GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ilyenkor mindenki azt veszi észre, hogy milyen király emberek vannak a csapatában, aztán kiderül, hogy összesen vannak tizen 😀Rajna
Tapasztalat? O_oSzegecs
Én sosem szoktam állatkodni arra, hogy ki a király a csapatomból (tudom, senki 😀 ).

Ha véletlenül szarok is voltunk, jó kis lehúzásokkal mindig lehet csapatot építeni 😀Rajna
Undorító vagy 😀
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ilyenkor mindenki azt veszi észre, hogy milyen király emberek vannak a csapatában, aztán kiderül, hogy összesen vannak tizen 😀Rajna
Tapasztalat? O_oSzegecs
Én sosem szoktam állatkodni arra, hogy ki a király a csapatomból (tudom, senki 😀 ).

Ha véletlenül szarok is voltunk, jó kis lehúzásokkal mindig lehet csapatot építeni 😀

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Ilyenkor mindenki azt veszi észre, hogy milyen király emberek vannak a csapatában, aztán kiderül, hogy összesen vannak tizen 😀Rajna
illetve, hogy aki jól játszik a szezonban, azt minden körülmények között el kell cserélni valamelyik ellenfél csapathoz, minél hamarabb.Höri
Egyébként gondolkoztam, hogy megtartom ELIte meg Tannehillt is, de az unsportsmanlike lenne, mert akkor valakinek tuti nem lenne kezdő QBja 😀tenorx
Miért, Vince Young nem az már?Höri
HOGYNE LENNE!!!!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Davis veterán minimumos visszahozatalánál Igor kiröhögött, de eddig eléggé bejött (kipp-kopp), mondjuk magam sem hittem, hogy még lehet szerepe a Ligában.gabokocka
De legalább van mellé egy király Beasonod is remek fizetéssel, hogy ne legyen minden olyan szép. 😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ilyenkor mindenki azt veszi észre, hogy milyen király emberek vannak a csapatában, aztán kiderül, hogy összesen vannak tizen 😀Rajna
illetve, hogy aki jól játszik a szezonban, azt minden körülmények között el kell cserélni valamelyik ellenfél csapathoz, minél hamarabb.Höri
Egyébként gondolkoztam, hogy megtartom ELIte meg Tannehillt is, de az unsportsmanlike lenne, mert akkor valakinek tuti nem lenne kezdő QBja 😀tenorx
Miért, Vince Young nem az már?

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ilyenkor mindenki azt veszi észre, hogy milyen király emberek vannak a csapatában, aztán kiderül, hogy összesen vannak tizen 😀Rajna
illetve, hogy aki jól játszik a szezonban, azt minden körülmények között el kell cserélni valamelyik ellenfél csapathoz, minél hamarabb.Höri
Egyébként gondolkoztam, hogy megtartom ELIte meg Tannehillt is, de az unsportsmanlike lenne, mert akkor valakinek tuti nem lenne kezdő QBja 😀
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ilyenkor mindenki azt veszi észre, hogy milyen király emberek vannak a csapatában, aztán kiderül, hogy összesen vannak tizen 😀Rajna
illetve, hogy aki jól játszik a szezonban, azt minden körülmények között el kell cserélni valamelyik ellenfél csapathoz, minél hamarabb.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Davis veterán minimumos visszahozatalánál Igor kiröhögött, de eddig eléggé bejött (kipp-kopp), mondjuk magam sem hittem, hogy még lehet szerepe a Ligában.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ilyenkor mindenki azt veszi észre, hogy milyen király emberek vannak a csapatában, aztán kiderül, hogy összesen vannak tizen 😀Rajna
Kivéve Detroitban, ott minden poszton csak király emberek vannak.
Ugyanítt outside linebackert vennék, jelige: Kell a másik oldalra is valaki Woodley mellé.
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Ilyenkor mindenki azt veszi észre, hogy milyen király emberek vannak a csapatában, aztán kiderül, hogy összesen vannak tizen 😀Rajna
Tapasztalat? O_o


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ilyenkor mindenki azt veszi észre, hogy milyen király emberek vannak a csapatában, aztán kiderül, hogy összesen vannak tizen 😀

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hehh, nem tudom Lavonte David agy Woodyard volt-e jobb húzás 😀 valamelyik tuti eladó lesz ha kell valakinek normális OLB 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
A Panthersnél meg kb mindenki és minden pick eladó lesz, rebuilding kő ide akárki meglássa 😀

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként a Detroit Lions vezetőség már most jelzi, hogy Ryan Tannehill és Frank Gore trade blockra került 😊tenorx
LOL

A KC vezetőség már most jelzi, hogy Luck semmiért sem eladó.Stez
biztos?Farky
Ja, viszont MoJo eladó lesz, simán jobb Gabbertnél is.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Egyébként a Detroit Lions vezetőség már most jelzi, hogy Ryan Tannehill és Frank Gore trade blockra került 😊tenorx
LOL

A KC vezetőség már most jelzi, hogy Luck semmiért sem eladó.Stez
biztos?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként a Detroit Lions vezetőség már most jelzi, hogy Ryan Tannehill és Frank Gore trade blockra került 😊tenorx
LOL

A KC vezetőség már most jelzi, hogy Luck semmiért sem eladó.

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként a Detroit Lions vezetőség már most jelzi, hogy Ryan Tannehill és Frank Gore trade blockra került 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
az, hogy kik szavaztak, csak már 2 napja nem frissült 😀
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Amúgy a listában mik a random bold kiemelések?
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
ja én hivatalosan is lemondtam, ha ez még kérdéses volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nézem, hogy Ernie Sims Dallasba került, hiába na, papírforma volt ez már egy ideje 😀

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
óóó baszki höri hogy nem tudtál jobban coin tossolni...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mindjárt feldobom a pénzt hogy hivatalos legyen a draftsorrend.

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1/3 lett végül, yeah.. kiimádkozzuk Darylt, és elég csúnya draftunk lesz 😊 bár, én mindent képes vagyok elszúrni, jobban járok, ha eltradelem őket..Igor
Még pénzfeldobás lesz, 1/2 és 1/4 is lehetWyatt
Jaa.. aszittem ez már a feldobott eredmény.
Kit kell megkenni? 😀Igor
Lehet, hogy nem volt egyértelmű a bemásolás miatt 😊
Hörit gondolom

több mint 11 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
1/3 lett végül, yeah.. kiimádkozzuk Darylt, és elég csúnya draftunk lesz 😊 bár, én mindent képes vagyok elszúrni, jobban járok, ha eltradelem őket..Igor
Még pénzfeldobás lesz, 1/2 és 1/4 is lehetWyatt
Jaa.. aszittem ez már a feldobott eredmény.
Kit kell megkenni? 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)