén sehová sem jutunk majd. 😊

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Del te viszont vigyázz, rám szavazni rossz karmáról/nem túlzottan nagy éleslátásról tanúskodik 😊 nézd meg hogy járt pl Fake 😛Igor
Ennél jobban már nem szivathat a program, így nincs félnivalóm. 😊
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Jövőre hozzuk előre a szavazást rögtön az offseason végére, ne várjunk vele a simig mert én pl már qrvára nem emlékszem ki mit csinált, ezért nem is szavaztam.
Amúgy egyértelműen Hörire kellett volna, ő a commish neki kell nyalni 😀gabokocka
De vannak, akik a sim eredményét is figyelembe veszik a szavazásnál, akkor meg ők szopnak.Stez
A sim eredménye alapján elég gáz szavazni...
Ha valakit beveszünk ebbe a játékba, mert képesnek tartjuk, hogy összerakjon/menedzseljen egy 53/61 fős rostert, az nehogy már a sim alapján szavazzon a végén. :szemforgatószmájli:

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Jövőre hozzuk előre a szavazást rögtön az offseason végére, ne várjunk vele a simig mert én pl már qrvára nem emlékszem ki mit csinált, ezért nem is szavaztam.
Amúgy egyértelműen Hörire kellett volna, ő a commish neki kell nyalni 😀gabokocka
De vannak, akik a sim eredményét is figyelembe veszik a szavazásnál, akkor meg ők szopnak.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Jövőre hozzuk előre a szavazást rögtön az offseason végére, ne várjunk vele a simig mert én pl már qrvára nem emlékszem ki mit csinált, ezért nem is szavaztam.
Amúgy egyértelműen Hörire kellett volna, ő a commish neki kell nyalni 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Boo, én SB után akartam szavazni 😛Rajna
szintén zenész... 😀Newman
Dettó... 😕
Úgy akartam szavazni, hogy első két helyre attól függően a két embert, mert olyan jól összerakták a csapatot, a programnak megfelelően 😛

Del te viszont vigyázz, rám szavazni rossz karmáról/nem túlzottan nagy éleslátásról tanúskodik 😊 nézd meg hogy járt pl Fake 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Boo, én SB után akartam szavazni 😛Rajna
szintén zenész... 😀Newman
Az SB-t Döme csak karácsonykor szimulálja, hogy addig is izgulhasson mindenki.

több mint 11 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Boo, én SB után akartam szavazni 😛Rajna
szintén zenész... 😀

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
egyébként olyat nem lehet hogy maddenben nyomjuk, csak a játékosok értékeit kissé megbuheráljuk? mert van 1-2 elbaszott érték. viszont ha be lehetne lőni, akkor nem lenne benne randomfaktor mint ebben a programban, és akkor mindenki happy lenne, én meg PO-s. Na jó vége nem biztos hogy igaz 😀
eaglesmcnabb
Sajnos elég random az a Madden is, sőt. Az egyik szezon MVP-je Troy Smith lett pl. De hemzseg az ilyen banalitásoktól az is, csak egyszerűbb is nem kell vele hónapokat dolgozni.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Boo, én SB után akartam szavazni 😛